Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

HAYMANASPOR’A 50 BİN TL YARDIM
10/01/2014

Haymanaspor hafta sonu yardımlaşma ve dayanışma gecesi düzenledi. Gecede Haymanaspor’a 3 Bin TL nakit yardım toplanırken, taahhütlerle birlikte rakam Yaklaşık 50 Bin TL’ye ulaştı.
5 Ocak Pazar günü Haymana Cimcime Otel’de Haymanaspor Yardımlaşma ve Dayanışma Gecesi düzenlendi.
Geceye Kaymakam Turan Erdoğan, Garnizon Komutanı Üst. Ömer Seyhan, Belediye Başkanı Hacı Aysu, Dernekler Federasyonu Başkanı ve Haymana Belediye Başkan Aday Adayı Özdemir Turgut’un yanı sıra Bazı Sivil Toplum Örgütü Başkanları ve Belde Belediye Başkanları, İşadamları ve bir kısım taraftar katıldı.
Haymanalı Sanatçımız Oğuzhan Saraç’ın hazırlayıp sunduğu programın açış konuşmasını Haymanaspor Başkanı Ramazan Ünal yaptı. Ünal konuşmasında, hedeflerinin herzaman söyledikleri gibi 3. Lig olduğunu, bu yıl şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediklerini, Haymana’nın en iyi reklamını Haymanaspor’un yapabileceğini, hiç bir maçlarında argo konuşma ve küfürlere izin vermediklerini, tüm Haymanalılardan destek beklediklerini söyledi.
Ünal’ın ardından Hacı Aysu konuştu. Aysu konuşmasında; sporla uğraşmanın zor olduğunu, önceki başkanın kendisinin amcasınınoğlu olduğunu ve neredeyse Haymanaspor için kendisini batırdığını, Haymanalıların Haymanaspor’a destek olması gerektiğini, Haymana Belediyesi olarak belirli aralıklarla 15 Bin TL bağışta bulunacağını, şahsi olarak ise 5 Bin TL taahhüt ettiğini söyledi.
Haymana Belediye Başkan Aday Adayı Özdemir Turgut da; dayanışma yemeklerinin herkese hayırlı olmasını dilediğini, herkesin elini taşın altına sokması gerektiğini, Rahmetli Adnan Sevinç’i (Bozzo) rahmetle andığını, futbolculara ve taraftarlara teşekkür ettiğini ifade ederek 2.500 TL bağışta bulunacağını söyledi.
Kaymakam Turan Erdoğan ise, Haymanaspor’un hedefinin 3. Lig değil daha ilerisinin olması gerektiğini, Haymanaspor’a maddi ve manevi destek sağlamak adına ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.
Gecede Haymana Belediyesi 15 Bin TL, Belediye Başkanı Hacı Aysu 5 Bin TL, Bektaşlar Turizm 5 Bin TL, İşadamı Cuma Koyuncu 5 Bin TL, Haymana Belediye Başkan Aday Adayı Özdemir Turgut 2.500 TL, Ticaret Odası Başkanı Ercan Özkan 2 Bin TL, İşadamı Ali Öztek 2 Bin TL, AK Parti İlçe Başkanı İlyas Büyükkara Bin TL, İşadamı Ramazan Beşkaya Bin TL, Ziraat Odası Başkanı Halil İbrahim Balıkçı Bin TL, CHP Haymana Belediye Başkan Adayı Celal Çetin Bin TL, MHP Polatlı Belediye Başkan Adayı Mürsel Yıldızkaya Bin TL, İşadamı Serdar Özer Bin TL, Hızır Ünal Bin TL, Akdede Bin TL ve Bin TL altında taahhütte  bulunan Haymanalılar oldu.
Gecede hazırlanan futbol topu Kaymakam Turan Erdoğan’a hediye edilirken, forma için Belediye Başkanı Hacı Aysu ve İşadamı Cuma Koyuncu kıyasıya yarıştı. Haymanaspor forması İşadamı Cuma Koyuncu’da kaldı.
Dayanışma gecesinde Haymanaspor’a taahhütlerle birlikte yaklaşık 50 Bin TL bağışta bulunuldu.
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " HAYMANASPOR’A 50 BİN TL YARDIM " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

haram zıkkım olsun

11:24:53

Gönderen:

hasan

10/01/2014
yazıklar olsun bu insanları kandırıp paralarını toplayıp kendi yiyenler haymana dışındakilere paralarını verip haymanalılara hehe halletcez diyenler şimdi yeme sırası size geldi zavallı haymanalı kardeşlerimde oynarız belki diye orda duruyolar hiç inanmayın sizide kandırcaklar haklarınız heba olcak para almadan idmana bile çıkmayın bakın o zman nasıl kapının önüne koyarlar haymanalıların sanki paraya ihtiyacı yokya ondandır. Onlara paranızı yedirmeyin bide iki dakika delikanlı olun

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin