Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


ADAY AYSU MU?
15/11/2013

AK Parti Haymana Belediye Başkan Aday Adaylığı süreci hafta içinde müthiş derecede alevlendi. Neredeyse tüm ilçe çalkalandı. AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı’nın Hacı Aysu olduğu yönünde çıkan söylentiler bir türlü netlik kazanmadı. Herkesin kafasındak
13 Kasım çarşamba günü Haymana Kamuoyuna AK Parti’nin Haymana Belediye Başkan Adayı’nın Hacı Aysu olduğu yönünde söylemler hızlı bir şekilde yayıldı.
Bu söylemler hem Hacı Aysu’ya yakın çevrelerce, hem de rakip aday adaylarının çevreleri tarafından doğrulandı.
Ancak aynı gün akşam saatlerine doğru aday adayları genel merkeze giderek bu söylemlerin doğru olup olmadığını AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek’e soruyorlar. İpek Adayın henüz netlik kazanmadığını, söylentilere itibar edilmemesi gerektiğini savunuyor.
Bu açıklama bazı aday adaylarının yüreklerine su serpse de halen Aday’ın Hacı Aysu olacağı yönünde aday adayları tarafından endişe duyuluyor.
Öte yandan geçtiğimiz ay içinde AK Parti tarafından yapılan temayül yoklamasında Hacı Aysu’nun önde çıktığı yönünde söylemler de yayılmaya başladı.
Bazı çevreler AK Parti Haymana Belediye Başkan Adayı’nın Cuma günü (bugün) açıklanacağını ifade ederken, bazı çevreler ise adayın Kasım Ayı sonuna doğru açıklanabileceğini savunuyorlar.
Adayın, Aysu olduğu yönünde çıkan söylemlerin ardından Belediye Başkanı Hacı Aysu ile görüştük.
Aysu, şuan itibariyle böyle bir durumun söz konusu olmadığını, Adayın kim olacağı ile ilgili tarafına resmi bir açıklama yapılmadığını, söylenenleri kendisinin de uzaktan takip ettiğini, resmi bir açıklama yapıldığı takdirde Haymana Gazetesi aracılığı ile kamuoyuna duyuracağını ifade etti.
AK Parti Haymana İlçe Başkanı İlyas Büyükkara ise Belediye Başkan Adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada: “Her hangi bir resmi açıklama şuana kadar tarafımıza iletilmedi. İletildiği taktirde kamuoyu ile paylaşacağız. Bu ay içerisinde açıklanmasını bekliyoruz.” dedi.
Haymana Gazetesi ailesi olarak gündemi yakından takip ediyor, gerek Haymana gerekse Ankara ile görüşmelerde bulunuyor, resmi bir açıklama olduğu taktirde gazetemizin resmi internet sitesi www.haymanagazetesi.org adresimizden flaş gelişme olarak duyurucağımızın bilinmesini istiyoruz.

Bu yazıya toplam 65 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " ADAY AYSU MU? " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

IP denen bişey war

11:35:00

Gönderen:

hamza yörük

28/11/2013
Eğer isminizi gizleyince bulunamayacağınızı sanıyosanız zaten kafadan yanılıyosunuz artık anında istenen kişi kimin kimemsj attığını buluyor sizin neyin kafasını yaşıyonuz...

Başlık:

kimse ismini dogru yazmiyor bende niyemi isimizden gucumuzden olmayalim diye,

22:53:34

Gönderen:

haymanali birisi

24/11/2013
Dikkat ediyomusunuz kimse dogru durust ismini yazamiyor nedeni ise kendine zarar gelebilceni isinden gucunden olabilceni bildigi icin,ya haci aysu otellerde kimin calistigini birakip kimin girip kimin cikacagiyla ugrascana haymanaya biseyler yapsa daha iyi olmazmi,milletin isi var haci aysu o calissin bu calismasin o ciksin bu cikmasinla ugrasiyor bunu sayisiz kere yapti herkeste biliyor.ya herkesin kendi isi gucu sanane seni ne ilgilendiriyor baskansan haymanayla ilgilen milletin islerine karisip kimin ........ ........ oynamayacani birakta,twiterden tayip beyede hergun yaziyoz senin haymanaya bir faydan olmadigini ve bisey yapamadigini anlatiyoz emin ol.yazik su haymanaya yakistini felan saniyosan yaniliyosun

Başlık:

adamin samimi biri olmadigini burdan anlayin,

21:53:48

Gönderen:

haymana sever

24/11/2013
Haci aysunun samimi ve lafina sozune inanilmaz guvenilmez biri oldugunu burdan anlayin,cekildim yokum diyor sonra lafi cevirmeye calisiyor,haymanalilara sesleniyorum burdan ne icratini begendiniz veyada naptida haymanaya destek olmaya calisiyosunuz haci aysuya,biraz iyi gorun herseyi is alcam diye akrabam diye veyada isten cikarilmayim diye korkaklik yapmayin haymanaliysaniz eger,haymana turkiyede iyi bilinirdi ama simdi boyle sanmayin aksine tam tersi suan,haci aysuya el sallayin terketsin bu haymanayi`adam yokluktan ne hale geldi nasil geldigide maglum biliniyor ama korkup solenmiyor haymanalilar korkak degildi ne degisti bilmiyorum,dogruyu bulun dogru olan haci aysuyu secmek degil onu bilin,

Başlık:

herkezin dilinde bi beş sene

11:01:38

Gönderen:

haymanalı

22/11/2013
herkez tuturmuş bi beş sene bu nedir arkadaşlar haymanamızda gelişim gösteren yaşanmış bi beş sene varsa oda gectigimiz beş senedir 15 sene bünyamin adacıydı 15 sene mustafa namal ikisinin toplamı koskoca 30 sene koca bi kayıp neden kimse bu 30 seneden bahsetmiyoda beş sene diyip duruyo arkadaşlar ALLAH aşkına dogru düşünün beş sene öncesine kadar haymana bu kadar tanınan bir yer degildi tanıyanlarda hamanayı kavgacı dövüşcü .... bir toplum olarak görüyorlardı bunun nedenini hepimiz cok iyi biliyoruzki ankarada yaşıyan bir kısımdı şimdiise haymana bir turizim ilçesi şimdiye kadar haymanadaki en lüks otel resort oteldi oda bünyamin adacı döneminde çag termale peşgeş cekildi şimdi bakıldıgında yeni acılan oteller bitmek üzere olan oteller görüyoruz arkadaşlar ne olur biraz mantıklı olun egerki genel merkez hacı aysu diyorsa yada diyecekse onlarında bi bildigi vardır HEP BİR AGIZDAN ALLAH DAN HAYIRLISI DİLEYELİM

Başlık:

İşler rayına oturacak gibi

10:39:44

Gönderen:

Kemal Bayrak.

22/11/2013
Anlaşılan Haymana için güzel şeyler olacak. Yalnız Hacı bey kimden bir duyum aldı da yüzde yüz aday kendini ilan etti açıklaması gerekir. Ama şunu da anladık ki Haymana Hacı aysu ile olma ihtimali gerçekten zor gözüküyor. Olsa bile kazanma ihtimali çok zor. Diğer 7 aday belki birleşir ancak Hacı aysu ile anlaşılan kimse birleşmez ve desteklemez. Zaten destekleselerdi karşısında yedi aday olmazdı. Bu da gayet normal 7 aday ancak birbirlerini destekleyebilirler. Hadi hayırlısı.

Başlık:

SÜPRİZ ADAY

09:18:40

Gönderen:

MURAT

22/11/2013
Ak parti çalışmalarından dolayı kendi partisinden aday olmayan CHP li Balçıkhisar Belediye başkanı Hacı Özkan ı adaya göstermek için görüşme yapıyormuş.Hacı doğru da hangi Hacı bakacağız.

Başlık:

Bu adayla olmaz bilinsin

21:49:12

Gönderen:

Hikmet

22/11/2013
Ak Partinin boyle bir hata yapacagini dusunmuyorum..Eger ki adayini Haci Aysu olarak gosterirse Ak Parti Haymanadan darbe almis olur acik ve net bi sekilde belli KAYBEDER...Bir partili olarak soyluyorum bunu bu hatayi yapmaz diye dusunuyorum Ak Parti....Yoksa bu hezimet olur Ak Parti icin..

Başlık:

Aday yeniden netleşecek.

17:26:01

Gönderen:

Muhsin GÜNEŞ

21/11/2013
Daha önceden Hacı aysu bir işaret aldı belki ancak. Allahtan Ak parti durumun farkına vardı. Hacı aysu ile devam etseydi. Haymana yı kazanması bir hayal ürünü olabilirdi. Çünkü en son seçimdeki Ak parti oy oranı Hacı aysu ile alakası olmadığını herkes bilir. Haymana ya duble yol yapacağım deyip yapmayan, daha sonra haymana ya gelerek Kurban bayramına kadar duble yolu bitireceğim diyen Sayın Gökçek`in bu işte çok etkisi oldu. Ancak, yıllardır bitirilemeyen ve hatta bitirilmesi için doğru düzgün çalışma bile yapılmayan yolun durumu, hacı nın durumu ve Gökçek in sözleri orta da. Bence Haymana ne hacı ya ne de gökçek e oy vermez.Neymiş Hacı aysu yu gökçek destekliyormuş. Sayın gökçek i bakalım haymana destekliyormu. Kendisi hep delilli ispatlı şeylerden bahsediyor. Haymana için meydanda verdiği sözleri unutmadık. İnşallah Mustafa SARIGÜL karşısına çıkar da oylar nasıl başka partiye gidiyormuş görsün.Ak parti genel merkezini de yanıltan Hacı aysunun durumu da ortada.Allah hayırlısını versin

Başlık:

başarılar

17:00:48

Gönderen:

ahmet

21/11/2013
hacı başkan belliki çok güçlüsün herkez bir olmuş sen tek daha anlamıyorlar kurnazların hesabı ne kadar büyük olursa olsun ALLAHIN HESABI DAHA BÜYÜK DÜNYA SANA DÜŞMAN OLSA SANA ALLAH YETER BAŞKAN YÜRÜ BU HALK SENİNLE

Başlık:

Dengeler Değişti

16:36:43

Gönderen:

Yılmaz Genç.

21/11/2013
Haymana da dengeler değişti. Yeni görüşler Mustafa Kara yı gösteriyor. Tabanda tanınmamasına rağmen sadece plan ve proje ile ortaya çıkan tek aday. Kısa sürede herkesin gönlünü fethedecek donanımlı bir insan. İlçemizi ve geleceğimizi düşünüyorsak Ak Parti de başarısına başarı katmak istiyorsa Mustafa KARA ile iyi bir gelecek inşa edebilir.

Başlık:

EVCİLİ

15:11:40

Gönderen:

tavuklupilav

21/11/2013
BIRAKIN HACI AYSU YU HAYMANANIN BAŞINA KİM GELİRSE GELSİN BİRŞEY OLMAZ ADAMLAR MARS DA BİTKİ YETİŞTİRİYO BİZ DAHA HAYMANDA TEK YOK DUBLE YOL YOK O KURUM YOK BU KURUM YOK ŞU BİLİNSİN Kİ Bİ 10 YIL DAHA HAYMANA BÖYLE GİDER CEBİNİ DOLDURAN GİDİYOR DÜNE KADAR HAYMANDA HAYATINI İDAME ETTİREMEYENLER HAYMANA SEVDALISI OLUP ÇIKTILAR GELİN SİZLERDE CEBİNİZİ DOLDURUN HAYMANA İNSANINA VE HALKINA YAZIK HAYMANANIN VE HAYMANALININ SUÇU YOK LİDER POZİYONUNDA OLAN FİGÜRANLARDA SUÇ..

Başlık:

mahdurlanma hacı senden büyük halk var

22:34:04

Gönderen:

GERÇEK AKP Lİ

21/11/2013
Hacı bey hani hesap soracaktın sormayan namert ti neyaptın 5 senede hesap sorulacak duruma geldin unutma seni sen dehil parti getirdi halk partiye verdi oyları sen ne yaptın bütün partili arkadaşlarına ...... yaptın başta seni sen yapan ahmet saraç ona minet borçlusun o olmasaydı seni kim tanırdı seni başkan yaptı en büyük ..... sende buldu.bizler AKP liyiz ama hacıdan yana değiliz.

Başlık:

HACI SENİN YANINDA KİM KALDI

19:08:28

Gönderen:

kemalettin

21/11/2013
hacı başkan senin yanında kim kaldı kazandıgın ay sana kazandıran yanında akpartide calışanları bir bir uzaklaştırdın sana oy vermeyenleri baş köşeye koydun bi kesimin başkanı oldun bi kesimi unutun devir döndü bak senin yanına aldıgın şakşıcıların devrini sürdü beş yıl.ama bununda sonu geldi.sen askerine sahip cıkmadın akparti cıkmadı..seni kaymak takımı kurtarsın.ercekler acıdır etme bulma dünyası.... hala senin adamların ittalaşıyo artık senın haymanada şansın yok

Başlık:

sn güle güle

19:03:12

Gönderen:

hacı ali

21/11/2013
Başbakan Erdoğan başkanlığında da aday belirleme kurulları olduğunu belirten Çelik, "Halkın istemediği adaylarla halkı karşı karşıya bırakmak istemiyoruz. Halkta karşılığı olan, vatandaşın `biz onun tarafından idare edilmek istiyoruz` mesajını verdiği adayları belirlemeye çalışıyoruz" dedi.yani hacı sana yol göründü halk seni istemiyo denedi yapamadın beceremedin.hadi by by sana

Başlık:

yuru haymana

17:08:09

Gönderen:

haymanali

21/11/2013
haymanadan

Başlık:

ADAY ADAYLARI

15:05:46

Gönderen:

GENÇLER

21/11/2013
Dili OLAN KONUSUYOR ŞUAN Kİ MEVCUT ADAY ADAYLARI HANGİ BİR GÜN HALKIN BİR DERDİNE DEVA OLDU HANGİ BİR GÜN GENÇLERE SAHİP ÇIKTI YADA ELİNDEN TUTTU EN AZINDAN HEPSİNİN İMKANI VARDI BOŞ DA OLAN GENÇLERE BİR İŞ İMKANI VEREBLİRDİ BÜTÜN ADAY ADAYLARI HEP KENDİSİNE KENDİ ÇEVRESİNE YAPTI ŞİMDİDE OY İSTEMESİNLER HAYMANA BİR TEK ÖZGÜRLÜĞžÜ HAK SAHİBİ OLDUGUNU HACI AYSU DA GÖRDÜ HACI BAŞKAN İNSANLARIN İNSAN OLDUGU DEGERİ GÖSTERDİ .. NE YAPTI İŞÇİLERİNE HALKINA SİLAH ÇEKİP YA DA ODAYA KAPATIP DÖVDÜMÜ ? TEHDİT Mİ ETTİ ?MAFYACILIK MI OYNADI? NE YAPTI NE YAPTIGINI SÖYLEYEYİM İNSANLARIN ÖNÜNÜ AÇTI HEPSİN DEN ÖNEMLİ GENÇLERE SAHİP ÇIKTI ÜNİVERSİTE GETİRDİ PARKLAR YAPTI BİRAZ VİCDANLI OLUN GELDİОİNİZ YERİ UNUTMAYIN HAYMANANIN GÖZÜ HACI AYSU İLE AÇILDI İNSANLIGI HACI BASKANLA GÖRDÜLER . AMA SİZİN GİBİ ....OLAN İNSANLAR MENFAAT BULAMAYINCA SİZİN DİLİNİZDE YOLUNU BULAMAYINCA DÜŞMAN OLDU O YETİM BÜYDÜ ALLAH YARDIMCIN OLSUN HACI BAŞKAN HER ZAMAN SENİNLEYİZ GENÇLER HEP ARKANDA SENİ SEVİYORUZ BÜYÜK USTA.

Başlık:

Fahri ustaymış hayırlı olsun

10:48:37

Gönderen:

Haymanalı

20/11/2013
Haymana belediye başkan adayı fahri ustaymış son ankette halk fahri usylaözdemir cıkmış ak partiniz vizyonuna göre fahri usta haymana beldiye başkan adayıdır.ak parti fahri ustayla kazanacak.....haymanamıza hayıslı olsun

Başlık:

yapmayın

23:13:47

Gönderen:

osman sevda

20/11/2013
yapmayın etmeyin arkadaşlar.artık kendimize gelelim. haymanaya gerçekten Allah için hizmet etmeye gelen tek aday yusuf öndeştir. tertemiz ve başarılı bir geçmişi var. haymanaya yönelik onlarca projesi varmış.akp en doğru kararı yusuf öndeşle vermiş olur...saygılarımla...memleketime selamlar...

Başlık:

Durmak yok yola devam Başkanım..

19:45:46

Gönderen:

Ayfer aktaş

20/11/2013
Başkanım haymana senle güzel... Durmak yok yola devam . Allahın izniyle yine yeniden ve herzaman başkanlık sana yakışır.

Başlık:

hacı oğlu hacı

17:44:34

Gönderen:

şaban oğlu şaban

20/11/2013
5sene bitti yolun sonu göründü artık,bu millet senide bi şey sanıp makam sahibi yaptıya helal olsun,nasıl ki her baharın bir kışı var seninde baharın bitti artık, bundan sonra yapacağın iş için sanan bir tavsiye yeşil çam a git yıllardır yeri doldurulamayan kemal sunal ın yerine film çeker sin artık onun yerini de anca sen doldurursun

Başlık:

BİZ AKP LİYİZ AMA!!!

13:58:05

Gönderen:

PARTİLİ

20/11/2013
Düşünelim sevgili doslar başkan hacıyı oraya getirenlerden şimdi kim kaldı? hacı herkese sırt çevirdi! hacı başkan geçmişini unutu unutkan bir insan ı halkımız daha çabuk unutur bizler bu seçimde partiye değil kişiye oy vereceğiz merkez umarım bunları göz önüne alır ve ona göre adam gibi bir adam seçer bize ilk okulu zor bitirmiş bir adam değil eğitimli çalişkan ve gerçekten HAYMANA YI SEVEN bir adam lazım.

Başlık:

yalancı çoban...

12:45:52

Gönderen:

adnan dündar

20/11/2013
Sayın hacı aysu hani cuma günü ak parti seni açıklayacaktı. .... ..... ... milletin gözünün içine baka baka .... ..... seni destekleyen melik gökçek ve salih kapusuz dediler. ama aralığın 1-5 de senin sonun gelecek. milletin içine çıkamayacaksın..

Başlık:

HAYDİ HAYMANA EL ELE OОUZ YÜCEL SANA GÜLE GÜLE

11:31:47

Gönderen:

HAYMANALI

20/11/2013
YÜRÜ BÜYÜK USTA ÖNÜNE ÇIKAN ENОELERE ALDIRMADAN YÜRÜ BU HALK SENİNLE BU GENÇLİK SENİNLE BU GARİBAN FAKİR FUKARA DUALARI SENİNLE ŞAK ŞAK ÇILAR MENFATCİLER SENİ YALNIZDA BIRAKSALAR BÜTÜN HALK TEK YÜREK OLDU HACI AYSU DİYE ATIYOR ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN BÜYÜK USTA ..

Başlık:

Aday olmamalı

08:26:56

Gönderen:

Kamil ŞAHİN

19/11/2013
Hacı aysu aday olmamalı. Ancak, Hacı da ısrar ederlerse; Haymana halkı da kendi fikirleri doğrusunda ısrar edecektir. Bu arada başka partiler de çok rahat seçimi alır diye düşünüyorum. Hacı aysu iktidar partisi nin belediye başkanıydı da Allah aşkına ne Haymana ya ne yaptı. Ancak milleti birbirine düşürdü, belediye çalışanlarından bile sonradan kendi üstüne yürüdüğünü unutmamalıyız. İyi bir insan olabilir ama idareci olamaz.

Başlık:

enteresan

21:40:08

Gönderen:

mehmet yurtoğlu

19/11/2013
Yusuf Öndeş in bir yıl önce haymanahaber e yaptığı Birlik Zamanı` adlı yazıyı okudum ve altında ki yorumları da okudum. Adaylık çalışmasını acaba 1 yıl önceden mi planladı? Böyle bir düşüncesi varsa idi neden bir yıl bekledi açıklamak için? Adaylar üzerine hep yorum yapan ben kafam karıştı şimdi? Acaba hükümet bir yıl önce mi haymanayı düşündü o açıklamayı okuyunca bana hak vereceksiniz? Yazıyı ve altında ki yorumları okuduğunuz da bunu 1 yıl önce planladığını göreceksiniz? Ama neden bu kadar gizli tuttu. Bir yıl boyunca neden hiç açıklama yapmadı??

Başlık:

Ak Partiye Yazık

17:03:52

Gönderen:

Yılmaz AK

19/11/2013
Eğer Ak parti Hacıyı gösterirse yazık.

Başlık:

VERDİОİN SÖZLERİ NASIL UNUTTUNUZ. DERSHANELERİ KAPATMAYI NASIL UNUTMADINIZ

14:48:41

Gönderen:

HACI SÖZTUTAN

19/11/2013
Hacı `başkan` söz verdi tuvalet yapacağım dedi yapmadı. Hacı `başkan` söz verdi pazar yeri yapacağım dedı yapmadı. Hacı `başkan` söz verdi otobüs seferleri düzgün olacak dedi olmadı.Hacı `başkan` söz verdi seçimlere kadar yol bitecek dedi bitmedi. Hacı `başkan` söz verdi başbakan ha o cuma ha bu cuma gelecek dedi gelmedi. Hacı `başkan` sayın oguz yucel aday adayı olursa çekilcem dedi çekilmedi. Hacı `başkan` benim adaylığım kesin başbakan cuma günü beni açıklayacak dedi başbakan açıklamadı. Bu kadar yanıltıcı haberden sonra kusura bakma daha da sana inanmayız. Şimdi de başbakan kesin beni açıklayacak diyorsun buna inanmamızı bekleme o kadar saf değiliz sana kendını duzeltmen ıcın cok sans verdık kendi düşen aglamaz.

Başlık:

Şaibeli

13:06:44

Gönderen:

Cag magdurları

19/11/2013
Cgın suyunu kestin borcu var diye madem borcu vardı 850 bin tl teoman bagış yapmış bagış yapcak para vardıda bırcunu ödiycek paramı yoktu bu paralar nereye gitti otel satıldı bu paralar nereye gitti keşke başbakan gelsede sorsaydı bunu bu kadar da olmaz eger ak parti seni gösterecekse yazıklar olsun bu kadarda şaibe olmaz... Haymana halkı şaibesiz başkan ve encümenler istiyo gelecek başkanda bunların hesabını sormalı.

Başlık:

gecti artık

10:09:33

Gönderen:

recep güner

18/11/2013
ak partinin adayı olsan ne olacak yalanlarınla bi r yere varamazsın yazık sana herşey koltuk değil bak bi etrafına herkesi kırmışın küstürmüşün ak parti seni göstermesini istiyoruz onada iyi bi ders verelim aklı başına gelsin

Başlık:

hak yemez

22:40:27

Gönderen:

metin

18/11/2013
hacı başkan işcilerini köle gibi çalıştırıyor şimdi gidin hamamlarda insanlar12 saat çalışıyor ve mesaileri verilmiyor ağzı açılıncada kul hakkından bahsediyor yazın çalıştırdığın işçilerin yevmiyelerinide vermedin hakkımız haram olsun

Başlık:

saza niye gelmedin soze niye gelmedin

19:25:00

Gönderen:

yalcin yalcin

18/11/2013
Hani ahmet kayanin bir sarkisi varya 3 gun dedin 5 gun dedin aylar oldu gelmedin haci dayi milletin onunde soz verdin sayin oguz aday olursa cekilirim diye bu bir hani haymandan koyler nerde kaldi verdigin sozler yeminler vaatler basbakan gibi mubarek bir insanin adini agzina aldin gelecek dedin kar yagdi bahar geldi kac kurban bayrami gecti verdiginiz arsa tapulari bile icraalik ssk ya var vergi ye vaaar borc cok sen 5 sene de artilarin yok eksigin coook hani hac`a gitmisiniz ya ALLAH kabul etsinde sen geldiginde belediyede islerim vardi dedilerki baskan gelmis hacdan ama durum icler acis niyemi belediye iscileri 3 ay maas alamamislar sana beddua ediyorlar sen icerde hosgeldine gelenleri agirliyorsun yalanim varsa gozum kor olsun sozlesmeli personellerinize iyi davranmadiniz .... ettiniz ben halkim biliyorum birde ben sizde ahdevefayi goremiyorum siz kimlerin sayesinde oraya geldiniz sizin teskilatta sana canini verecek guzel insanlar vardi kalmadi artik kiymet kalmadi

Başlık:

Bantı geriye saralım

17:27:05

Gönderen:

hacı yatmaz

18/11/2013
Hacı `başkan` söz verdi tuvalet yapacağım dedi yapmadı. Hacı `başkan` söz verdi pazar yeri yapacağım dedı yapmadı. Hacı `başkan` söz verdi otobüs seferleri düzgün olacak dedi olmadı.Hacı `başkan` söz verdi seçimlere kadar yol bitecek dedi bitmedi. Hacı `başkan` söz verdi başbakan ha o cuma ha bu cuma gelecek dedi gelmedi. Hacı `başkan` sayın oguz yucel aday adayı olursa çekilcem dedi çekilmedi. Hacı `başkan` benim adaylığım kesin başbakan cuma günü beni açıklayacak dedi başbakan açıklamadı. Bu kadar yanıltıcı haberden sonra kusura bakma daha da sana inanmayız. Şimdi de başbakan kesin beni açıklayacak diyorsun buna inanmamızı bekleme o kadar saf değiliz sana kendını duzeltmen ıcın cok sans verdık kendi düşen aglamaz.

Başlık:

BAŞBAKAN

09:54:46

Gönderen:

MEHMET AYSU

17/11/2013
SAYIN AYSU BAŞBAKAN NE ZAMAN GELİYOR? ÖNÜMÜZDE Kİ CUMA MI :)))) SAYIN AYSU YAVUZ ADAY ADAYI OLDU ÇEKİLMİYOR MUSUN :)))))) SAYIN AYSU CUMA GÜNÜ BAŞBAKAN SENİN ADAYLIОINI AÇIKLAYACAKTI ÖNÜMÜZDEKİ CUMAYA MI KALDI :)))))) SAYIN AYSU SİZE ÇOK GÜLÜYORUM :))))))

Başlık:

EОİTİMLİ İNSANDAN ZARAR GELMEZ

03:50:08

Gönderen:

Yalçın GÜLMEZ

17/11/2013
SEVGİLİ KARDEŞLERİM BIRAKIN ....., KOLTUОU GÖRÜNCE KENDİNİ UZAYDA SANANLARI, SİZ KENDİNİZE EОİTİMLİ İNSANLARI SEÇİN , İKTİDAR PARTİSİNDEN OLMASI ŞART DEОİL , EОİTİMLİ İNSAN HER ZORLUОUN ÜSTESİNDEN GELİR. KURTULUŞ SAVAŞINDA ÖNEMLİ BİR YERİ OLAN HAYMANA ..... İNSANLARI SEÇMEMELİDİR. .... KENDİNİ VE ALACAОI ......ları EОİTİMLİ İNSAN İSE KENDİSİ GİBİ, İNSANLARA ODAKLIDIR. ...... ETME SOHBET ŞAPKANI ALIR KAÇAR........... ?

Başlık:

haymana haci aysuyla guzel

17:48:27

Gönderen:

edip yikilmaz

16/11/2013
sana yakisir baskanlik baskan haci aysu yine sen sin yolun acik olsun

Başlık:

Çok bilmiş savunuculara.

14:30:38

Gönderen:

Emine Teyzeniz.

16/11/2013
Sayın çok bilmiş Hacı AYSU karşıtları! Öncelikle unuttuğunuz yada nankörlük ettiğiniz birçok şeyi gözler önüne seremiyor yazamıyorum. ama objektif düşünün. hiç bir başkanın kapısı bu kadar kolaylıkla açılmıyor. ne zaman bir sorunum olsa ne zaman mağduriyetim olsa kolaylıkla başkana ulaşabiliyorum. çocuklarım çok rahatlıkla açtığı Kültür Merkezinde ödevlerini performanslarını sınavlarını çalışıp ücretsiz çıktılarını araştırmalarını yapabiliyorlar. Sayesinde çok şükür çarşı pazarımızı daha rahat yapabiliyoruz. hiç kimsenin sihirli değneği yoktur ki hemen herşey anında değişsin gelişsin. herşey zamanında ayarında gelişecek tabiki. bu 5 yıllık sürede önceki başkanların arkalarını temizleyim aynı zamanda yeni icraatlarda bulundu. daha ne istiyorsunuz be çok bilmiş Haymanalılar. yüzümüz gülmeye başlamışken yine eski günlerde ki gibi yobazlaşalım mı??

Başlık:

boşuna yazmayın

13:23:10

Gönderen:

ankaralı

16/11/2013
arkadaşlar boşuna şu oldu boldu demeye gerek hacı aysu elendi genel merkez burda yazılanları bile takip ediyor. sayın yücelde elendi şikayetler diz boyu. başbakana 4 isim verilecek fahri usta yusuf öndeş eşref benli özdemir turgut önümğzdeki hafta içi açıklanacak ayrıca ilçe başkanlıgıda durduruldu açıklanan başkan kendi belirlediği ilçe başkanıyla çalışacak şuan ilçede yönetimin kurulması durduruldu..baloncu aysu sen dua et gelen başkan dosyalarını ortaya dökmesin

Başlık:

Kmse seni istemiyo anla artık

13:13:49

Gönderen:

Merdo

16/11/2013
Ya bırakın haymana gelişşsin senle olmaz seni denedi haymana çok pişman oldular sana kimse oy vermez. .... ..... hariç sen aday olursan ak parti secime girmeden biter biz ak partinin üyesiysek istifada ederiz...ak parti nin vizyonuna göre degilsin nerıaptın haymanaya bi pazar yerifyok butun kuumlar göctüfköy oldu haymana bir akpartili olarak başbakanın sevmeme ragmen sen aday olursan oy vermiycez.halkın isteklerine karar vermeli ak parti yoksa sandık bilir. Bu hariç kimi secerse secsin.kazanır bunla kazanamaz...görünen köy klavuz istemez.

Başlık:

Ak parti seni göstermz artık

11:51:07

Gönderen:

Sercan van

16/11/2013
Bakıyorum soruyorum haymnada geziyorum bütün aday adayları bile hacı hariç kim olursa akpartiyi desteklerz diyo sen haymanaya ne yaptın ak parti bu yanlışı yaparsa senle devam ederse sandıga gömerler... Bunu yaz bi kenara şanlı olarak 3 kiliyi görüyorum eşref fahri usta özdemir gerisi boş gercekten boş genel merkez bunlardan birni göstercek haymanada kazanmak istiyosa .senle en sonuncu pati olur..haymana halkıda köyelrde biliyo bombayı attırdın adayım dedin cuma gecti nerde senin adaylıgın melih gökcek bile acıklanmadı sen bu balonu nasıl attın...güzel haymanam ak parti dürüst ve calışkn birine vercek haramı helali bilene vercek sıkmayın canınızı .hacıya vermezz....

Başlık:

Çağı Çözdün Bravo !!!!!!!!

11:23:54

Gönderen:

Ali

16/11/2013
Sayın Başkanım, Çağ Termal 4.etap ne zaman başlanacak .Bir haberiniz var mı...Niye bu kadar duyarsız oluyorsunuz... Aldığınız bağışlarda bizim paramız olduğunun farkıdasınız Herhalde . Pekale bizim hakkımızı neden savunmuyorsunuz. Suyu kestiğinizde şov yapıp Haymanalının hakkını yedirmem diyen siz , Bizim hakkımızı Haymanaya neden yediriyorsunuz. Hak ve Adalet bu mudur. Editör: Bana ulaşın (0507 455 31 24)

Başlık:

Hadi güle güle

09:48:20

Gönderen:

Özler

16/11/2013
Seni cizeiler başbakan gelcek dedin gelmedi adayım dedin olamadın saglam yerden bom ba degil özdemir yada fahri usta arasındaymış adaylık yarışı haci sana güle güle

Başlık:

Biraz gercekci bakalim olaya

23:38:26

Gönderen:

Ahmet

16/11/2013
Simdi Haymana`da Ak Partinin adayi eger ki Haci Aysu olursa bilinsin ki bu Haymana`da Ak Parti`nin silinisine,bitisine ve ayni zamanda Ak Parti`nin Haymana`daki sonuna sebep olur.Kimse demesin ki Ak Parti`nin adayi Haci Aysu olursa Ak Parti kazanir diye zaten boyle bir cumleyi kurana gulup gecerler.Yani demem o ki egri oturup dogru konusalim,Aday Haci Aysu olursa Ak Parti kendi sonunu kendi hazirlamis olur.Kimse kimseyi kandirmasin.Hersey zaten ortada masal anlatmaya gerek yok..

Başlık:

hayırlı olsun

21:33:52

Gönderen:

mustafa gündogan

16/11/2013
sevgili başkanım sonuna kadar yanındayım cekemeyenler çatlasın (evcili)

Başlık:

sana yol göründü by by

21:20:42

Gönderen:

adaylar belli

16/11/2013
birinci elemeden 3 aday cıkmış ama hacının adı yok.....hacı cuma diyodu genle merkez mevcut belediye olrsa bu hafta mevcut başkanı degiştirise 1 aralıkta acıklıycak .senin üzerin cizili milleti kandırma aday omadıgında bunlara ne hesap verceksin onu düşün...cumada gecti bak balon patladı baş bakan gelecekti şimdi aday oldun yarında ne balon atcaksın görecez....bu millete yazık

Başlık:

Hacı Aysu

18:58:13

Gönderen:

Mete Aysu

16/11/2013
Kimse Kusura Bakmasın Suan Konusan Herkez Beklediği Menfaatı Bulamadıgı İçin Hacı AYsuya Sallıyorlar Her Şeyi Geçtim Haymananın Gençlerine Sahip Çıktıgı İçin Halkın İçin de Oldugu İçin Yüzün de ki Tebessüm İçin Sonuna Kadar Hacı Aysu Allah Yolunu Açık Etsın Büyük Başkanın ...

Başlık:

İŞTE BAŞKAN

18:47:18

Gönderen:

OОUZHAN YÜCEL

16/11/2013
HAYMANA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ((OОUZ YÜCEL)) DİR. AKP GENEL MERKEZİNDEN RESMİ AÇIKLAMADIR....

Başlık:

hacı gelirse haymana biter

18:12:43

Gönderen:

ali

16/11/2013
nufus kalmamış kurumlar gitmiş sen aday olsan ne olmasan ne bi beş senede ne gördükkü gelecek beş senede sen olursan ne görecez yazık memlekete bitirdin memleketi ama bu dönem buna izin vermeyeceğiz

Başlık:

öz haymanalıya cevap

17:38:19

Gönderen:

mehmet

16/11/2013
öz haymanılı vatandaş ne alıp veremediyin var hacı aysuyla bu kadar zorlanıyorsun 150 oy diyorsun herhalde okuman yazman yok senin yada sayıları bilmiyorsun galiba 2 sıfır eksik yazmışsın sen her şey haymana için yapılanlar ortada senin demenlede kimse kararından vaz geçmez seçilecek hacı başkansa hayırlı uğurlu olsun haymanaya

Başlık:

başkanlığın hayırlı olsun

17:32:46

Gönderen:

murat yıldız

16/11/2013
yakışır hacı başkana hayırlı olsun hacı başkan durmak yok yola devam

Başlık:

haymanada toplam 6 bin oy var.

17:03:19

Gönderen:

haymanalı

16/11/2013
KÖYLERİ UNUTTUNUZ GALİBA. UNUTMAYIN Kİ HAYMANA MERKEZDE SADECE 6 BİN OY VAR. KÖYLERDE İSE EN AZ 20 BİN OY VARDIR. HESABINIZI SADECE HAYMANAYA GÖRE YAPAYIN. ŞUNU UNUTAYIN Kİ SADECE YENİCEDE 5 BİN OY VAR. YANİ BAŞKAN KÖYLERİN OYUYLA BELİRLENECEK. AK PARTİ BÖYLE Bİ HATA YAPARSA URFADA YAADIОI ŞOKU Bİ DAHA YAŞAR. HAYANA HALKI ÖZDEMİR TURGUTU SEÇER. DEMEDİ DEMEYİN. BU YAZDIKLARIM AKLINIZIN Bİ KÖŞESİNDE KALSIN.

Başlık:

haymanalı

16:54:16

Gönderen:

haymanalı

16/11/2013
daha dün yavuz hacının yanındaydı encümen olcam diye sağda solda söyleniyodu doldurdular gaza geldi aday oldu bitirdi kendini özdemir turgutta hacının yanındayım diyodu oda aday oldu hep satışa geldi herkez birleşti demekki hacı güçlü ondan birleşiyolar biz hacının agzından duymadık öyle bişey aday benim demedi sağdan soldan duydum aradım dediki daha açıklanmadı 20 sinde açıklanacak söylemlere aldırış etmeyin dedi kimin aday oldugunu kimse bilmez sadece genel merkez bilir arkadaşlar kimse öğrenemez bunları adamın biride yazmış aday özdemir turgutmuş meclise gitmişler şöyle yapmışlar dünde yazmışlardı aday adayları daha belli değil genelmerkez bize öyle böyle dedi diye unuttunuzmu ? bırakın arkadaşlar bu lafları eger ak partinin adayı hacı aysu olsun kazanır bi başkası olursa kazanamaz ak parti haymanayı kaybeder ya celal çetin kazanır ya bdp demedi demeyin benim 355 oyum var hacı olmaz ise ya bdp ya celal çetin ama hacı kazanır burda boşa kafa yormayın yorum yazıp kendinizi yormayın ;)

Başlık:

Haymana ak partide isttifalar olcak

16:00:09

Gönderen:

Ali bey

16/11/2013
Hacı aysu aday oldugu taktirde haymana da ak partiden yüzlerce kişi istifa etcek........ozaman görecem sizi kızlkoyun olmasaydı şuan okoltukta oturamazdınız size kim oy vercek bi bakın cevren Ze kızlkoyunun oyuyla geldnizde oguz başkanımı begenmiyosunuz hacı sözünde dursaydı istifa edecem derken kaybetti ama ak par,ti onu aday gösterip bu yanlışa düşmez düşersede kendi bilir sonuncu parti olur celal cetinin kazanma şansı hacıdan cok ......

Başlık:

oğuz yücel asılsa aday olur

15:57:50

Gönderen:

haymanadan

16/11/2013
Basında Oğuz yüücel ile ilgi bir reklam bir tanıtım gördünüzmü.aday adaylığını bile haber yaptırmadı haymana gaztesine okuyun Haymanalı varmı hiç yazılı basında.oğuz yücel in çok bir ısrarı olmadı olmazda nasip olurda aday olursa gerekli çalışmayı yapar.ailesine sorun hiç biri siyasete devam etsin istemez.Aysu nun .... ..... .... saldırıyor illede almalıyız diye bunu araştırmak lazım ısrarcı olmanın anlamı ne olabilir.oğuz beyefendi haymanda sevilen kimseyi kırmyana tabandan gelen talebi kırmamak için müracaatını yaptı ısrarla aday oalcam da demiyor.orum yapan özellikle aysuyu savunan arkadaşlar olayları doğru inceleyin.hacı aysu nun haymanaya bundan sonra yapacağı hiç bir şey yok.haymandan götüreceği çok şey var.aklınızı başınıza alın derim.fahri usta y göz ardı etmeyin tecrübeli siyasetçi.Son notum bunu bir kenara yazın.Haymana belediye başkanı Özdemir Turgut.Ak partiden olsada olamasa da .

Başlık:

kızılkoyunluya hitap

14:39:23

Gönderen:

ali

15/11/2013
Bakıyorumda kızılkoyunlu kardes fena kuyruk acısı var içinde bizler haymana olarak oguz yücel sayıp severdik !!!! taki gaza gelene kadar simdi adalet yerini buldu kendi kazdıgı kuyuya kendiniz düştünüz simdi gercek secim olacak haymana için halk hacı aysu derse hacı aysu özdemir turgut derse özdemir turgut 2 side Allahın izniyle bu görevi layıkıyla yapabilecek insanlar gerisi teferruat oldugu gibi sayın yücelde istisna oldu herkezin malumu :)

Başlık:

BOMBACI BAŞKAN

14:03:31

Gönderen:

haymanalı

15/11/2013
Başkan bombayı attı, kesin tatili gitmiştir yahu yazık değil mi diğer adayların 2 gununu zehir ettin. Bombacı seni :)

Başlık:

nasıl yani

14:02:16

Gönderen:

AMET

15/11/2013
Ak parti Hacı Aysu`yu aday gösterince kaybedeceğini biliyor olmalı..iktidar partisi olmasına asla güvenmemeli.Ak Parti sadece Özdemir Turgut`u aday gödterirse kazanır..Hacı ile kesinlikle kaybeder.

Başlık:

has , öz, son söz Haymana :)

13:27:12

Gönderen:

Ayşe-Fatma, Ahmet-Mehmet

15/11/2013
Sayın Başkanım biliyoruz ki genel merkez yine doğru bir seçim yapacak. ve sizi yeniden makamınızda daha güçlü, daha istikrarlı ve çok daha başarılara imzanızı atacağınıza da inancımız sonsuz. Burada herkes dilediğini söylesin. Siz 7 den 70e tüm mağdurların yanında oldunuz. sayenizde çok güzel icraatlar oluştu. Allah sizi başımızdan esirgemesin. Durmak yok yola devam.....

Başlık:

Ne olursa olsun

11:49:54

Gönderen:

Muhammed yıldız

15/11/2013
Ne olursa olsun seninleyiz başkanim. Haymananin geleceği için HACI AYSU

Başlık:

15 bin alcakmış neyle alcan

11:39:44

Gönderen:

Egecana

15/11/2013
Şişirmeyin aday bile olamaycak olursada kazanamZ

Başlık:

sana oy vermeyiz

10:42:23

Gönderen:

Kızılkoyunlu

15/11/2013
Oguz yüceli harcadın sana oy vermiyce ak partiden aday olursan seni sandıga gömerler ak partiyle senneyaptında seni aday gösteriyolar genel merkez görmüyomu okumuyomu ya aday olmazsan taraftarların saha indi bu sana zarar akprti haymanayı bilmesse sandık bilir sana Sandık dersini verir bir akpartili olarak sen haric kim cıkarsa desteklerim haymanın. Bir beş yıl daha kaybetmesine razı olmam sen aday olursan haymana göc eder. Köye döner kusura bakma bir daha sana oy vererek bu vebalin altına girmem senin adınarkimsede oy istemeye gelmesin cünkü oy yok bile bile günaha girmem..

Başlık:

banko

10:42:15

Gönderen:

egecan

15/11/2013
naparsanız yapın aday hacı aysu en yakın rakıbıne 15bın oy fark atmasa yazıklar olsun derım sızın gıbı ..... yuzunden haymana gerı kaldı yarın secım bıttıkten sonra kazanan hacı aysunun .... ......

Başlık:

öz haymanalıya

10:26:15

Gönderen:

ali

15/11/2013
öz haymanalı kapı kapı sayımmı yaptın 150 oy alcak diye sırf 300 oy biziz birlikte aysuyu destekme sözü veren haymana merkezde tüm rakiplerini ezip gecer Allahın izniyle bundanda kimsenin şüphesi yok eger aday olursada secim calısması yapmasınada gerek yok ceketini assa kazanır rahat olun siz

Başlık:

hayırlıolsun

10:23:44

Gönderen:

yaşarkara

15/11/2013
hayırlı olsun hacı başkan durmak yok yola devam

Başlık:

haymananın kaderini haymanalı belirler

09:59:31

Gönderen:

öz haymanalı

15/11/2013
ak parti bu kadar başarısız bir belediye başkanını aday gösterirse yazık eder o zaman partide yetmez aysuyu kurtarmaya merkezden alacağı oy 150 yi gecmez..haymana kararını vermiş durumda mevcut belediye başkanını istemiyor.ak partide dikte etmeye calışırsa kusura bakmasın bir ak partili olarak oyumu vermem.çünkü ben haymanamı daha çok seviyorum..

Başlık:

Hacı bey önce ortalığa bu söylemi yay, sonra belli değil öylemi

09:42:52

Gönderen:

Kamil YILMAZ

15/11/2013
Hacı aysu Haymana da milleti toplayarak ben öğrendim aday benim diyecek, sonrada böyle net bir şey yok deyip kenara çekilecek. Her zaman ki tavırları. ne beklerdiniz ki hacı beyden. İnşallah AK Parti ve il başkanı Hacı aysu yu aday gösterir de ne derece yanlış yaptığını ancak o zaman anlar. Şimdi kimse anlamak ve dinlemek istemiyor. Sandıkta mecbur dinleyecekler.

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin