Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

BU SEÇİM KARAKOLDA BİTER
06/02/2015

Haymana Ziraat Odası seçimleri Adliyeye taşındı. Yıldırım ve Arabacı: “Defterlerde usulsuzlük var” dedi.
1 Şubat Pazar günü yapılan Ziraat Odası seçimlerinde gelir gider oylamasında, delegelerin oylarıyla gündem maddesi genel kuruldan geçmedi.
Seçim sonrası bütçe defterlerinde usulsüzlük olduğunu iddia eden Yavuz Yıldırım ve Rasim Arabacı, delegelerden defterlerin adliyede incelenmesi konusunda oylama istediler.
Yapılan oylama sonucunda delegelerin  çoğunluğu gelir-gider defterlerinin adli makamlarca incelenmesi gerektiği konusunda karar alınca, Yıldırım ve Arabacı suç duyurusunda bulunarak, Haymana Cumhuriyet Başsavcılığının yolunu tuttular. 
Konu ile ilgili konuşan başkan adaylarından Yavuz Yıldırım: “Bütçenin onaylanmamasından ötürü, seçimin iptal edilmesi ile ilgili Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduk. Ziraat Odasında ciddi bir çelişki var. Buradaki gelirin usulsüzlük yapılarak, toprak analiz laboratuvarına aktarılması yanlış bir uygulama. Bugün Halil İbrahim Balıkçı’nın aklanmadan o koltuğa oturması doğru değildir. Biz bu konu ile ilgili çalışmalarımızı ve şikayetlerimizi sürdüreceğiz ve süreci hep birlikte takip edeceğiz. Öte yandan Bana destek olan tüm delegelere en kalbi duygularımla teşekkür ederim.  Bu süreçte söz verip sözünde durmayanlar utansın, süreci hep beraber takip edeceğiz” dedi.  

Bu yazıya toplam 29 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " BU SEÇİM KARAKOLDA BİTER " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Çok Korktum :))))

08:15:02

Gönderen:

Murat

28/2/15

Merak etme bana bişey olmaz.Bizim korkumuz olsaydi Akp Haymana teskilatini karsimiza almazdik . Yavuz icin herseyi yaptilar ama nafile .Elinden geleni ardina koyma. :p .


Başlık:

yav murat gülüyorum sana

17:54:48

Gönderen:

haymanalı

25/2/15

yav he he kardeşim he hee yürü hit işine ya kimin ne olduğu seçimi ne yollarla kazandığı ortada neyin hikayseni yazıyon sen. sen bnim kim olduğumu biliyomusn ki dershaneye gitmene gerek kalmazdı diyosun.yanlış kişiyi tahmin ediyosun sen kardeşşşş.tahmin ettiğin kişi değilim ben.sana tavsiyem fazla ..... bi gün çökertir hemşerimsin ne de olsa uyarıyım dedim!!! ;)


Başlık:

Palavra

23:06:25

Gönderen:

Murat

23/2/15

Tehdit mi etmiş vay beee neymiş bu Halil İbrahim :)) Halil İbrahim böyle bir yapıya sahip değil . Senin olayları kimin ağzından dinlediğin belli . bu dinlediklerine o kadar kulak vereceğine okulda anlatılanlara kulak verseydin şimdi dershaneye gitmene gerek kalmazdı :)


Başlık:

HADİ ORDAN SENDE YANDAŞ MURAT !!

21:18:56

Gönderen:

HAYMANALI

21/2/15

tabi canım tabi parayla oyları satın almasaydı çok KAZANIRDI. ne meyve veriyor ne meyve.biz niye göremiyoruz o meyveleri görünmez heralde.adam delegeleri tehdit etmiş zorla oy almış daha yandaş kardeşim meyve veren ağaç taşlanır diyor.ne diyem Allah akıl fikir versin akılsızlık ta zorr,kardeşim üzülme ALLAH BÜYÜK ZAMANLA ÖОRENİRSİN SENDE!!


Başlık:

Zorunamı gitti gardaşş

00:22:51

Gönderen:

Murat

20/2/15

Adam hakkıyla kazanmış daha ne uzatiyorsunuz anlamadım . Meyve veren ağaç taşlanır bunu herkes bilir . Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş . Balıkcının kazanması çoğu kişinin zoruna gitmiş galiba . Zoruna  ........ ......


Başlık:

ALLAH BÜYÜK !!!

18:24:01

Gönderen:

hym1

20/2/15

YA NE ÖZGÜR İRADE NE ÖZGÜR İRADE SORMAYIN.HALİL İBRAHİM DELEGELRİ ... .... BİRAZ ZOR KAZANIRDI. .... 1 numara olmuş kendisi işini iyi biliyor.yandaşçıları gibi demi murar kardeş...


Başlık:

Hep adaylik hep mağlubiyet

04:48:07

Gönderen:

Muhtar

16/2/15

Bu adam her zaman biyerlere aday . Her zamanda kaybetmeye mahkum . Son zamanlar iyi çalıştı Akp devreye girdi son gün Büyük başlar delegeleri aradi ama genede halk Hacı Aysuda oldugu gibi tercihini kimsenin lafina bakmayarak özgür iradesiyle kullandi. Helal H.ibrahime. Gorevinde başarıların devamini dilerim.


Başlık:

Dua edin belki...

04:38:54

Gönderen:

Çiftçi

16/2/15

Sizin dualariniz kabul olsaydi gökten ..... yağardi Haymanali...


Başlık:

Murat

01:33:05

Gönderen:

;))

16/2/15

.. ... .... yürürmüş... Anlayana


Başlık:

MURAT`A

22:33:35

Gönderen:

HAYMANALI

16/2/15

kerdeşim benim kim olduğum önemli değil önemli olan sizin gibi yandaşçılıkve ş......lik yapan insanların memleketimizi ele geçirmiş olması.benim yaşımdan sanane söylenenler ağrına gitmiş anlaşılan.aslında alışkın olman lazım böyle iafadelere malum sizin göbek adınız!!!


Başlık:

Haymanali`ya (......... )

22:45:44

Gönderen:

Murat

15/2/15

Kardeş sen git disarda ipini atla . Ya sen 10 yaşındasin yada ergen bir kiz çocuğusun . Onun icin anlamadigin konularla ugrasma. ..... dersen o konuda sen bir numarasin.


Başlık:

murat `a

01:32:32

Gönderen:

haymanalı

13/2/15

YAVV YANDAŞ KARDEŞİM BEN BAKTIM BAKTIM GÖREMEDİM HANİ NERDE YA Bİ GÖSTER HELE NERDEEE.Bİ BİZDE GÖRELİM NERDEYMİŞ BU YAPILANLARIN LİSTESİ FALAN!!! SİZİN GİBİ AYNI İŞİNİZE GELENE YALAKALIK YAPIYOSUNUZ YA BİZDE İŞİMİZE GELENİ GÖRÜYORUZ YANDAŞ!


Başlık:

HAYMANALI YA CEVABEN

01:42:13

Gönderen:

MURAT

12/2/15

SİZ İŞİNİZE GELENİ GÖRÜRSÜNÜZ . İBRAHİMİN YAPTIKLARI GÖRMEK İSTİYORSAN BURAYI OKU YETER SANA ... www.haymanagazetesi.org/index.php?sayfa=haberler_icerik&id=2309#.VNzI7vmsVbE


Başlık:

yalaka mı yok!!!!

22:08:25

Gönderen:

haymanalı

12/2/15

tabi desteklerisiniz sizde onun yandaşı değilmisiniz nerde tanıtmış, biz niye göremedik ne faydası olmuş Halil İbrahim'in bizde mi sorun var anlayamadık. Haymana'nın hangi sorununa çözüm bulmuş hangi köylüye yardımı olmuş. Ortada haksızlıkla kazanılan bi seçim varken yolu açık olmaz Murat.  Allah en yakın zamanda bunu gösterir inşallah ta sizin gibi yandaşlarda yandaşlık yapmaktan vazgeçer.


Başlık:

Haymana Tercihini Yapti

07:52:15

Gönderen:

Murat

11/2/15

Haymana Tercihini Yapti. Ziraat Odasinin ismini Haymanaya Ankaraya Halil Ibrahim duyurdu daha önce kimse Ziraat Odası nedir ne işe yarar bilmezken Halil ibrahim odayi tüm odalarin üstüne çıkardi.Adam işi biliyor . Haymana Halile güveniyor birakin çalışsın . Taslamayin iftira atmayın adama . Her zaman destekliyoruz Halili . Yolun açık olsun .


Başlık:

balıkçılar sizleri

20:54:46

Gönderen:

haymanalı

11/2/15

Biri haymanada balık dağıttı biride Polatlıda balıkçıda balık yedirdi kardeşim balık yemeyi değil balık tutmayı öğretin balıkçı tutmayı öğretmiş ve sonuç ortada 4 sene sonra şimdiden tecrübeniz olsun delikanlı gibi kaybettiğinizi hazmedin kazansaydınız şikayet yoktu kaybedincemi böyle oldu bakın adamlar mazbatalarını aldı hayırlı olsun demek düşer delikanlı adama


Başlık:

hadi ordan

19:57:02

Gönderen:

HAYMANALIYIZ

11/2/15

yav siz kimsinz buraya gelmişsiniz halil ibrahimi övüyosununz kimsiniz siz söyleyinde bizde bilelim evet halil ibrahim ...... bire bir doğru söylüyosunuz o yüzden köylü ona verdi delegerden adam gibi olanlar zaten yavuz yıldırım`ın yanındaydı ..... ...... halil ibrahimin yanındaydı.halil ibrahim dönemdir başkanlık yapıyo hangi köylünün derdine derman olmuş biz görmedik bende köylüyüm ama yok bizi mi seçti ki malum ...... değiliz ya...


Başlık:

Helal Halil İbrahime

08:11:01

Gönderen:

Haymanali

11/2/15

Yaw nasil bir insansiniz siz . Adam gibi seçime girdinmi girdin . Seçimi kaybettinmi kaybettin . Neden yediremiyorsunuz kendinize yenilgiyi . Halbuki alışkınsınız siz mağlubiyete . Anca kendinizi millete rezil edin . Gidin işinize bakin sizlere başkanlik ve makam yakışmaz. Hizmet diyorsunuz ama sizin hizmet anlayışınızi ben iyi biliyorum. Halkta biliyordu ki oylarini vermedi . 4 sene sonra tekrar gene böyle bir sayfada tekrar size Geçmiş Olsun diyecegimden eminim . Şimdiden Geçmiş Olsun..... ;-))))


Başlık:

yorumlarımızı yayınlayın lütfen

00:09:58

Gönderen:

haymanalı

10/2/15

yav arkadaş bu halil ibrahimin ne çok ......... varmış... !


Başlık:

o da bi gün kalkacak

00:08:35

Gönderen:

haymanalı

10/2/15

gün gelir o da kalkar kardeşim merak etmeyin. o koltuğa parayla oturdu nasıl olsa inmesi güzel olacak sabırsızlıkla bekliyoruz...


Başlık:

bildim bileli

23:15:45

Gönderen:

sahi kimim ben

10/2/15

ben kendimi bildim bile yavuz yıldırımın aday olupta kaybetmediği seçim kalmadı. ben bile kaybetmen den bıktım sen hala bıkmadın hatırlarsan son yerel seçimler de hacı aysu ile ilgili okadar lafların hepsini yaladın çıkıp seçimde hacıyı destekledin bütün dostlarını sattın gittin orayıda ..... ettin seçimi kaybettiniz .Ben den sana tavsiye yavuz artık bırak bu işleri git evinde otur.sana göre değilmiş demek siyaset..


Başlık:

Takipteyizzz

06:36:50

Gönderen:

:))))

9/2/15

"Bütçenin onaylanmamasından ötürü, seçimin iptal edilmesi ile ilgili Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduk".Babanın en akıllı oğlu sensin galiba ...... "Ziraat Odasında ciddi bir çelişki var. Buradaki gelirin usulsüzlük yapılarak, toprak analiz laboratuvarına aktarılması yanlış bir uygulama".Ordaki elemanların maaşını sen verseydinde para aktarmasalardi yavus ..... `"Bugün Halil İbrahim Balıkçıânın aklanmadan o koltuğa oturması doğru değildir". Önce söyleseydin aklanana kadar bir başka koltuk ayarlardik . Aklandikdan sonra eski koltuğu getirir otuttururduk . Bikere oturmuş bulundu kaldırmak olmaz idare et....


Başlık:

Edi -Büdü

06:10:30

Gönderen:

Çiftçi

8/2/15

Bir daha başkan adayı olmadan önce 2-3 kere düşünün .Önce bir geçmişinize gidin geçmişte ben ne yapmışım halka nasil bir izlenim vermişim . Acaba beni halk nasil taniyor bana karşi güvenleri varmi . Demekki geçmişiniz ve halk arasındaki davranışınız toplumum hasuna hiç gitmemiş. Halk sizi sevmiyor buna rağmen Her sene aday oluyorsunuz . Koyunuzde hersene delege seçiliyorsunuz ama hiç bir zaman köylünün istediğini yapmiyorsunuz. Biz .. ... ... ... ... ... ... ... .... .... 


Başlık:

Gönüllerin başkanısın Yavuz başkan

04:02:17

Gönderen:

Haymanalı

8/2/15

Yavuz abi sen bu gereksiz insanların yaptıkları yorumlara bakma kesin onlar Halil İbrahim`in satın aldığı ..... insanların yorumudur para karşılığında gelmiş yorum yapmışlardır. Haymana .... ..... insanların başa gelmesine alışkın bu insanlar için uğraşmaya hiç gerek yok aslında onlar ....... hoşlanıyor.haymanada satılık insanlar. Olduğu sürece senin gibi doğru dürüst insanlar başa gelmez anca ..... başa gelir. Herkes Senin gibi onurlu ve gururlu olsa keşke de nerdeee hepsi para derdinde yeme içme derdinde baştakiler gibi. Yavuz Yıldırım`ın arkasından gülen adam daha anasının karnından doğmadı .... kardeşim


Başlık:

halktan biri Ne

03:09:41

Gönderen:

halktan biri

8/2/15

Senn bi meydana ciksana kendi kendini avutmaya calisan insan kiligindaki varlik.. insan satin alan kotuluklerin dava arkadaslari boyunu gorelimm. Yavuz yildirim satici millete gore olmadigi icin kaybedilip gorunup asil kazanan kişidir


Başlık:

Pehlivan Misali

06:09:10

Gönderen:

Halktan biri

6/2/15

La Yavuzzz yavuzzz. Sen caddede gezerken millet arkadan gülüyor yavuzz. Madem bütçeyi onaylamadiniz neden seçime dur demedin yavuzzzz.sen kazansaydin sor7n yoktu demi yavuz. Aklın sırtın yere gelincemi geldi . Sizin gibiler varken milletin komedi programi izlemesine gerek yok yavuzzz. Tam bir .... yavuzz. Sen kim baskanlik kim yavuzzz. Mazbata yerine ne aldin yavuzzzz.


Başlık:

ah bu siyaset

05:18:59

Gönderen:

izzet

6/2/15

Bu siyaset nasıl bir illet anlamadık.Dün düşman olanlar bu gün dost oluyor,dün dost olanlarda bugün rakip oluyorlar.Ziraat odası seçiminde bu iyice kendini belli etti.Bizim için adayların hepside iyi insanlar.Ama gerçekten çokda şaşırtıcı işlerde oldu.Rasim abi çok iyi biri.Öz köylerden.Ama bazı özköylerin delegeleri gitti halil ibrahim balıkcıya oy verdi.Hacının bazı encümenleride gitti halil ibrahim abiye oyverdiler.Halbuki yavuz yıldırımda hacının encümeniydi.Halil ibrahim abide özdemir başkanın yanındaydı seçim zamanı.Ama yenicelilerde koç gibi özdeki adaylarını yani rasim abiyi desteklediler.Özdrmir başkanım güya tarafsızım dedi ama bazı müdürleri açık açığa halil ibrahim abiyi desteklediler üstelikde hem çalıştılar hemde oyda getirdiler.Başkanımız güya tarafsızdı.Başkan beyin izni olmadan kimse bu işe kalkışamaz işin doğrusuda bu.Siz anladınızmı şimdi bu işi.Malesef danışıklı dövüş yapılıyor.Olanda rasim abiye ve yavuz abiye oldu.Dünya hali bu malesef.Güçlüden yana olmak.


Başlık:

yavuz yildirim

00:46:21

Gönderen:

haymanali

6/2/15

Yavuz yıldırım mağlubiyeti kendine yedirememis gerçi yenilen pehlivan güreşe doymazmis ne diyelim yavuz yıldırım geçirmişler olsun sen muhtarlık bile yapamazsın be


Başlık:

Yavuz yıldırım

00:32:09

Gönderen:

Hasan

6/2/15

Bu kadar şaibeli bir yönetim ve bu kadar şaibeli bir genel kuruldan sonra yeniden seçim yapılmalı ve Rasim abi Yavuz abiyi desteklemelidir.Söz verip, sözünde durmayıp mertlik yapmayanlarda utansınlar.Kim yaptıysa zamanla ortaya çıkar zaten.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin