Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

KONSERDE KISA SÜRELİ GERGİNLİK!..
29/11/2013

Polatlı Haymanalılar Derneği tarafından düzenlenen konserin sanatçıları Hemşerimiz Hüseyin Kağıt ve Hozan Diyar oldular. Konserde yaşananlar kısa süreli gerginlik üzüntüye sebep oldu.
Polatlı Haymanalılar Derneği'nin organize ettiği konserde Hemşerimiz Hüseyin Kağıt ve Sanatçı Hozan Diyar sevilen şarkılarını seslendirdi. 
Recai Moray Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen konsere CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik, Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu, AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Faruk Bilici, MHP Polatlı İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç, CHP Polatlı İlçe Başkanı Ömer Lütfi Türker, BDP Polatlı İlçe Başkanı Ekrem Akbay, SP Polatlı İlçe Başkanı Hasan Aktaş, Dernekler Fedarasyonu Başkanı ve Haymana Belediye Başkan Aday Adayı Özdemir Turgut, Polatlı Haymanalılar Derneği Başkanı Bilal Üstün ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik, Polatlı ve Haymana’nın bütünleşmiş olduğunu, iki dönemdir AK Parti ilçe başkanlarının Haymanalı olduğunu, Polatlı’da birliğin, bütünlüğün, kardeşlik hukukunun tesis edildiği yer olduğunu söyledi. Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu ise derneklerin siyasete alet edilmemesi gerektiğini ifade etti.
Protokol konuşmalarının ardından Sanatçı Hozan Diyar ve hemşerimiz Hüseyin Kağıt salonu hınca hınç dolduran vatandaşlara konser verdi, halaylar çekildi. 
Salonda bir ara iki grup arasında kısa süreli arbede ve sözlü sataşma yaşandı. Zafer işaretlerinin ve buna karşı ülkücü işaretlerinin yapıldığı konserde karşılıklı sloganların atıldığı söylendi.
Kürt Sanatçı Hozan Diyar’ın sahne alması ile birlikte bazı siyasilerin salonu terk etmesi ise dikkat çekti.
Herşeye rağmen muhteşem bir katılımın ve renki görüntülerin yaşandığı konserde Polatlı Haymanalılar Derneği bu işi başarılı bir şekilde sonuçlandırdı.
 
 

Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " KONSERDE KISA SÜRELİ GERGİNLİK!.. " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

kardeşlik

16:32:13

Gönderen:

öz haymanalı

30/11/2013
orda tahamul edilemeyen kurtçe sarkı degıl biz dugunlerimizde zaten kurtçe turkçe ayırt etmeden dınleyip egleniyoruz bizim içimize sinmeyen ermeni ...... oyununa gelmeniz haa bide rum ........ çıkardıgı kardeşlik oyunu biz zaten zezlden kardeşiz ama ..... çoçuklarını destekleyenlerle degil

Başlık:

tahamulsuzler

19:45:51

Gönderen:

Rodi KARACA

29/11/2013
kurdler baris dedikce bazilarida kalkar kurdçe sarkilara dahi tahammul etmezler dahasi herzaman kurdleri suclu gosterirler elbetteki bu irkcilik bu fasizanlik son bulacaktir ,salonu terkettiler iyide olmus baris içinde devam etti en azindan

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin