Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

MİNİKLERLE VERGİ HAFTASI
27/02/2015

Vergi Haftası Kutlandı. Vergi dairesine gelen, geleceğin vergi mükellefi adayı öğrencilere verginin önemi ve kutsallığı anlatıldı.
Geleneksel olarak her yıl kutlanan Vergi Haftasının 26 ncısı 23 şubat ve 1 Mart 2015 tarihleri arasında Tüm Türkiyede Gelir İdaresi Başkanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında çeşitli sunum, konferans ve etkinliklerle kutlandı. 
Dolayısıyla Haymana İlçemizde de Vergi Dairesi Müdürü Ramazan Bahçe, Müdür Yardımcısı Sabahattin Güngör  ve İdare çalışanlarından oluşan bir heyet İlçemiz Kaymakamı Turan Erdoğan, Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Sivil Toplum Kuruluşları, Vergisini düzenli ödeyen ve vergisel ödevlerini titizlikle yerine getiren mükellefleri  ziyaret ettiler. 
Kaymakam Turan Erdoğan ziyaret esnasında Haymana Vergi Dairesi Müdürlüğünün tahakkuk-tahsilat oranları ile ilgili bilgiler almış ve İdare çalışanları ile İlçemiz mükelleflerinin Vergi Haftasını kutladığını ve İdarenin çalışmalarında başarılar ve mükelleflerimize de bol kazançlar diledi.  Söz konusu hafta etkinliklerinde Haymana İlçesi 12 Eylül Ortaokulundan 30 kişilik bir öğrenci grubu öğretmenleriyle birlikte Vergi Dairesini ziyaret etti. Vergi Dairesi de günün anısına 30 adet kalem setini öğrencilere hediye etti. 
Etkinlik kapsamında hafta içerisinde Sivil Toplum Kuruluşları ve Mükellef ziyaretlerine devam edildi. 
Hafta etkinliği vesilesi ile Haymana Vergi Dairesi Müdürü Ramazan Bahçe gazetemize yaptığı açıklamada; “Gelir İdaresi olarak Mükelleflerimizi müşteri kapsamında velinimetimiz olarak görüyoruz, Vergi İdaresinin onlarla birlikte var olduğunu ve onlarla birlikte ayakta kalabileceğini beyan etmişlerdir. Kurumumuz İdare ve çalışanlarınca Vergisel ödev ve borcu olan tüm mükelleflerimize her türlü kolaylık yapılmakta, yardımcı olunmakta ve kapılarımız her zaman onlara sonuna kadar açıktır.
Çünkü “Gelir İdaresinin ev sahibi mükelleflerimizdir” Bu sebeple kutlamakta olduğumuz “Vergi Haftası” sebebiyle Haymana Vergi Dairesi Müdürlüğümüz  mükellefleri ile halkına en derin sevgi ve saygılarımızı gazeteniz aracılığıyla ileterek bol ve bereketli kazançlar temenni ediyoruz.” dedi.

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " MİNİKLERLE VERGİ HAFTASI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

VERGİ İNSANLIK TARİHİNİN TİCARET VE KAZANÇ DA ÖNEMİNİ SÖYLER

07:59:24

Gönderen:

GALİP PALIT

26/2/16

Sayın Ramazan BAHÇE gerek ticari hayatımız da gerek se günlük yaşantımızda da verginin bize ne kadar önemli olduğunu ifade EDEREK.ÖZELİKLE bize bunu bir şekilde çocuk larımız la yani gelecek Yarın larımız, a verginin bir devleti ne ve yarını na sahip çıkmak adına toplum a bir mesaj verdiniz çok onurlan,dık gerek topluma gerek se insanları bilinç Lendirdiniz çok teşekkür ederiz iyi ki varsınız Değerli kıymetli sayın müdür,üm başarılarını zın devamı nı dileriz PALIT ailesi olarak


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin