Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

AYSU: “BAYRAĞI YENİDEN ASACAĞIZ”
28/02/2014

AK Parti Haymana Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu; sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.
AK Parti Haymana Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu, hız kesmeden seçim kampanyalarını sürdürüyor.
Neredeyse her gün çok sayıda esnaf, onlarca köy, yüzlerce ev ziyareti yaptığını ifade eden Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu, seçim bürosunda AK Partililere hitaben yaptığı konuşmada, bu seçimde girmedik ev, sıkmadık el, gitmedik köy bırakmayacaklarını söyledi.
Aysu konuşmasında; “Allah izin verirse 30 Mart akşamı Haymana Belediyesi burçlarına AK Parti’nin bayrağını yeniden asacağız.” dedi. Seçim bürosunda seçmenler “Haymana seninle gurur duyuyor” sloganları attı.

Bu yazıya toplam 18 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " AYSU: “BAYRAĞI YENİDEN ASACAĞIZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Allah allah

04:18:04

Gönderen:

Gedikli

8/3/14
Sen Anca evinin catisina asarsin

Başlık:

son çırpınışlarınız

06:29:21

Gönderen:

mehmet yıldırım

7/3/14
hacı bey bu senin son çırpınışların elinden gelen bütün .... hilelerini, bütün kozlarını ÖZDEMİR BEYE karşı kullandın ama tutturamadın, tutturamayacaksında bırak artık bu işleri artık sen bittin. çırpındıkça batıyorsun, konuştukçada berbat bir hal alıyorsun bu iş bitti ÖZDEMİR BEY KAZANDI hemde buyuk bir farklan :) :) :) :) :)

Başlık:

yeter artık haymana köy olmuş

21:43:05

Gönderen:

haymanalı mert

7/3/14
sayın hacı aysu şu 5 senede ne yaptınızda cıkmışınız aday olmuşsunuz 5 senede audi araba aldınız 5senedaha çalışanız istanbulda yalı alırsınıs sayın melih gökçe haymanaya 10 senedir verdiği sözleri tutsun önçe sen ança haymanaya mezaryağa giriş kapısı yaparsın kazanamayacağin belli git önce kendi köylülerenden al sayın hacı aysu rezil olmadan cekıl bençe

Başlık:

Büyük başkan aysu

19:21:27

Gönderen:

Salih özden

5/3/14

Güzel başkanım Hacı Aysu senin ve .... adına inan çok üzülüyorum. ALLAH`a nasıl hesap vereceksiniz ..... .... köylere ve haymanaya dağıttığınız hediyelerden ve harcamalardan hiç utanmadınızmı .. Avam yaşamınız ve saltanatımızdan hiç utanmadınızmı. cimcimeyi ve merkez hamam .... ..... ..... ... lüks bir yaşamdan hiç utanmadınızmı. elin .... .... .... ..... çekerken hiç utanmadınızmı. işbirlikçilerle  .... .....  ....... hiç utanmadınızmı. gelen ..... ... .... .... haymanaya verdiğiniz zarardan hiç utanmadınızmı. ya daha saymaktan utandığım bir sürü şaibeden hiç utanmadınızmı.ŞİMDİ INANIYORUM ÇOK KIZACAKSINIZ AMA BUNLARIN DAHA ÇOОUNU BIZ,SIZ VE "A L L A H "çok iyi biliyor. Hakkımız siz ve ortakçılarınıza haram olsun..yazıklar olsun biliyorum bunu okurken kızaracak ve terleyeceksin ama ..... öyle. çünkü sen günah kapısını sonuna kadar açmışsın ..tövbe et.. .... saygılar.


Başlık:

Kim bu encümenler

07:41:32

Gönderen:

Ali

4/3/14

Bu encümenlerlemi birinci sıradakini bile tanıyan yok


Başlık:

sindiranli

00:35:07

Gönderen:

ozgur cirpan

4/3/14

Eyvallah sindiranli nickten yazan kardesim biz acikca merce ismimizide cismimizide yaziyoruz rica etsem sende acikca yazarmisin ozdemir beyin kazanacagina dogal olarak inaniyorsun herkes taraf oldugunun kazanacagini arzular demekki sen tum kalbinle inanmiyorsun inanc eksikligi var yoksa haci kazanirsa yardim isteyemem diye cekiniyosan merak etme o Allah adini anip yanina gelen kimseyi bos geri gondermez tum haymana halki boyle diyo ben haymananin yalancisiyim..


Başlık:

bırak artık ....

15:59:36

Gönderen:

mehmet

4/3/14

hacı aysu artık bırak teslim ol etrafında kimse kalmadı 2 3 ....dan başka seçimin sonucu belli özdemir turgut 20.000 hacı aysu 5.000 geçmişler olsun


Başlık:

HAYMANA YA AK PARTI NE YAPTI BATİRDİ BİR KÖY YAPTI

08:47:52

Gönderen:

EROL AYTAÇ

4/3/14

BÜОÜN HERŞEY GÖZLER ÖNUNDE HACI AYSU HAYMANANIN HANGİ BİR KÖYUNE HİZMET ETMİŞTİR BİR PARMAKLA GÖSTERİN ALLAH İÇİN HAYMANA DA İKTIDARA GELEN HEP ... ÇALIŞTI BİR DE HAYMANALI ÖZ KÖYLERDEN YADA YURTBEYLI YADA YENİCELI YADA SİNANLI SEBİLİBALADAN YADA CİHANŞAHTAN DİYER KÖYLERDEN KİM ALMİŞ HACİ AYSU BÜОÜN BAKTIGINİZDA HAYMANA BİR KÖYDEN FARKI YOK NEDENLERİNİ YAZAYİM BİR BİR DİYER PARTI ZAMANLARINDA HAYMANMIZDA HER DEVLETIN KURULARI VARDI AK PARTI ZAMANINDA VERİLEN SÖZLER HİÇ BİRİNİ YERİNE GETİRMEDİLER BİR HAYMANA KAPANAN KURIMLAR BUNLAR TEK KARAYOLARI ASKERLIK ŞUBEMİZ CEZAEVİMİZ SU LAR DAIRE BAŞKANLIGMİZ HEPSİNİ POLATLIYA GÖLBAŞINA TAŞIDLAR VE BİR DE BU YETMEZ BELDELERMİZİ DE KAPATILAR TEK TEK HAHA NEYIN PEŞİNDEYİZ BİR AY ÖNCE HAYMANALI BİR HEMŞERİMİZ İLÇEMİZ DE AMBULANS OLMADIGINDAN YOLDA HAYATINI KAYBETTİ VE DİYER İLÇERE HİZMET VAR HAYMANAYA YOK YÜZDE 80 OY VERDİK DAHA YOLLARIMİZ YOK 2002 DE SÖZ VERDILER YIL 2014 HAHA BİŞEY YOK YAZIKLAR OLSUN AK PARTI YE OY VERENLER HAYMANAMİZ KÖY


Başlık:

Ölümde var..

06:27:25

Gönderen:

Salih yıldırım

3/3/14

ALLAH insanları makam,para ve nefsi ile imtihan eder.kimilerinide oy vermek ve doğru olup olmamakla imtihan eder.Bay Hacı Aysu kimsenin bir şey demesine gerek yok.ALLAH kalpleri en iyi bilendir.sen ve .... kendinizi çok iyi biliyorsunuz ... .... .... ile bir dönem geçirdiniz hesap günü olduğunu biliyorsun ....masanda.. aynı kelimeler ve emtasyon isimlerle başkalarına çamur atıyorsunuz unutmayınızki çamuru karan ... ellerinizdir..haymana sizi ve menfaatçi yandaşlarınızı fazla günah işkemekten bu seçimde kurtaracak rahat olun ve Fahri usta Oğuz Yücel,Ahmet Saraç gibi dürüst insanlara dua edin. Onlar ve dürüst haymana halkı ÖZDEMIR beyi getirmeye senide göndermeye imza attılar. Hadi hayırlısı ..ALLAH sizleri bağışlasın ..


Başlık:

alırsın

02:11:07

Gönderen:

vatandaş

1/3/14

bu saatten sonra sen o bayrağı.....asarsın milleti .... ..... çevirdiğin yetmedi memleketi .... yetmedi daha bayrak asacaksın öylemi önce bi başkanlıktan önceki ve sonraki malvarlığını açıkla milleti nasıl ..... açıkla ondan sonrada zerre kadar ..... varsa memleketi terket diyecem ama sende nerde o ... o .... sen 30 martta alacaksın cevabını...


Başlık:

ipini koparan yanında

00:55:58

Gönderen:

haymanalı

1/3/14

sayın başkan bu kadroyu gercekten cokmmu aradın bana öle geliyo sen yönetim ve encümen bulamamışın deli olan bu kadroyla yola cıkmaz en azından havluyu at pes et akp bu rezilli haketmiyodu üzülerek dp ye oy verecem tayip başkanım kusura bakmasın bu secim idare etsin akp nin kara başkanı


Başlık:

sen kazanki haymana kazansın

20:12:15

Gönderen:

haymanalı

1/3/14

ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN BAŞKANIM


Başlık:

EL CEVAP

06:34:51

Gönderen:

sındıranlı

28/2/14

ÖZGÜR ÇIRPAN BEY kardeşim maşallah iyi edebiyat yapıyorsun.Ama yemezler.


Başlık:

Dik dur

01:37:16

Gönderen:

Haymana

28/2/14
Sayın Hacı Bey Başbakan Recep Tayyip Erdoğan`ı örnek al.Dik dur sakın eğilme.Korkunun ecele faydası yok.Dik dur ve kararlarını doğru ver bu işi götürürsün.

Başlık:

net konusulmali

19:27:47

Gönderen:

özgür çırpan

28/2/14

Tum sulalem ozdemir beye oy vereceklermis versinler nedenmi soyleyim haci torpil yapmadi cocuklarini dolu kadrolara alip yalakalik yapmadi.Mert bi adam cesur bi abi yurekli bi insan haci aysu zaman zaman yanlislar yapmistir haymanaya zarar veren durumlar oldu onun da sebebi tamamen yanindaki encumenleri ve cikar askina kendisine abi diyenlerdi.Simdi soruyorum huseyin abi sana onceki hangi baskan haymana halkini adam yerine koydu hangisine "sen" diye hitap edebildi haymanali.Gosteris, cikar, torpil vs. Isler pesinde kosanlar hemen saflarini degistirdi yenilenmek haymanaya katki saglayanlara destek vermek adi altinda ihanet ederek oy verecekleri kisiyi iyi tanimadan oy vererek sadece haciya darbe yapma pesindeler Ben isvicreden yaziyorum secim sabahi gelecem oyu kullanip donecem.Simdi kimse bana yalakalik yapma su bu sebeblerden yorum yapmasin benim tek kurus cikarim yok.Amac HAYMANA kazansin sevgiler baskana ve ona saygi duyanlara .


Başlık:

hacı aysu okuu

19:04:29

Gönderen:

haymanalı

28/2/14

sayın başkan yanınızdaki o t.... falan durdugu sürece büyük yemin ettik sana oy verecez biz haymanalılar olarak ilçemizde babaları ve kolay yoldan para kazanan ları istemiyoruz kan kaybediyorsun bunara karşı yeter deyip yumrugunu masaya vurman gerekiyor artık geç olmadan. yoksa büyük şehirde akp ye haymanda dp oy verecez verdicez


Başlık:

SENDEN YOL OLMAZ

18:52:29

Gönderen:

OОUZHAN(TECRÜBELİ YILDIZ)

28/2/14

HACI EFENDİ YUKARIDAKİ RESİMLERDE TESPİTİME GÖRE TAM 10 KİŞİ SANA KESİNLİKLE OY VERMEYECEK TECRÜBELERİME DAYANARAK SÖYLÜYORUM.SEN BELEDİYEDE NE KADAR ÇALIŞANIN VARSA İŞTEN AT.O ÇALIŞANLARA HİÇ GÜVENME SANA OY VERMEZLER.BELEDİYEDE MUHASEBEDE NE KADAR .... VARSA AL GİT KENDİNE ANTALYADAN YAZLIK AL PAŞA PAŞA ..... SENDEN HAYMANAYA FAYDANDAN ÇOK ZARARIN VAR .... KAFAYLA OLMAZ BU İŞ.


Başlık:

Yolun Açık olsun Başkanım

18:32:24

Gönderen:

Muhammed YILDIZ

28/2/14

Allah izin verirse seninle birlikte haymanayi kazanacağiz başkanim.. Allah seni başimizdan eksik etmesin.. Daha önce haymanada olmayan şeyleri yaptin.. Yolundayiz Haci Aysu !!!!!


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin