Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

YOLDAKİ KÖPEK 2 KİŞİNİN HAYATINA MALOLDU!
25/10/2013

Haymana Ankara Yolu Üzerinde yola çıkan bir köpek bir kamyon ve bir otomobilin çarpışmasına sebep oldu. Kazada 2 hemşerimiz hayatını kaybederken 4 hemşerimiz de ağır yaralandı.
Ankara Haymana yolu üzerinde Oyaca Mahallesine yakın bir bölgede yaşanan kazada Asuman Avdatek (41) ve Tolunay Avdatek (17) isimli vatandaşlarımız hayatını kaybetti.
Edinilen bilgilere göre kaza şu şekilde yaşandı; Ankara'dan Haymana istikametine gitmekte olan Murat Yılmaz isimli sürücünün kontrolündeki 06 TZ 219 Plakalı tavuk çiftliğine ait kamyon yoldaki köpeğe çarpmamak için direksiyon kırdı. Bu esnada kontrolünü kaybetmesi üzerine hem köpeğe, hem de Haymana’dan Ankara istikametine gitmekte olan Asuman Avdatek kontrolündeki 06 JM 662 plakalı araç ile çarpıştı.
Kazanın ardından otomobil sürücüsü Asuman Avdatek (41) olay yerinde hayatını kaybederken, Tolunay Avdatek (17) kaldırıldığı hastanede hayatını yitirdi. 
Kazanın hemen ardından gazetemiz olay yerine ulaştı. Görünen manzara korkunçtu. Yeşilyurt Köyü nüfusuna kayıtlı Asuman Avdatek ve Tolunay Avdatek’in akrabaları olay yerine akın etmişler ve göz yaşlarını tutamıyorlardı. Asuman Avdatek’in cansız bedeni yerde yatarken, kaza yapan araçlar hurdaya dönmüştü. Kazanın şarampol kısmında ise kazaya sebep olan köpeğin cansız bedeni yatmakta idi.
Kazanın hemen ardından otomobil içindeki Selda Avdatek, kamyon içindeki Murat Yılmaz, Birgül Yılmaz ve Özge Keskin'in ambulansla Ankara'daki çeşitli hastanelere sevk edildiği öğrenildi.
Her iki hemşerimize de Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " YOLDAKİ KÖPEK 2 KİŞİNİN HAYATINA MALOLDU! " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

..... Asuman kerdeşimizin. Yanlış anlaşılmasın.

13:13:14

Gönderen:

Mustafa K.

28/10/2013
Tekrar hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Bahse Konu ..... Asuman`ın dır. Haber yanlış lütfen düzeltiniz. Ayrıca aracın da ön sol tekeri çıkması nedeniyle kaza meydana gelmiş. Tüm sevenlerinin ve sınıf arkadaşlarımızın başı sağ olsun.

Başlık:

Baş sağlığı

11:52:29

Gönderen:

Ömer DEMİR

27/10/2013
Elim bir trafik kazası sonucu genç yaşta aramızdan ayrılan Eşimin sınıf arkadaşı merhume Asuman Avdatek ve Merhum Tolunay Avdatek kardeşlerime Allahtan rahmet diler ,tüm yakınları ve sevenlerine baş sağlığı dilerim. Allah mekanlarını cennet eylesin.

Başlık:

murat

19:21:14

Gönderen:

ali

25/10/2013
MURAT KESKİN NERDE NE SALLIYACAGINI BILMIYON MUALEFETSIN GINE KONUSUYON GORDUGUN GIBI YOLLAR KAYGAN YAGMUR YAGMIS ZIFTLE NE ALAKASI VAR ONU GEC GAZETECILER DOGRU HABERI YAZMIS SEN NIE ZORLUYSOUN ARKADASIM NE YALAN YANLIS YORUM YAZMA

Başlık:

KÖPEK BAHANE

14:33:53

Gönderen:

murat keskin

25/10/2013
gözden kaçan en büyük aksaklık yolun ziftinin çıkması siz gazetecisiniz araştırırsanız zift yalnız kaldımı kayganlaşır sadece yağış olması önemli değil sıcakta eridiğindede aynı sonucu doğurur havalar soğudu sabah saatlerinde yolda oluşan en ufak islaklık araçların kaymasına sebep olacak görünen tek gerçek yolumuz yapılacak diye kimse yola bakmadı sonuç ortada inşallah ilerleyen tarihlerde aynı şeyler yaşanmaz yetkililer bu konuya dikkat edip biran önce yolu yapmalı yada mevcut yolun asfaltını değiştirmeli tabi basın olarak sizlerin bu konuyu dile getirmeniz daha etkili olacağına inanıyorum saygılar

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin