Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“AKP VE DP’Yİ SANDIĞA GÖMECEĞİZ”
06/03/2014

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, CHP Haymana Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını yaptı, adayları Celal Çetin’e destek istedi.
CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, CHP Ankara Milletvekili Levent Gök ve CHP Ankara İl Başkanı Zeki Alçın Haymana Belediye Başkan Adayı Celal Çetin’e destek vererek, Ankara ve Haymana’da zafere koşacaklarını ifade etti.
Otobüs üzerinden Haymanalılara ilk seslenen CHP Haymana İlçe Başkanı Fazlı Çınar oldu ve şunları söyledi: “Haymana Ankara’nın en eski ilçelerinden bir tanesi olup, Cumhuriyetin temelinin atıldığı yerdir. Haymana düşmana dur diyen yerdir. Haymana Çaldağı’nda, Mangaldağı’nda düşmanı bozguna uğratan yerdir. Haymana CHP’ye sahip çıkacaktır. Ankara’da Mansur Yavaş, Haymana’da Celal Çetin kazanacaktır.” dedi.
Çınar’ın ardından CHP Haymana Belediye Başkan Adayı Celal Çetin konuşarak, Haymana’da Demokrat Parti Adayını ve AK Parti Adayını sandığa gömeceklerini söyleyerek “yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Allah izin verirse 30 Mart akşamı bu insanlara halkımız gereken cevabı verecektir. Biz halkımıza şunu diyoruz; 5 dakika düşün, 5 yıl düşünme” dedi.
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök ise; “Partimiz Haymana’yı yönetme görevini Celal Çetin’e verdi. Celal Çetin Yenice’de çok güzel çalışmalar yaptı, kalitesini gösterdi. Şimdi sizler Calal Kardeşimiz ile birlikte Ankara’yı yönetmek üzere Mansur Yavaş’ı destekleyeceğinizi biliyorum. Bugün Haymana’dan yükselen bu ses Ankara’dan duyulacak.” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş da yaptığı konuşmada Ankara ve Haymana’da CHP ile zafere koşulacağını ifade etti. 
Yavaş konuşmasında: “Suyu sıcak, havası sert, insanı mert Haymanalılar hepiniz hoşgeldiniz. Biliyorsunuz Haymeana Ertuğrul Gazi’nin Anesinin adıdır, türbesi Beypazarındadır. Dolayısı ile Beypazarı ve Haymana’nın böyle bir kardeşliği de vardır. İnşallah zafere ulaşacağız. Ankara’nın kirli siyasetini görüyorsunuz. 20 yıldırı Ankara’yı bunlar idare etti. Ancak 31 Mart’ı heyecanla bekliyoruz. İnşallah 31 Marttan sonra Ankara tertemiz olacak. Biz herkese eşit olacağız. Seçildikten sonra hizmet nasıl yapılacak göreceğiz. İnşallah Haymana’ya nur yağacak, nur...” dedi.
Konuşmaların ardından partililer, CHP Haymana Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptıktan sonra Haymana’dan ayrıldılar.
Öte yandan konuşmalar esnasında bir şahıs çıktığı bir bina üzerinden Mansur Yavaş aleyhine protesto afişi asmak istedi. Güvenlik güçlerinin müdahale ettiği şahsın Çubuk nüfusuna kayıtlı olduğu belirtildi.
CHP İlçe Başkanı Fazlı Çınar ise konuyla ilgili şunları söyledi: “Bizim mitingimiz esnasında seçim otobüsünün karşısındaki bina üzerine çıkan 3 şahsın Melih Gökçek tarafından gönderildiği iddia ediliyor. Eğer bu iddia doğru ise çok yanlış birşey yapılmıştır. Eğer bir protesto yapılacaksa bunu Haymanalıların, Gökçek’e karşı yapmaları gerekirdi. Çünkü Gökçek Haymana’ya verdiği bir çok sözü yerine getirmedi. Bu durumu şiddetle kınıyor, kamuoyunun vicdanına havale ediyor, bu işin içinde Haymanalıların parmağının da olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Bu yazıya toplam 17 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “AKP VE DP’Yİ SANDIĞA GÖMECEĞİZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

sındıranlı

03:56:22

Gönderen:

hüseyin

21/3/14

sındıranlı ..... .... .... .... galiba


Başlık:

sındıranlı

02:45:21

Gönderen:

hüseyin

21/3/14

sındıranlı .özdemir .... ...... ..... galiba


Başlık:

lan sındıranlı

01:44:46

Gönderen:

hüseyin

21/3/14

lan sındıranlı özdemir seni ... ...... galiba ..... ..... özdemirin kapisına gidıyor


Başlık:

sındıranlı

20:30:03

Gönderen:

ah ah

20/3/14

celal başkan boşa ugraşma sen gel KIRATA katıl sende kurtul yazık etme kendine senin alacagın toplam oy yüzde 6 yı geçmez ÖZDEMİR TURGUT sizide kucaklar


Başlık:

BOŞ BOŞ CELAL ÇETİN BOOOOŞ KONUŞMA

23:34:09

Gönderen:

TELLO

19/3/14

SEN ÖNCE İŞÇİLERİNİ MAAŞINI VER ONDAN SONRA KONUŞ HEYDE BAKALIM YALANLARINA DEVAM ET CHP CELAL ÇETİN SENDEN HİZMET BEKLEMİYORUZ ÇÜNKÜ YAPMİYORSUNKİ BARİ İŞÇİLERİNİ MAAŞINI VERDEEE ALACAKLARIM ALIYIM BENDE BELEDİYENİN İŞÇİLERİNE BORÇ PARA VERİYORUZ ALAMİYORUZKİ NEDEN BİR DEОİL İKİ DEОİL KAÇ KERE MAAŞ YOK DİYORLAR 15.3.2014 TARİH DEN ÜÇ VEYA DÖRT MAAŞ BİRDEN ALAÇAKTILARDA YENİCE BLDY BAŞKANI BÖYLE SÖYLEDİ SÖZ VERİN OYLARINIZI SANA VERECEОİZ DEYİN MAAŞINIZ VERİYIMDE YOKSA AVCUNUZU YAОLAYINIZ BENİM TARAFLARIMA MAAŞLARINI VERİN ONLARA YOK DEMİŞ? BİZ SANA NASIL GÜVENELİM HİZMET YAPACAKSIN YOK CELAL ÇETİN YOK HAKKINI KAYBETİN HEP YALAN DİYORDUN (EVET GELİYOR GELİYOR ÖZDEMİR TURGUT GELİYOR HİZMETE GELİYOOOOOOOOOOR HAYMANAYA SEVİNDİRMEYE VE BAŞKAN OLMAYA GELİYORRRR?)


Başlık:

NE KONUŞUYORSUNUZ.

04:53:42

Gönderen:

HAYMANALI

15/3/14

YA KARDEŞLERİM NE KONUŞUYORSUNZ. ÖZDEMİR TURGUT HER TARAFI SİLİP SÜPÜRECEK. TÜRKİYEDE AK PARTİNİN FARKLI KAYBEDECEĞžİ BİR YER OLACAK O DA HAYMANADIR. SİZ KENDİNİZE HAYAL KURUN. SURDA 15 GÜN KALDI. ÖZDEMİR TURGUT 65 İN ÜSTÜNDE ALAMAZSA BEN Bİ DAHA OY KULLANMAM. HA BAŞBAKANIMIZIN HATRINA VE PARALELCİ .... DOLAYI BÜYÜK ŞEHİRDE AK PARTİYE VERECEОİZ. AMA HAYMANADA KIR ATIN ALTINA BASACAОIZ.HAYANADAKİ BÜTÜN KÖYLER ÖZDEMİR TURGUTTA KARAR KILDI.


Başlık:

BOŞ KONUŞ ÇENENİ BOŞUNA YORULMA chp KARDAŞ CELAL ÇETİN NE YAPTI HİZMET YAPMADIKİ

19:38:31

Gönderen:

TELLO

15/3/14

ONLARIN YERİNE KENDİN SANDIKОA KAPANACAKSIN CHP


Başlık:

zorunamı gitti kardeş

00:18:04

Gönderen:

hakan

14/3/14

Helal sana celal başkan Allahina kurba bu kez sandığa ebediyen yere gomecez


Başlık:

ülkücü solcu mansur abimiz

07:24:36

Gönderen:

hüseyin demir

13/3/14
vay be kimi sandığa gömüyorsun solcu bir partiden aday olup mhplilere yaptığın ...... şık değil.ikincisi başbakan dünya markası bir lider ve haymanada sayın başbakan hacı başkanı gösterdiyse buna saygı göstermeyip istifa edenler yanlış yaptı.eski kartları hacı başkan kovdu.hele birisi aday olmuştu 70 oy almıştı.rant isteği çevrilince başka mekanlara kaçtı.sadece daha önce saadetten tesadüf aday olan birinin bir kişilik işe girme sözü ve kadillak gibi bir arabaya sahip olması ile cilalanıp boyanıp parlatılması seçim kazandırmaz.ne chp ne dp ak parti allahın izni ile zafere ulaşacaktır.ama seçimin kirletilmesinede müsade etmeyiz.çünkü kirltilmeye çalışıldıkça halk ak partiye yöneliyor

Başlık:

boş parti

06:58:35

Gönderen:

haymanalı

11/3/14

boşuna uğraşmayın chp haymanadan oy falan alamaz yıllardır bu değişmedi yine değişmez. bu seçimlerde taş çatlasa yüzde 5-7 arası oy alır. bu oy zaten size yeter de artar bile.


Başlık:

acıyorum bu mansura

22:36:31

Gönderen:

HAyrullah Civan

11/3/14

..... , ..... CHP liliğini kabul etmeyen Masnur YAvaş giblere oy yok.


Başlık:

HACI AYSU`YA BAŞARILAR

18:04:38

Gönderen:

VATANSEVER

10/3/14

Değerli arkadaşlar. Hacı Aysu Allahın izniyle yine galip gelecek inşallah. Buradan görünen bu. Her ne olursa olsun AKP tüm Türkiye`de olduğu Haymana`da da 1. olacaktır inşallah. Bu halk cahil değil neyin ne olduğunu çok iyi biliyor. Bu insanların adamcılığı bırakıp parti menfaatleri ve en önemlisi Haymana menfaatleri için AKP`yi tercih edeceğinden en ufak bir şüphemiz yoktur. Devir iktidar yanında yer almaktır. Haymana yıllardır adamcılıktan bu hale geldi. Unutmayın Melih Bey`in söylediği bir şey var. Normalde bu duble yol Karayollarının sorumluluğunda ancak biz Büyükşehir olarak imkanlarımızı seferber ederek HAYMANA için bu hizmete giriştik. Ve benimde takip ettiğim istimlak davaları nedeni ile uzun bir zamana yayılması. Allah Haymana`mızın hayrına ne olacak ise onu sonuç kılsın inşallah. Özdemir Bey`e de başarılar diliyorum. Rabbim kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın. Tabi Haymana halkı için. Bu halk herşeyin en iyisini hakediyor. Yıllarda çok kaybetti. Artık halk kazansın...


Başlık:

az at gardaşım az att

12:00:06

Gönderen:

selçuk

10/3/14

s.a yavaş yavaş gardaşım daa gelmiş kandırmayın birbirinizi kardeşimm ne gömüyosunnn kendi kendini kandırmyınız lütfennn projee yokk bişey yok kuru ..... ancaa


Başlık:

haberin varmı yar yar

00:17:24

Gönderen:

tatar ramazan

9/3/14
Benden size tavsiye arkadaslar eger biri size BAŞKANIMIZ SAYIN HACI AYSUNUN ne yapti bu haymanaya diye soraralarsa ve neden bukadar savunuyorsunuz seviyorsunuz diye savunuyosunuz uzak durun yapilanlari görmuyorsa gün gelir sizide görmez birakin kendi yalanlariyla yasasinlar, şu soruyu da sorun ona başkanımız hacı aysu beyden öncekliler ne yapti verdikleri cevap körermiş nefislerinin uğruna anlatacak bir seyleri yoktur demek

Başlık:

Kefenin Cebi Yok...

18:02:34

Gönderen:

İ.Melih Gök

8/3/14
İsmet bey, Yapılanlar ortada.İhaleleri incele görürsün. son üç yılda sadece ankaranın asfalt ihalesi sadece bir firmaya verildi.Fahiş fiyatlara. Şartaneme ağırlaştırıldı. giren firma sayısı rekabet sıfır. Yurt dışından gelen ağaçlar için yüzlerce euro para ödendi. Ankara da aşti karşısındaki çelik konstr. bina yapıldı. sonrasında yıkıldı. Çelikler hurda fiyatına verildi.Pazarlık usulu yapılan ihaller de cabası. İsraf ...

Başlık:

SEN BİZİM ÖZGÜRLÜK ÇİÇEОİMİZSİN SAYIN HACI AYSU

06:41:03

Gönderen:

TATAR RAMAZAN

7/3/14
Biz seni, içimizden birisi olduğun için sevdik. BAŞKANIM. Yeditepeli Şehrin, arka sokaklarındaki çocukların arasından yürüdüğün için sevdik... Biz seni gariplerin sesi olduğun için sevdik... YÜREĞžİ GÜZEL KALBİ TEMİZ BAŞKANIM Sesimizi sırtlayıp taşıdığın için, onurla süreceğimiz hayatın büyük bir gaye ama asla ham hayal olmadığını bize söylediğin için sevdik seni. Sevdik, bildik ve inandık. Yürüdüğümüz zorlu ve meşakkatli yolda, bizi bırakmadın, bizden vazgeçmedin. Biz senin vazgeçmeyişlerini sevdik...BAŞKANIMIZ SAYIN HACI AYSU.... TATAR RAMAZAN.

Başlık:

Çalışan kazanır

20:53:08

Gönderen:

İsmail Çırpan

7/3/14

İ.Melih Gökcek Ankara`yı Avrupanın değil Dünyanın sayılı şehirleri sıralamasına yerleştirdi.Sizler gibi göz boyamadı Beypazarında eski sanayi bölgesinin yerine Ankara evlerini yeni inşa ederek eski konakları yenilemiş gibi göstermedi şimdi bazı hemşerilerim Haymanaya ne yaptı diyecekler Haymana daha yeni Büyük şehire dahil oldu daha önce büyük şehire dahil olan tüm ilçelerin alt yapılarını sosyal tesislerini yollarını yaptı gezin gözlerinizle görüp karar verin siz kazanamazsınız da kazansanız bile hangi güçle ne yapacaksınız bol laf üretirsiniz sorada iktidar partisi yaptırmadı diyerek mazeretler uydurup gidersiniz


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin