Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

CİMCİME TADİLATTAN DOLAYI KAPANMIŞ
19/07/2013

Cimcime Otel geçen sene Haymana’da esen kuvvetli rüzgardan kaynaklanan hasarlarını gidermek amacıyla tadilata alındı.
Geçtiğimiz sene ilçemizde çıkan kuvvetli rüzgar neticesinde bir çok ev ve işyeri zarar görmüştü. Çatıların uçtuğu, Paşa Camii minaresinin yıkıldığı ve insanlarımızın epeyce zarar gördüğü bu afette Cimcime Otelinde çatısı ve duvarları zarar görmüştü. 
Gazetemize açıklamada bulunan Cimcime Otel müdürü Dinçer Akıncı şunları kaydetti: “Gerek geçtiğimiz yıl yaşanan afetten, gerekse zaman içerisinde otelimizin yapısının dejenere olmasından kaynaklanan hasarların ve eksikliklerin giderilmesi ihtiyaç görülmüştür. Geçen sene otel kapatılmadan geçici olarak ivedi tadilatlar yapılarak sezon atlatılmıştı. Ancak bu seneyi bu şekilde geçirmek istemedik. Ramazan ayında otel kapasitesinin de %5’lere düşmesini fırsat bilerek bu konudaki eksikliklerimizi gidermek için otelimizi tadilata almayı uygun gördük.
Genel olarak çatı tamiratı, özel kabinlerde fayans, odalarda alçı boya, Televizyon sisteminde düzenlemeler yapılarak Cimcime Otelin Ramazan Bayramına en iyi bir şekilde yetiştirilebileceğinden kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 25 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " CİMCİME TADİLATTAN DOLAYI KAPANMIŞ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

YAPSA SUÇ YAPMASA

20:56:08

Gönderen:

ANLAMIYORUM

27/07/2013
Anlamıyorum arkadaşlar ben ankarada yaşıyan bir hemşerinizim anlamıyorum gerçekten geçmişe bakıyorum banyoya gelırdık haymanya komsularımaz la bunların kimi çorumlu kimi Yozgatlı kımı Çankırılı hamamlar pislik içindey di otel desen öyle kokuyodu ve durulmuyodu kokudan esnaf desen herzaman ki gibi yan gözle bakan kaba saba esnaf bişey desek dövekcek esnaf ama şimdi banyolar tertemizz otel desen biş düzen gelmiş hamamlar mis gibi temizz koku yok en önemlisi tek sorun esnaf biraz daha kendini düzeltmeli Haymanalı çalışan bir başkan ve personeli var neden bu kızgınlık ve öfke Haymanalı bence çalışmaya bakmıyor kim olduğuna benım adamım mı deyıl mı ona bakıyor ve kaybediyor yanı aynı zihniyet ben dışardan biri olarak haymana bel. başkanına burdan teşekkür ederim sn HACI AYSU başarılarınızın devamını dilerim haymananın başına gelecek en büyük başkan HACI AYSU bence sen de farkındasın haymana ama zihniyet dediğim gibi değişmediği için hazımsızlık var yazık yazık...

Başlık:

yazık

21:10:15

Gönderen:

halim

24/07/2013
kimse kimseyi kandırmasın ben gecen dönem hacı aysuya oy verdim verme nedenide artık haymanada birşeyler degişsin diye ama yanılmışım aynı kadro yine başta degişen birşey yok oy vermeyenler daha kıymete bindi yavuz ve dincer kardeşim insanlara karşı daha hoş görulu olun bu makam gelip gecicidir unutmayın

Başlık:

RASİM ÖZDERE

12:06:56

Gönderen:

DİNÇER AKINCI

23/07/2013
SYN RASİM BEY DÜŞÜNCELERİNİZ VE FİKİRLERİNİZDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.CİMCİME OTELİN ÖZEL KABİNLERİ ALTAN DOLUM SİSTEMİYLE YAPILMIŞTIR.BURALARDA YAPACAОIMIZ DEGİŞİKLİKLER HEM ZAMAN HEMDE MADDİ KONUDA BİZİ ÇOK ZORLUYACAKTIR.BU KONUDA MİSAFİRLERİMİZİ KAPLICALARDA BULUNAN HAVUZLARA YÖNLENDİRMEKTEYİZ.DÜŞÜNCELERİNİZ İÇİN TEKRARDAN TEŞEKKÜR EDERİZ. NOT:BU ŞEKİLDE OLAN DÜŞÜNCELERİNİZE HER ZAMAN AÇIОIZ FAKAT BAZI ÜSLUBU BOZUK ARKADAŞLARIMIZ BELDEN AŞAОI VURMAKTA VE YARGISIZ İNFAZ YAPMAKTALAR UMARIM SYN RASİM BEY BUNLARA BİR ÖRNEK OLUP SEVİYE EDİNİRLER SAYGILARIMIZLA.....

Başlık:

kirli siyaset

23:45:42

Gönderen:

uğur

23/07/2013
Merhaba iyi akşamlar haymanamın güzel insanları.Gerçekten yurdumuzdaki en pis siyaset burda yapılıyor.Herkes sanki birbirinden intikam alıyor,değermi bunlara.Bakıyorum şu mübarek günde bile kalp kırıyoruz.İnsanlara gaz veriyoruz düşman etmeye çalışıyoruz.Elin her iki tarafınıda okumaya çalışıyoruz.Anlamıyorum sanki haymanada tek siyaset yeri berberler ve özelliklede berber muratın dükkanı.Muratın dükkana özdemirci geliyor murat onla bir oluyor sayın başkanı eleştiriyor atıp tutuyor.Dükkanına belediye başkanı veya yandaşı geliyor bu seferde dönüp sayın özdemire veya sayın memet ercana atıyor.Herkes de onu veya orayı bişey sanıyor.Ben buna canlı şahidim.Yaşım genç olmasına rağmen siyasettende seçimden de nefret ettim.Böyle riyakarlık olmaz böylelikle kimseyi kandıramazsın.Yazık çok yazık.

Başlık:

hadi ordan

23:15:57

Gönderen:

şişman

23/07/2013
neydin dinçer ne oldun kimseye yorum yapmana gerek yok .

Başlık:

geç bunları

23:13:15

Gönderen:

ali

23/07/2013
geç onları yavuz efendi kimi kandırıyon busefer özdemir beye kendini ve .... yanaştıramıyacaksın.

Başlık:

yavuz özdemire

20:02:07

Gönderen:

hayamanalı

23/07/2013
bak ben adımı yaznadım sana kişiliğnede laf söylemeyecem hadi beni bul.hüseyinin işi muhbirlikmi.ayrıca yaran yoksa gocunma arkadaş diğer başkan zamanındaki konumunuda şimdikkinide herkes biliyor.sen orda işçisin bugün orda yarın çöpte.ayrıca bu benim şahsi fikrim sen hacı aysuya oy vermemişsindir.ben eminim şimdi yemin etsen başın ağrımaz.hacı aysunun yerinde olsam seni beş dakika orda tutmam ama ne yaparsın devran bu.nasılsa döner.

Başlık:

HAVUZLAR

11:32:12

Gönderen:

RASİM ÖZDERE

22/07/2013
SAYIN DİNÇER BEY AŞAОIDAKİ KABİNLERDEKİ HAVUZLARIN SUYU ALTTAN DOLACAОINA YUKARIDAN BİR BORUYLA AKIP DOLSA DAHA İYİ OLUR KANAATİNDEYİM. SEBEBİNE GELİNCE BOYUN FITIОI OLANLAR OMUZLARINDA AОRI OLANLAR BU AKAN SUYUN AОIRLIОNDA DAHA ÇABUK ŞİFA BULACAKLARINI UMUT EDİYORUM.TABİKİ BU SADACE BİR FİKİR KENDİNİZE İYİ BAKIN.

Başlık:

GARİP KALANLAR

11:29:43

Gönderen:

HAYMANAM

22/07/2013
TADI KAÇTI ARTIK KİMİN KİME NE DEDİĞžİ BELLİ DEОİL YAVUZ ÖZDEMİR DİNÇER AKINCI İLLAKİ BİRİLERİ KONUŞACAK GEÇMİŞ SECİM SÜRECİNDE OY VERDİN VERMEDİN KAVGASI VAR HERKE SEÇİMDE KİMİN KİME OY VERDİОİNİ BİLİYOR POLEMİKLERE GİRMENİZİN Bİ ANLAMI YOK HAYMANANIN HALİ ORTADA İNSANLARIN KARŞISINDA SİZDE BİRAZ MUTAVAZİ OLUN HAYMANANIN GELİR SEVİYESİ ORTADA ONLARI EZECEK ŞEYLERDEN KAÇININ Bİ TARAFTA SİОARA PARASI BULAMAYAN KARDEŞLERİMİZ VAR SİZE KİBİRLİSİNİZ DEMİYORUM AMA DAHA ALÇAK GÖNULLÜ OLUN İSMİMİ POLEMİK OLACAK DİYE YAZMIYORUM SAYGILAR

Başlık:

bırakın insanlar işini yapsın

10:36:54

Gönderen:

solmaz eren

22/07/2013
ankarada sincanda yaşıyorum inanın bizim haymana kadar siyaset yapmıyorlar duymadı oturduğum mahelle kahvesin de veya bir esnafın önünde herkes işinde gücünde medyada olsun internet te olsun haberleri takip ediyorum bukadar bir şahsa veya kuruma yorum yapılmıyor belkide meclisde bile haymana kadar siyaset yapılmıyor arkadaşlar bırakın insan lar işini yapsın..

Başlık:

bilende konuşuyor bilmeyende

16:57:12

Gönderen:

solmaz eren

21/07/2013
sayın hacı başkana ve dinçer beye çamur atan arkadaşlarım siz cimcimenin belediye almadan önceki halini gördünüz mü ? görenler bilir görmeyen ler de sorsun sayın hacı aysu haymanaya kazandırdı oteli allahrazı olsun 5 10 kişi ekmek yiyor allahrazı olsun diyeceğinize sizler anca çamur atarsınız dinçer beye gelince haymana dan önce 5 yıldız lı riksos gibi bir otelde çalışan ve orada çok güzel bir konumu vardı haymana da geldi gençlere iş öğretti ve ben şahsım adına her şeyi ondan öğrendim yani bizim yaptığımız garsonluk değilmiş ondan daha iyisini yapacak biride haymanada ben görmedim varsada çıksın benim desin kendim de orda calıştığım dönem de şahit oldum gerçekten de bir tadilat istiyordu ve sayın başkanda yapıyormuş allah razı olsun haymanaya yaptıkları ve yapacakları için ben şahsım adına hiçbir çıkarım yoktur kimseden ama memleketimin taşının üzerine taş koyana cenabı allah o insandan razı olsun..

Başlık:

BEKİR

13:57:51

Gönderen:

DİNÇER AKINCI

21/07/2013
BEKİR BEY OTEL MÜDÜRÜ`NÜN KİM OLDUGUNU MERAK EDİYOSAN GEL İFTARDAN SONRA BİR ÇAYIMIZI İÇ SANA OTEL HAKKINDA BİLGİDE VERİRİZ,DAHA SONRA KAPLICA TARAFINA GEÇİP KAPLICA MÜD:YAVUZ BEY`LEDE GÖRÜŞÜRÜZ SONRA KARAR VERİRSİN KİMİN KAPLICA KİMİN OTEL HAKKINDA DAHA BİLGİLİ YADA SORUMLU OLDUGUNU.

Başlık:

Cevap hakkım

02:52:39

Gönderen:

Yavuz ÖZDEMİR

21/07/2013
Kim burda yada herhangi bir medyada kişıliğim,onurum, ailem ve namusum hakkında birşey yazarsa hiç ama hiç tereddüt etmeden savcılık ve yargı yoluna gidecem. Hani adını soyadını yazmayıpta başka isimlerle girenlerde duysun. Sevgili Hüseyin kardeşim sanada tşkr ederim Allah yardımcın olsun. Hani bugün takıldın ya mdr niye selam vermiyon diyee gurban olamm napimm senin yanındada beni sevmeyen biri vardı. Napim...

Başlık:

Cevap hakkım

02:44:27

Gönderen:

Yavuz ÖZDEMİR

21/07/2013
Birde bacım diyorum yine yanılmıyorsam nermin di ismi benim odami nerdee ve nasıl görmüş. Ne işi varmış acaba o oda da. Yoksa başka odaya gidecem diye o odaya mı girmiş. Olay bu işte elestri yapan arkadaşlarım. Gelelim sonuca : Cenab- HAK bana ömür verdiği sürece kiii dadece 1 hakkım kaldı sonuna kadar Hacı AYSU nun yanındayım o sandıkta bir tane oy çıksada ALLAH `ım şaittir ki o oy benim oyumdur.Ben belediyeciğim bugün bu makamdayım yarın çöpteyim hiç önemli değil mevki makam geçicidir.Ama asla saygısızlık yapmadım kimseye asla kimsenin kalbini kırmadim. Herkese gücümün yettiği ve görev sınırımın içinde koştum yardım ettim. Buna öz köylülerden, derneklerden vede merkezlerden tutunda herkez. Haa syn başkanım beni tutar şimdi alırsada hiç önemli değil yine sonuna kadar yanındayım. Çok özür arkdşlr başınızı ağrittım. Son olarak şunu söylemek istiyorum. Devamı var...

Başlık:

Cevap hakkım

02:26:26

Gönderen:

Yavuz ÖZDEMİR

21/07/2013
5 kere anju oldum 2 seferde kalp enfaktüsü geçirdim.Şuan 3 stent takılı.Tabiki hersey hak teala dan gelir. Ondan gelen baş göz üstünedir. Son anju olduğumda da yapan hocaya dedimki tam anju masasında hocam gurban olam beni 1 yıl yaşat dedim. Ondan sonra dedim ne yaparsan yap ister öldür ister kes ister biç dedim. Oda sen manyakmısın niye deyince seçimleri göreyim dedim. Ben söz verdim sonuna kadar Hacı Aysunun yanındayım dedim.Verdiğimiz sözleride başka arkadaşlarımız bilirler, onlarda söz vermişlerdi. Neyse dktr anju sonrasında ilaçlari verdi işte fazla yorulmutacan her 4-5 saat de bir uzanacan ayaklarını tavana kaldıracan kan akışını tersine çevirecen dedi. Bende her 5 saatte bir yarim saat bunu yapmak zorundayım. Ziraa yeri geliyor 18 saat çalışıyorum. En az çalıştığım saat 15 saat. Bırakında odada bi yarim saat bunu yapim yada soğuk su ile bi duş alim şişmanliktan ve yorgunluktan bacak ortalarim yara oluyor, bırakında bi krem süreyim gurban olam. Devamı var...

Başlık:

Cevap hakkım

02:09:01

Gönderen:

Yavuz ÖZDEMİR

21/07/2013
Syn Mustafa Namal tesise yada makam odasina geldiğinde dahi herzaman ayağa kalktım önümü ilikledim. Çünkü sonuçta o seçilmiş insan benim ve ilçemin eski başkanı. Asla haddimi aşmam.Gelelim Özdemir abiye oda bu ilçenin seçilmiş insanı asla onada saygıda kusur eylemedim.Hatta özdemir abi iyi bilirki milletvekili adayı iken ona oy verip mhp kökenli olan adayımıza mhp li olduğum halde oy vermemiştim.Özdemir abi özünde iyi biri severimde.Ama bu demek değildirkii ona oy verecem yada destekliyecem.Gelelim oda meselesine.Yaklaşık 4 yıldır syn başkanımın yanındayim.Gece gündüz demeden çalıştım yeri geldi 18 saat durdum yeri geldi 2 gün hiç uyumadan durdum çalıştım.Çünkü o insan beni bu makama layık görmüştü.Asla onun başını yere eymedim.Ama gurban olduğum mevla nın takdiri ile 2012 yılinın ocak ayında kalp krizi geçirdim, şubat ayındada 1 ay sonra 2.yi gecirdim. Devamı var..

Başlık:

Cevap hakkım

01:51:49

Gönderen:

Yavuz ÖZDEMİR

21/07/2013
Selamın aleyküm sevgili kardeşlerim.Başlıktada dediğim gibi cvp hakkımı kullanıyorum.Saat şuan 01.23 ben 10 dk ka önce işten geldim.Bizler belediyenin kadrolu işcileriyiz, belediye başkanlarının iki dudakları arasındayız.Bizlere ne iş verilirse onu yapmak zorundayız yok ben yapmam diye bir lüksümüz olmaz.Ben yüksek okul mezunu vede arkadaşında dediği gibi işçi kadrosunda çalışan biriyim.Bundan önceki dönemlerde Bünyamin Adacı yada oy verdim Mustafa Namalada oy verdim.Adacı ya oy verdiğimzde kaybedip Mustafa Namal kazandığında 16 arkadaş işide bırakmıştık.Ama asla Mustafa Namal bizi çıkartmamışti, biz kendimiz çıkmıştik.Bu dönemde sayın Haci Aysu ya oy verdik arkadaş grubu olarak cenab-ı hak ta ona nasip etti o kazandi.Ben başdegirmende görevli iken syn başkanım beni kaplıca tesislerine layık gördü buraya aldı.Burda çalışırken hiçbir zaman hiç bir kimseye karşı haddimi aşmadım, saygısızlık yapmadım, nerden geldiğimi bilen biriyim.Lütfn Hüseyin kardesim hepsini yayinla devam ediyorum.

Başlık:

kıral odası

20:21:36

Gönderen:

bekir

21/07/2013
dinçer bey şu meşhur yavuz bey in odası hakkında yorum yapmıyorsunuz müdür simisiniz yoksa yavuz beymi.

Başlık:

CİMCİME OTEL

15:54:03

Gönderen:

DİNÇER AKINCI

20/07/2013
cimcime otel enson 2010 yılında tadilat edildi.yapmış oldugumuz düzenleme boya televizyon ve kamera sistemileri arife günü bitecek bunu biçok yerde belirtik.yapmış oldugumuz tadilat minimum masrafla atlatmaya çalışıyoruz.örnek özel kabinlerin fayansları degişmesi gerekirken sadece kırıkları onarıp dez dolgularını yapıyoruz,odalardaki banyoların dez dolguları yapılmakta çünkü odadaki banyolardan su damlıyor restaurant tavanına zarar vermekte balkonlu odaların pimapenleri çok eski fitileri yenilenip duvarlara verdigi zararı onarılmakta genel olarak alçısı sıvası ve boyası yapılıp ayrıyetten bu tip yerler ortak kullanım alanları oldugundan genel olarak kapılardan çok şikayet vardı gürültü kirliligini önlemek amacıyla kapılara fitil döşenmekte.teşekkür ederim.

Başlık:

YALANN!!!

13:48:51

Gönderen:

ahmet

20/07/2013
bu tamamen yalan haberdir.onarım felan bahane 2 3 tane yeri kendileri kırmışlar olayı tadilata çekiyolar.şurda adam gibi yazmıyolarki burası iflas etti zarar etti kardeşim tadilat bahane.kendi adamlarını 5 er 10 ar içeri beleşten alırsa bu iş böle davamlı gidrrr

Başlık:

CİMCİME OTEL

11:01:38

Gönderen:

RASİM ÖZDERE

20/07/2013
SAYIN DİNÇER BEY ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.BİZ DIŞARDAN GELENLER BİRAZ DAHA AÇIKLARI GÖRÜRÜZ. ODALARDA ÇARŞAFLAR YATAKLAR KLOZETLERİN BOZUKLUОU TAHARET MUSLUKLARININ ÇALIŞMADIОI GÜVERCİN PİSLİKLERİNİN(yaz günlerinde balkonları doldurduğu)VE BUNLARIN HER ZAMAN TEMİZLENMEDİОİNİ GÖRÜYORUZ.SİZ OTEL ,YAVUZ BEYDE KAPLICALARDA BİR ÇABA GÖSTERMEKTESİNİZ. AŞAОIDAKİ HAVUZLARA< ÇİFTEHAN KAPLICALARINDA BU VAR> VATANDAŞ ÇIKTIKTAN SONRA BOŞALTILSA DEZENFEKTE YAPILIP TEKRAR DOLDURULSA DAHA İYİ OLUR.FAKAT DİYECEKSİNİZKİ SU DEVAMLI AKTIОINADA PİSLİK TUTMAZ .HAYIR HER ZAMAN TUTACAОINI ZANNEDİYORUM.HA BİRDE HER ŞEYİ DEĞžİŞTİRMİŞKEN GÖBEK TAŞINA MÜŞTERİ ALACAОIM SEN BURDAN ÇIK DİОER ODAYA GEÇ DENEN VATANDAŞIDA DEĞžİŞTİRECEKMİSİNİZ. SAYGILARLA GERÇİ BUNLARIN EN İYİSİNİ BAŞKAN BEY BİLİR.

Başlık:

kimin eli kimin cebinde

19:48:24

Gönderen:

almancı

19/07/2013
ben avrupadan izine geldiğimde beri bütün hamamları otelleri gezdim hepsi başıboş,müdürlerine hiç dek gelmedim heralde hafta içi kendilerine tatil yapıyorlar .sadece medresede hamamında duran müdür hariç ,her gittigimde adam orda.gerçi oda yakışmamış ama herhalde eldeki malzemeler o kadar.

Başlık:

anlıyana

19:06:29

Gönderen:

nermin

19/07/2013
yovuz müdürün odayı çekmemişsin,görmedik ama odanın ismini çok duyduk,Allah rızası için bir kerede o odayı halka gösterin.öbür dönemlerde her otelde bünyamin adacının odası olurdu şimdide işçi olan birini odası oluyor. düşündürücü.....

Başlık:

düşündürücü

12:00:35

Gönderen:

ali haymana

19/07/2013
bu belediyenin hiçmi tamiri bakımı bitmiyo daha kac sene oldu cimcime ve mmedrese kaplıcanın bakımdan cıkalı hani 5 yıldız ayarında yapılmıstı hamamlar ne bakımı bu anca belediyenin paraları car cur oluyo yazık günah bazıları rant saglıcak diye köy olduk köy agzınız acılıncada belediyeyi su kadar borcla aldık borcumuz var diyosunuz sacma sapan yerlere para harcıyonuz cok amatörce yönetliyo haymana belediyesi 2 ,3 müdürürün encümenin sowlarını izliyor memleket ama asıl hizmet asgari ücretle eze eze calıstırdıgınız garibanların maaslarını gününde ödeyerek olur sow deyim size

Başlık:

ne çok tadilat

22:35:39

Gönderen:

haymanadan

19/07/2013
benim mreka ettiğim cim cime oteli en son nezaman tadilat edildi bu tadilatlar nezaman bitecek.durmadan tadilat hamaları tadilat yapıldı bir sürü paralar harcandı tekrar tadilar yazık değilmi adam gibi başatan sağlam yapsanızda bu kadar yapılan masraflar boşa gitmese olmazmı.belediyenin paraları çarçur edildiğini düşünüyorum.birleri çıksada 4 yıllık hesaı bi açıklasa nereye nekadar harcanmış neden harcanmış ihtiyaç olmumuda harcanmış yoksa görüntü içinmi harcanmı.havuzlar çalışıyormu inşallah orada kapanmaz.gerçi mikrop yuvası olduğu söyleniyor havuznda akıllı işler yapalım yetimi hakkını zayi etmeyelerim.onlarada hesap verelim bu işin saklısı gizlisi olmaz

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin