Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

BALIKÇI, DELEGELERLE TANIŞTI
09/01/2015

Haymana Ziraat Odası Başkanı Halil İbrahim Balıkçı, Ziraat Odası Seçimlerinin öncesinde seçilen delegelerle öğlen yemeğinde bir araya geldi.
5 Ocak Pazartesi günü Saraçoğlu Termal Otel’de Haymana Ziraat Odası Başkanlığı tanışma ve istişare toplantısı düzenledi.
Yemekli toplantıya çok sayıda muhtar ve delegenin katıldığı görüldü.
Tanışma öncesinde Ziraat Odası Başkanı Halil İbrahim Balıkçı bir konuşma yaparak bugünkü yemeğin amacının tanışma, dayanışma ve istişare olduğunu ifade etti.
Balıkçı konuşmasına şu şekilde devam etti: “Öncelikle yaklaşık iki hafta önce gerçekleşen delege seçimimiz hayırlı uğurlu olsun. Yeni delegelerimize başarılar diliyorum. Bugün hepiniz zorlu hava muhalefetine rağmen bir çok uzak mahallemizden gelerek bizleri onurlandırdınız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bizler hep birlikte bir aileyiz. Hepimizin ortak amacı Haymana Çiftçilerinin kalkınması ve büyümesidir. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. Temennimiz demokratik bir ortamda seçimimizin gerçekleşmesidir. Odamızın seçimi şimdiden tüm delege ve çiftçilerimize hayırlı uğurlu olsun.”
Toplantı ikram edilen yemeğin ardından son buldu.

Bu yazıya toplam 9 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " BALIKÇI, DELEGELERLE TANIŞTI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

kenan bey*e cevap

13:50:45

Gönderen:

kenan bey*e cevap

15/1/15

kenan bey merak ediyorum lütfen halil beyin 2 dönemdir yaptığı elle tutulur kaç tane çalışması var söyleyin fitne fesat diyorsunuzda asıl boş konuşup duran sizsiniz.başkanı övecekseniz yaptıgı çalışmaları bir bir anlatıp tabiki yaptığı çalşma yok) o şekil birinin arkasında durun.boş boş laf cambazlığı yapmayalım birde haymanalı halkı her şeçimde mücadelesini sizden daha çok erkek gibi verir .haymana halkı istediği nasılki 2 dönem o koltuga laik görmüsse ordan indirmesinide iyi bilir şans verildiği zaman hizmetle karşılık gelmesi gerekir sizin başkan oturmaktan başka ne yaptı ama sen onuda bilmezsin neyse bak sana bir örnek belediye seçimleri hacı bey elindeki şansı değerlendirmedi ve bitti.


Başlık:

Yalnız deilsin

08:26:03

Gönderen:

Kenan

12/1/15

Haymana halkı biliyorki mütevazi kişiliğiyle,dik duruşuylaa tüm Haymana halkının gönüllerini fethetmiştir.halil İbrahim başkan sadece Haymana sınırlı kalmayıp bütün Ankara ilçelerinde sevilen saygı gören bir şahsiyettir.haymana ziraat odası Başkanlığı`yla beraber diğer ilçelerinde yönetimini başarılı bir şekilde yürütmektedir bu başarılı yönetimin kendisine verdiği güçle Allah`ın izniyle bu seçiminde galibi olacaktır kendisine yürekten inanıyor başarılarının devamını diliyoruz.....son olarak şu söylemek isterimki Halil İbrahim yalnız değildir tüm Haymana arkasındadır...


Başlık:

Herkes herşeyin farkında

08:12:39

Gönderen:

Kenan

12/1/15

Haymana halkı ıkı dönemdir iyiyi kötüyü ayırt edebilecek durumda sizin gibi içi boş laf sahiplerinin söylediklerini yaptıklarını dikkate almayacak kadar bilinçli bir topluluktur.iki dönemdir Halil İbrahim bey seçim galibi olmuş Haymana halkı bu göreve layık görmüştür.Şüphesiz ki bu dönemde aynı zaferi elde edip boş insanları susturmayı bilecektir o yüzden dışardan bi Haymanalı olarak söylüyorum araya fitne fesat sokmayın seçim mücadelesini erkek gibi verin .


Başlık:

heryerde

02:05:09

Gönderen:

tunc

11/1/15

Herzaman heryerde sonuna kadar yavuz yildirim insallah alacaz bu secimi adamsin yavuz baskan adam...


Başlık:

o koltuğa yakışmıyorsun

17:43:19

Gönderen:

halil bey*e

11/1/15

haymana halkı neden uyanmıyor anlamış değilim.geçen bi açıklamasında İlk dönemimiz çıraklık, ikinci dönemimiz kalfalık, üçüncü dönemimiz ise Allah izin verir, üyelerimiz takdir ederse ustalık dönemimiz olacak demiş .bu milet seni iki dönem o koltuğa nasıl laik görmüş alamıyorum. birde ana okulu değil orası kendinde söylüyorsun ustalık dönemimiz olacak diye demekki daha bir adım yol alamamıssın kendin itiraf ediyorsun.senin aslında kendin 2 dönemdir bir icraat yapamadıgından çıkıp istifa etmen gerekir .birde ordaki vasıfsız ...... insanların işi ne anlamış değilim .ama yemekten belli oluyor başkan muhtarlarla ve yanındaki birkaç ......  bu iş olmz inşallah


Başlık:

Hak edene konuşmak gerekir

06:46:04

Gönderen:

Kenan

10/1/15

Selamun aleyküm Haymanalılar şimdi herkes konuşuyor bomboş o konuşanlar ilk önce kendilerine baksınlar Haymana halkı kim faaliyet göstermişse o hak eder yani Allah`ın izniyle Halil İbrahim başkanımız herzaman herşeyi hak ediyor bu seçimi de hak ediyor Allah`ın izniyle fazlasıyla kişiliğiyle samimiyetiyle cana yakınlıgıyla herseyiyle anlatılmaz bir başkanımızdır herkes bilir bilmeyenlerde bilsinler haymanaya eğer ziraat odası başkanlığına şuan olduğu gibi önümüzdeki seçimdede Halil İbrahim başkanımız olacaktır .herkes böyle bilsinler ki Haymana ya yakışacak en hayırlı kişi Halil İbrahim Balıkçı dır .Sayın Başkanım Allah yolunuzu açık etsin.Saygılarımı sunarım


Başlık:

Üyelerin cebindenmi acaba

03:12:01

Gönderen:

Doğrular

10/1/15
Başkan bu yemeğin parasını cebindenmi verdin..yoksa biz üyelerin aidatıylamı.odanın arabasında seçim çalışmalarında kullanıyorsun o yakıt ve o araba masraflarını biz ödüyoruz .bizim cebimizden yiğitlik yapmayın,.

Başlık:

Durusun yeter

06:36:21

Gönderen:

Polat Özbayir

9/1/15
Baskanlik sana yakisiyor,alirsin ins.

Başlık:

helal sana başkan

06:15:28

Gönderen:

muhtar kemal

9/1/15
sevgili halil başkan afiyet olsun heralde sende haymanadaki tutumu sende uyguluyon helal anladığım kadarıyle bize ihtiyacın yok teşekkürler

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin