Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


“YÜKSEKOKUL HİÇBİR YERE GİTMİYOR!..”
17/01/2014

Haymana Meslek Yüksekokulu’nun Kızılcahamam’a gideceği yönünde çıkan söylentilere Okul Müdürü Prof. Dr. F. Deniz Evcik cevap verdi.
Son zamanlarda Haymana Meslek Yüksekokulu’nun Kızılcahamam’a gideceği yönünde bazı söylentiler yayılmıştı. 
Konuyla ilgili Haymana Meslek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. F. Deniz Evcik Hanım ile görüştük ve bu söylentilerin doğruluk payının olup olmadığını sorduk.
Haymana Meslek Yüksekokulu’nun her hangi bir yere taşınması ile ilgili söylentilerin asılsız olduğunu ifade eden Evcik; Haymana Meslek Yüksekokulu’nun gelecek vaadettiğini, yüksekokulun bölüm sayısını arttırma mücadelesi içinde olduklarını dile getirdi.
Evcik konuşmasında şunları söyledi: “Meslek Yüksekokulumuzun kapanması durumu söz konusu bile olamaz. Meslek Yüksekokulumuzun Kızılcahamam’a taşınmasına Deniz Evcik’in gücü yetmez. Böyle birşey yok. Haymana Belediyesi ile ortaklaşa hazırladığımız Avrupa Birliği Projemizi imzaladık. Okulumuzun bölüm sayılarını arttırmanın gayreti içindeyiz. Bizim amacımız hem Ankara Üniversitemize, hem de Haymana’ya faydalı olabilmek. Geçtiğimiz süre içerisinde Üniversitemiz Termal Merkezde açılım yapmak üzere çalışma başlatmıştı. Haymana’da bir termal turizm merkezimiz olsun diye Kaymakamlığımız ve Belediyemiz ile yazışmalarımız oldu. Üniversitemiz tapusu ile birlikte bir termal turizm binasının tahsisini istemişti. Biz de bu konuyu Kaymakamlığımıza ve Belediyemize ilettik. Ancak şuana kadar herhangi bir olumlu cevap gelmedi. Öte yandan okulumuzun tüm eksiklikleri gideriliyor. Sağolsun Belediye Başkanımız Hacı Aysu sıkıntılarımız ile yakından ilgileniyor. Eksiklerimiz gideriliyor. Herşeyin daha iyi olmasını bekliyoruz.”

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “YÜKSEKOKUL HİÇBİR YERE GİTMİYOR!..” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Ego otobüsleri neden gelmiyor

11:59:08

Gönderen:

Hasan demir

16/7/15

Büyükşehir belediye otobüslerinin gelmesini engelleyen hangi güç ise Haymananın önünü tıkayan aynı güçtür.öğrenciler alternatif ulaşım hizmeti istiyorlar. Otobüsçülerin iki dudağı arasında hakları çiğnenmemelidir. Belediye başkanına baskı yapsın öğrenciler, o da büyükşehir otobüslerini bir sözle tıpış tıpış getirttirir. Ama demekki iş içinde başka işler varmış haberimiz yok.Ego otobüsleri engelleyen gizci güce söylüyorum.bu olumsuz gücün içinde boğulursunuz.


Başlık:

Belediye başkanı ve kaymakam bey duydunuzmu looo?

11:55:57

Gönderen:

Hasan demir

16/7/15

BUYUR burdan yak.Kaymakamlık ve Belediye başkanlığı şimdiye kadar neden bu yazıya cevap vermemişler düşündürücü.Ayrıca Haymanada bazı fesat mihraklar,illaki okul gitsin diyorlar.Kocakarı dedikodusu çıkarıp,yüksek okul gidiyor dedikodusunu yayanlardır tabi bu söylediklerim.Müdürü hanımı dinmeyelelim: Haymanada bir termal turizm merkezimiz olsun diye Kaymakamlığımız ve Belediyemiz ile yazışmalarımız oldu. Üniversitemiz tapusu ile birlikte bir termal turizm binasının tahsisini istemişti. Biz de bu konuyu Kaymakamlığımıza ve Belediyemize ilettik. Ancak şuana kadar herhangi bir olumlu cevap gelmedi. Öte yandan okulumuzun tüm eksiklikleri gideriliyor. Sağolsun Belediye Başkanımız Hacı Aysu sıkıntılarımız ile yakından ilgileniyor. Eksiklerimiz gideriliyor. Herşeyin daha iyi olmasını bekliyoruz.


Başlık:

HAYMANA E tipi KAPALI MESLEK YÜKSEK OKULU

17:16:49

Gönderen:

ATSIZ

15/7/15

Sırf haymana gelişsin diye okadar öğrencinin başını yakan sisteme tükürüyüm ben.


Başlık:

neden

11:13:44

Gönderen:

haymanalı

21/01/2014
neden belediye ve kaymakamlık olumlu cevap vermıyor. hiç olmadı cimcime oteli yada medrese kaplıcasını verin üniversiteye. haymanaya cok faydası olacaktır.hem reklam hemde termal turızm acısından haymana bir adım daha ilerleyecektır. oynamayın haymananın kaderıyle.

Başlık:

haymana

23:48:09

Gönderen:

okulda öğrenci

18/01/2014
okulun öğrenciye hiç bir faydası yok. öğrenciler sadece esnaf için faydalı... ayrıca gerçekten öğrencilerin oraya severek gitmeleri için önce biraz haymana gelişmeli, ulaşım için farklı alternatifler olmalı, sadece otobüsle ulaşım sağlandığı için, otobüsçüler öğrencilere umursamaz davranıyor zaten eliniz bize mahkum diye. çok eksiği var haymananın çook.

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin