Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“BAYRAKLARIMIZI SÖKÜYORLAR"
07/02/2014

AK Parti Haymana Kadın Kolları gazetemize gelerek yol üzerinde astıkları bayrakların söküldüğünü dile getirerek eleştiride bulundular.
Çetinkaya Petrol'ün önünde bulunan elektirik direği ile yolun karşısındaki direğe asılı bayrakların Çetinkaya Petrol çalışanları tarafından soküldüğünü gördüklerini, bu hareketin siyaset ahlakına yakışmadığını ifade ettiler.
Kadın Kolları'nın yaptığı ortak açıklamada şunları söylediler: “Biz köylerden dönerken Çetinkaya Petrol çalışanları elektrik direğinin üzerinde AK Parti’ye ait asılı bayrakları söktüğünü gördük. Neden böyle yapıyorsunuz diye sorduğumuzda ise patronlarının bayrakların sökülmesini istediğini ve elektrik direğinin petrole ait olduğunu söylediler. Devletin direğini nasıl sahiplenirler anlamış değiliz. Biz demokratik hakkımızı kullanarak partimizin reklamını yapıyoruz. Bu çalışmayı sadece biz değil, tüm partililer yapıyor. Her iş yerinin önündeki elektrik direklerine bayraklar asılıyor. Biz bu çirkin davranışı kınıyor, yapılan etik dışı davranışı kamu oyunun vicdanına havale ediyoruz.” Dedi.  
 
 

Bu yazıya toplam 13 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “BAYRAKLARIMIZI SÖKÜYORLAR" " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

12345

06:15:49

Gönderen:

12345

12/2/14
ohhhh iyi olmuş iktidar partisi olmak krallık patişahlık demek değildir asıl patişahlık krallık HALK tır...

Başlık:

adalet

18:57:35

Gönderen:

ögrenci

12/2/14

kendi yasanıza kendiniz uyumuyosunuz bu bir özel mülkiyet malı astırmaz astırmaz kardeşim sen evinin balkonuna başka bi partini bayragını asıtırırmısınız söyleyin en güzelini yapmışlar helal olsun çetinkalar...


Başlık:

HELALINIZ VAR

02:01:18

Gönderen:

FERHAT

10/2/14

ARABAMA BENZIN ALACAGAM YER BELLI ARTIK ÇETINKAYA PETROL HELAL OLSUN SIZE


Başlık:

Anlamıyorsan kanunlara bakın. Helal olsun çetinkayalara

16:58:23

Gönderen:

Kerem Set

10/2/14

Adı üzerinde mülkiyet hakkı. Velevki devletin direği dahi olsa neden anlamıyorsunuz. Nerelere bayrak asılacağı belli. Çetinkaya lara helal olsun.


Başlık:

çetinkayalar

06:24:35

Gönderen:

serdar

8/2/14

merhaba yıllarca bu memleketi yönetiler bi şekilde paranın gücü falan yaptilar bu ankara yolunu bizaman bunların amcası anlatıyo bi yabancı abi soruyo ya dayı bu yol niye boyle tam ilçeye girerken yılan gibi kıvranıyo diye ve hemen yanı petrol biz bu yolu burdan geçirmek için torBAYLA .... verdik neler cektik yegenimm dedii yani kısacası sayın hemserilerim bayrak devede kulak çetinkayalar daha neler nelerr saglıcakla kalınn.


Başlık:

bayraklar

16:08:55

Gönderen:

murat

8/2/14

cetinkayalar soktu


Başlık:

Afişler 2

15:20:35

Gönderen:

Ünal Çetinkaya Petrol

7/2/14

Hem 5 Aralık 2013 tarih ve 28842 sayılı Resmi gazetede yayımlanıp yürürlüğe giren YSK’nın 554 nolu kararı gereği 28 Şubat 2014 tarihine kadar Sadece Siyasi parti Büroları ve Binalarında siyasi Partlere ait Bayrak ve afişlerin asılabileceği karar altına alındığından Elektrik direğinin Şirketimiz Mülkiyetine ait olması nedeniyle Mülkiyet hakkınının kutsal olmasına ve YSK kararlarına uyulması gerektiğine inanıyor ve Saygılarımı sunuyorum.


Başlık:

Afişler 1

15:19:21

Gönderen:

Ünal Çetinkaya Petrol

7/2/14

06.02 2014 Tarihinde Haymana girişinde bulunan iş yerimizde mülkiyeti şirketimize ait ve petrol müştemilatımız içerisinde bulunan ve bedeli şirketimizce ödenen Elektrik direğimize Adalet ve Kalkınma Partisine ait çoğu 18 yaşıdan küçük kişiler tarafından partiye ait afişler petrolün içinde bulunan direğe uyarılmalarına rağmen asılmıştır.Burası bizim işyerimizdir.Ekmek kapımızdır.Bizim şu yada Bu parti ya da Herhangi bir Belediye Başkanı adayı ile bir sorunumuz yoktur.Petrol bayiimiz alanı içerisinde bulunan Elektrik direğine Afiş ve bayrak asmak için CHP,MHP ve BDP den de istekler gelmiş olup asılmasına müsaade verilmemiştir.


Başlık:

Yazık size

14:42:49

Gönderen:

Haymana da misafir

7/2/14

Bir defa bu olayı bu şekilde haber yapmak tamamen haber yapanın ve siyaset üzerinden birilerini kullanarak rant yakalamaya çalışanların ayıbıdır. Asıl olan şudur ki bir iş yaparken özel isim veya kuruluş ismi kullanarak bu kişi ve kuruluşlar üzerinden haber yapmak siyaset ahlakına uygun değildir. Bakın tarafsız birisi olarak yorumluyorum haberden sonra bizzat gitmiş ve görmüş bulunmaktayım bir tarafta elektrik direğine asılı olan bayraklar diğer bir tarafta benzinliğe ait olan direklere asılmıştır, öncelikle bu işlem yapılırken akp kadın kollarının gidip özel kullanım alanından izin alması gerekir, eğer ki izin almadan yapılıyorsa asan kim olursa olsun sökebilirler ve bunun ayıplanacak bir tarafı yoktur. Ancak ayıplanması gereken bir şey var ki oda gazetenin bu şekilde isim belirterek haber yapmasıdır. Eğer ki oraya asma yetkiniz varsa ve bayrakların sökülme işlemi uygunsuzsa hakkınızı arayın ancak bunu yapamayacağınızı bildiğiniz için haber yaparak saldırıda bulunuyorsunuz çok yanlış!


Başlık:

şuanda asmak yasak

12:58:52

Gönderen:

YASAK

7/2/14

Bayrak afiş gibi şeylerin asmak için yasağı akp belirliyor belirlediği yasaya uymuyor. Sadece ilçe binası ve sim etrafına serbesr diye biliyordum ama tüm haymanaya asılmış. Bayrak indirenleride ayrıca kınıyorum...


Başlık:

Afişler 2

10:58:11

Gönderen:

Çetinkaya

7/2/14

Bize MHP,CHP,BDP aynı direğe bayrak afiş asmak istediler. Müsaade vermedik.Ayrıca 05.12.2012 tarihli ve 554 nolu Yüksek Seçim Kurulu Kararına göre Parti Binaları dışında Bayrak afiş asmanın yasak olduğu ve 18 yaşından küçüklerin Bayrak ve flama asamayacakları karar altına alınmıştır.Bizim herhangi bir partiyle yada adaylarla ilgili bir sorunumuz yoktur.Sadece ekmeğimizin peşindeyiz.Herkesin şeçim yasaklarına ve kutsal olan mülkiyet hakkına saygı göstermesi gerekir.


Başlık:

Afişler

10:56:27

Gönderen:

Çetinkaya Petrol

7/2/14

06.02 2014 Tarihinde Haymana girişinde bulunan iş yerimizde mülkiyeti şirketimize ait ve petrol müştemilatımız içerisinde bulunan Elektrik direğimize Adalet ve Kalkınma Partisine ait çoğu 18 yaşıdan küçük kişiler tarafından partiye ait afişler petrolün içinde bulunan direğe afişleri uyarılmalarına rağmen asmışlardır.Bizim burası bir iş yeridir.Ekmek kapımızdır.Bize MHP,CHP,BDP aynı direğe bayrak afiş asmak istediler. Müsaade vermedik.Ayrıca 05.12.2012 tarihli ve 554 nolu Yüksek Seçim Kurulu Kararına göre Parti Binaları dışında Bayrak afiş asmanın yasak olduğu ve 18 yaşından küçüklerin Bayrak ve flama asamayacakları karar altına alınmıştır.Bizim herhangi bir partiyle yada adaylarla ilgili bir sorunumuz yoktur.Sadece ekmeğimizin peşindeyiz.Herkesin şeçim yasaklarına ve kutsal olan mülkiyet hakkına saygı göstermesi gerekir.


Başlık:

ayıp be

10:13:09

Gönderen:

uzaktaki haymanalı

07/02/2014
bu bayrakları koparmak .....tir ....tir kim yapıyor yada yaptırıyorsa yazıklar olsun ve bu hareket sadece yapılan kişiyi mahsum laştırır ve bu halk herzaman mazlumun yanında olmuştur işin aslı bu hacı aysuya sempati toplar oy toplar yani hacıyı size yedirtmeyiz böyle yaparsanız adam gibi sandıkta yenin sokakta degil

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin