Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

AYSU RESMİ BAŞVURUYU YAPTI
25/10/2013

Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu, AK Parti Haymana Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Aysu konuşmasında, "İlçe Başkanım Aday Adayı dahi olsa derhal çekilip, yanında yer alırım." demesi dikkat çekti.

Belediye Başkanı Hacı Aysu 25 Ekim Cuma günü akşam saatlerinde AK Parti Haymana İlçe Teşkilatına giderek resmi başvuru dosyasını, AK Parti İlçe Başkanı Oğuz Yücel'e teslim etti.

Belediye Başkanı Hacı Aysu dosyasını verirken şu konuşmayı yaptı: "Artık son aylara girmiş bulunmaktayız. Yaptığımız istişareler doğrultusunda tekrar aday olmamız yönünde telkinler aldık. Bugün ikinci kez başvurumuzu yapıyoruz. Cenab-ı Hak ilçemize milletimize hayırlı uğurlu etsin. İnşallah geçen dönem olduğu gibi bu dönem de Allah nasip eder seçimi alırız. Son dönemlerde basın aracılığı ile ilçe başkanım hakkında bir takım sansasyonel bilgiler çıkarıldı. Ben şunu herzaman demişimdir. Bu camiada bu görevi en çok hakeden benim ilçe başkanımdır. Benim ilçe başkanım aday olduğu an benim adaylığım bitmiş demektir. Biz siyasette ahde vefaya inanmış insanlarız. Allah'a hamdolsun bir birimizi kıracak birşeylerimiz olmadı. Hiç bir zaman karşı karşıya gelmedik. Sadece geçmiş dönemde iki aylık bir süreçte anlaşamadığımız bir konu oldu, o da fitnecilerin fesatların yüzünden... 2001 yılından beri biz kefenimizi birlikte cebimize koyduk. Şunu çok net söylüyorum benim ilçe başkanım aday ya da aday adaylığını açıkladığı an herkes bilsin ki ben başkanımın yanındayım. Bizim alnımız açık, başımız dik. Kimse çamur atmaya kalkışmasın. Biz gerçekten büyük yatırımlar yaptık. Haymana'nın kimliğini değiştirdik. 35 yılda yapılmayanları yaptık. Biz bir bütünüz, bunu herkes böyle bilsin. Biz yine çalışmalarımıza en iyi şekilde devam edeceğiz .Amacımız 21 yüzyıla yakışır bir Haymana meydana getirmektir." dedi.

Aysu'nun ardından AK Parti İlçe Başkanı Oğuz Yücel konuşmasında: "Sayın Hacı Aysu Başkanımıza bu anlamlı konuşmasından ötürü teşekkür ediyorum. Allah hayırlısı ise tekrar nasip eder. Biz hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz." dedi.

Aysu'nun müracaatı esnasında AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin, Gençlik Kollarının ve Kadın Kollarının da olması dikkat çekti.

Başvuru çekilen toplu fotoğrafın ardından son buldu.


Bu yazıya toplam 23 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " AYSU RESMİ BAŞVURUYU YAPTI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Başkanımız Hemen Hemen Belli

22:04:03

Gönderen:

Nihat Avcı

31/10/2013
Değerli hemşehrilerim Ak Partinin Adayı büyük olasılıkla Sayın Yusuf Öndeş olacaktır. Bu hafta sonu kızılcahamam kampında bu durum netlik kazanacaktır.

Başlık:

duyda inanma

17:47:50

Gönderen:

haymanalı kemo

31/10/2013
ya sen kendini tayip sanmışsın konuşuyon madem öyle çekil hadi oguz bey aday niye çekilmiyon körün taşı dek gelir misali heee sen kimseye faydası olacak biri degilsin ve baş ka bir adayda seni yanında gezdirmez hacı bunu sen daha iyi biliyorsun.

Başlık:

Hacı AYSU Başkanım,

12:03:42

Gönderen:

Levent

30/10/2013
Adaylar ,çağ termal 4.etap diye bir yer var. İnşaatı ne zaman bitecek. ilgilenen var mı...Hacı bey, vergisini bile ödediğimiz yer için siz ne düşünüyorsunuz. Teoman beyle ilgili dostluğunuza istinaden bize bilgi verebilir misiniz, Sayın Başkanım. Bizim maduriyetimiz sizi rahatsız ediyormu.

Başlık:

İNSANLARA LAYIKI İLE HİZMET EDECEK KÜLTÜRLÜ VE BİRİKİMLİ İNSANLARA İHTİYAÇ VAR

12:01:16

Gönderen:

İsmail CANTETİK

30/10/2013
HAYMANALI OLARAK HEP BİR ŞEYLER OLSUN İSTİYORUZ. ÇÜNKÜ BİZLERİN MENBAI HAYMANADIR. BİZLER O TOPRAKLARDA DOОMUŞ, ANADOLUNUN VE DÜNYANIN ÇEŞİTLİ YERLERİNDE YAŞAMAKTA OLAN HAYMANALILAR OLARAK. HAYMANA YA GELEN BELEDİYE BAŞKANLARI VEYA KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA ÇALIŞMAKTA OLAN İNSANLAR, İLÇEMİZE GERÇEK MANADA HİZMET ETSİNLER İSTİYORUZ.ANCAK NE YAZIK Kİ BAKIYORUZ HAYMANA DA SİYASET ARENASINDA HEP AYNI SİMALAR BOY GÖSTERMEKTEDİRLER. İŞTE BİZLER İSTİYORUZ Kİ HAYMANA İNSANINA GERÇEK MANADA HİZMET EDECEK KÜLTÜRLÜ BİRİKİMLİ İNSANLAR GELSİNLER DE HAYMANA NIN VE HAYMANA LININ BAKIŞ AÇISI DEĞžİŞSİN. BU DEĞžİŞİM TÜM KURUMLARDA MUTLAKA HİSSEDİLECEKTİR. ADAYLAR İÇERİSİNDE SAYIN EŞREF BENLİ VE YUSUF ÖNDEŞ GİBİ ADAYLARIN DAHA BAŞARILI OLACAKLARINA İNANIYORUZ. UZAK DİYARLARDAN SELAM VE SEVGİLERİMİZLE...

Başlık:

bekli de ortak eserinize itiraz ediyoruz...

11:46:10

Gönderen:

sinan çiftçi

30/10/2013
sayın Aysu bu haber bu cümleler ve sayın Yücel`e yaptığınız güzellemeler sizi kurtarmaz...sayın yüceli az tanıyorum ve maalesef belediye başkanlığı profili için daha genç ve enerjik adaylar varken şansının az olduğunu düşüyorum...

Başlık:

Utanın

19:28:40

Gönderen:

Adil

30/10/2013
Başkanın sözü kendi çalışanlarına geçmiyor oraya nasıl müdahale etsin o küçük arabalarla yolcular perişan millet haymana gelmeden haymanadan soguyor hacı başkan o boyunla bide sen bin bakalım sıgacakmısın o koltuklara

Başlık:

ABBAS YOLCU

17:24:47

Gönderen:

OОUZHAN YÜCEL=TECRÜBELİ YILDIZ

30/10/2013
BAŞKAN VE ENCÜMENLERİ ...... HAYMANA ...... ...... BÜYÜK ...... E.... ... VAY BE NERDEN GELİYOR BU DEОİRMENİN SUYU OОUZ YÜCEL ADAY OLMAZSA AKP YE OY KESİNLİKLE VERMEYECEОİM. KIZILKOYUNLU KAPISI HACI AYSUYA KAPALIDIR BU BÖYLE BİLİNE...

Başlık:

Hacı Aysu sen kaybettin

18:12:05

Gönderen:

haymanalı

29/10/2013
Haymana otobüslerinin rezilliğini çalışanların ne kadar kaba olduğunu defalarca belediyeye bildirmemize rağmen konuya çözüm bulmayı bırakın hiç ilgilenilmedi bile.

Başlık:

BALONNN

12:54:27

Gönderen:

b öztun

28/10/2013
degrli kamu oyu ortada dönen sözde temayül sonuçları yalandır. ak parti genel merkez aranmış olup sonuçların sayılmadıgı vede sayılsa dahi sonuçların söylenmeyeceği söylen miştir o yüzden herkez kendi adayını birinci veya ilk 3 içine sokma çabaları tamamen yalandır söyleyenlere elinizi kurana basındeyin diyecekleri şu başkası bize dedi veya ak parti yönetim dedi derler.ha bu arada sayın aysu 30 mart değil 29 mart akşamı seni ankaraya ugurlayacaz. hazırlıklara başla istersen))))::

Başlık:

Allah Yardımcınız Olsun

00:26:27

Gönderen:

Mert Mertoğlu

28/10/2013
Sayın Başkanım Allah yardıcınız olsun. Bundan sonra ki ticaret hayatınız da başarılar dilerim. Ne alır ne satarsınız bilemem ama inşallah müşteri bulursunuz.Sizlerden çok çektik biz çok.

Başlık:

temayul hayirli olsun

20:45:43

Gönderen:

Ferhat göçmen

28/10/2013
haci aysu ne oldu temayul bolan mu cikti potlamisin 3. olmussun hayirli olsun genel merkez seni bu gidisle emekli eder ama yine ak partiye borclusun çünkü seni tarihe geçirdi resmin belediyeye asilack.

Başlık:

Genel merekz duysun

16:17:00

Gönderen:

Yyüzde 83 idi yüzde 10olmasın

28/10/2013
Akp ye oy yok gecen secim verdim akp kazansın diye gece gündüz calıştım insalar vebale girdik halk sizii istemiyo abi yol verin ilçe teşkilatı da bu makamlar gelip gecici kulhakı yemen allah korkusu varmı haymana akp ye cok oy verdi eger ak parti kendine ceki düzen vermese haymanada en son parti olcak bunu biyere yazın ben siz ve ilçe teşkilatıdan kim olursa oy vermiycem buzamana kadar geriye gittik.bunca kurum gitti elektirgimizi telefonumuzu askerligimizi polatlıya bagladınız bize baglasaydınızda kurtulsaydık akp genel merkezine dilekce yazdım türkiyede gelişmeyen tek ilçe beceremiy,osunuz işi bilene bırakın haymana kurtuLsun yoksa secimde toplu gideceksiniz haymana halkı uyandı ali sen teşkilat ne yaptınız şak şakcı cok vicdanen allah rızası için cocçuklarınız için haymana halkı oyunuzu verşirken düşünün.başka haymana yok bura bizim memleketimiz biri acken birileri lüx yaşaması ak partinin imajına ters başbakanım namazlı abdestli dürüst birini haymananın başına versin.

Başlık:

yol ver dağlar yol ver .hacı başkana yol ver..

14:22:42

Gönderen:

ali tek

28/10/2013
Hacı Başkan ilçenin yönetim seviyesini düşürdü.Millet diyoki Hacı Aysu bile yaptıktan sonra herkes yapabilir.Nasıl olsa birşey yapılmıyor.otururum o koltukta beş yıl sonra kalkarım ama iyide ..... .......

Başlık:

yeniden AYSU

07:52:08

Gönderen:

haymanalıı

27/10/2013
hayırlı uğurlu olsun haymana yine hacı AYSU diyecek haymana seninle başkanımm

Başlık:

BU NASIL ZİHNİYET

02:25:21

Gönderen:

OОUZHAN YÜCEL

27/10/2013
BURADAKİ BÜTÜN MESAJLARI TAKİP EDİYORUM NERDEYSE İNSANLARIN GÖRÜŞLERİYLE BENİM GÖRÜŞÜM AYNI HERKESE KATILIYORUM.2009 SEÇİMLERİNDE SONRA NERDEYSE İNSANLAR CESETLENMİŞ ÇÜRÜMÜŞ İSKELETİ ÇIKMIŞ TANINMAZ HALE GELMİŞLER HACI AYSU TARAFINDAN.İYİ YORUM YAPANLARDA KENDİ YANDAŞLARI ÇIKARCILARI MENFATÇİLERİ SÖYLENEN BİR ŞEY YOK. BENİM AZİZ HAYMANALI HEMŞERİLERİM BUNLARI BENDEN DAHA İYİ BİLİYOR.BİZİM ÖYLE EVİMİZ SON MODEL ARABAMIZ YOK...

Başlık:

bidaha oy vermem sana

11:47:25

Gönderen:

haymanalı

27/10/2013
Sana ve ak partiye oy verdim yanlış yapmışım allah beni affetsin bi daha sana oy vermem ... .... şaibesiz birine vercem inşşallah ak parti seni göstermez.gösterirsede kaybeder.akparti bu lüx hayatı ve kimler ..... oldu bi araştırsın.ondan sonra dürüst şaibesiz namazlı abdestli birini secsin bu ilçe kurtulsun.

Başlık:

Başarılar

11:44:39

Gönderen:

Ömer DEMİR

27/10/2013
Hayırlı,uğurlu olsun.Başarılar dilerim..

Başlık:

mizansen

00:15:07

Gönderen:

vatandaş rıza

27/10/2013
bu ne demek ya haymana bu kadar mı zavallı nasıl bi mizansen oynanıyor siz neyin peşindesiniz...bu halkla ancak bu kadar dalga geçile bilir.. sizin akademik kariyeriniz ne mezuniyetiniz neki... ne yapıyor ne ve nerenizden konuşuyorsunuz. nasıl bi tiyo aldınız kimin kimlerin önünü kesmeye çalışıyorsunuz.. bu ak parti il yönetimi ,genel merkezi bu .... .... ... sevicilerini görmüyormu.. mevcutta ak partili görünen(fotolara bakın) bu xxxxx xxxxxxxxx ile parti yolunu ayırmazsa haymanalı parti ile yolunu ayırmak zorunda kalacak... hacı aysu kefen cebe konmaz. aklın cepte kefen evde hazır tutulur ...haydi haymanalı BİLMER bunları şikayet edinnn...

Başlık:

hacı sana güle güle

22:34:49

Gönderen:

emine emine

27/10/2013
hacı başkan Allah yolunuzu açık etsin..5 yıl süresinde seni destekleyenlerin sayısı ne kadar azaldı farkında mısın..bunu bizzat kendin başardın..tebrikler. 5 senelik saltanata veda etmek sana ve ailene nasıl zor gelecek kimbilir..

Başlık:

..... olsun

22:00:24

Gönderen:

Gariban

27/10/2013
Bizler ailece sana oy verdik dürüstlüğüne inanarak. Fazla söze gerek yok .... .... OLSUN SANA belki fahri ustaya verirdik ama oda senle bir çıktı işallah eşref bey çıkar oyumuzu ona veririz

Başlık:

YOL VER

20:29:34

Gönderen:

sAHTE kABADAYI

25/10/2013
Hacı Aysu bu bu yıl çok farklı daranıyor.Geçn yıllarda kesin adaymış gibi cümleler sarfediyordu.Bu yılda olursa olur olmazsa yancı olurum diyor.Kendine fazla güvenmiyor galiba.

Başlık:

baskanım

19:23:10

Gönderen:

esat

25/10/2013
SAYIN BASKANIM HAYIRLI UGURLU OLUR INSANLLAH HAKKINDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN ALLAH YARDIMCIN OLSUN

Başlık:

kul hakki

19:14:46

Gönderen:

belediye iscisi

25/10/2013
Eee haci baskan artik miyadinin doldugunu ak partinin seni secmeyecegini bildigin icin ilce baskanini one surmeyke kalkiyon...hic bosuna ugrasma artik seni istemiyoruz artik iscinin maasini iscinin yevmiyesini vermeyen senin gibi zihniyeti istemiyoruz...sanada hakkimizi helal etmiyoruzzz...

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin