Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“KATILAN DERNEKLERE MADDİ DESTEK SAĞLAYACAĞIZ”
20/06/2014

Haymana Dernekler Federasyonu düzenlediği bir toplantı ile Haymanalı Derneklere birlik çağrısında bulundu. Federasyon Başkanı Murat Çelebi, katılacak olan Derneklere maddi destek vereceklerini söyledi.
Haymana Dernekler Federasyonu 16 Haziran Pazartesi günü Dernek Merkezinde Haymana Dernek Başkanları ve yürütme kurulu üyeleri ile toplantı düzenleyerek Haymana’daki derneklere seslendiler. 
Toplantıya Hayfed’in bazı Yürütme Kurulu Üyeleri ile birlikte; Dereköy Derneği Başkanı Hamza Kara, Karaömerli Derneği Başkanı Kemal Kelleci, Sincan Haymanalılar Derneği Başkanı Abdullah Baygın, Fatih Haymanalılar Derneği Başkanı Hamza Balcı, Gençlik Derneği Başkanı Serkan Hakbilir, Gölbaşı Haymanalılar Derneği Başkanı Bilal Kutsal, Çankaya Haymanalılar Derneği Başkanı Ahmet Yalçın, K.Ören Haymanalılar Derneği Başkanı Mehmet Aybek, Haymana Anadolu Birliği Başkanı Rasim Koyuncu katıldı.
Derneklerden sorumlu Yürütme Kurulu Üyesi Hasan Utanç toplantıda şunları ifade etti; “Bizim Haymana Dernekler Federasyonu olarak amacımız hizmettir. Federasyonumuz gönüllü arkadaşlarımızın sayesinde ayaktadır. Bugüne kadar Derneklerimizden maddi bir beklenti içerisine girmedik. İsteğimiz tüm Haymana Derneklerinin Federasyon çatısı altında toplanmasıdır. 
Gelin hep beraber Haymana’nın sorunlarını tartışalım ve çözüm yolları arayalım. Federasyon çatısı altında hep beraber projeler üretelim ve hayata geçirelim. Eğer Derneğinizin yeri yoksa Federasyonu kullanın. Federasyonumuz her zaman Derneklerimize katkı sağlamıştır. Sizlerle çalışmaktan onur duyacağız.”
Daha sonra konuşan Federasyon Başkanı Murat Çelebi ise; “Federasyonumuz Derneklerimizle vardır. Biz Dernek Başkanlarımızın hepsini doğal üye olarak saydık.  Yapılan faaliyetlere baktığımızda gerek Haymanalılar, gerekse konuklar bir faaliyetten başka bir faaliyete koşa koşa yetişmeye çalışmakta, yıpranmaktadır. Hep benzeri faaliyetlerin yapılması halkımızı maddi vede manevi açıdan yormaktadır.” dedi.
Çelebi konuşmasına devamla; Federasyona katılacak olan derneklere maddi destek vereceklerini, katılan derneklere 1’er tane burs kontenjanı tanıyacaklarını, hedeflerinin en az 25 Derneği Federasyon çatısı altında toplamak dolduğunu, Türkiye’nin vede Dünyanın heryerindeki Haymanalılara ulaşmak amacında olduklarını ifade etti.
Kaynak: HAY-FED Basın Birimi

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “KATILAN DERNEKLERE MADDİ DESTEK SAĞLAYACAĞIZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

boş bunlar bos

00:44:10

Gönderen:

haymana

23/6/14

Burada bir çok dernek ismi yazılmış bunlardan bi gençlik Derneği arada çalışıyor oda yanlış çalışıyor diğerleri zaten tabela yada seçim Derneği. Federasyon başkanını haymana da tanıyan var mı?


Başlık:

FEDERASYON

02:12:59

Gönderen:

HAMO DEMİRCİ

21/6/14

HÜSEYİN BEY BU HABERİ YAPARKEN İÇERİОİN DOОRULUОUNU ARAŞTIRMA GEREĞžİ DUYDUNUZ MU YADA ARAŞTIRDINIZ MI.GENEL KURUL YAPILALI 2 AY OLDU NERDEYSE HALEN FED.YÖNETİMİ DEKLERE EDİLMİŞ DEОİL.MEHMET KARANIN BAŞKAN YARD.OLACAОINI DUYDUK.ÖYLEYSE ESKİ TAS ESKİ HAMAM SİZE HAYIRLI OLSUN.DERNEKLERE GELİNCE BOL BOL DERNEK ADI SAYILMIŞ AMA BEN İDDİA EDİYORUM 2 DERNEK HARİÇ DİОERLERİNİN HİÇBİRİNİN YERİ YURDU KAYDI YÖNETİMİ YOKTUR.HEPSİNİN İÇİ BOŞTUR.YENİCE DERNEĞžİ KAPANDI DİYE DUYMUŞTUM. BUMSUZ ZATEN İÇİNDE YOK. POLATLI DERNEĞžİ GELMİYOR. DEMİRÖZÜ GELMİYOR.KERPİÇ KÖYÜ DERNEОİ,EMİRLER KÖYÜ,YEŞİLKÖY,VB KÖY DERNEKLERİ GELİP KAYIT OLMUYORLAR.ALTINDAО VE MAMAK DERNEKLERİ KAPATILDI.HASAD SANATÇILAR DERNEĞžİ KAPANMANIN EŞİОİNE GELMİŞTİ. DEMEM O Kİ BU HALİYLE BU FEDERASYON YÜMÜMEZ.ORTADA KENDİ MASRAFLARINI KARŞILAMAKTAN ACİZ BİR FEDERASYON VAR.KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN


Başlık:

haymananın 3 yılı daha boşa gidecek

02:02:02

Gönderen:

haymanalı

21/6/14

eski yönetimden hem maddi hem manevi bir enkaz devralınmış.3 yıl boşuna harcanmış.yeni oluşan yönetime bakıyorsun 2-3 kişi hariç fasa fiso.dayatılmış,ellerine tutuşturulmuş anti demokratik bir liste ve seçim.proje yok.fikir yok.derneklerden federasyona yeni katılımlar bekliyorsunuz ama kimse gelip girmiyor.sebebini kendinize ve yaptığınız yeni listeye sorun. Bu anlayışla başarılı olma şansınız hiç yok.bir 3 yıl daha boşuna geçecek anlaşılan. kayıtlı derneklerin başkanları her ne kadar iyi niyetlide olsalar. iyi niyet yetmiyor.Federasyonun düne kadar yolunu bilmeyenler koltuk kapma derdine düşmüş.herkes kısa yoldan meşhur olma derdinde. Anlıyacağınız kuru gürültüden ibaret bir oluşum. meyve verme şansı yok.Katılan derneklere maddi katkı vereceklermiş,siz önce kendi kiranızı ödemeyi becerin


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin