Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


5.7 MİLYONLUK YATIRIM
20/09/2013

Polatlı Yolu üzerine Haymana Belediyesi ve İller Bankası aracılığı ile 5.7 Milyon TL değerinde Kanalizasyon Arıtma Tesisi kuruluyor
Haymana Belediyesi ve İller Bankası aracılığı ile Haymana ve Yeşilyurt Köy arasındaki boğaza Kanalizasyon Pis Su Arıtma Tesisi Kuruluyor.
5.7 Milyon TL değerinde inşa edilecek olan Tesisin yaklaşık 10 gün önce başladığını ifade eden Belediye Başkanı Hacı Aysu, 2014 Yerel Seçimlerden önce de bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.
Belediye Başkanı Hacı Aysu ayrıca Ankara yolu üzerinde Duyar Petrol’ün arka tarafına 5 Bin M2’lik alana o bölgedeki insanların rahat bir nefes alabilecekleri bir park yapacaklarını, bu projeyi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İller Bankası ve Haymana Belediyesi işbirliğinde yine yerel seçimlerden önce bitirecek şekilde yapmak istediklerini söyledi.
1980 yılında Başdeğirmenden Haymana’ya gelen içme su isale hattının artık miadını doldurduğunu, bu bakımdan yeni bir hattın çekilmesi gerektiğini ifade eden Belediye Başkanı Hacı Aysu bu yatırımı da yaptıklarını, artık Haymanalıların içme suyunu gönül rahatlığıyla tüketebileceklerini söyleyerek, “ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 
 

Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " 5.7 MİLYONLUK YATIRIM " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

güzel projeler

23:31:27

Gönderen:

fırat yüksel koç

04/10/2013
Şimdi bu projeler çok gerekli ve 21. yüzyıl haymanası için geç bile kalınmış projelerdir. Bunları bile sırf hacı aysuya muhalefet olucagız diye eleştirmek pek akıl karı değil. Ha beklersiniz ve belediye söz verdiği şekilde yapmazssa veya bu projeler tamamlanmazssa o zaman eleştirirsiniz ama birazda eleştirirken ön yargılı olmamak lazım. olmamış bir proje üzerinden varsayımlara dayanarak insanları suçlamak pek adil ve hoş değil.

Başlık:

CUMHURİYET CADDESİNDEKİ YOL

13:45:55

Gönderen:

MERT

27/09/2013
Sayın Belediye Başkanı acile kış gelmeden şu cumhuriyet caddesindeki dar yolu genişletmenizi rica ediyorum.Haymana yakışmıyor.Saygılarımla.

Başlık:

su arıtma

22:46:20

Gönderen:

vatandaş

21/09/2013
haymanaya arıtma tesisi 5.700 milyona su derken beni düşünce sarıyor nedenmi baş değirmene gittiğin zaman boşa akan suyun 3 de 1 haymanaya geri kalanı boşa akıyor böyle olduğu halde su devamlı kesiliyor haymana susuz kalıyor borular yeni değiştiği halde işi bilmiyen idareciyi personel yönetir yapılan işlerde hep böyle yanlış olur olan halka olur beni sevindiren halk artık uyandı bir lira haymana halkının parasını yiyene zehir zıkkım olsun

Başlık:

HEP AYNI HİKAYE

15:57:44

Gönderen:

SAİT

20/09/2013
PEKİ BAŞKAN O TESİSİ YAPTIN NE OLACAK BAŞ DEОİRMENDE DÜNYANIN SUYU GİDİYOR BİRŞEY YAPAMIYON PİS SUYAMI GÖZ DİKTİN.ORAYI BİTİRİRSİN KAPIYA BİR KİLİT BİRDE ÇALIŞMAYAN KAMERA BİZ ALIŞTIK AYNI HİKAYEYE KAPALI SPOR SALONUNUDA AYNISI YAPTIN.HELAL SANA ..........NERDEN GELECEОİNİ BİLİYON

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin