Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


NEZİH TERMAL’DE YELLER ESİYOR!..”
03/10/2014

Dünya Termal’in (Nezih Yapı) Gedik Mahallesi üzerinde yapılması düşünülen devremülk inşaatına uzun süredir tek bir kazmanın dahi vurulmaması, gerek buradan devremülk alanlar, gerekse Haymanalılar tarafından ciddi şekilde eleştiriliyor.
Dünya Termal Otel olarak şuana kadar bir tek devremülk dahi bitiremeyen bu firma Haymana’daki inşaatına 2012 yılında başlamıştı.
Aradan 2 yıllık bir süre geçmesine rağmen burada inşaatla ilgili kıpırdama gözükmüyor.
Gazetemizi şuana kadar yüzlerce kişi arayarak burada devremülk aldıklarını, dolandırıldıklarını, parasını ödediklerini, inşaatta çalışma olmadığını dile getirerek seslerini duyurmak istiyorlar.
Haymana’daki Dünya Termal Merkezi Tatil köyü projesi 4 kasım 2012 tarihinde başlamış, 1. Etap 169+80 toplam 249 odalı tatil köyü olacağı söylenmiş, inşaat alanının 25,500 m2 olacağı belirtilmiş, toplam maaliyetinin 50 milyon dolar olacağı belirtilmişti. 2. Etap ile birlikte Haymana Dünya Termal Merkezi Tatil köyü projesinin 500 odalı ve 125 milyon dolarlık bir yatırım olacağı üstüne basa basa söylenmişti.
Buradaki yatırımı başlatan şahısların daha önce de Ankara’nın belirli yerlerinde inşaat-pazarlama çalışması başlattıkları, çok sayıda sansasyonel söylentilerin çıkmasına sebep olmuş, hatta bir gazete ilçemizde bu şahısların insanları kandırdıkları ile ilgili haber yapıp gazete dağıtmıştı.
İlçemizin prestiji bakımından son derece önemli olan, dışarıdaki insanların gözünde imajımızı zedeleyen bu firmanın bir an önce inşaat çalışmasını başlatmalarını, aksi takdirde devremülk sattıkları yüzlerce vatandaşın parasını ödemelerini bekliyoruz.
Burada devremülk alan ve almaya devam eden vatandaşların inşaat ve sahipleri ile ilgili daha detaylı bilgi edinmelerini istiyor, insanları bilgilendirmek adına konuyu kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Bu yazıya toplam 15 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " NEZİH TERMAL’DE YELLER ESİYOR!..” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

telefon

20:31:07

Gönderen:

Salih

4/12/17

Arkadaşlar ben bunların telefonunu arıyorum çalıyor fakat bakan yok madem yoklar telefonu kim ödüyorki.


Başlık:

Devre Mülk

23:23:28

Gönderen:

Murat İŞCİ

10/11/16

Bende diğer vatandaşlar gibi 2 adet devre mülk aldım parasını peşin ödedim ama o günden itibaren hiç bir gelişme olmadığı gibi hiç bir kimseylede irtibat sağlayamıyoruz bunun sonucu nereye varacak bize kim yardımcı olacak nasıl ulaşabilriz bir bilgi edinierseniz haber verirseniz mutlu olurum bu konu nereye kime başvurcaz. selamlar


Başlık:

Bundan sonra

23:24:18

Gönderen:

Kadir

12/7/16

Bundan sonra bana biri mal satarken islamı kullanıyorsa devamlı ağzından malın iyiliğinden fazla dini kelamlar çıkıyorsa ondan mal almayacağım. Twitterde dünya termale bakın satıcılarına bakın, tesisi sattıklarında kimlere güvendik temel atılırken kimlere güvendik bir bakın. Ya arkadaş hiç bir bürokrat yada aracı çıkıpta biz sattık yada satışında rekalam aracı olduk bu termalciler ne iş yapar nerdedir diye merak edip peşine düşmezmi. Hadi biz müşteriler paramızı sanırım Allah yolunda sokağa attık gerçi müdürleri amileri yurtdışında bizim paralarbi güzel yediler galiba söylentiler o yönde.


Başlık:

DOLANDIRILDIK RESMEN

19:07:10

Gönderen:

LALE

23/5/16

Yazıklar olsun size nerede verilen vaadler nerede o ihtişamlı şaşatalı açılış toplantılar nerede verdiğiniz sözler haram zıkkım olsun aldığınız paralar ....


Başlık:

Zehri Zıkkım olsun

21:36:34

Gönderen:

Murat İŞCİ

10/3/16

Aynı şekilde 2 hisse devermülk aldım ama hiç bir görevli yada ilgiliye ulaşılamıyor.Ne yaıcağımızı bilemiyoruz nasıl bir yol izliycemizi bilemiyoruz. mutlaka bişeyler yapılamalı bu adi inşalar chak ettiği cezayı almalı mağdur olanların hakalarını alamalrını ümit ediyorum.selamlar


Başlık:

şikayet

22:37:17

Gönderen:

mehmet karabulut

18/2/16

benim gibi birçok insan dolandırıldığını düşünüyorum fakat hiç kimse çıkıpta sesini yükseltmiyor.


Başlık:

Haram olsun.

01:14:52

Gönderen:

Polat

7/7/15

nerde yaşıyoruz anlamış değilim. Adamlar atını kolayca oyantıp gidiyor. Bu ülkenin savcısı hakimi suç değil mi bu.. anlamış değilim vallahi. çağ termalde aynı.... 2010 yılında ödediğimiz paralar buhar oldu. Haram olsun.


Başlık:

nezih yapı ve dünya termal akibi

23:07:54

Gönderen:

mutlu

6/7/15

arkadaş. nezih yapı ve dünya termal ilgililere ve yetkililere ulaşılamıyor. arkadaş arananlar yokta arayanlar nerdeler ne yaparlar mutlaka yapılması gereken bir şeyler olmalı selamlar...


Başlık:

devre mülk

21:34:12

Gönderen:

EMİNE KELLER

23/2/15

2014 Şubat ayında Dünya Termal den almış olduğum devremülkümle ilgili dolandırılmış olduğumu oğrenmiş bulunmaktayım gerek NEZİH YAPI gerekse termalin telefonlarına ulaşmak mümkün değil batan paralarımız ne olacak alabilecekmiyiz yoksa üzerine su mu içeçeğiz hakkımızı kimlerden ve nasıl alacağız bilgi veren yok eğer bu paraların üzerine yatarlarsa ahrette 2 elim yakalarında olacak bu hırsızların lütfen yardım edin


Başlık:

DÜNYA TERMAL

23:29:10

Gönderen:

ADEM KARASU

29/12/14
Benim anlamadığım şimdi benim anlamadığım bunlardan şikayetçi benimle beraber altı kisimi satılan hisse adedi 600 800 telafuz adiliyo diğerleri nerde.bizi parami rezil edenlere Rabbim layık versin.

Başlık:

haymana yetkilileri

23:46:34

Gönderen:

hikmet

24/12/14

Haymanalılar memleketinizde bir tesis yapılacaktı bu tesisten belki 50-100 kişi ekmek yiyecekti neden sizde araştırmıyorsunuz bu konuyu araştırın eğer bu işten sonuç çıkmıycaksa bizlerde gerkeni yapalım sayın haymanalılar bu işe biraz önem verin.


Başlık:

herişiniz böyle

18:44:08

Gönderen:

mihri

31/10/14

Hacı aysu bey ve akp li vekillerle güzel hava attınız ama sonu yok bu milleti niye habersiz bırakıyorsunuz hepsinin adresi sizde var bilgi versenize, haa bizim arkamız kuvvetli diyorsanız o ayrı. Hacı bey neden ilgilenmiyor bu işle.


Başlık:

kimse yokmu orada

19:14:10

Gönderen:

Fevzi

6/10/14

bizim hakkımızı savunacak biri yokmu orada. belediye kaymakamlık ne yapıyo. neden böyle insanlara izin veriyorlar. suç onların değil böyle insanları ilçeye sokanlarda. hakkımız haram olsun. bir daha haymanaya gelirsem yazıklar olsun.


Başlık:

GUVENİMİZ BOSA CIKTİ

19:12:27

Gönderen:

DEMİRKAN

6/10/14

İKİSENEDİR BEKLİYODUK BOYLEMİ OLACKTİ


Başlık:

Allah kahretsin...

19:11:18

Gönderen:

Mehmet

6/10/14

buradan devre mülk aldığımıza pişman olduk. bir tane yetkili ulaşabilecek kişi bulamıyoz


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin