Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

AK PARTİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
14/02/2014

AK Parti Haymana İlçe Teşkilatı ve AK Parti Haymana Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu Haymana genelindeki muhtarlar ve muhtar adayları ile bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı.
7 Şubat Cuma günü Haymana Cimcime Otel’de yaklaşık 200 Muhtar ve muhtar adayı ile bir araya gelen İlçe Başkanı İlyas Büyükkara ve Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu muhtaralara hitaben birer konuşma yaptılar.
Açış konuşmasını yapan İlçe Başkanı İlyas Büyükkara konuşmasında: “30 Mart 2014 yerel seçimlerinde köy statüsünde çıkıp mahalle oluyoruz. Artık hizmeti Haymana Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesinden alacağız. Bu toplantımızın amacı daha iyi hizmet vermek ve sorunlarınızı dinlemek içindir. 30 Mart’ta seçilecek muhtar mahallemizin muhtarıdır. Haymanamızın Muhtarıdır. Kazanan her ne kadar kişiler olsa da biz Haymanamızın kazanmasını istiyoruz. Haymana’mız kazansın, ülkemiz kazansın bizim için önemli olan budur.” dedi.
Büyükkara’nın ardından konuşan Belediye Başkanı Hacı Aysu ise şunları söyledi: “Değerli arkadaşlar bugün ki bu yemekte amacımız birlik ve beraberlik mesajı taşıyor. Birlik ve beraberlik mesajı Hacı Aysu adına değil, köydeki muhtarlık yarışı için bu mesajı veriyoruz. Hepiniz kıymetli insanlarsınız hepiniz bizim için saygı değer insanlarsınız, kimse birbirini kırmadan incitmeden el birliği ile bu seçim sürecini sıkıntısız yaşamak istiyoruz. Tabi ki bu seçim bizim için çok önemli bir seçim. Bana göre hatta size göre Türkiye’nin en önemli seçimi yüzyılın seçimi diyebiliriz. Bu seçim en az genel seçim kadar önemli bir seçim. Değerli dostlar biliyorsunuz ben köy ziyaretlerinde de bunu anlatıyorum. Türkiye’de son bir yılda bir sürü provokasyonlar yapıldı. Son bir yılda milletin seçtiği iktidara hakaretler ve darbeler yapıldı ama Allah’a şükür milletimiz bu darbeleri yutmadı yutmayacak. Son bir yıl içerisinde biliyorsunuz İstanbul’da gezi olayları ile başladı bu olaylar. Gezi olaylarının amacı neydi Recep Tayyip Erdoğansız bir AK Parti. Bu gezi olaylarını düzenleyenler ise İsrail, Amerika ve devlet  içinde yapılanmış olan paralel yapı!.. Başbakanımızın da söylediği cemaatten bazıları. Cemaat içerisinde tabi ki bizim sevdiğimiz, saydığımız, gönül birliği yaptığımız, din birliği yaptığımız kardeşlerimiz var. Ama bunların içerisinde devletimizi yıkmaya teşebbüs eden insanlar da var. Bu üçlü çete bir olup bizim ülkemizi imar eden Başbakanımızı görevden uzaklaştırmak için ellerinden her türlü gayret ve birlikteliği sağladılar ama bu millet yutmadı. Hatırlar mısınız gezi olaylarını? Başbakanımız Libya dönüşü İstanbul’da müthiş bir kalabalıkla karşılanmıştı. Akabinde bu millet Ankara’da hava alanından Başbakanı karşılamaya gelen 1 milyon insan vardı. Yaşlı amca ve teyze bayrağı eline almış Tayibi yedirmem diye feryat ediyordu. O gezi olaylarında hava alanınından Anka Mal’a kadar bizim Ankara’mız Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktı. 
Değerli arkadaşlar, 3 yasak adına Türkiye Cumhuriyetinde AK Partiyi kurmuş olan Recep Tayyip Erdoğan yolsuzlukla suçlanıyor. Hatırlar mısınız AK Partiyi kurduğumuz da 3 Y’e diyorduk. Yasak, yolsuzluk, yoksullukla mücadele edin.  Şimdi yolsuzlukla mücadele etmek isteyen bir başbakana sen yolsuzluk yaptın diye darbe yapmaya kalktılar. Kim yaptı bunu, bu kez daha derin Amerika, İsrail, Fransa, Almanya, İngiltere ve içerideki çeteler iş birlikçileri. El birliği yapıp 17 Aralık operasyonunu başlattılar. Yani maalesef Ülkemiz, Devletimiz Devlet içerisindeki devleti tavsiye etmeye uğraşırken başka bir yapılanma ile karşılaştı, ama Allah’a şükürler olsun o da tutmadı. 
Şunu bilmiyorlar ki bu millet 2002’de bunlara tokadı vurdu, bu millet 2004’de tokadı vurdu, bu millet 2007’de tokadı vurdu, bu millet 2011’de tokadı vurdu, bu millet referandumda tokadı vurdu. Biz tokadı vurduk onlar doymadı, biz tokadı vurduk onlar doymadı. Ama Allah izin verirse, 30 Mart’ta bu millet yine tokadı vuracak. Değerli arkadaşlar burada bizim derdimiz ne Belediye başkanı olmak ne Melih Gökçeği belediye başkanı yapmak. Bizim derdimiz milletin içinden çıkan genel başkanımıza Başbakanımıza sahip çıkmak. Bu seçim Türkiye’nin seçimi, bu seçim dünya Müslümanlarının seçimi. 
Arkadaşlar mesele Hacı Aysu meselesi değil, mesele Melih Gökçek meselesi değil, mesele Özdemir Turgut meselesi değil, mesele MHP CHP meselesi değil, mesele Türkiye meselesidir. Ya millet olacağız, ya da zillet olacağız, tercih sizin arkadaşlar. Arkadaşlar ben bu duygu ve düşüncelerle, bugün buraya tefriş ettiğiniz için teşekkür ederim. Şunu iyi bilin ki burada seçilecek olan her bir muhtar bizim muhtarımız. Tüm muhtarlarımıza eşit mesafedeyiz. Kim seçilirse seçilsin başımızın üstünde yeri vardır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " AK PARTİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

..OYLARIMIZ ÖZDEMİR TURGUT BEYEFENDİYE ..

01:33:08

Gönderen:

A.kadir HN

16/2/14

HACI AYSU SEN GİT ÖNCE HAYMANADAKİ SIKINTILARI ÇÖZ,(İŞSİZLİK, DUBBLE YOL, ALTYAP VB.) SONRA GİT ÜLKEYİ YÖNET..


Başlık:

mesaj

06:44:55

Gönderen:

sındıranlı

14/2/14
sayın başkan sizin işiniz proje üretmek.ülkede yaşanan gerilimleri istirmar etmek değil.

Başlık:

.... .... EMMİ

18:26:38

Gönderen:

OОUZHAN (TECRÜBELİ YILDIZ)

14/2/14

.... ..... EMMİ BAS ................


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin