Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“PARTİM İZİN VERİRSE ADAYIM”
25/10/2013

Haymana Gençlik Derneği’nin bu haftaki konuğu AK Parti Haymana İlçe Başkanı Oğuz Yücel oldu. Yücel, bomba gibi açıklamaları arasında “Partim izin verirse Haymana Belediye Başkan Adayı olurum” demesi dikkat çekti.
Kamuoyunda  Sayın Başkan Oğuz Yücel’in de aday olabileceği konuşuluyor. Sayın Başkan  size bu konuda bir talep var mı? Varsa Oğuz Yücel aday olmayı düşünür mü?
 
Yok desek yalan olur. Bazı çevrelerden talep var. 18 Eylülde Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Menderes Türel Türkiye’deki bütün ilçe başkanlarını davet etti. Orada Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşlerinden Sorumlu Mustafa Şentop, Teşkilatlardan Sorumlu Ekrem Erdem vardı ve Başbakanımız da bu toplantıya iştirak etti ve genel başkan yardımcısı Ekrem Erdem’in konuşmasında ilçe başkanlarının istifa etmesini istemedi, ancak istifa edecekse de bunu Belediye Başkanlığı için etsin ve bizimle paylaşsın dedi. Türkiye’de ilçe başkanlarının böyle bir şansı yok. Genel merkezimizin talebi akabinde aday oluruz.
 
Siz Oğuz Yücel olarak aday olmak istiyor musunuz?
 
Ben bunu ilçe danışma toplantısında da söyledim. Bu partide 12 yıl hizmette bulunduk. 60 kişi olarak kurulan yönetimde halen devam eden bir tek benim. Bu toplantı da tamam ben ilçe başkanlığında kalayım fakat 2015’te milletvekili yaparsanız... Sonuçta bu bir meslek değil bizim yerimize de siz geleceksiniz. Bu olmazsa belediye başkanlığına aday gösterin veya önümüzü açın farklı bir hizmette bulunalım diye teklifte bulundum işin gerçeği partim isterse izin verirse adayım, ama yok yerinde kal derlerse yerimde kalırım, Seyran Mahallesinde oturuyorum, orada sandık başkanlığı yap derlerse onu da yaparım...
 
AK Parti Haymana adayını tam olarak ne zaman açıklayacak?
 
Bunu büyükşehir de bilemez biz de bilemeyiz... Bunun kararını genel merkez verecektir. Bu yüzden net bir tarih veremiyorum. Ama aralık-ocak arası açıklanabilir.
 
Başbakanımızın gelme durumu ne oldu kesin bilgi var mı?
 
Hala gelme ihtimali var ve inşallah gelecek. Ankara ilçelerini ziyareti durumunda Haymana’ya da gelmesi noktasında bize talimat verildi.
 
Ankara yolu ve Konya yolu bağlantılarında son durum nedir?
 
Sizin de bildiğiniz gibi Ankara yolu çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Seçimlere yakın bitmesini ümit ediyoruz. Konya yolu bağlantısının etüt çalışması programı tamamlandı. Genel Müdürlüğe gitti ve onaylandı ve dosyayı 4. bölgeye yolladı. Bununla ilgili ihale sürecinin tamamlanmasını bekliyoruz. Bunun yanında ihale sürecini de takip edeceğiz. Bu yıl içerisinde veya 2014ün ilk aylarında ihaleye çıkar diye ümit ediyoruz.
 
2 yıldır (çeşitli gecikmeler) var elbet fakat bu gecikmenin asıl nedeni nedir bir türlü dibi gelmedi? Sizce de gecikmedi mi?
 
İşin gerçeği bu yolla ilgili asıl çalışma 2 yıldır devam ediyor. Biz iktidara geldiğimizden bu yana bunu konuşuyoruz. Haymanalı da bunu istiyor. Fakat Bakanlarımız Milletvekillerimiz 2 yıldır ağırlık vermiş durumdalar. Sizin dediğinize de katılıyorum ama bu yılın sonunda veya 2014’ün başlarında ihalesi olur.
 
Yüksekokul ve Anadolu lisesi yurt inşaatı ne durumda?
 
Mart 2014’te Anadolu Lisesi Yurdu hizmete başlayacak. Yüksekokul yurdunda ise şuan çalışmalar devam ediyor önümüzdeki öğretim yılı içinde tamamlanacağını düşünüyoruz.
Çaldağ ilkokulu ve iki tane öğrenci yurdunun toplamda  19 trilyonluk bir yatırım olduğunu ifade etmek istiyorum ama Haymana’ya yetmediği ve bu konuda Halk Eğitim Merkezinin bir projesi var be bizde takip ediyoruz, Endüstri Meslek Lisesinin düz liseye kayma ihtimali var. 3-4 trilyonluk büyük bir konferans salonu olan halk eğitim merkezi yapmak için çabalıyoruz. İnşallah bunu da programa aldıracağız. Aynı  zamanda 4 derslik bir anaokulu, 300 milyarlık imam hatip lisesinin giydirilmesi 200 milyarlık pansiyonun tadilatı yapıldı. 8 tane köy okulu tadilatı yapıldı.
Öğretmen açığımız yok hatta 70-80 tane fazla öğretmen var.
 
Her sene ciddi öğretmen acığı olurdu bu sorunu kim çözdü?
 
Ankara Miletvekilimiz Fatih Şahin’le görüştük ve bu sorunun çözüme kavuşması gerektiğini ve böylece ilçe yönetiminin başka projelere ağırlık vermesinin gerekliliğini söyledik. Cemil Çiçek büyük bir şans bizim için Ankara milletvekili olduğu için. Bizim çok köklü sorunlarımızı bile kendisi çözdü.
 
Başkanım hastanemizde doktor açığımız var mı şu anda?
 
Çocuk Doktoru ve Ortopedi Doktoru yoktu onlar görevlerine başladı. Cerrahımız yok onunla ilgili çalışılıyor.
Kamuoyunun gözünde AK Parti döneminde Türkiye’nin büyümesinde Haymana’nın gerekli payı alamadığı izlenimi oluşmuş durumda, yani İlçe Teşkilatı olarak çok eleştiriliyorsunuz bu konuda ne diyeceksiniz?
Başarılılık ölçüsü nedir bunu önce bir vatandaşa sormak gerekir. Ben iddia ediyorum teşkilatımız başarılı bir teşkilat... Belki de Cumhuriyet tarihinde en güçlü teşkilat biziz. Halk Bankası dedik getirdik,  yüksekokul dedik getirdik. Teşkilat olarak söyleyip yapamadığımız bir tek Konya yolu bağlantısı var, o da tamamlanacak. Haymana’nın taleplerini hep göz önünde tuttuk.
 
İlçe teşkilatı olarak belediyeyle yapılan projeler bazında istişare içerisinde misiniz?
 
Hükümet programında ne olması gerekiyorsa biz söylüyoruz. Doğruyu söylemek gerekirse paylaşılmayan noktalar da oldu. Projeler bazında katıldığımız yönler de katılmadığımız yönler de oldu. Şehir kapısına karşı çıktık örneğin. Diğer yapmış olduğu projelerde de hükümet programına uygun olarak destek verdik.
 
Aday adaylarınız  içinden seçeceğiniz adayla ilgili kriteriniz neler, yani nasıl bir adayınız olmalı sizce?
 
Belediye Başkanı Hayman’da ikamet etmesi lazım. Haymana’yı iyi bilmesi lazım. Vizyon sahibi olmalı. Proje yaratabilen ve takibini yapabilen, tuttuğunu koparan, istişare eden bir başkan istiyoruz.
 
Başbakanımızın gelmesi durumuyla ilgili ilçe yönetiminin bir çalışması var mı?
 
Şimdi genel merkezden tam bir talimat gelmediği için böyle bir çalışmaya girmedik. Ama olası bir talimatta çalışmalara başlanır. Bu konuda Haymanalıların da düşünceleri önemli örneğin geçen gün bir vatandaşımızla konuşmamızda bana dedi ki: “Başbakanımız geldiğinde birkaç kadının tutacağı bir pankart hazırlayalım ve üzerine de ‘kömür çeke çeke öldük, belimiz kırıldı doğalgaz istiyoruz’  yazalım. Yani vatandaş Haymana’nın ihtiyacını biliyor.
 
Yatırımcıların kamudan ve kamu ile ilgili işlerinde belediye ve kaymakamlıktan gerekli desteği alamadıklarını, hatta iletişim kuramadıklarını belirttiler. Size bu konuda talep geliyor mu? 
 
Çağ’dan talep oluyor. Ortaya çıkan sorunlarda bizimle irtibata geçiyorlar ve biz de kamu noktasında elimizden gelen yardımı yapıyoruz. Bu noktada elektrik borçlarını bakanlık aracılığıyla hallettik ve taksitlendirilmesini sağladık.
 
Su konusunda belediyeyle olan sorunlarında da yardımcı oldunuz mu?
 
Belediyeyle olan sorunlarında da zaman zaman araya girdiğimiz oluyor. Nezih Termalden şimdiye kadar bu konuda hiçbir talep almadık, sadece açılışına gittik ve geçen gün gezdik oralar... Kimse yoktu sadece bir bekçileri vardı. Şahinlerle sürekli olarak görüşüyoruz ve bir sıkıntıları yok. Kendilerine de hem teşekkür ediyorum, hem de tebrik ediyorum.
 
Şahinler Termal Tesisleri ne zaman açılacağı doğrultusunda bir bilginiz var mı?
 
Önümüzdeki haziran temmuz gibi biter.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in söz vermiş olduğu saat kulesi ve meydan havuzu konusunda bir çalışma var mı, varsa ne zaman başlayacak?
 
Bu çalışmayı bu yıl içinde yapacağını biliyorum. Gelen maillerden bunların yetersiz olacağı konusunda eleştiriler aldık fakat bu yıl içerisinde tamamlanacaktır.
 
Yönetim kurulunuzdan 7 kişi istifa etti. Bu sayının artacağı konusunda duyumlar var ayrıca  ilçe yönetiminin encümen noktasında mevcut adaya kaç kişilik bir katkısı olacak bunlar içerisinde bayan ve genç olacak mı?
 
Daha istifa etmediler. Tabi ki bayan da gençte olacak. Bu süreci biz genel merkeze iletiriz, onlar da takibini devam ettirirler adaylık olsun vs. Halk nezdinde karar verilecek kişiler olması daha tutarlı olur diye düşünüyorum.
 
AK Parti’nin Haymana’daki en büyük rakibi kim. Köylerin de seçime dahil olması BDP, MHP gibi partilerin şansını arttırır mı? AK Partiye avantaj sağlar mı?
 
AK partiye büyük bir avantaj sağladı. Büyük bir farklılıkla partimizi birinci görüyorum. Bir ikinciyi dahi göremiyorum.
 
Diger mülakatlarımızda size çok eleştiri geldi siz diğer ilçe başkanlarını başarılı buluyor musunuz?
 
Cumhuriyet tarihindeki en başarılı teşkilat olarak kendimizi görüyoruz. Neden derseniz muhalefet yok. Eleştiri anlamında ise belden aşağı bir eleştiride bulunmadılar kendilerine teşekkür ediyorum. Gerek Fazlı Çınar, gerek Selahattin Sezer, gerek BDP’li arkadaşımız yeni katıldı daha beyanatlarına şahit olmadık. Burada iki muhalefet partisinin de belediye meclis üyeleri var bunlar daha önce çıkıpta basın karşısında belediyenin şu yanlışı var veya şu noktada katılmıyoruz diye bir açıklama yaptılar mı? Buna bakmak lazım. İktidarında muhalefetinde ilçe başkanlıklarının sürekli açık olması lazım. Haftalık toplantı yapmaları lazım. Bunlar toplantı yapıyor mu? Akşamları bir bakın ışıkları bile yanmıyor. Haftalık toplantı yapıp  bizim yanlışlarımızı istişare etmeleri lazım. Muhalefet de bunları yapmadığı için yanlış yapsak bile bize bunu gösteren yok. Bizim belediye başkanımız söyledi 50 tane genç getirin istifa edeceğim dedi. Madem öyle neredeydi bu diğer ilçe başkanlıkları 50 tane genci toplayıp belediyeye gösteremedi mi? Demek ki muhalefet yok. Ankara Haymanalılar Dernek Başkanı Mehmet Kara bizi eleştirdi, ama bizden bir görüşme talep edip şunları da şöyle yapın dedi de biz mi istemedik? Kuru kuruya basın karşısına geçipte Ahmet’i Mehmet’i eleştirmekle olmuyor. 
 
Derneklerin faaliyetlerine ve davetlerine katılıyor musunuz? Çalışmalarını nasıl buluyorsunuz başarılı buluyor musunuz?
 
Katılıyorum tabi ki. Federasyonun çalışmaları çok aktifti. Sizin de bildiğiniz gibi federasyon başkanımızın belediye başkanlığına adaylığını koymasıyla siyasete biraz daha ağırlık verdi. Etkili oldukları yerlerde oldu olmadıkları yerlerde. Biz teşkilat olarak derneklerimize teşekkür ederiz her türlü desteği bize gösterdiler.
Burada Haymana Gençlik Derneğini özel görüyorum. Hem iktidar görevini yapıyor hem muhalefet görevini yapıyor. Hem yapılan şeyleri yazıyor hem de olmayıp da olması gerekenleri yazıyor. Yani muhalefetin veya diğer derneklerin yapacağı şeyleri Gençlik Derneği yapıyor. Ben de burada tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Haymana’da örnek bir dernek olarak sizleri görüyorum.
 
Yeni kaymakamımız hakkında ne düşünüyorsunuz. Başarılı olabilecek mi?
 
Gerçekten mütevazi bir insan. Bir halk adamı. Birlikte çok şeyler başaracağımızı düşünüyorum.
 
Bundan yaklaşık 1 yıl önce Haymana’ya müjde verdiniz Ağız ve Diş Saglığı Merkezinin 2013’ün en geç Ocak ayında açılacağını söylediniz. Bu Haymana Gazetesinde manşet olarak kamuoyuna duyuruldu. Üzerinden yaklaşık 10 ay geçti bu konuda ne diyeceksiniz?
 
Bunla ilgili sizden ve Haymana halkından özür diliyorum. Kamu Hastaneleri Birliği kurulunca bizim bazı şeylerimiz askıda kaldı. Genel sekreterlik bu işe sıcak bakmadı. Biz de bu olayın sürekli üzerine gittik. Geçen hafta gelip Sağlık Ocağının yerine baktılar incelemelerde bulundular. Ama olacak...
 
(Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz...)
 

Bu yazıya toplam 20 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “PARTİM İZİN VERİRSE ADAYIM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

beyee

21:08:11

Gönderen:

levent

31/10/2013
levent bey medat umdunuz iktidar partisinin ilçe başkanı haymanada saymaya gerek yok belli başlı kurumlar kapandı gitti siyasi idare elindeydide ne yapabildide sizin sorununuzu cözecek ben size söylüyeyim sadece kafasını sallar yapabilecek ne beceri ne siyasi otoritesi var benden söylemesi saygılar

Başlık:

Sayın Oğuz bey,

12:07:00

Gönderen:

Levent

30/10/2013
Sayın Oğuz bey, Haymana çağ termal 4.etap için ne düşünüyorsunuz. Biz bir yetkiliye ulaşamıyoruz. Banttan yayın ezberlemişler ha bugün ,ha yarın diye bizi oyalıyorlar. Bu konuda ne yapmayı düşünüyorsunuz.

Başlık:

Başka parti

19:37:58

Gönderen:

Muzaffer bayram

30/10/2013
Akp nin a.adayları kendinize çok güveniyorsanız çıkın da başka partilerden aday olun çok sevildiginizi idda ediyorsunuzya hadi görelim bakalım okadar cesurmusunuz! Özdemir bey hariç hepiniz olursa kaymaklı olura oynuyorsunuz

Başlık:

ZARARIN NERESİNDEN DÖNERSEN KAR!

13:43:47

Gönderen:

FATİH ÇEVİK

29/10/2013
Merhaba Oğuz başkanın resmi başvurusu varmı bilmiyorum ama bundan önceki dönemde olması gereken idi en azından diksiyonu düzgün kendisi otuRup kalkmasını bilen bir beyfendi keşke en başta olsaydı demeden edemiyorum fakat hizmet olarak bir artının olacağını düşünmüyorum sebesi ise zaten İlçe başkanı ortak çalışıyorlar belediye başkanı ile hizmet olsa ilçe başkanı ikende olurdu,zaten akp adayı önemli olan kimse insanın becerisine geçmişine varlık durumuna eğitimine önem vermiyor ki akpli olsun yeter görüşü mevcut unutmayın bu belediye seçimi şahıs önemlidir.Böyle bir yolada çıkarsa da Allah muvaffak etsin.

Başlık:

ÖMER YILMAZ

20:13:34

Gönderen:

NEFİSİN ACİZLİGİ

29/10/2013
OОUZ BŞK BUNU SEN DAHA ÖNCE YAŞADIN ESNAF KEFALETTE HASBEL KADER TALEPSİZLİKTEN İHALE SANA KALDI İLÇE BAŞKANI OLDUN YAŞAM TARZINA ,EYİTİMİNE ,UFKUNA ,SÖZÜNE Bİ BAKMAK LAZIM SİZİN ŞU ANDAKİ YERİNİZ BULUNMUŞ OLDUGUNUZ SON MAKAMDIR BU SAATTEN SONA AYSUYLA ELELE TUTARAK SİYASETİ BIRAKINKİ YENİ NESİLLER KÜLTÜRLÜ ,OKUMUŞ VE PIROJE SAHİPLERİ ARKADAŞLAR OLSUN YETER ERDEMLİ KİŞİLER ERDEMLİGİNİ BİLMESİ LAZIM FAZLA SÖZE GEREK YOK ANLIYAN ANLAMIŞTIR MALESEF SİYASET SAGLAM Bİ KİŞİLİK İSTER MENFATINI TEŞKİLATIN ÜSTÜNDE TUTMAZ OОUZ BAŞKAN SEN TEŞKİLATTAKİ HERBİRİNE MAVİ BONCUK DAGITMIŞIN HİÇ KİMSENİNDE BİRBİRİNDEN HABERİ YOK SENDE GEMİNİ YÜRÜTÜYORSUN AMA BU OYUNU BOZARLAR BUNUNDA BİLESİN YAZIK BU MEMLEKETE AYNI HAMURU YUNURMAKTAN BIKTI BU İNSANLAR ARTIK UYANAN Bİ HAYMANA VAR ......... AYSUYLA ...YÜCEL TİYATRODA SON PERDEYİ OYNUYOLAR FİLİM BİTTİ HERKES EVİNE BİRİNİZ PANCAR DAYRESİNE BİRİNİZ TARLAYA SİYASETTEN SONADA TİCARETİNİZE BAKACAZ HEP BERABER GÖRECEGİZ FİLİMİN SONUNUNA HAZIRLIKLI OLUN.BİTMİŞLİ

Başlık:

İlçe Kazanır

21:54:52

Gönderen:

ömer

28/10/2013
Tek kelime harika, yakışır. Dürüst insan, haymana ilçesi kazanır. Bir haymanalı(fahri haymanalıyım) olmayarak yazıyorum

Başlık:

25-10-2013 saat:10:20:01 de yazılan "geç o işleri" yazısına cevap:

19:36:14

Gönderen:

NACİ

28/10/2013
25-10-2013 saat:10:20:01 de yazılan "geç o işleri" yazısına cevap: Bir partinin ilçe başkanın iç işlerine benim adımı kullanmak, insanlığa yıkışmayacak en büyük ayıptır.Eğer AKP ilçe başkanı ile aramda bir sorun var ise ismini yazarsan o da memnun olur bende.Kimsen doğru düzgün adını yaz.Benim adımı kullanarak tan üzerimden prim yapmaya çalışma.bu davranış insanı şahsiyetsiz yapar.Eğer ben eleştirme gereği duyarsam açıkça adımı soy adımı yazar eleştirim. Benim adımı sakın kullanmayınız.Bu tarz ufak işlerle de beni meşgul etmeyiniz?

Başlık:

isabet olmuş

18:40:23

Gönderen:

h.hüseyin

28/10/2013
sayın başkan öncelikle kararından dolayı seni tebrik ediyorum hayırlı olsun.çok isabetli bir karar vermişsin haymana için tek faydalı olacak isim sen sin kişiliğinle duruşunla insan lara yaklışımın ve birleştirici yanınla herşeyin en iyisine layıksınbaşarılar dilerim.

Başlık:

HAYIRLI OLSUN

02:29:19

Gönderen:

OОUZHAN YÜCEL

27/10/2013
OОUZ YÜCEL HAYMANA BELEDİYE BAŞKANI ADAYLIОI KESİNLEŞMİŞTİR.HAYIRLI UОURLU OLSUN.

Başlık:

temiz bir adam

21:34:11

Gönderen:

mustafa telli

27/10/2013
belediye başkan adayları arasında tartışmasız birlik ve beraberliği sağlaya bilecek tek isim oğuz yüceldir hiç bir şaibesinin olmaması yıllardır ilçe başkanlığını başarıyla yürütmesi en önemlisi kendisi için hiç menfaat elde edici bir şey yapmaması bu işi fazlasıyla hakettiğini gösteriyor yolun acık olsun başkan

Başlık:

HAKEDEN TEK KİŞİ

21:29:41

Gönderen:

HASAN YILMAZ

27/10/2013
HAYMANA BELEDİYE BAŞKANLIОINI HAKEDEN TEK KİŞİ YILLARDIR HAYMANA YA HİZMET EDEN ,HİÇ BİR ŞAHSİ ÇIKAR ELDEETMEDEN HER TÜRLÜ FEDAKARLIОI YAPAN İLÇE BAŞKANIMIZ HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK...

Başlık:

ilçe başkanı kim olcak

13:19:22

Gönderen:

merkezden

27/10/2013
abi sen aday oluyonda ilçe başkanı kim olcak onuda söleseydin.yerine kim geccek hacıyla degiş tokuş mu yapcaksınız.sen aday olursan hemen ilçeye aday olacak bir sürü isim var

Başlık:

En doğrusu

22:41:54

Gönderen:

Ramazan

27/10/2013
Su anki adayları bırlestırecek merkezde en büyük oyu alacak kişi Yavuz baskan dır.

Başlık:

aynı tas aynı hamam

21:47:36

Gönderen:

nefis

27/10/2013
batan geminin malları bunlar acaba tutarsa bi kamo oyuna fısıldayım demiş ya kardeşim ne farkınız var aysuyla yücelin kafa yapısı aynı memleketin gelecegini gercektende düşünüyorsanız bırakın yeni siyasetçilerin önü acılsın gördük boşa gecen beş yıllı bu koltuktan inmeseniz düşeceksiniz asıl sizin korkularınız makamı kaybettikten sona başlıyacagını iyi biliyorsunuz yaşamınızın heryerine sekte vuracagının çok iyi biliyosunuz makam mevki bitince sizde aysuyla biteceksiniz son cırpınışlarınız şimdi kılınçları cekilecegi döneme geciyoruz çünki aysu yüceli hiç bizaman takmadı ve ..... komadı asıl hesap yücelle aysu arasında kimin yüregi nerelere yetiyor hep beraber görecegiz aslında genel merkez bu üstünü coktan cizmişde zamanını bekliyor tabikinede yücel haklı aday olmakta aysu .... .... yücelde bunun farkında acaba diyor ............. olmazmı bikereligine .....

Başlık:

hayırlı olsun

20:35:02

Gönderen:

ferhat Göçmen

25/10/2013
şaibesiz tek isim yolun acik olsun inşallah aday olur kazanirsin haymana icin gerçekten bu aday cok onemli hayirli olsun.

Başlık:

tebrik

14:43:49

Gönderen:

ahmet özer

25/10/2013
başkan tebrik ediyorum sizi Allah yolunuzu açık etsin siz doğru yolda olduğunuza inanıyorsanız kim ne demiş önemli değil,bu seçim arenasında herkes kendi adayı için çalışması gayet normaldir ama ilkeli olmak gerekir çirkin ahlaka uygun olmayan eleştiriler kimseye fayda getirmez bu düşüncelerle herkese çıktığı yolda başarılar diler kazananın haymana olması temennisi ile kalın sağlıcakla....

Başlık:

İŞTE BAŞKAN İŞTE HAYMANA

14:37:52

Gönderen:

OОUZHAN YÜCEL

25/10/2013
SAYIN BAŞKANIMIZIN ADAYLIОINI ŞİMDİDEN KUTLUYOR BAŞARILAR DİLİYORUM.DURMAK YOK YOLA DEVAM....SAYGILARIMI SUNARIM....

Başlık:

Sürprize bak

12:12:22

Gönderen:

İsmail

25/10/2013
Oğuz baskan durdu durdu bombayı patlattı haymanna birilerinin tekelinden kurtuluyor hayırlı olsun

Başlık:

hayırlı olsun

11:14:23

Gönderen:

haymalı

25/10/2013
ne oldu da böyle oldu hacı aysu nun aday gösterilmeyeceği kesinleşti ki oğuzda bu kararı aldı.

Başlık:

geç o işleri

10:20:01

Gönderen:

nacii

25/10/2013
oguz sende haymanada biliyorki seçimlerden sonra akp den topluca kovulacaksınız sen neyi anlatıyorsun yaptıklarınız yanınızamı kalacak sanıyorsunuz. sana özellikle dedim o isimleri alma yönetime koyma dinlemedin. sen ancak kendi mahallene muhtar olursun belki şimdiden oraya yönel

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin