Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

TEŞEKKÜR
06/02/2015

Halil İbrahim BALIKÇI Haymana Ziraat Odası Başkanı
Sevgili hemşehrilerim, değerli çiftçi dostlarım; Beni bir kez daha bu kutsal ve ulvi göreve layık gördüğünüz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışı, bir hizmet müsabakasıydı. Bu bayrağı bana tekrar emanet ederek gururların en büyüğünü yaşattınız. Bu gurur hepimizin aslında. Haymana çiftçisinin ortak kurumu olan Haymana Ziraat Odasını yine hep beraber yöneteceğiz. Birlikte kararlar alıp, ortak bir ilerleme, gelişme, büyüme yaşayıp, daha uzak ufuklara yelken açacağız.
Bundan sonraki gayemiz, sizlerle el ele vererek tüm çiftçi kardeşlerimize alın terlerinin, emeklerinin, karşılığını fazlasıyla vermek, onları maddi manevi her konuda mağdur etmeden yükseltmek, yüceltmektir.
Seçimler gelir geçer, baki olan dostluk kardeşlik ve birlikteliğimizin ebedi olmasıdır. Dediğim gibi bu bir bayrak yarışıdır. Benimle beraber iki arkadaşımızda bu kutlu göreve talip oldu. Bu iş birazda nasip kısmet işidir. Tekrar bize nasip oldu. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.
Benimle beraber bu seçimde başkan adaylığına talip olan Sayın Yavuz Yıldırım’a ve Sayın Rasim Arabacı’ya çok teşekkür ediyorum. Centilmence ve kardeşçe bir seçimi daha birlikte yaşadık. Bizler 1 Şubat’a kadar rakip, ancak ebedi dosttuk. Bundan sonra da daimi dostuz ve kardeşiz. Her iki arkadaşıma da bundan sonraki işlerinde canı gönülden başarılar diliyorum.    
Saygıdeğer delegelerimiz, çiftçilerimiz ve hemşehrilerimiz; Görev alınmaz, verilir sözünden yola çıkarak önümüzdeki 4 yılda çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ben: “yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır” demiştim. Evet çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir. İlk başkan olduğum günkü kadar heyecanlı ve azimliyim. Bu azmi ve kararlılığı sizlerden aldım, sizlere yansıtmaya devam edeceğim. Bundan sonra kollarımızı tekrardan sıvayıp işe koyulacağız. Yapacak daha çok işimiz var. Sorunlarımız çok, dertlerimiz büyük biliyorum. Ancak bizim tüm bu sıkıntıların üstesinden gelecek bir birlikteliğimiz, kararlılığımız var. Bu amaç uğruna rotamızdan sapmadan, bıkmadan, yorulmadan, pes  etmeden çalışacağız. 
İlerleyen zamanda yeni projelerimizi sizlerle paylaşacağız. Bu projeler, daha bol ve kaliteli ürün, bilimsel bir tarım politikası, gelişen modernleşen makineleşme, kısacası bizi hep bir adım ileriye götürecek projeler olacaktır. Kaybedecek bir dakikamız, boşa harcayacak bir kuruşumuz dahi yok. Hepiniz şahit olunuz ki, Haymana çiftçisi layık olduğu mevkiye er yada geç gelecektir. Ben ve çalışma arkadaşlarım bunun garantisi ve teminatıyız. Atatürk’ün dediği gibi; “Köylü milletin efendisidir” sözüyle hareket ederek, bizler sizleri bu efendilik makamına taşıyacağız. Çünkü cefakar ve vefakar çiftçimiz herşeyin en iyisine ve güzeline layıktır.
Seçimlerde bizleri bu makama layık gören, oy veren, vermeyen tüm delegelere çok teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Haklarınızı helal edin. Saygı ve selamlarımla. 

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " TEŞEKKÜR " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Bileğinin gücü ile kazandın başkan

00:50:18

Gönderen:

Ahmet

6/2/15

Gizli eller ve gizli güçler el altından sana destek vermeseydi ve onlar tarafından muhtarlara rica edilmeseydi sen seçim alamazdın başkan.yinede hayırlı olsun başarılar dileriz.Haymanaya bir çivi de çaksan gönlümüz senin olur.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin