Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

AKDOĞAN, UMUT VERDİ
13/02/2015

AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile görüştü, ilçe sorunlarını dile getirdi. Akdoğan “ne gerekiyorsa yapılacak” dedi.
AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir geçtiğimiz hafta 11 Ankara İlçe Başkanı ile birlikte, Başbakan Yardımcısı Bölgemiz AK Parti Milletvekili Yalçın Akdoğan ve Ankara İl Başkanı M. Nedim Yamalı ile bir araya geldi.
İlçe Başkanı yemekli toplantıda Haymana’nın sorunları ile ilgili daha önce hazırladığı dosyayı Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’a verdi, sözlü olarak dosyanın içeriğini aktardı.
Dosya’da Haymana Ankara arası duble yoldan, Konya E90 karayolundan, Yüksekokul Yurdundan, Yüksekokulun kampüse çevrilmesi ile ilgili çalışmadan, Halk Eğitim Merkezi’ne yapılacak binadan ve doğalgazdan bahsetti.
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Kandemir’e hitaben yaptığı açıklamada; “Ankara Haymana arası duble yol ile ilgili gerekli talimatları verdiğini, en kısa zamanda bu yola başlanacağını, Yüksekokul Yurdunda çalışmaların durduğundan haberinin olmadığını, bu yurdun kendi eserinin olduğunu, derhal çalışmalara başlanacağını, E90 karayolu ile ilgili çalışacaklarını, doğalgaz ile ilgili şuan için ellerinden gelen fazla birşeyin olmadığını, dosyanın içeriği ile ilgili bizzat ilgileneceğini söyledi.
Kandemir de, Akdoğan’ın hassas ve samimi yaklaşımından ötürü çok memnun olduğunu, kendisine teşekkür ettiğini, AK Parti’nin 13 yıllık iktidarında Türkiye’nin çağ atladığını, ancak bu yatırımlardan ilçemizin gereken doyuma ulaşmadığını, daha fazla yatırım ve hizmet almak adına çok çalışacaklarını, ilçe başkanlığı döneminde Haymana’nın yol sorununun kalmayacağını, Ankara-Haymana arası ve Konya E90 yolunun biteceğini ifade etti.

Bu yazıya toplam 19 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " AKDOĞAN, UMUT VERDİ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Kim kaybetmediki ....

03:08:01

Gönderen:

Hasan

26/2/15

... efendi yavuza çalışanları söylüyorsunda başka adaya el altından çalışıp kaybeden kocamaaan siyasetçilere hiçbi şey demiyorsun.Onlarda halil ibrahime gıcık gittikleri için rasim abiye çalışıp kaybeden büyüklerimizin kaybetmek değilmi


Başlık:

Murat

02:58:39

Gönderen:

Kukla

25/2/15

Bu devirde herkesin bir kuklasi var . Rusteminde kimin ....... olduğu belli . Ben Akp ye aciyorum Haymanada Akp yi böyle kişilerin ellerine teslim ederek Akp nin adını lekeliyorlar . Adamlar herşeye sahip olmaya calisiyor . Islerine gelmeyeni indirmeye çalışıyorlar .Ziraat odasi seçimlerinde hepsi Yavuz Yildirim için arı gibi çalıştı . Bu Haymanadaki teşkilatın beceriksizligini gösterir . Su an Haymana Akp teşkilatında adam gibi adam yok malesef . Çoğu hala birilerinin kuklaligini yapiyor .


Başlık:

Yalçın yalcın atma yalçın

22:09:33

Gönderen:

Ahmet

16/2/15

Rüstem abi bizim adamımızdır.eksiği ile doğrusu ile sahip çıkacağız.Ancak şu yalcın akdoğan denen adama yüz vermeyin.hangi haymanalının elinden tutmuş ki ne yüzle Haymana ile ilgili konuşuyor. d oğalgaz için ne birşey demiyormuş.Başbakan yardımcısı değil mi.Yok eğer Jetotermola yapackasa başbakan yardımcısıdın elini tutan yok yapsın


Başlık:

boş laf konuşanlara

20:47:51

Gönderen:

haymana gençlik

16/2/15

rüstem başkan göreve geldigi gün haymanada bi dunya genç işsızdı evıne göturcek ekmeyi yoktu ilk iş bu memeleketın gençlerını işe sokmak oldu daha sonra çalışmalrına başladı elınden geldıgı kadar herkezın derdını dınledı rüstem baskanın elınde sıhırlı degnek yokkı herşeyı bı anda yapsın herşey zamanla olacak inşallahh bundan öncekı ilçe baskanı ..... ilyas nabtı cebını doldrdu ak davaya haymanaya iahenet eettıı ama elon yabancısı hayamanaya çok ıyı demı .... ....... oo dıyceksınız ilyas şu bu çok iyii şöylede bişey var meyve veren ağaç taşlanır sizlerınn başkanınıza sahip çıkmanız lazım çamur atmaya gerek yok hoş çamur atanlar bızım nazarımızda zaten bellii allahın ıznıyle haymanaya renk gelecek rustem kandemırle neden bı beledıye konuşmuyonuz beledıye şuanda haymana ne yaptı haymana da bı hafta içinde 5 kişi ölmuş beledıye kutlama yapıp eglenıyo neden kınamıyonuz bu yorumları yapanlarda zaten belli onun için fazla söze gerek yokk....


Başlık:

hiç utanma yok mu sizde

20:04:54

Gönderen:

etimesgut dan

16/2/15

sizde harbiden utanma yok yaa.bu hükümet gelmeden haymana`nın nüfüsü 12 bin civarındaydı. şimdi ise 8000 civarı ve haymana da ne kamu kurumu kaldı ne yol yapıldı üstüne iş imkanı olmayan bir yerleşim birimi haline geldiniz. utanmadan 13 yılda neler yaptık diyorsunuz. utanma yok ki sizde utansanız böyle konuşmayıp halinize aglardınız. 4 tane otel ile gurur duyan insanlardan ne beklenir ki. kaç haymanalı çalışacak bu otellerde.


Başlık:

Ayıptır!!!

09:26:02

Gönderen:

Yakup

16/2/15

Bakıyorumda çok klavye delikanlısı var canım memleketimde.Adama atıp tutanlar delikanlıysa çıksın karşısında konuşunlar.Yok titrekmiş bilmem neymiş.Bu laflar erkek adamın ağzına yakışmaz.Varsa sıkıntı rüstem abimiz beyfendidir sizi dinler.Olmuyorsa üst kademelere medenice şikayet edersiniz.Sonuçta adamın elinde sihirli deynek yok.İçimizden gelen biri elbetteki bişeyler için mücadele edecektir.Ben kendisine moralini bozmadan gayret ederek birşeylere muvaffak olma temennisinde bulunuyorum.


Başlık:

Rüsteme abiye yüklenmeyin Yalçın Akdoğanı kovun

08:22:45

Gönderen:

Hasan

16/2/15

Burada ilçe başkanına durmadan sataşan arkadaşlar o gökten zembille inmedi elinde sihirli değnek te yoktur.En son göreve gelen insandır.sizce ne yapması gerekirdi. Yalçın Akdoğan`a küfür mü etseydi.Biraz insaflı olun.Ancak Rüstem abi Yalcın Akdoğan denen ve senede bir kere Haymanaya uğrayan adama deseydi kurumlarda ve büyükşehir belediyesinde kaç haymanalı işe alında.veya bürokraside kaç adamımız yüksek yerlere getirildi.Haymanadaki ihaleler neden taaa diyarbakırlı karadenizlı Erzurumlu şuralıya buralıya veriliyor da Haymana içindeki Haymanalı işadamlarımıza neden verilmiyor diye sorsaydı daha akıllı hareket etmiş olurdu.Ben artık AKP nin vaadlerine karnım tok.İsterse Paris yolu yapsınlar.Bu seçimde Selahittin demirtaşa vereceğim.Vermeyen namerttirkendişahsıma.


Başlık:

kuklabaşkan

06:44:22

Gönderen:

haymana

15/2/15

rüstem beyin şahsına diyecek lafımız yok ağzı var dili yok amaaaa yorumlarda çalışıyo diyosunuz da yanılıyosunuz.şu an haymanada çok güzel çalıan bi büyükşehir fen işleri şefi var.rüstem bey birilerinin çomağıyla şefi ankaraya şikayet edip anlaşamıyoruz diyor.bumudur hizmet etmek çalışmak.bırakın bari çalışana engel olmayın.


Başlık:

KİME NE YAPMIŞ A

22:28:31

Gönderen:

FERHAT

15/2/15

Hayati memurdur rüstemde ondan bundan talimat alacak bi adam degil birilerinin çıkarına ters düştü diye salla gitsin olmaz


Başlık:

Kime neyapmış

18:03:11

Gönderen:

Esnafa

15/2/15

Kime ne yapmış dogru sölüyosunız ferhat ve esnaf arkadaş ziraat odaları sevimini gördük rüstem hayati ilçe başkanlıgı secimi gördük en yakını ilyas beyi yıkmak için haymanalı degil diyende akpartiye gönül veren insanları en yakındakine bile oyun oynamış bizemi oynamıycak herşey ortada haymanada herkez biliyo bi insan herkeze eşit olacak bi bak bakalım işe girenlere cıkanlara ayrımcılıga otorite yok adam dövecek gibi bakıyolar genclik kaymak maaş kollarmı bi bak bakalım ne menfatin var onuda yaz sayenizde insanlar hep birbirne küs insalarda umut kalmadı haymana nereye gidiyor günü birlik menfaatler için çocukların genclerin gelecegıne mani olmayın milenyum cagına girdik bırakın genclere bu işi yazık etmeyin haymanaya siz karşındakileri kücük görmeyin haymana halkının önüne sandık gelcek ne oldum diyenler secimden sonra ne olacam desinler haymana halkı ilçeden memnun degil nasıl hacıdan kurtulduysa hayatinin teşkilatındanda kurtulur merak etmeyin sıra halkta sandık bilir artık


Başlık:

ayıp ya

07:30:23

Gönderen:

FERHAT

14/2/15
EY UTANMAZLAR HERKEZE BİR KULP TAKIYOSUNUZ RÜSTEM HANGİNİZİN PARASINI ÇALDI VEYA KİMİNİZE NE KÖTÜLÜK YAPTI AYIP YA DESTEK OLACAGINIZA KÖSTEK OLUYOSUNUZ SİZLER HAYMAN DÜŞMANISINIZ HERKEZİN HATASI OLABİLİR BİZİMDE SİZİNDE DİОERLERİNİNDE HATASI OLA BİLİR KUSUR GÖRENİNDİR. BİDE SEVGİ DUYUN SAYGI DUYUN VARSA SORUN GİDİN KONUŞMAYI DENEYİN BİRŞEY KAYBETMEZSİNİZ

Başlık:

Meyve veren ağaç taşlanır

00:10:53

Gönderen:

HAYMANALI Esnaf

14/2/15
Yahu arkadaş ben bir haymanalı esnaf olarak bu yorumlara gülüp geçiyorum haymananın bir evladı ilçe başkanı olmuş haymana için birşeyler yapmak istiyor köstek olmayınız destek olunuz sayın ilçe başkanı sen yoluna devam et dik dur eğilme tarih elbet bir gün tekerrüh eder.

Başlık:

Siz bi gelin oy istemeye

22:39:16

Gönderen:

Ahmet

14/2/15
Siz oy istemeye gelince ik cift lafımız olacak haymana bittti ne kaldı kaymak takımından başka nerde genclerimiz herkez göc etti ne koltukmuş gecen kendini padişah sanıyo unutmayın bu halk indirmesinidr kaldırmasınıda iyi bilir ilçe nşn vizyonu yok ilçe teşkilatı bence secime girmeden rüstem ve genclik kolarından kurtularak calışan kibirsiz ne oldum olmayan insanlar lazım ben ak partiliyim ama kusura bakmayın kral sanan lara oyum yok benim askerine sahip cıkmayan yıkılmaya mahkumdur ha sizdr hacı gibi mecbur verecekler diyorsanız yanılırsınız bu halk vermedi bidaha vermez ilçeden kurtulmak için hizmet gelmez versekte vermesekte gelmez birlerini zengin etmeyede gerek yok önce insana insan oldugu için selam vermeyi ögrenin vatandaşın derdine derman olmayı ögrenin cekici olun itici degil herkezin kararına saygı duymak lazım ama ben oy vermem bi menfatimde yok

Başlık:

la rüstem sen kim vaad demek kim

19:25:37

Gönderen:

gözelcekaleli

14/2/15

ristem handemir la baba seni bilmiyozmu kekeliye kekeliye hiç bişey diyemen varsa cesaretin çık haymanadan konuş bide seni konuşurkene görek töbe tövbe bide şu yolun başlayacaanı herkes biliyo seçim yokmu var seçim bittindede senin patronnarın yolda çözülmeyen istimnak poroplemi var yol işiniz dava bitenece demiyeceklermi. kurban edecez haymanada ampule oy yok sende yükünü sıvazla hayatiylen hacıynan bu işler olmaz yol gozukuyo sizlere hacıynanda birbirinize girmişiniz hayati başkan olacakmış bunuda bi haymanada konuşacanya orda söle yiitsen


Başlık:

NASIL KONUŞTUN RÜSTEM :)

19:15:49

Gönderen:

mesut haymana

14/2/15

yahu rüstem kardeş etme eyleme, sen değil yalçın akdoğanla, vallah sen onun şöförü ile bile tek çift laf konuşamazsın, bütün haymana seni bilir tanır sen titrersin , boğazın düğümlenir, sesin çıkmaz etme eyleme güzel kardeşim. bu haber hayatinin hayallerinin ürünü olmasın :)


Başlık:

Ya bırakın kim yalanı dolanı

17:57:46

Gönderen:

Serkan

14/2/15

Ya allah aşkına haymana halkını artık kandırcagınızımı sanıyosunuz rüstem bey senşn hangi kurma sözün geciyo kimlere iş sagladın kimşn oyuncagısın bi bak etrafına ne degişti ak oarti birilerinin tekelinde gidin onlar oy versin haymanayı dahada beter ettiniz ben hala kimşn ilçe başkanı oldugunu anlamadım hayatı zirat odaları sevimde ilçe teşkilatının yapımımda hepsinde rüstem zaten hic kimse kaile almıyo arkalarını hacı topluyo bunlara oynu vercez yalana dolana karnımız gok hadi başka kapıya bi insan içine cıkında sorun


Başlık:

AHA , Bİ SÜPER YALANCI DAHA...

11:54:40

Gönderen:

VURAL YAŞAR

14/2/15

MELİHLE GÖRÜŞTÜNMÜ SAYIN KANDEMİR? MELİH BİTTİ SIRA AKDOGANAMI GELDİ? NE KADAR OY İSTİYONUZ ONU SÖYLE...


Başlık:

hep öyle

07:42:40

Gönderen:

ferit

13/2/15

yahu sakın inanmayın secim yaklaştıya gine yalan vaat varmeye başladı Akpeliler şimdiye kadar niye bir civi cakmadılar gine bir kepceyle iki kamyon getirirler secime bir ay kala secim biter oyu alırlar öbür günü kamyonla kepcede gider bir daha da gelmez ta bi dahaki secime kadar onun icin sakın bu Akp yalanlarına inanmayın yalcın akdoğan hangi gün Haymanaya gelmişte bir sıkıntınız mı var demiş secim yaklaştıya vatandaşlar sakın inanmayın


Başlık:

is bilmemezlik..

06:57:55

Gönderen:

vatandas riza

13/2/15

Dogalgaz..yol...yurt...bunlar haymananin.ihtiyaclaridir evet...lakin bunlardan once haymanaya is sahasi gerek...genc nufusun haymanada kalmasi gerek...zaten sen istihdam saglarsan bu istediklerin kendi kendine olacak isler...sn baskan..bak ankarada askeriye tasiniyo..polatli ..golbasi bundan faydalaniyi..bunnun icin bi adim atinda nufus artsin..yada bi fabrika buyuk.olcekli...nufus artarsa esnafta canlanir..siz daha dogalgaz i on plana cikariyosunuz.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin