Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

TEK LİSTE İLE BAŞKAN OLDU
23/05/2014

Haymana Dernekler Federasyonunun yeni Başkanı, yapılan genel kurulun ardından tek liste ile Yeniceli Avukat Murat Çelebi oldu.
18 Mayıs Pazar günü Kültür Merkezinde düzenlenen Haymana Dernekler Federasyonunun 2. Olağan Genel Kurulu’nun sunucusu Zeynep Köşker oldu.
 
Belediye Başkanı Özdemir Turgut, AK Parti İlçe Başkanı İlyas Büyükkara ve çoksayıda Haymanalının hazır bulunduğu genel kurulda Dernek Başkanları sahneye çıkarak faatliyet ve çalışmalarından bahsederek Federasyonun yeni yönetimine başarılar diledi.
 
Divanın oluşturulmasının ardından kürsiye gelen Dernekler Federasyonu Başkanı Murat Çelebi, federasyonun kuruluş aşamasından bugüne kadar emeği bulunanlara teşekkür ettiğini söyleyerek şunları ifade etti: “Bizim tek amacımız Haymana’ya ne yapabiliriz, nasıl katkı sunarız, nasıl köprü oluruz onu düşünüyoruz. Memleket sevdamızı ön plana çıkartarak memleketimizi tanıtmak hizmet etmek istiyoruz. İnşallah ilk etapda kendi ayakları üzerinde duran bir federasyon oluşturacağız ve çalışmalarımıza başlayacağız.” dedi.
 
Çelebi’nin ardından Eski Federasyon Başkanı Özdemir Turgut konuştu: “Öncelikle 2. Olağan Genel Kurulumuz hayırlı olsun. Kurucusu Rasim Koyuncu olan Haymana Dernekler Federasyonunu uzun süre yönettim. İlk zamanlarda federasyonumuzdan çatlak sesler geliyordu. Biz başkan olduktan sonra çok şükür çözüldü. Ben Federasyon Başkanı olduğumda siyaseti bırakma kararı almıştım. Ancak o sırada Büyükşehir Yasası çıktı. Benim içimden, aklımdan hiç geçmezdi. Arkadaşlar, dostlar Belediye Başkanlığı için ne düşünürsün dediler. Israrlar üzerine yeniden siyasete girdim. Allah nasip etti Belediye Başkanı oldum. İnşallah en güzel şekilde çalışmalarımızı yapacağız. Biliyorsunuz 60 milyonun üzerinde borcumuz var, bunu zaman zaman basın aracılığı ile duyuruyorum. Ama kesinlikle borç edebiyatı yapmıyorum. Her zaman dediğimiz gibi çalışmalarımız eskiye oranla kat kat daha iyi olacak. Bilindiği üzere ben AK Partiliyim 2 dönem İl Genel Meclis Üyeliği yaptım. AK Parti Belediye Meclis Üyeliğine yaklaşık 11 Bin, Büyükşehir Belediyesine ise yaklaşık 16 bin oy verildi. Ben sizlerin huzurunda hazır olduğumu ifade etmek istiyorum. AK Parti Meclis Üyeleri ile uyum içinde çalışıyoruz. İnşallah ilçemiz adına bu niyetimiz hayırlı olur.” dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 7 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " TEK LİSTE İLE BAŞKAN OLDU " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

daliyar AK

19:00:27

Gönderen:

spartaküs

26/5/14
BUKADAR BASİRETSİZ MENFATÇİ İŞ BİLMEZ DALKAVUK Bİ ARADA HEPSİ KENDİNİ İSPATLAMAYA ÇALIŞAN BEŞ PARA ETMEZ VE HALK NEZDİNDE İTİBARI OLMAYAN ŞAHISLAR NE DİYEYİM ON DERNEKLE FEDERASYON OLUNURSA BU CAHİL SÜRÜSÜNDENDE YÖNETİM OLUR

Başlık:

GÖZLEM

17:53:30

Gönderen:

ÖMER

26/5/14
Ahmet TURGUT,Bekir UÇAR,Ali AKIN ve Başkanımızın sürekli yanında görünen genç bir arkadaş var yamak köyünden ismini bilmiyorum ama duruşu ve tavırlarıyla kesinlikle fedorasyon tarafından değerlendirlemesi gerek

Başlık:

Hayırlı olsun

04:41:07

Gönderen:

Adem Saraç

23/5/14

Yeni başkanımıza ve yonetimine başarılar dilerim. Haymanamıza hayırlı olmasını temenni ederim.


Başlık:

AKPARTİ Mİ?

23:58:56

Gönderen:

ANTROPOLOG

23/5/14

TÜM PARTİLİ İŞÇİLERİ BELEDİYEDEN ÇIKARMAK İÇİN ÖNCE ÇÖPE VER SONRA BAKTINIZ ÇALIŞIYORLAR İSTİFA VER DİYE BASKI UYGULAYIN DAHA YETMEDİ GEREKÇESİZ İŞTEN ÇIKARIN SONRADA AKPARTİLİYİM DİYİN. SİZİ AKPARTİ KABUL EDERSE TÜM BU PARTİLİLERİN MEBALİNİ AKPARTİ ÜSTLENİR Mİ SİZCE?


Başlık:

TEK LİSTE

23:32:18

Gönderen:

Ahmet Rasim

23/5/14

TEK LİSTE NE KADAR UYUM İÇİNDEYİZ LİSTEYİ HAZIRLAYAN KİM


Başlık:

HAYIRLI OLSUN

22:39:56

Gönderen:

Rasim KOYUNCU

23/5/14

İNŞANLLAH YENİ YÖNETİM GÜZEL PROJELERE İMZA ATAR BİRİNCİ ÖNCELİKLERİ MÜLKİYET KONUSU OLMALI BAŞARILAR DİLİIYORUM


Başlık:

görünmeyen kahramanlar

21:48:07

Gönderen:

nedim torun

23/5/14

Derneklerimizin kahramanları cihangir ve rasime teşekkür etmek gerekir.karşılıksız her zaman derneklerin yanında oldu.yeni yönetime başarılar diliyorum


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin