Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

DUBLE YOL BAŞLADI!
23/08/2013

Ankara-Haymana arası çift şeritli duble yol çalışmalarına başlandı. Belediye Başkanı Hacı Aysu ve AK Parti Haymana İlçe Başkanı Oğuz Yücel çalışmaları yerinde inceleyip, yetkililerden bilgiler aldılar.
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Referandum Döneminde İlçemizde düzenlenen mitingde seçim otobüsü üzerinden Ankara Haymana arası duble yolun sözünü vermişti. 
İstimlak nedeniyle geciken yol için geçtiğimiz ay iftar yemeğinde istimlak sorununun ortadan kalktığını, bu yol için çalışmalara başlacanacğını söylemişti.
Hafta içinde Ankara Ziraat Fakültesi yanında yarım bırakılan duble yol çalışmasına başlandığı görüldü.
Belediye Başkanı Hacı Aysu ve AK Parti Haymana İlçe Başkanı Oğuz Yücel çalışmaları yerinde inceleyerek, yapılan yol hakkında, yetkililerden bilgiler aldılar.
30 metre genişliğinde yapılan duble yolun çift şeritli olacağı, şuan itibariyle 6 kamyonun 4 makinenin çalıştığı öğrenildi.
Ayrıca bu yoldaki virajların yer yer alınıp, yolun daha da kısaltılacağını, bu yüzden duble yol çalışmasının bir süre daha uzayabileceği söylendi.
Belediye Başkanı Hacı Aysu ve AK Parti Haymana İlçe Başkanı Oğuz Yücel ortaklaşa yaptıkları konuşmada: “Biz daha önce de dediğimiz gibi Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek’ten ne istediysek aldık. Bugün de çok şükür Ankara-Haymana arası duble yol başladı. Sayın Gökçek bu yolun Kurban Bayramı’ndan önce tamamlanacağını söyledi. Ancak virajlarda kısaltmalar olacağı için bu yolun biraz daha gecikebileceğini, ancak en geç seçimlere kadar bitirileceğini düşünüyoruz. Biz Sayın Gökçek’e Haymana’ya yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz.” dediler.
 
 
 

Bu yazıya toplam 8 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " DUBLE YOL BAŞLADI! " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

olmuyor başkan

11:57:03

Gönderen:

ali

30/08/2013
başkan maşallah sende iyi çalışıyon senin kepçe bizim köyden çıkmıyo bize gelince yok encümene gelince nasıl yolluyon devlet malıyla kimseye hava atma mazlumun yanında olmadın hep menfaat peşinde koşanların yanında oldun

Başlık:

Güzel hizmetler ama yetersiz

19:22:42

Gönderen:

Ali Ayık

29/08/2013
Sayın ilçe başkanımızı ve belediye başkanımızı kutluyorum. 2 yılda bir Ankaraya geliyorum. Virajların güzel gelişmedir. Kim ne yaparsa kendisine yapar. Ancak belediye başkanımıza bir sorum olacaktır.Basında Melih Gökçek beyin vaatlerini okumuştum. Aradan beş sene geçti ve seçim yaklaşınca mı sizin ve Melih Beyin aklı başına geldi. Bu düpedüz siyaseti istismar etmek ve halkı enayi yerine koymaktır. Sayın Başkan şahsınızı fazla tanımam kişiliğiniz de iyi bir çizgide olabilir. Ancak belediye başkanlığını gibi bir görevi kaldırma konusunda yetersiz olduğunuzu görüyorum.Basından okuduğum kadarı ile halk hizmet gelsin diye size oy vermiş. Ancak büyük bir hizmet anlayışı gösteremediniz.Bu da sanırım kapasite, beceri ve tecrübe ile ilgilidir.Uzaktan sizleri izleyen bir hemşeriniz olarak bence hizmet üretecek ve belediye anlayışını sürdürecek üniversite mezunu gençlere şans verin.Siz ve Haymana kazanmış olur.

Başlık:

Bİ BIRAK ARTIK Bİ BIRAK

09:39:11

Gönderen:

BİLAL

26/08/2013
sayın başkan bi bırak artıkda haymana nefes alsın,Bu ne ya secim zamanı gelince yol yaptırıyonuz bu kadarda olmaz..

Başlık:

yaz bitti bunlar yol yapmaya yeni başlıyorlar

19:25:20

Gönderen:

mrt

24/08/2013
aklınıza yaz bittikten sonramı geldi

Başlık:

Boy boy fotolar

16:10:48

Gönderen:

Sahte Kabadayı

24/08/2013
Maşallah başkan Melih Gökçekten ne istemişsen almışsın. .... ..... .... ..... Belki biraz hizmet gelirdi.Neymiş bize sıcak asfalt getirmiş.Yav onu 5 yıl önce getirmişti.Birde havuzla saat kuleside geliyor şimdi.Haymana hizmete doydu.Üstne havuzdan su içeriz.Bence saat kulesini yaptırma başkan saatlerin seçime doğru gittiğini gördükçe strese girersin mazallah bişey mişey olur kalbine..Oğuz Başkan bu yol ..... sizin elinize ayağınıza dolanacak.Melih Gekçek sizin elinize pimi çekilmiş bomba bıraktı.Bakalım bu bomba kimlerin elinde patlayacak.Oğuz Başkan birde Devlet hatanesinde çocuk doktoru yok bunu biliyormusunuz.Biliyorsanız neden hala bir doktor getirdemediniz.Bir çocuğa bişey olduğu zamanmı getireceksiniz. ?

Başlık:

.....

20:01:07

Gönderen:

RESİMLER

24/08/2013
ŞİMDİYE KADAR AKLINIZ NERDEYDİ AYSU YÜCEL BİDE SIKLIMADAN YOLUN ÜZERİNDE POZ VERİYOSUNUZ YANİ SECİM OLMASAYDI VAY HAYMANANIN HALİNE YOL BİTMEZDİ GERCİ BİTMESİDE MUAMMADA ARTIK BIRAKIN BU UCUZ OY AVCILIGINI MEMLEKETE İKİNİZ NE EKTİNİZDE NE BİCECEKSİNİZ SİZLERE KALIRSA VAY HAYMANANIN HALİNE VAYYYYY.......

Başlık:

haymana artık uyumuyor

16:08:35

Gönderen:

bertan

23/08/2013
seçim yaklaştıya milletin azına bir parça bal sürün artık papaz pilav yemez kandıramazsınız bu filmi tekrar seyretmiştik.

Başlık:

PALAVRA

11:54:22

Gönderen:

İKTİDARMIŞ

23/08/2013
BIRAKIN BU İŞLERİ ARTIK O KADAR YOLU 4 TANE MAKİNEMİ BİTİRECEK BÖYLE OLMAZ BU İŞ HEP YALAN HEP YALAN NE YAPTINIZ HAYMANAYA BEN ŞAHSEN HAYMANADA YAŞIYORUM AMA ANKARADA ÇALIŞIYORUM İŞ SAHASIMI ACTININIZ NE YAPTINIZ HAZIR KURULAN YERE GELİP KURULDUNUZ BU YOL BİTSİN O ZAQMAN KONUŞUN YOL BİTTİ DİYE GÖKÇEKDEN NE ALDINIZ İSTEDİОİMİZ HERŞEYİ ALDIK DİYORSUNUZ NE ALINDI HAYMANAYA NE YAPILDI HEPSİ PALAVRA

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin