Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

İMAM HATİP MÜDÜRÜNE TEŞEKKÜR ETTİLER
09/01/2015

Haymana Eğitim, Kültür ve Yardım Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kaya, çalışmalarından ötürü Haymana Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hüseyin Günaydın’a teşekkür etti.
Eğitim, Kültür ve Yardım Derneği Başkanı Celalettin Yıldırım, Haymana Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne kazandırdığı eserlerden ve gayretli çalışmalarından ötürü okul müdürü Hüseyin Günaydın adına gazetemize yazılı bir metin göndererek teşekkür ettiklerini açıkladı.
Yazılı metinde şunlar yer aldı: “1990’lı yıllarda başladığımız İmam Hatip Lisesi’nin inşasında Eğitim Kültür ve Yardım Derneği olarak “hayırda yarış yolunda” hayırsever vatandaşlarımızın da katkıları ile çok önemli mesafeler kat ettik. Bu güne baktığımızda okulumuzun fiziki olarak ihtiyaçlarını karşılamış olması ve artan öğrenci sayımız ile çektiğimiz sıkıntıları unuttuk. Dolayısıyla memnuniyetimiz kat ve kat artmıştır. Bu güne kadar okulumuzun bu duruma gelmesinde emeği geçenlerden, hakkın rahmetine kavuşmuş olanlara Allah’tan rahmet, yaşayanlara hayırlı ve uzun ömürler diliyorum. Hepsinden Allah razı olsun. 
Hayır yolunda yürümek bir bayrak yarışı gibidir. Geçmişte büyüklerimizden (Rahmetli Ziyaettin Hakbilir) aldığımız bu bayrağı şimdi bizler, bizden sonrada yeni gelecekler daha ileriye ve yükseğe taşıyacaklardır. Buna örnek verebileceğim bir kardeşimizden bahsetmek istiyorum size. Yaklaşık 2 yıl önce okulumuza müdür olarak atanan Hüseyin Günaydın göreve başladığı günden bu güne bayrak yarışında hep yanımızda yer aldı. Bizlerden yaşadığımız olayları dinledikçe, ben bu işin neresinde olabilirimin mücadelesi içinde oldu her zaman. Öncelikle okulun fiziki eksikliklerine yönelik çalışmalarda bulunarak; Dış cephe izolasyonu pencerelerinin yenilenmesi, elektrik tesisatının yenilenmesi, tuvalet, banyo ve hamamların yıkılarak yenilenmesi, pansiyon zemin döşemesinin yapılması ek güneş enerjisi sisteminin taktırılması, okul içinin ve bahçesinin resimlendirilmesi, öğrencilere sosyal faaliyet alanının yaptırılması, öğretmenlerimize yakışan bir öğretmenler odasının yaptırılması, idare odalarının düzenlenmesi gibi daha bir çok şeyin okulumuza kazandırılması projelerini yürüttük. Buna ek olarak okulumuzun arka bahçesine Haymana Belediyesi’nden yaklaşık 3500 metrekarelik bir arsanın bağış yapılmasın da çaba harcamış ve bu alanında  okulumuza kazandırılmasında yanımızda yer almıştır. 
Ayrıca okul olarak, ilçe genelinde büyük ses getiren programlarının yapılmasını ve önemli şahsiyetlerin halkımızla buluşmasını sağlamıştır. Bu faaliyetlerinde etkisi ile öğrenci sayımızda sürekli artmıştır.
Hizmetin büyüğü olan bir eseri, okulumuzun arka kısmında bulunan boş alana öğrencilerimizin sosyal ve sportif alana ihtiyaç olduğunu düşünerek, geldiği günden bu yana gösterdiği üstün gayretler ve girişimler sonucunda Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmakta olan 2 milyonu lirayı aşkın bir yatırımın okulumuza ve dolayısıyla da Haymanaya kazandırılmasında büyük gayretler sarf etti. Görüşmelerimizde; “Hacı Ağabey bu yetmez, okulumuza konferans salonu ve halkımızın da ihtiyacına cevap verecek bir uygulama camiside yaptırmamız gerekli. Allah bize izin verdikçe yolumuz, hep Allah rızasını kazanma yolu olacaktır. Sizlerin yürüdüğü bu kutlu yolda yılmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Gücümüzün yettiği kadarıyla hayırlı nesiller yetiştirmek için ne gerekiyorsa yapacağız” diye konuşurduk.
Kardeşimiz Hüseyin Günaydın’ın okulumuza gelmesi, bizlerle uyum içinde çalışması, okulumuz ve bizim için büyük bir kazançtır. Bu hizmet eri kardeşimize okulumuza bu güzelliklerin kazandırılmasında gösterdiği gayretler için, derneğimiz ve şahsım adına teşekkür ederim. 
Bu kutlu yolda daha uzun yıllar hep birlikte yürümeyi yüce Allah’tan niyaz eder, Hüseyin Bey’e ve ekibine çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dilerim.”

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " İMAM HATİP MÜDÜRÜNE TEŞEKKÜR ETTİLER " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin