Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

GÖK, GRUP BAŞKANI OLDUKTAN SONRA İLKEZ GELDİ
21/11/2014

CHP Grup Başkanvekili Ankara Milletvekili Levent Gök, hafta içinde Haymana’ya geldi.
Ankara Milletvekili Hemşerimiz Levent Gök, CHP Grup Başkanvekili seçildikten sonra ilk kez Haymana’ya gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu.
İlk durağı Haymana Kaymakamı Turan Erdoğan’ı ziyaret etmek olan Gök, daha sonra ilçemizde hayatını yitiren Fevzi Çifçi’nin ve Hacı Halil Çetinkaya’nın yakınlarına taziye dileklerinde bulundu.
Haymanalı esnafları da dolaşan Gök, uzun süre vatandaşlarla sohbet etti.
Kaymakam Turan Erdoğan’ı ziyareti esnasında, Erdoğan; Grup Başkanvekili seçilen Levent Gök’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Gök de yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Haymana benim siyasi hayatımın başlagıç noktası. Bu yüzden Haymana her zaman benim önceliğim olmuştur. siyasi görüşlerin üzerinde Haymana ile ilgili tüm fikir, öneri ve istekleri değerlendirmek isteriz. Ben Haymana’yı çok seviyorum.” dedi.

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " GÖK, GRUP BAŞKANI OLDUKTAN SONRA İLKEZ GELDİ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

AKP Lİ ARKADAŞA

01:09:47

Gönderen:

Kemal

24/11/14

Ak partili arkadaş yazdıklarını güzel kaleme almışsın, ama şu konu dikkatimi çekti, ak partiliyim sonuna kadar. Yahu bu tür cümleler futbol takımları için kullanılır, iyi günde kötü günde diye. Böyle şeymi olur oy veriyorsun karşılığını alamıyorsan vermeyeceksin, Diyeceksin ki diğerleri daha kötü, olsun yinede bu kadar ilçeni ziyaret etmiş birinin hakkı senin üzerinde var, senin sorunlarını mecliste en iyi gündeme getiriyor bu arkadaş o zaman onun için vereceksin ona oyunu, ha şu da ayrı bir konu haymana chp ilçe başkanı Fazli ÇINAR gerçekten insanlara çok yukardan bakıyor ve kesinlikle başarısız bu kadar CHP nin oyu eriyorsa eğer beklemeyeceksin istifanı vereceksin. Uzun lafın kısası şahsım adına Levent beye çok teşekkür ediyorum, senin hakkın çok fazla inşallah Allah iktidar şansı verir, sende layık olursun bayrağına, ezanına, milletine


Başlık:

ama ALLAH için doğrularıda söylemeliyim!

23:21:37

Gönderen:

AK PARTİLİYİM ÖLENE KADAR!

21/11/14

SEVGİLİ HAYMANALI KARDEŞLERİM , BEN DAHİL YÜZDE DOKSANIMIZ SEÇİMLERDE HEP AK PARTİYE OY VERİRİZ, ÇÜNKÜ BİZ OY KULLANIRKEN HAYMANAMIZI DÜŞÜNEREK OY VERMEZ ASIL ÜLKEMİZİ DÜŞÜNEREK OY ATARIZ, BU YAPTIОIMIZINDA KESİNLİKLE DOОRU OLDUОUNU BİLİYORUM, AK PARTİYE ATTIОIMIZ OYLAR SONUNA KADAR HELAL OLSUN. AMAAAAAAA: birde yerel de yani küçük ölçekte düşününce, yahu arkadaş biz habire ak partiye oy atıyoruz ,ilçemizi birinci seçiyoruz seçmesine ama ne oluyor sanki? daha ankaraya yolu duble olmayan bizden başka hangi ilçe kaldı? doğalgaz projemiz mi var? turizmin kalkınması için partimiz bizi mi kolluyor? yahu hepsini unuttum bir ak parti millet vekili şu bizim LEVENT GÖK gibi çıkıpta halkımı selamlıyor? yok arkadaş ya sorun levent gök gibi bir değeri kullanamayan bizlerde! yada leven gök gibi bir değerin tanıtımını yapıp ilçemize bu değeri yönlendiremeyen chp ilçe başkanında! bilmeyenlere yemin olsunki bizler haymanamızda LEVENT GÖK Ü belediye başkanımız ÖZDEMİR TURGUTTAN daha fazla görüyoruz!


Başlık:

Ne olacak

19:20:57

Gönderen:

ALİ

21/11/14

SAYIN LEVENT BEY, ÇÖZERSENİZ SİZ ÇÖZERSİNİZ. HAYMANA ÇAО TERMAL 4.ETAP NE DURUMDA NE ZAMAN BİTER. SİYASETÇİ OLARAK YARDIM BEKLİYORUZ SİZDEN. BİR GİRİŞİMDE BULUNACAK MISINIZ.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin