Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“EV EV, KÖY KÖY GEZECEĞİZ”
20/12/2013

CHP Haymana İlçe Başkanı Fazlı Çınar seçim gündemi ile ilgili açıklamalarda bulunarak, AK Parti’nin son dönemlerdeki yolsuzluk iddiaları nedeniyle ciddi zarar gördüğünü dile getirdi.
CHP Haymana İlçe Başkanı Fazlı Çınar gazetemize yaptığı açıklamada AK Parti’nin siyasi güç olarak düşüşe geçeceğini, Haymanalıların altarnafit parti olarak ilçemizde CHP’yi düşüneceğini ifade etti.
Çınar açıklamasında şunları söyledi: “Son günlerde AKP ile ilgili çıkan yolsuzluk haberleri bilindiği gibi gündeme bomba gibi düştü. Bu yolsuzluk iddiaları dalga dalga seçimlere kadar sürerse AKP hem genelde hem de yerelde ciddi bir darbe alacağa benziyor. Dolayısıyla Haymana’daki kendisini sağlamda hissedecek AKP Adayı da zor duruma düşecek. Sürecin devamında Haymana halkı da alternatif olarak partimizin adayına yöneleceğini düşünüyorum.  
Biz  şuan seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. AKP’nin  Haymana adayı belli olduktan sonra, çalışmalarımızı daha da hızlandırıp ev ev, köy köy, tüm vatandaşlarımızı ziyaret edip, gerçek hizmeti CHP’den alabileceklerini dile getireceğiz.
Haymana artık AKP ile devam etmemeli çünkü görünen köye kılavuz gerekmez artık. Haymana halkı uyanmalı ve gerçekleri görmelidir.
Öte yandan Haymana Ankara arası duble yolda 3 kardeşimizin hayatını yitirmesinin ardından bu yol çalışması durmuştur. İnşaat çalışmaları esnasında duble youn bazı kısımları kazıldıktan sonra doldurulmamış. Ayrı bir kazanın daha yaşanmaması adına bu kazılan yerler vakit geçmeden doldurulmalı ve yol çalışmasına bir an önce başlanılmalıdır.” dedi.
 

Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “EV EV, KÖY KÖY GEZECEĞİZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

ANKARADAA MASUR YAVAŞ ESİYOR

22:08:37

Gönderen:

halil güler

26/12/2013
SN ÇINAR SIKI DURUN ANKARADA MANSUR YAVAŞ RÜZGARI HAYMANADA CHP RÜZGARI ESECEK AKP DAОILIYOR SIKI DURUN İYİ ÇALIŞIN YOLUNUZ AÇIK OLSUN HEPSİ PANİKTE İYİ DEОERLENDİRİN ESEN RÜZGARI

Başlık:

GEC KALMAYIN

17:43:53

Gönderen:

HAYMANLI

20/12/2013
SN ÇINAR BEN SENİN GEZMENİ BİLİRİM AMAN FAZLA GEZME SONRA BAŞIN AОIRIR HASTA OLURSUN HAVALARDA SOОUK MİLLET 5 TURA GEÇMİŞ SİZ DAHA GEZECEKSİNİZ AMA İŞİNİZDE KIYAK KANİ PARALAR AYAKKABI AK KUTUDAN ÇIKIYOR YA SİZEDE YARAR HA DEОİLMİ BAŞARILAR AMANA GEZİN ÇALIŞIN İŞİNİZ İYİ BAKAN BEBELERİNE TAKILMAYIN SONRA

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin