Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“BÖYLE SİYASET OLMAZ”
10/01/2014

Yenimahalle Muhtar Adayı Satılmış Odacı hem azalarını açıkladı, hem de geçtiğimiz hafta azalarını açıklayan Ramazan Polat’a gönderme yaptı.
Yenimahalle Muhtar Adayı Satılmış Odacı gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Allah’ın izniyle biz çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yürütüyoruz. Ancak bazı rakip arkadaşlarımız basit siyaset yapıyorlar. Benimle birlikte açıktan çalışan arkadaşlarımı yanına çekmeye çalışıyor. Geçtiğimiz hafta azalarını açıklayan Ramazan Polat, benimle birlikte çalışan Karahoca Köyünden Serkan Öztürk’ü ve Kızılkoyunlu Köyünden Faruk Kılınç’ı aza olarak göstermiş. Değerli arkadaşlarım Serkan Öztürk ve Faruk Kılınç benim yanımdadır. Kamuyonun bunu bilmesini istiyorum. Kendileri de aza olarak gösterilmelerini istememelerine rağmen Ramazan Polat arkadaşlarımı istem dışı olarak gazetemiz üzerinden halka duyurmuş. Böyle basit siyaset olmaz. Benim azalarım Evci Köyünden Davut Gündoğan, Karahoca Köyünden Serkan Öztürk, Muammer Demircan, Kızılkoyunlu Köyünden Eyüp Eren’dir.” dedi.
Öte yandan Serkan Öztürk ve Faruk Kılınç, Satılmış Odacı ile gazetemize gelerek yapılan haberi tekzip ettiler ve Satılmış Odacı’ya açık desteklerini beyan ettiler.

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “BÖYLE SİYASET OLMAZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

........

18:26:55

Gönderen:

Serkan

17/01/2014
benim bildığim yemi mahale muhtar adayi ramazan polat doğruluğu dürüslüğü mertliği ile kendisini kanıtlamış senin bahs etiğin siyasetin senin gibi kaleteri düşük insanlar yapar çünkü ramazan polat bu işin içindede çıkar sana gelen iki azada senin gibi kalekteri düşük allah yardıcın olsun ramazan polat

Başlık:

pess bukadar

20:38:57

Gönderen:

can

16/01/2014
herşeyde bir sınır var serkan bey ve faruk bey sizin bu oyununuz başına enkaz gibi yıkılır siz ramazan polata söz vermeseniz bu adam sizi yazarmı faruk bey sizi tokiye ramazan polatla görüşmeye gitmedinmi sayın satılmış bey .... bu kadarı pes ama sandık bu oyunlara göz yummaz bilginiz olsun

Başlık:

.......

01:04:57

Gönderen:

.........

16/01/2014
bu adam bu azaları açıkladıysa demekki zamanında bazı sözler alınmış ve bu insanların sözlerine güvenerek bu açıklamayı yapmış böyle ciddi bi işi kafasına göre yaptıgını düşünmüyorum. Bu ortaya çıkan durumun sadece bu iki hemşerimizin karakteriyle ilgili oldugunu düşünüyorum.

Başlık:

dürüst muhtara başarılar

20:17:49

Gönderen:

ali

10/01/2014
sayın muhtara başarılar.mahalleli olarak yine yanındayız muhtarım iyiki130 konutların yıllar önce tapularında öncülük yaptınız sizin sayenizde diger konutlarında tapuları verilcek belediye başkanımız sayın hacı aysu ya ve bu işte katkısı bulunan herkese teşekkürler.

Başlık:

...........

11:12:13

Gönderen:

.......

10/01/2014
kardesim sizde bi karar verin gecen hafta ramazan polatın azaları idiniz bu hafta satılmıs odacının aman haftayada senal keskinin azaları olmayın

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin