Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

TEŞKİLATIN İSTİFASI ALINDI
20/06/2014

AK Parti Genel Merkezi, Haymana ile birlikte 10 İlçe Teşkilatının istifasını aldı. Haymana’nın yeni İlçe Başkanı ve Teşkilatın kimlerden oluşacağı merak konusu oldu.
30 Mart Yerel Seçimlerinin ardından AK Parti’de değişim rüzgarı esiyor. İlk etapta AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan’ın istifası alındı. 
Bu istifanın ardından Ankara’nın 25 ilçesinden Haymana’nın da içinde bulunduğu 10 İlçe Teşkilatının istifaları istendi.
14 Haziran Cumartesi günü, AK Parti Genel Merkez Koordinatörü Amasya Milletvekili Avni Erdem’in Haymana’ya gelerek İlçe Teşkilatı ile istişare toplantısı düzenlediği öğrenildi.
Edinilen bilgilere göre gerçekleşen toplantıda Genel Koordinatör Avni Erdem AK Parti Haymana İlçe Başkanı İlyas Büyükkara ve Yönetim Kurulu Üyelerinin istifalarını aldıktan sonra temayül yoklaması yaptı. Söylenenlere göre gizli temayül yoklamasında İlyas Büyükkara, Hacı Aysu, Doğu Demir ve İsmet Koç’un isimleri öne plana çıktı.
Yapılan açıklamalara göre AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara İl Başkanını ataması bekleniyor. İl Başkanının atanmasının ardından Haymana ile birlikte istifaları alınan diğer ilçelerin de ilçe başkanlarının belirleneceği söyleniyor. 
İlçede dolaşan fısıltılara göre AK Parti Haymana İlçe Başkanının yeniden İlyas Büyükkara olacağı, Büyükkara’nın da yeni bir yönetim oluşturacağı yönünde...

Bu yazıya toplam 60 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " TEŞKİLATIN İSTİFASI ALINDI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

belediye başkanına

20:01:58

Gönderen:

Hasan demirci

5/7/14

Unuttum söylemeyi eğer belediye başkanımız ali çiftçiyi yanından uzaklaştırmasa birdaha kimse ona oy vermez 70 tane ak partilinin çöpe sürülmesinin baş sorumlusu ali çiftçiye büyük tepki varsa ve sende hala onun yanında taşıyorsan sen birdaha seçilemezsin.sana oy veren bir hemşerin olarak bunu tavsiye ediyorum.Bunyamin adacı abiyi harcayan senide harcar başkanım unutma


Başlık:

Ferhat Bayram iyi olur

19:58:29

Gönderen:

Hasan Demirci

5/7/14

Bence Ak parti başarı elde etmek istiyorsa Ferhat bayram abi en ideal ve çalışkan adam olduğu için ilçe başkanı yapılsın.seçimde canla başla çalışan ferhat abi en büyük şansızlığı millet tarafından istenmeyen hacı aysu abinin aday olması, bide varlığı yokluğu belli olmayan yeni ilçe başkanı ilyas abi.bence bu ikili bir daha siyasete girmesinler haymanaya ve ak partiye yazık ediyorlar.gerçi yenilen pehlivan güreşe doymazmış.birde yeni belediye başkanından şikayet ediyorlar millet.ya kardeşim onu seçen sizlerdeğilmisiniz niye şikayet ediyorsunuz buna hakkınız yok.bi de haymanaya üniversite mezunu bir adayın gösterilmesi gerekir artık bunun zamanı geldi haymana halkı uyuma köycülük adamcılık yapmayın kendinize yazık ediyorsunuz


Başlık:

ferhat bayram doğru karar olur

17:43:36

Gönderen:

osman ali

4/7/14

ferhat bayram ismi alınabilecek en doğru karar olur.haymanadaki siyasetçileri cebinden çıkarır.bir genç olarak ben ve birçok arkadasım seve seve kendisini destekler ve çalışırız.


Başlık:

BIDI BIDI YA CEVAP

23:57:41

Gönderen:

MERKEZ

26/6/14

İYİ O ZAMAN NASIL OLSA İLYAS BAŞKANINIZ GÖREVDEN ALINDI.TOPLUCA GİDİN HERHANGİ BİR PARTİ DE GÖREVE BAŞLAYIN.BAŞKANINIZ SEÇİMLERDE Kİ O MUAZZAM ÇALIŞMAYI ORDADA YAPSIN!SENCE AK PARTİSİZ NASIL BİR SONUÇ ALIR?HERHALDE FUAT BAŞKANIN FARKI ANLAŞILMIŞTIR.ANLAYABİLENE TABİİ!


Başlık:

yeni ilçe başkanı

21:02:38

Gönderen:

teşkilat

26/6/14

Yeni ilçe başkannız eski teşkikat başkanı haymana ilçe kordinatörü ferhat bayram ı il ve genel merkez teşkilat genclik istemiş bencede en isabetli karar olacak partide ufku geniş ileti düşğnen calışan tek onu tanurdım teşkilat ta görev yaptık ilde en cok sevilen kişidir inşaalah hayırlısı olur


Başlık:

hayırlısı

00:39:04

Gönderen:

cem alabora

25/6/14

haymana esnafı olarak doğu demir,ismet koç isimlerini haymanada hiç duymadım.sayın ilyas büyükkarayı ilçe başkanlığından ve sayın hacu aysu beyide ilçe başkanlığından ve belediye başkanlığından tanıyoruz.icraatlarına bakıyoruz koskoca bir sıfır.seçimlerde sadece tabelası ola n bir parti karşısında bile hezimet.demekkibu ismi geçen arkadaşlrın bize bir faydası olmıyacak.geriye haberde ismi özellikle yazılmadığını düşündüğümüz,daha iki ay önce seçimlerden zaferle çıkmış,dürüst,namuslu,gariban babası,üniversite mezunu akparti aşığı,diksiyonu düzgün,vizyonu geniş bir tek fuat süslü kalıyor.genel merkezden çıkan isimlerde bu yolda olduğuna göre fuat beye şimdiden hayırlı olsun demeliyiz gibime geliyor


Başlık:

büyük başkan fuat süslü

00:23:08

Gönderen:

drogba

25/6/14

sayın başkanım yorumlara baktıkça senin ne kadar asil ve zeki insan olduğunu daha iyi anlamaya başladım.demekki bazı şahsiyetden nasibini alamamış kimselerde büyük yaralar açmışsın.o yüzden fazla lafa gerek yok allah yolunu açık etsin.büyük başkan fuat süslü


Başlık:

cevaben

00:16:10

Gönderen:

ismet yıkılmaz

25/6/14

deli dumrul,süslüpüslü,ahmet tokgöz v.s gibi isimlerle yazan kendisini zeki sanan ve milletin din duygusuyla oynayıp 3 aylardan,hakdan,günahdan bahseden zavallı kişi.iftira atmanın,kul hakkı yemenin en büyük günah olduğunu bilmezmisinki farklı,farklı rumuzlarla girip fuat süslü gibi beyfendi bir insanın arkasından iftiralar atıyorsun.hiçmi utanman,sıkılman yok.madem iftira atacan,yalan söyliyecen, ... ..... ..... .....  yapacaksın, hiç olmazsa oyunu kuralına göre oyna.noktalama işaretleride kullandığın çift nokta yani .. bu. hem hiç bir gramer kuralında yoktur,hemde hiçbir kimse kullanmaz.anladınmı kendisisini zeki sanan .... arkadaşım.


Başlık:

kapkaralara cevap

23:53:20

Gönderen:

hakan kaya

25/6/14

sayın .... ... büyükkara ve ondan daha ... ekibi anlaşılan ilçe başkanı olmıyacağınızı anladığınızdan dolayı soyadınıza uygun karalama kampampanyası başlatmışsınız.ali ilçe başkanı olur,veli ilçe başkanı olur farketmez tek bildiğim ilyas çok büyükkara ve ekibinin bu seviyesizlikleriyle birdaha ne belediyeye nede akparti ilçe binasına bir daha giremiyecekleridir.,önemli olan haymanamıza ve ak partimize yakışan seviyeli bir adayın o koltukta oturmasıdır.o adayıda çok iyi bildiğinizden dolayı ismi geçmemesine rağmen taşlamaya başlamışsınız.unutmayınki meyve veren ağaç taşlanır.demekki sayın fuat süslü bey doğru yolda.başarılarının devamını dilerim.


Başlık:

BIDI BIDI

21:42:53

Gönderen:

HAZİ SON A İTHAF

25/6/14

ARDINDAN ATIP TUTTUОUN İLYAS BAŞKAN SEÇİM DÖNEMİNDE BAŞKANLIОI YENİ DEVARLMASINA RAОMEN CANLA BAŞLA SAVAŞTI.BURDA AHKAM KESİYOR DEMİŞSİN.İLYAS BÜYÜKKARA İŞİ GÜCÜ YOK BİLGİSAYAR BAŞINDA SİZİN GİBİ SEVİYESİZLERE CEVAP VERECK.BİZ İLYAS BAŞKANI SEVENLER OLARAK KESİN VE EMİN SÖYLÜYORUZ.BELEDİYE SEÇİMLERİ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SEÇİMLERİNDEKİ OY ORANLARINI KARŞILAŞTIRISANIZ NE KADAR FARK OLDUОUNU İLYAS BAŞKAN VE EKİBİNİN NE KADAR ÇALIŞTIОINI GÖRMÜŞ OLACAKSINIZ..BAZILARI İLYAS BAŞKANI BEL ALTI VURMAYA ÇALIŞIYOR FAKAT BİLSİNLER Kİ,BU YAPTIKLARIYLA VE ANCAK İLYAS BAŞKANI DAHA DA GÜÇLENDİRİYORLAR.NEYMİŞ EFENDİM TABELA PARTİSİ OLARAK GÖRÜLEN BİR PARTİYE KARŞI KAYBETMİŞ.DİОER TARAFA VERİLEN OYLARIN BİR ÇOОU GENEL MERKEZİN ADAYI HACI AYSUYA TEPKİ OYLARIYDI.İLYAS BAŞKANIMIN YAPACAK TEK ŞEYİ ELİNDEN GELENEİ YAPMAKTI. O DA OLMADI.ŞİMDİ HACI AYSU FELLİK FELLİK ORDA BURDA AK PARTİ İLÇE BAŞKANI OLABİLMEK İÇİN KULİS YAPIYOR.YAPSIN BAKALIM FUAT SÜSLÜ DE KİM OLUYORSA KENDİNE PAY ÇIKARSIN ALLAH BÜYÜK!!!


Başlık:

hacı aysu

20:45:11

Gönderen:

ak parti

25/6/14

Hacı Aysu nun Haymana ilçe başkanlığı kesinleşti.


Başlık:

hakkı teslim etmek

17:29:14

Gönderen:

makarnacı

25/6/14

Özdemir turgutun kazanmasının ardında yatan asıl neden Allah biliyor ki fuat süslünün gecesini gündüzüne katarak yaptığı çalışmalardır.özdemir başkanın konuşma metinlerinden tutun,köylere yapacağı ziyaretlerin programlarına kadar fuat bey ilgileniyordu.hacı aysununda kaybetmesinin en büyük sebebi malesef ilyas büyükkara gibi pasif bir başkanla çalışmasından dolayıdır.malesef partinin hiç bir etkinliğinde aktif olarak göremedik.konu mankeni gibiydi.


Başlık:

İlçe başkanı

05:52:33

Gönderen:

Bekir

24/6/14

Arkadaşlar ilçe başkanı Avukat Doğu Demir olmalı. Yeni bir nefes, yeni bir adım. Haymanamıza yakışır. Büyükşehir`den de hizmet getirir. Başarılar başkanım.


Başlık:

Eğitim

05:47:35

Gönderen:

Haymana

24/6/14

Yeni ilçe başkanı olacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum. Kim olsun derseniz siyasetin kirletmediği, AK PARTİ nin oyunu daha da arttırabilecek, Haymana için bir çok şey yapabilecek, vizyon sahibi, eğitimli, her zeminde Haymanayı temsil edebilecek biri olsun. Riyadan uzak olan. Varmı eğitimli, kendini ve Haymanayı her yerde ön plana çıkarabilecek ona bakmak lazım.


Başlık:

iadeli

03:48:05

Gönderen:

süleyman

24/6/14

İnsana kişiliğiyle,soyismiyle hakaretler edip yazmak mertlik değil,MERTLİK bu yazdıklarının aynısını yüzüne karşı söylemektir!Eleştirmekle,ahlaksızlığın farkını ayırtedemeyen bir kaç yorumcuya cevaptır.Tabii kapasiteleri anlamaya yeterse.


Başlık:

dava nedir

03:37:03

Gönderen:

hayme Ana

24/6/14

Ya kardeşim!Yok ihanetmiş,yok bi daha girememezmiş,ne bu kardeşim parti teşkilatı mı,mafya mı?Dava sizlere kalmışsa vah ki vah!Bu arkadaşlara şu dava nedir bi anlat deseniz iki kelimeyi yan yana getiremezler.tutturmuşsunuz yok şöyle yok böyle!yok İlyas üniversite mezunuymuş.iyi ya!madem öyle o bilgi birikimiyle genel merkezi uyarıp biz bu adayla kazanamayız deseydi.Demek ki fuat başkan halkın nabzını iyi okumuş ki ortaya böyle bir sonuç çıkmış.


Başlık:

HAZİN SON

03:15:29

Gönderen:

MERKEZ

24/6/14
O ÇOK BEОENDİОİNİZ İLYAS BAŞKANINIZ SEÇİM DÖNEMİNDE ORTALIKTA GÖRÜNMÜYORDU.NASIL BİR ÇALIŞMA YAPMIŞ?HANGİ KÖYLERDE ÇALIŞMA YAPMIŞ?KİMLERLE İLETİŞİM KURUP OY İSTEMİŞ?SEÇİM ÇALIŞMALARI HAKKINDA HALKI BİLGİLENDİRMİŞ Mİ?HACI AYSUNUN GÖLGESİNDE KALMAKTAN BAŞKA NE YAPMIŞ Kİ GELİP BURDA AHKAM KESİYOR?KESİYOR DEDİM! BELLİKİ İLYAS BEY MESAJLARA CEVAP YETİŞTİREYİM DERKEN ÖNCE SEÇİMİ SONRA BAŞKANLIОI KAYBETTİ.

Başlık:

AHLAKA DAVET

02:59:15

Gönderen:

CAN HAYMANA

24/6/14
Anlaşılan fuat beyin ilçe başkanı olma ihtimali bile bazı arkadaşları yorumların da seviyesizliğe sevketmiş.Demek aldığınız duyumlar o kadar ciddi ki,bu kadar pervasızlaştınız.fuat beyin başkanlığı açıklandığın da İlyas başkanınızla beraber ALLAHIM NEYDİ GÜNAHIMIZ şarkısını dinlersiniz.

Başlık:

gerçek ak partili

22:45:11

Gönderen:

haymanalı

24/6/14

arkadaşlar yeni ilçe başkanı DOGU DEMİR OLDU kendinizi yemeyin tebrik ederim


Başlık:

Gereksizsiniz

18:42:18

Gönderen:

Süslü püslü

24/6/14

Yaa fuat süslü Ak Parti genel merkezi için demokrat parti eski ikçe başkanıdır.seçimde ihanet ederek seçimi kaybettirendir.o nedenle Ak Parti için haymandaki son adam olsa ol--maz.hacı ise partisine seçimi kaybettirendir.İlyas büyükkara seçim döneminde canını dişine takmış bir adamdır.ama aday hacı olunca olmamıştır.tek ismin ilyas büyükkara olması gerekir..ve ilyas Büyükkara başkan olacaktır.hoşuna gitmeyenler kendine bir çay demlesin


Başlık:

Hacı rüyanda görürsün

18:26:26

Gönderen:

Deli dumrul

24/6/14

Sen teşkilatı seçim sürecinde birbirine düşüren hacı..karşısında nenemi koysam kazanacakmış meğer..sorun ilçe teşkilatında değildi sorun genel merkezin adayı hacıydı..bunda ne sayın büyükkaranın ne yönetiminin suçu var..o nedenle sayın Büyükkara koltuğa yeniden oturup icraata başlamalı.süslü kim oluyoda genel merkez onu çağırıp görüş olacak..güldürmeyin adamı.yalanlarınızın hesabı bu dünyada olmazsa öbür dünyada..müslüman değilmisin kardeşim mübarek üçaylardayız


Başlık:

Büyükkara başkan büyük başkan

18:17:03

Gönderen:

Ahmet tokgöz

24/6/14

İlyas büyükkarayı beğenmeyenlerin niye beğenmediklerini anlamıyorum arkadaş.haymana ilk defa üniversite mezunu bir ilçe başkanı buldu.onu da haymanaya küstürmek için elinden geleni yapmakta..genel merkez en doğrukararı verir Büyükkarayı yeniden seçerse..


Başlık:

ilçe başkanı kimmiş 2

01:18:33

Gönderen:

avni

23/6/14

devam etdim kaldıgım yerden arkadaşlar toparlamak gerekirse bi insan tükürdügünü yalıyo olsa bile bizim ak partimizde tükürdügünü yalıyacak kişi bile olsa o tükürüğü yalatmaz kimse kusura bakmasın fuat kürşat artık ayıptır ..... herkez biliyor ikinizin ... saygılarımla avni


Başlık:

ilçe başkanı kimmmişşş

01:15:57

Gönderen:

avnii

23/6/14

.... .... kendi ismini yazıpta yazsan diyorum çünkü seni hiç kimse övmez köyünden bile kovuldun belli sen yazmışsın sonra ..... ...... sen de kendi ismin ile yaz neden korkuyorsun degişik isimlere burunmeyin hiç ve yorum yazmaları için millete ricada bulunmayın siz kimsiniz ki ak partide daha adınızın gececegini düşünüyorsunuz yok fuat olacakmış ona yakışırmış ak parti ilçe başkanı gülim bari ilk fuat ak partideydin genel merkez kim dedi ise onunla çalışmak zorundasın ama sen ne yaptın kürşat ve mustafa ve timur gibi istifa ettin yoluna baktın ak parti olarakta yolun acık olsun dedik kişisel görüşün sonuçta dava adamı degilsin ama biz dava adamıyız aday kim olursa olsun dik durup çalıştık ama nasip olmadı sende az bi ... varsa tükürdügünü yalamazsın bu yönetimde iken menfaat için istifa eden kişiler için gecerli hiç sagda solda yok ilçe başkanı olacam yok hacı bana ilk sıra encumenlik verdi diye sıkma partimiz encumen sıralamasında mecburi avukat birde bayan 3 te olacaktı devamı ....


Başlık:

ak gençlik

01:00:46

Gönderen:

genço

23/6/14

heyttt siyasetcilere bak adam biliyo ya fuat süslü olacakmış biliyor babam ya taktir etmek lazım::)lan fuat yazan arkadaş sen necisin ya ak partili degilsin belli acık acık çünkü fuat ak partili degil üye bile degil. sende tutmuş fuat diyorsun bırak şu ayakları ak parti yol gecen hanımı kardeşim yorum yazcak isen ilk düşün tabi oda varsa.biz ak partiliyiz bizzz sen ne geveleyip duruyorsun bırak bizim davamız biz ilgileniriz sen otur oturdugun yerde


Başlık:

herkez siyasetci

00:49:00

Gönderen:

emir

23/6/14

herkez bişi yazıyor bu nasıl bi sistem bilse de yazıyor duysa da yazıyor coОu zamAnada kendi isteklerine göre bişiler uyduruyor ve ne zaman iki kişi biR araya gelse siyaset yapıyor ve yorumları okudum hepsini bakım 32 yorum var ama ortada 4 kişi var yani yaz isim ahmet yap yorumu yap bi yorum yaz isim mehmet tabi millette anlamayor arkadaşlar bu bi gercek yorumlara bakın yazan kişiler belli zaten yok ata köylyü demiş teamül belli fuat süslü. arkadaşım sen zaten ata köylü degilsin ak partiye oy vermemişsin kimi istedigin belli fuat süslü bi kere ak partiye kayıtlı üye bile degil sen neyin kafasındasın ya dogru ak parti genel merkezde ismi var gündemdede ama senin sevinecegin şekilde degil ... ..... menfaatci fuat diye geciyor sen daha yok ak parti ilçe başkanı fuat diyorsun ilk davada adamı olacak sonra aday olacak . ilçe başkanıda davası için herşeyi yapan ak diyen bi teşkilatcılardan biri olacak İLYAS BÜYÜKKARA ,HACI AYSU YADA RÜSTEM KANDEMİR OLACAK sen en yakın .... git:D


Başlık:

yanlış anlamalar

21:21:10

Gönderen:

meçhul

23/6/14

Sevgili arkadaşlar genel merkeze ve ile yakın bir arkadaşınız, dostunuz olarak bu haberin kaynagını ve doğruluk payını arastırmak icin il başkan yardimcımız sayın cem bey, bora bey ve rüzgar beyle Atatürk orman çiftliğinde sabah kahvaltısında görüş alışvererişinde bulunduk. (Kendi ismimi yanlış anlaşilmalara mahal vermemek için özellikle vermiyorum, çünkü 7den 70e çoğunuzun tanıdığı birisiyim)Haymana için temayül yoklaması kesinlikle olmamış, sadece ileri gelen bir kaç kişiyle görüş alışverişinde bulunulmuş, haberde ismi geçen sadece bir arkadaşımızla, yorumlarda ismi sıkça geçen bir arkadaşımızın isimleri sıkça konuşulmaktadır.ortalıkta çok fazla bilgi kirlenmesi olduğu ve birbirinizin kalbini kıracak yorumlar yapmamanız adına sizlere bu hatırlatmayı ilk agızdan yapmayı uygun buldum.unutmayın isimler, kişiler geçicidir.Akpartimiz ve haymana kalıcıdır.genel merkez bize en yakışan adayı çok kısa bır süre içinde açiklıyacaktır.esen kalın


Başlık:

bos bos konusmayin

17:33:10

Gönderen:

haymanali

23/6/14

Sunlara bak ya ukala insanlar görende sanacak Haci 3000 oyla kaybetmis adam az bi farkla kaybetti o farkta mechul siz neyin havasini yasiyosunuz yok efendim kaybetmis devrik lidermis bu yuzden akp aday gostermezmis yok bilmem ne adam bi dönem belediye baskanligi yapmis bidonem ilce baskanligi yapmis daha ne olsun neden kmse kazandiklarini soylemiyo ?


Başlık:

haymanaya yazik

08:13:37

Gönderen:

ismail pekcan

23/6/14

haymanaya yazik yine birlik beraberlik yok kalitesiz yorumlar ne beklenirki bu memleketten dedikodu ve fitne almış basini gidiyor proje uretin kardesim isiniz gucunuz kuyu kazmak cok ayip gazeteci arkadas bu yorumlara yer verme seninde kaliten dusuyor haymanaya yazik etmeyin


Başlık:

akıllı olun biraz

05:25:11

Gönderen:

mustafa aydın

22/6/14
Ey genel merkez biliyorum sesimi duymayacaksın çünkü haymana ya karşı el birliği ile adeta kör ve sağır kesildiniz aday adaylığı sürecinde millete kulak vermediniz seçimlerde halk gerekeni yaptı eğer ki seçimlerde halkın size vermiş olduğu mesajı aldıysanız aynı hatayı tekrarlayacağınızı düşünmüyorum ama bu mesajı alıp dikkate almazsanız ve yola bu teşkilatla bu ilçe başkanıyla devam ederseniz emin olun bu millet size geren dersi bir daha verecektir bundan hiç şüpheniz olmasın biz halk olarak kimseyle muhabbet etmeyen bırakın muhabbeti slm bile vermekten aciz toplumdan kopuk tek derdi kendi menfaatleri olan bir ilçe başkanı ve ilçe teşkilatı is-te-mi-yo-ruz..

Başlık:

kendilerini bilir

03:36:27

Gönderen:

CESUR

22/6/14
dört tane kendini bilmez oturmuşlar bilgisayarın başına a-b yi bilmezler yorum yapmaya kalkışırlar ben onların kim olduğunu da iyi biliyorum tavuk pisliği eşeler ya onlarda ancak kendi pisliğini eşeler yapacakları da ancak budur ben dende bu kadar.

Başlık:

yapılan yorumlara

03:05:56

Gönderen:

seyit

22/6/14
Şu yapılan yorumlara bak bi küfür eksik yazık be insanın arkasında bu kadar atmak ne kadar kolay eğer kendini bilen insanlar başkasının arkasında konuşmaz ben o kendini bilmez lere sadece aciz insan derim. yazık be bu memlekete kesin bunların bir beklentisi vardır.

Başlık:

önemli

02:53:12

Gönderen:

haymanalı

22/6/14
arkadaşlar alınılan bilgiye göre ilçe başkanı Hacı Aysu Fuat bey Genel merkeze çağrıldı sadece fikirleri alındı bu günlerde resmi açıklanır

Başlık:

Kimin hakkı

00:23:08

Gönderen:

Ali Serdaroğlu

22/6/14
O teşkilatın içinde ilçe başkanlığındaki eden ve hakkıyla yapabilecek olan tek adam Kürşat Deveci ydi seçimin kazanılması nda perde arkasındaki gizli kahramanca oydu ama malesef bu saatten sonra o kapıdan içeri bile göremeyecek ama fuat süslü nün de en az onun kadar başarılı ola biteceğini inanıyorum. hayırlısı olsun bakalım. bekleyip göreceğiz hep beraber.

Başlık:

teşkilat a

00:14:42

Gönderen:

Hacı Aysu

22/6/14
Eğer bende hacı aysu isem haymana yı bana ihanet eden teşkilattaki herkese dar edeceğim bırakın ilçe başkanlığını onları o kapıya çoban bile yapmayacağım bunu herkes bilsin siyaset benim için bundan sonra başlıyor beyler herkes ayağını denk alsın... Tabi ben hacı aysu değilim ama eminim şu anda düşündüğü kesin bu ve ben onun ciğerini bilirim Hacı ya ve ak partiye asıl ihanet teşkilatın içinden yapıldı.en başta da ilyas büyük kara yaptı bu ihaneti.

Başlık:

yalana bak

00:09:32

Gönderen:

ilyaz a

22/6/14
yıllardır ilyas efendi ve rüstem efendiler kendilerini üniversite mezunu diye millete yutturdular şimdi şu üniversite diplomalarınızı bi çıkarında millet bi görsün bakalım ..... herifler kendine bile hayrı olmayanın millete ne hayrı olur

Başlık:

istifa

00:04:47

Gönderen:

genel merkez

22/6/14
Aslında doğru olan seçim biter bitmez teşkilatın onurlu bir şekilde kendisinin isifa etmesiydi gerçi teşkilatın yapısına baktığımızda pek ... kimsenin olduğunu görmek mümkün değil ama genede etik olan buydu.seçimi ak parti ve hacı aysu ya elbirliği ile kaybettirmiş bir teşkilata genelmerkezin yeniden görev vermesipek akıl karı olmasa gerek.

Başlık:

BU HABER NEREDEN ALINDI ?

08:34:34

Gönderen:

YENİCELİ

22/6/14

SAYIN EDİTÖR BU HABERİ NEREDEN ALDINIZ? SAMİMİCE SORUYORUM VE DE CEVAP BEKLİYORUM. YA KERDEŞİM BİRAZ AKILLI OLUN İSTİFASI İSTENEN BİR YÖNETİM TEKRAR MI SEÇİLECEKMİŞ. AK PARTİ HER SEÇİMDE 80 İN İSTÜNDE OY ALAN HAYMANADA KENDİSİNİ REZİL EDEN ADAMLARLA YOLA MI DEVAM EDECEKMİŞ. BÖYLE HEBERLERİ DUYSANIZ DA YAYIMLAMAYIN, SONRA KENDİNİZİ GÜLÜNÇ DURUMA DÜŞÜRÜYORSUNUZ. BAK MİLLET SİZİNLE DALGA GEÇMİŞ. YORUMLARDAKİ TEMAYÜLDE DE GÖRÜLDÜĞžÜ GİBİ AKP GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATARAK ÖZDEMİR BAŞKANIN DA SEÇİLMESİNDE ÖNEMLİ PAYI OLAN HEMŞEHRİM FUAT SÜSLÜYÜ İLÇE BAŞKANI YAPMALI VE YAPACAKTIR DA.

Editör: Haber bilgileri yönetim kurulu üyelerinin bilgilerine başvurularak yapılmıştır...


Başlık:

OKU FERHAT OKU

07:26:32

Gönderen:

BAHÇECİK

21/6/14

FUAT BAŞKANIN NE ÖZELLİĞžİ VARMIŞ DİYEN ŞAHIS!BU SORUYU HACI BAŞKANINA SOR Bİ ZAHMET?HATTA YARDIMCI OLAYIM?ŞÖYLE SOR?FUAT BAŞKANIN NE ÖZELLİĞžİ VARDI DA 1.SIRA ENCÜMENLİK TEKLİF ETTİNİZ?NE ÖZELLİĞžİ VARDI Kİ SEÇİM KONUŞMALARINIZDA ÖZDEMİR BAŞKANDAN ÇOK FUAT BAŞKANI HEDEF TAHTASINA KOYDUNUZ?O SANA ETRAFLICA İZAH EDER.TABİİ ANLAYABİLİRSEN?İLYAS BAŞKANINDA SEÇİM SONUÇLARINA BAKARAK OLMAYAN ÖZELLİKLERİNİ GÖREBİLİRSİN.NOKTA


Başlık:

AHMET TASA CEVAP

07:10:09

Gönderen:

DENİZ BİTTİ

21/6/14

AHMET TAS,mevzu fuat başkan oldu mu,daha önce de yaptığın gibi kinini kusmaya başlıyorsun.anlıyorum fuat başkanın başarısı seni kıskançlık krizine sokmuş,ya da hacının kazanmasıyla elde edeceğin menfaatlere çomak sokmuş.bir de ilçe başkanı olursa yüzünün alacağı hali düşünemiyorum bile.bu kadar heder etme kendini.ihanete gelince,asıl ihanet türkiyenin güçlü partisini haymanada hezimete uğratan ilçe teşkilatı ve partiden nemalananlardır.hiç şüphen olmasın genel merkezde bunun farkındadır ve gereğini yapacaktır.


Başlık:

BÜYÜK BAŞKAN

04:27:49

Gönderen:

CENGAVER

21/6/14

İlyas başkan haymana sana güveniyor hem yüksek okul mezunusun hemde mütevazi bir insansın senin alternatifin yok bu ilçeyi ve teşkilatı senin gibi yönetecek bir kişide yok durmak yok yola devam


Başlık:

İLYAS BAŞKAN

04:19:55

Gönderen:

MERT

21/6/14

SAYIN İLYAS BAŞKAN ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN İLÇE BAŞKANI SENSİN ... .... .... ....  BOŞ VER SEN BİZİM GÖNLÜMÜZÜN VE HÜKÜMETİN İLÇE BAŞKANISIN


Başlık:

HAYMANA

03:07:49

Gönderen:

EFE 06

21/6/14

Bu yorumları okuduğumda ayni kişi tarafından yazılmıştır.bu arkadaş her şeyi çok biliyor İlçe başkanını bile atamış o durmadan yaz sın biz neyin doğru neyin yanlış olduğunu çok iyi biliyoruz.


Başlık:

ilyas baskan

02:41:12

Gönderen:

Ferhat

21/6/14

ya kardesim ilyasin ne suçu var millet haciya vermedi fuat ne ozelligi var millet haciya kizdi ozdemire verdi oyu burdan kenfine pay cikaranlar avcunu yalar ilyasa hayirli olsun


Başlık:

yazik ihanetcilere

02:22:33

Gönderen:

ahmet tas

21/6/14

fuatin ekibi baslamis yazmaya fuat sen bu ihanetin bedelini odeyemessin genel merkezde ismi varmis dogru vardir ihanet edenlerin listesi icinde unut bu macerayi geldi gecti anilarinla uvunursun ancak.


Başlık:

marifet

20:17:26

Gönderen:

mahsun kendirli

21/6/14

yaşadığı dünyayı eşelediği çöplükten ibaret zanneden kişilerden kurulmuş bir teşkilat ve de özellikle bir ilçe başkanı kendi dışındaki bir dünyaya ne verebilir ki, ak parti genel merkezi heralde bu horozlara son seçimlerde ak patiye yaşattıkları büyük hezimet in ödülü olarak aynı teşkilatı önümüzdeki yeni hezimetler için ödüllen diriyor ve bunlara yeniden görev veriyor çok yazık bir genel merkez bu teşkilattaki kalitesizliği göremeyecek kadar körmü hiç mi biraz araştırmaz halka sormazlar..


Başlık:

DÜZEN DEĞžİŞECEK

04:08:41

Gönderen:

MERKEZ

20/6/14

değişmeyen tek şey değişimdir derler ya...bir de haymana da kendilerini bulunmaz hint kumaşı sananlar değişmez.TEMAYÜL YOKLAMASI ŞAMPİYONLARI.Yahu Haymana da TAYYİP ERDOОAN gibi bir liderin gölgesin de,devasa büyüklükte bütçeyle,hükümet desteğiyle seçimlere gir ve hezimete uğra.hem de kime?genç bir syasetçi olan fuat süslü bey ve özdemir beye.ondan sonra da nasıl yapıldığı belli olmayan temayül yoklamasın da tekrar sahne al.BEYLER!Parti bunun hesabını çatır çatır sorar.boşuna heveslenmeyin.ben sizin yeriniz de olsam gazete yönetimini arar ve ismimin bu haberden çıkarılmasını isterdim.GERÇEKTEN DE ALEMSİNİZ VALLA!


Başlık:

gerçek bu

02:33:12

Gönderen:

haymanalı memet

20/6/14

gazeteci abi ilyas neden görevden alınıpta geri iade yapılsın kaybedenlerin hepsi istifası alındı yeni atanan katiyen yuksek okul mezunu olacak ve partiye ihanet etmiyenler olacak biz aradık söylenen bu istersen numaralarını verelim sende ara daha sağlam haber olur


Başlık:

özlü sözler

01:42:05

Gönderen:

bedocan

20/6/14

Anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az misali hacı ve ilyas beye bir dortlük yollamak isterim.FUAT SÜSLÜ geldi ölümlü yalan,gitti ölümsüz gerçek, siz hayat süren ..., sizi kim diriltecek?zafer asla mahvolduklarını düşünenenler tarafından kazanılamaz,!!! Sevgili devrik başkanlar anlıyabildiyseniz ne mutlu bana....fuat başkanım bu yazdıklarımda sana ne kaya kaleler, ne demir kapılar, nede çelik silahlar yolunu kesemiyecek.yarı cihan ümmetiyle döğüşeceksin, ezdikçe mağrur, ezildikçe meyyus olma.daima isteyecek ve yükseleceksin.adil ve rahim ol çünkü bu potansiyel sende var.çıktığın bu mukaddes yolda Allah yar ve yardımcın olsun.kimbilir belki yarın, belki yarindanda yakın Haymana Akparti ilçe başkanlığı


Başlık:

fuat başkan

01:18:21

Gönderen:

kağan yufka salonu

20/6/14

Sayın başkanim fuat süslu bey göstermiş oldugun seçimlerdeki başarı dostunu onurlandırdı, düşmanını korkuttu.gerçek dostların seni daha yukarılarda görmek isterken düşmanlarında arkandan itekleyip düşürmeye çalışşmakta.insanın aklına ister istemez geliyor, seçimlere parti bile diyemiyeceğimiz demokrat parti yerine Ak partiyle girmiş olsaydın demekki 95leri çok rahat bir şekilde görecektik, bunu bizler görebiliyorsak demekki genel merkez çoktan görmuştur, başarılarının devamını dilıyor, seni ilçe başkanlığı koltuğunda en kısa sürede göreceğimizi umut ediyorum


Başlık:

eskiye talep olsaydı

00:54:06

Gönderen:

başkent

20/6/14

İsmi yukarıda zikredilen arkadaşlarımız daha yeni seçimlerden yenilgiyle çıktilar.haberi okuyunca içimden inanmak gelmedi.madem bu arkadaşlar başarılıydı neden görevden alındılar? Yok başarısızdı neden hala isimleri geçiyor? Bazen canımdan çok sevdigim partimi anlamakta zorluk çekiyorum.Meshur bir sözümuz vardir eskiye talep olsaydı bit pazarına nur yagardı diye.bu ismi geçen arkadaşlardan biri ilçe başkani olsun 8 yıldir üyesi olduğum Akpartimden hemen istifamı veririm.başka adammı yok kardeşim.al sana sayın fuat süslü çalışkan, çabalıyan, tuttuğunu koparan, durüst, namuslu, etrafında sevilen bir kişi.bundan iyisi şamda kaysı.sayın buyüklerim özellikle fuat suslu isminin ilce baskani olarak düşünulmesi gerektiğini önemle istirham ediyorum


Başlık:

yakısır

00:31:14

Gönderen:

arsem

20/6/14

Fazla lafa gerek yok Haymanamızin adam gibi adam degil, adama ihtiyacı var bu ozellikte fuat süslüde var.ilce başkanlığı yakışır, yakışır hemde çok yakışır


Başlık:

okuduğuna degil, duyduğuna

00:24:25

Gönderen:

can dost

20/6/14

Bizlere çocukluğumuzdan beri öğretilen bir kural vardı, duyduguna degil gördüğüne inanacaksın diye tembih edilirdi fakat haberi okuyor, tekrar okuyorum sayın fuat süslünün bu haberde hiç ismi geçmiyor, Ak partiye çok yakın bir kişi olarak şahit oldugum ilde ve genel merkezde sadece fuat süslü ismi dolaşıyor.demekki çocuklugumuzda bizi kandırmışlar.o yüzden bundan sonra gördüğüme ve okuduguma degil sadece duyduguma inanacam


Başlık:

yenilen pehlivan

23:57:29

Gönderen:

yücel pide kebap

20/6/14

Ya bırakın Allah aşkına bu Akparti bukadar vizyonu dar, at gözlüğuyle bakan bir partimiki daha yeni seçimden mağlubiyet almış, partinin medarı iftiharları olan !!!sayın hacı aysu ve sayın ilyas büyükarayı aday gösterecekmiş.güldürmeyin milleti.hadi yavrum sizde gidin ismi bile duyulmamış bir partiden hiç olmazssa bir muhtarlık kazanın sonra gelin.unutmayın Akpartimizde geçmişi başarısızlıklarla dolu kimselere yer yoktur.şurda genel seçimlere bir yıl kaldı yeni vizyon şart.işi ehline bırakarak bir kenara çekilmek erdemliğin en büyüğüdür, Ekmeği fırıncıya ver 5lirada üstüne fazla ver diyen atalarımız ne güzel demiş


Başlık:

admin ufak at

23:28:48

Gönderen:

kasap kamil

20/6/14

Sayın editör böyle yanlı yayin yaparak gazetenize pirimmi yapmak istiyorsunuz anlamakta zorluk çekiyorum.size el insaf demekten kendimi alamıyorum.ismi gectigini soylediginiz arkadaşlar daha iki ay önce tabela partisi olarak bahsedilen dp den okkalı bir osmanlı tokatı yediler hala kendilerine gelemediler, başarısız oldukları asikar olan kisileri sayin başbakanımız niye tekrar ilce baskani yapsin? Sırf bir iki kisinin gönlü olsun diye hiç ismi gecmeyen insanların bile ismi geciyor diye yanlı yayın yapmanızı esefle kınıyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum


Başlık:

biraz daha ciddiyet

19:10:55

Gönderen:

altıpınar

20/6/14

Sayın vekilimiz sözde istişare toplantısı yapmış teşkilat üyeleriyle.hangi teşkilat.koca partiyi haymada darmadağın eden, tamamen dağılmış,ne görev yaptıkları belli olmayan,istifa etmiş ya da ettirilmiş teşkilatla mı?güldürmeyin.ak parti bu kadar ciddiyetsiz mi?çelişkilerle dolu bir haber ve nasıl olduğu belli olmayan tamayül yoklaması.


Başlık:

KOMEDİ

19:00:11

Gönderen:

KERPİÇLİ

20/6/14

AK PARTİDE DEĞžİŞİM RÜZGARI DİYORSUNUZ AMA TEMAYÜL YOKLAMASINDA PARTİYİ BU HALE GETİRENLER ÖNE ÇIKMIŞ NEDENSE.ÇOK KOMİK YA.AK PARTİYİ ÇOK HAFİFE ALMIŞSINIZ BELLİ Kİ.YÜZDE 65 OY ALAN KAYSERİ YÖNETİMİNİ BİLE GÖREVDEN ALMIŞ.İŞ BU KADAR CİDDİ YANİ.ÜSTÜNE GELİP BU BAŞARISIZLARI ÖDÜLLENDİRECEK.EMANETİN SAHİBİ BELLİ.SAYIN FUAT BAŞKAN HAYIRLI UОURLU OLSUN.HAKETTİNİZ.


Başlık:

çelişkili temayül

18:49:12

Gönderen:

karasüleymanlı

20/6/14

haymana da partiyi hezimete uğratanların istifasının istenmesi sevindirici.ama bundan sonrası önemli.SAYIN EDİTÖR bu temayül yoklamasının kaynağı nedir?yoksa algı operasyonu mu?haberiniz eksik.haymana halkının temayülünüde yazmalıydınız.en güçlü adaylardan fuat beyin isminin olmaması bu temayül yoklamasını geçersiz kılıyor.


Başlık:

kriter başarı

18:34:57

Gönderen:

merkez

20/6/14

ne garabet ki seçimi kaybedenler temayül yoklamasında öne çıkıyor.asıl olan başarıdır.haymanada bu başarıyı sağlayanda,o koltuğu hak edende fuat başkandır.ak parti yönetimi bu kriteri göz önünde bulundurmalıdır.yoksa bu deişimin bir faydası olmaz.


Başlık:

EMANETİ EHLİNE VERMEK

18:27:31

Gönderen:

ATAKÖY

20/6/14

NASIL BİR TEMAYÜL YOKLAMASIYMIŞ ÖYLE.TEMAYÜL SONUCU BELLİ.HALKIN TEMYÜLÜ BELLİ.FUAT SÜSLÜ.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin