Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYIM”
14/11/2014

Haymana Belediye Meclis Üyesi Ahmet Özkan 22 Kasım’da yapılacak olan AK Parti Haymana İlçe Kongresinde Başkanlığa aday olduğunu açıkladı.
Yurtbeyli Eski Belediye Başkanı, AK Parti Ankara Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi, şuan ise AK Parti Haymana Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapan Ahmet Özkan, AK Parti Haymana İlçe Teşkilatının 22 Kasım’da düzenleyeceği Olağan Genel Kurulu’nda Başkanlığa talip olduğunu açıkladı.
Özkan gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Allah izin verirse 22 Kasım’da demokratik bir şekilde AK Partimizin Olağan Genel Kurulunu hep birlikte yapacağız. Partim izin verir, AK Partili dava arkadaşlarım teveccüh gösterirse Haymana İlçe Başkanı olmak isterim. Biz partimiz kurulduğundan bu tarafa her günümüz; davamızın ilkeleri ışığında, liyakat ve sadakat çerçevesinde geçmiştir. Amacımız partimizi gerek ilçemizde, gerek ülkemizde, gerekse günümüz dünyasında en güzel yere taşımaktır. Dünya siyaseti AK Parti ile birlikte yeni bir kimlik kazanmışken, biz istiyoruz ki ilçemizdeki kimliği de en iyi yerde olsun. Şuana kadar Haymanalı kadirşinas hemşerilerim AK Partimizi en güzel şekilde desteklemiş, partimize gönül vermiştir. Biz inanıyoruzki Allah nasip eder ve partimizin ilçe başkanı olursak, yine Haymanalı vatandaşlarımız ile birlikte ilçemiz AK Partisini en iyi güzel yere getirmeye devam edeceğiz. Ayrıca Haymanamızın eksik kalan yatırımlarını da ivedi şekilde yapılmasını sağlayacağız. Ben Haymanalı hemşerilerimden, AK Partili üye ve delegelerimden destek bekliyor, tüm partili dava arkadaşlarım ve Haymana halkıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Bu yazıya toplam 6 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYIM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

İLÇE BAŞKANLIОI

21:11:38

Gönderen:

Erdoğan BENLİ

18/11/14

Sn. Ahmet bey hakkınızda hayırlı olsun. İnşallah Haymana sizinle gelişme göstererek güzel yerlere gelecek. Bilgi birikiminiz engin tecrübeniz ve olgun kişiliğinizle Haymanamızın kalkınmasına öncülük edeceginize inancım tamdar. Bu inançla size üstün başarılar dilerim.


Başlık:

...

21:26:12

Gönderen:

salim

17/11/14

... zade Ahmet efendi git evinde otur senin neyine ilçe başkanlığı yurtbeyli az karıştırdın sıra hyamanaya mı geldi


Başlık:

zaloğlu

20:21:02

Gönderen:

Mustafa

17/11/14

Öncelıkle hayırlısı olsun seçilir veya seçilmez.Yalnız takıldıgım konu rustem bey ılyas olmasın rustem olmasın ahmet olmasın kım olsun tayyıp erdoğan mı gelsın olsun haymanaya ilçe başkanı koskoca haymana demişsinde haymanın neresı koskoca bızım bılmedıgımız bır haymanada mı yasıosun sen.secımlerde de oy verme senın bır oyunlamı kazanacak yada kaybedecek.Hacının ılce başkanlıgı beledıye başkanlıgı yaptıgı bır yerde o saydıkların ısımler haylı haylı yapar.hadı allaha emanet.


Başlık:

sen nerde cıktın

19:06:36

Gönderen:

utanmak yokmu sende

16/11/14
ya ahmet amca ben senin bir yegenin olarak artık utanıyorum sende sen hala utanmıyorsun bir tane oy alamasın sen kim ilçe başkanlıgı kim ya şans eseri köyde bir başkan oldun alak bulak ettin ortalıgı git evinden namazını kıl amcaya

Başlık:

adaya bir bakın peh peh!

22:32:27

Gönderen:

zaloğlu rüstem

14/11/14

yahu arkadaş aday adaylarına bir bakıyorumda, yok rüstemmiş, yok ilyasmış derken çıta iyice düştü yahu ahmet dayı bu ilçe başkanlığı köy odası başkanlığı değil? sen git ihtiyar heyeti başkanlığına aday ol.vah haymanam vah ya ilyasa ya rüsteme yada ahmet dayıya kalmışsın, ak partiyede diyorumki ey ak parti genel merkezi, ey ak parti il başkanlığı koskoca haymanaya bu üçünden birinimi layık görüyorsunuz? seçimde de haymanamız ak partiye üçünden birini oy atar görürsünüz.


Başlık:

hayırlı olsun

21:55:17

Gönderen:

ahmet demir

14/11/14

hayırlı olsun


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin