Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

HAYMANASPOR CEZALARA YENİLDİ
20/02/2015

Türközü maçındaki olaylardan dolayı Amatör Futbol Federasyonu faturayı Haymanaspor’a kesti.

 Haymanaspor verilen cezalara tepki olarak son oynayacağı  Mamak maçına çıkmadı.  

Türközü maçında çıkan olayların faturasının kendilerine kesildiğini ve Fatih Hoca ile beraber 4 futbolcusuna  verilen ceza nedeniyle Haymanaspor yönetim kurulu Mamak maçına çıkmama kararı aldı. Böylece maç hükmen 3-0 Mamakspor lehine sonuçlandı.
Bu sonuçtan sonra Haymanaspor topladığı 19 puanla ligi 5. sırada tamamlayarak daha önceki puan kayıplarıyla beraber play-off şansını kaçırmış oldu.
Pazar günü maç öncesi  futbolcularla kahvaltıda bir araya gelen Başkan Atilla Süslü bu maçı ve bundan sonraki süreci değerlendirdi. Başkan Süslü yaptığı aıklamada: “Son maçtaki olaylarda fatura tamamen bize kesilmiştir. İsmimiz Haymanaspor olunca yargısız infazların da odağında yer alıyoruz. Hani derler ya adımız çıkmış dokuza, inmez sekize diye, işte öyle bir durumla karşı karşıya bırakıldık. Sahada alın terlerini, emeklerini ortaya koyan çocuklarımızın masada hakkı yeniyor. Biz de bu muameleyi hak etmediğimizi düşünerek ve 4 futbolcumuzun cezalı olması sebebiyle bu haftaki maçımıza çıkmama kararı aldık. Bu sezon bitti, artık önümüzdeki sezonun düşüneceğiz ve yeni bir yapılanmaya gideceğiz. Bu yapılanma çerçevesinde bazı futbolcularımızla yola devam ederken, maalesef bazılarıyla da yollarımız ayrılacaktır. Emeği geçen futbolcularımıza çok teşekkür ediyorum. Biz bu şehrin takımıyız, buradaki çocuklar bizim çocuklarımız, gençlerimiz, herkes Haymanaspora ve bu gençlere sahip çıkmalıdır.” dedi. 
Haymanaspor’un sevilen futbolcularından İbrahim Ünal’da cezalar hakkında: “Biz formamızı terleterek, elimizden geleni yapıyoruz. Ben oynadığım futbolla konuşulmak istiyorum, aldığım cezalarla değil. Centilmenliğimi herkes iyi biliyor, ama hırçın bir imaj yaratılmaya uğraşılıyor, olaylı son maçta da tamamen haksız bir karar alınmış ve emeklerimiz çalınmıştır. Tüm Haymanayı takımına sahip çıkmaya çağırıyorum.” dedi.
Amatör Futbol Federasyonu Türközü maçındaki olaylardan dolayı, futbolculardan, İbrahim Ünal ve kalecimiz Seçkin’e 4’er maç, Hakan ve Burak Albayrak’a 3 maç ceza verirken, Teknik Direktörümüz Fatih Hocaya da 21 gün hak mahrumiyeti cezası verdi. 
Bu arada 1. Amatör küme maçlarının tamamlanmasının ardından Genç Takımımızın maçları başladı. Bu hafta Haymana stadında oynanacak karşılaşma, kar yağışı sebebiyle iptal edildi.
Genç takımın başına da emektar futbolculardan Erkan Öztürk getirildi. Öztürk ve ekibinin her zamanki gibi parolası şampiyonluk. Bizde Genç takımımıza ve Erkan Öztürk’e başarılar diliyoruz.
 

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " HAYMANASPOR CEZALARA YENİLDİ " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin