Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

ANA BORU ANAMIZI AĞLATTI..
16/01/2015

Başdeğirmen mevkiindeki ana boru yine patladı. Vatandaş “Ana boru, anamızı ağlattı” dedi.
Son 4 ay içerisinde sık sık Başdeğirmen mevkiindeki ana su borusunun patlaması vatandaşı çileden çıkardı. 
Daha önceleri olduğu gibi soğuk kış şartları ile birlikte hafta içinde su borusunun aynı yerden tekrar patladığı görüldü. 
Defalarca bu su borusunun patlaması, her defasında tamir edilmesine rağmen bir türlü randıman tutmaması, bu tesisatın artık sıfırdan günümüz teknolojisine uygun yapılmasını gündeme getirdi. 
Vatandaşlar tek ağızdan yaptıkları yorumda şunları dedi; “Büyükşehirden daha büyük beklentiler içindeydik, ancak eski günlerimizi mumla arar olduk. Eski belediye yönetimimiz çok daha iyiydi.Her hafta sularımızın kesilmesinden dolayı gusül abdesti dahi alamayacak hale geldik. Bu nasıl bir yönetim, bu nasıl bir memleket. Ağlanacak halimize güler olduk.” 
Öte yandan suların aktığı zamanlarda ise özellikle TOKİ, Çikolata Konutlar ve Eski Konutlarda suların günün belirli saatlerinde akmaması vatandaşların şikayetleri arasında yer aldı.

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " ANA BORU ANAMIZI AĞLATTI.. " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

siyaset

17:57:29

Gönderen:

haymana

19/1/15

valla gedikli hiç öle bişi değil bence siyaset ön planda olmalı haymana ne gelişyormu şimdi haymnana hiç bişi yok lc waikiki bile getire bilir demi insan bir eglence yeri ailenle gidebilcegin bir yer yok hangi başkan gelse bile hiç bir halt olmuyor bu nasıl haymana ben çözemedim elektrik kesilir sular gider köpek hayvanlar bile sokaklarda dolanıyor toplansa başka yerlere götrülse veya bir hayvan barınagı yapılsa güzel olmazmı sayın başkanın akşam vaktı dışarı çıkamaz olduk köpeklerdenn haymanada hizmetin h si bile yok fakirler değilde zenginlere kömür dagıtılıyo bu adalet mii sizce düzgün bir haymana istiyoruz haymana gelişsiin artık yerinde saymasın bence yerinde saydıkça bu haymana yıkılır dışarda kalan insanlara bir ev yapılabilir bence sogukta evde oturan insan bile üşüyorsa dışarda kalanlar ne yapsın ben bu haymanaya başkan olsan haymana çok gelişir hacının döneminde oldugu gibi en azından hacı üniversite getirdi haymanaya gayet iyi bir çalışma uzun lafın kısası haymana gelişsin


Başlık:

Kendi düşen ağlamaz..

00:05:55

Gönderen:

gedikli

17/1/15
Kendi düşen hiç bi zaman ağlamaya hakkı yoktur , ARKADAŞLAR ŞUNU UNUTMAYIN NE OLURSA OLSUN YEREL SEÇİMLERDE SİYASİ GÖRÜŞ ÖN PLANDA OLMAMALIDIR HİZMET VE İKTİDAR ÖN PLANDA OLMALIDIR..

Başlık:

su sorunu

20:17:47

Gönderen:

isim

17/1/15
biz bıktık bu sorundan artık bi su 3 gün boyunca olmazmı ya bu demek artık suların düzelmesini istiyoruz bügun bile suların tanzıgı kesillgi temizlik yapsan yapamıyosun ben eski konutlarda oturuyorum bıktık artık sular duzelsin hacının döneminde böle bişi yokdu varsa bile bu kadar kesil miyordu

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin