Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

MANSUR YAVAŞ’A DESTEK İSTEDİLER
07/02/2014

Haymanalı gençlerin de aralarında bulunduğu bir grup vatandaş, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’a Haymanalılardan destek beklediklerini söylediler.
CHP Haymana İlçe Başkanı Fazlı Çınar’ın oğlu Mevlüt Çınar’ın da aralarında bulunduğu topluluk yaptıkları ortak açıklamada Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’ı parti üzeri gördüklerini bu anlamda Haymanalılardan destek istediklerini dile getirdiler. 
 
Grup adına konuşan Mevlüt Çınar şunları söyledi: “Haymanalı genç arkadaşlarıma, büyüklerime ve Haymana’ya gönül vermiş insanlara sesleniyoruz. Maalesef Haymanamızın kaderi ortadadır. Her gelen bir söz bin vaat veriyor. Yollar, kaplıcalar, kompleksler yaptırıyor, Haymana turizm ilçesi oluyor. Her seçimde insanlarımız kandırılıyor. Haymanalılar olarak biz artık bunun farkında olduğumuz söylemek isteriz. Her seçim geçtiğinde verilen vaatler tutulmayan sözler hep havada kalmıştır.. Biz ki Haymana olarak iktidar partisine en yüksek oyları vermiş olan ilçelerden birinci sıradayız. Ama sonuç olarak Haymana’ya verilen değersizliği halk olarak gördük. Bu sonucu değiştirmek Haymanalının elindedir ve önümüzdeki yerel seçimler son şansımızdır. Biz Ankara merkezde MANSUR YAVAŞ gönüllüleri olarak kendi topluluğumuzu oluşturduk... Bu oluşturduğumuz grup parti üstü bir grup olup  önceki hedef Ankaraya gönül vermiş insanları dostları birleştirmek olmuştur. Sağ-Sol, senden, benden senin partin benim partim, olayı değildir. Bizim nihai amacımız Ankaramızda 20 yıldır Belediye Başkanlığı yapan sayın Gökçek’in artık yorulduğunu ve hem Ankaramıza hem de Haymanamıza vereceği  birşey olmadığını ve yönetimin değişmesi gerektiğini düşünerek bu yola çıktık. Herkes elini taşın altına koyup düşünmelidir. Haymanamıza daha iyi hizmetler vereceğini düşündüğümüz Mansur Yavaş’ın Haymanamıza ve diğer ilçelere daha çok katkı vereceği bilincindeyiz. Haymanalı genç arkadaşlarım neden Ankara politikasında söz sahibi olmasın, neden etkin olmayalım? Hangi partili olursa olsun, hangi ideoloji olrsa olsun bütün herkesi Ankara’da söz sahibi olmaya davet ediyorum.”
 
 

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " MANSUR YAVAŞ’A DESTEK İSTEDİLER " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Lafa değil ÇALIŞANA destek

18:10:09

Gönderen:

İsmail ÇIRPAN

8/2/14

Ankaraya TÜRKİYE`nin başkenti demeye utanılırken 20 yılda Dünyada sıralamaya giren bir şehir haline getiren Başkenti insanların insanca yaşayacağı bir il yapan Sayın İ.Melih GÖKÇEK`e Ankarada yaşayan insanlarımızın destek olmaları gerekir.


Başlık:

destekliyoruz

12:24:56

Gönderen:

bünyamin

7/2/14

kardeşimizi destekliyoruz..20 yıldır ankarayı yöneten melih gökçek in verdiği sözleri haymanalılar unuttular galiba.termal tesis yapacagım dedi..ses soluk yok..yol kurban bayramına kalmaz biter dedi..sonuç ortada..20 yıldır haymana ya 1 çivi çaktıysa eğer haymanalılar oylarını verinler..ancak 20 yıldır her geldiğinde adeta haymana ile dalga geçmiştir..ve haymana da 1 dikili ağacı yoktur..biz MELİHİ haymanalı olarak sandığa gömeceğiz..HAYMANA DAN AYAŞ A OYLAR MANSUR YAVAŞ A...


Başlık:

biri yeter demeli melih gökçek e .

09:26:14

Gönderen:

zeynel abidin çevik

07/02/2014
melihi yıkmak için mansur beye destek olmamız lazım.

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin