Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

GENÇLİK BASINLA BULUŞTU
29/11/2013

Haymana Gençlik Derneği ilçemizdeki basın mensupları ile bir araya gelerek yemekli bir toplantı düzenledi.
23 Kasım Cumartesi akşamı Haymana Gençlik Derneği Adıgüzel Termal Otel’de ilçemizdeki yerel basın mensuplarını bir araya getirerek toplantı düzenledi.
Ev sahipliğini Haymana Gençlik Derneği Başkanı M. Serkan Hakbilir’in yaptığı toplantıya Haymana Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Yıldırım, Başköşe Yazarı Yavuz Çifçi, Fikret Yalçınkaya, Haymana Haber Sitesinden Orhan Çelik, Elvan Tetik, Yasin Şengül, Haymananın Sesi Sitesinden ise Sinan Erdem ve Yılmaz Keskin katıldılar.
Toplantıda ilk konuşmayı Gençlik Derneği Başkanı Serkan Hakbilir yaparak, bu toplantı ile Gençlik Derneğini basına daha yakından tanıtmak olduğunu belirterek yaptıkları çalışmalardan, amaçlarından ve hedeflerinden bahsetti ve daha sonra basın mensuplarının fikirlerini almak istediğini dile getirdi.
Gençlik Derneğinin  çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgiler verilmesinin  ardından Haymana Basın mensupları Haymana’nın genel durumundan bahsettiler ve Gençlik Derneğinin nasıl bir yol haritası çizmesi gerektiği ile ilgili yorumlarda bulundular.
Fikir, görüş ve yorumların ardından gençler; ‘Haymana Basınının Gençlik derneğinin  çalışmalarına destek  olmasını istediklerini belirterek  "Biz Haymana Gençlik Derneği olarak ilerleyen günlerde ve 29 Mart seçimi sonrası yapılması gerekenler konusunda bir çalışma yayınlayacağız. Bu çalışmamızda Haymana gençleri olarak, fikirlerimizi, düşüncelerimizi ve isteklerimizi paylaşacağız.  Derneğimizin Haymana adına faaliyetlerinin ana unsurlarını çizeceğimiz bu çalışmayı da kamuoyu ile paylaşacağız. Düşüncelerimizin hayata geçebilmesi ve eksik yanlarının önceden belirlenip daha sağlıklı hale getirilmesi adına Haymana Basınından destek bekliyoruz’ dediler.
Sobet havasında devam eden toplantıda yeni ve kapsamlı bir çalışmanın yapılması konusunda hemfikir olundu. Bu noktada söz alan Gazetemiz Yazarlarından Fikret Yalçınkaya toplantıya ev sahipliği yapabileceğini söyledi. Yapılan istişareler sonrasında 15 gün sonra daha geniş bir katılımla ikinci bir toplantının yapılmasına karar verildi.
Haymana Gazetesi olarak, gazetemiz ile birlikte hareket eden Haymana Gençlik Derneğine düzenledikleri bu anlamlı toplantıdan ötürü teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
 

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " GENÇLİK BASINLA BULUŞTU " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin