Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

SÜNNET VAR MI? YOK MU?
26/06/2015

Haymana Devlet Hastanesinde sünnet yapılmaması vatandaşların tepkisine neden oluyor.
Geçen hafta Haymana Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Tekin Akbaba Hastanemizde sünnet dahil birçok cerrahi operasyonun yapıldığından bahsetmişti.
Ancak vatandaşlar hastanede sünnetin yapılmadığını, çocuklarını sünnet ettirmek isteyenlerin mecburi olarak Polatlı ya da Ankara gibi yerleri tercih ettiklerini ifade ettiler.
Haymana Devlet Hastanesinin Üroloji Doktoru Buğra Bilge Keseroğlu; daha önce görev yaptığı yerlerde sünnet yaptığını ancak sünnet ettiği hastalarda problem olduğunu ve bu sebeple yapmak istemediğini ancak ısrar eden olursa yapacağını dile getirerek, konuya ilginç bir yaklaşımda bulunuyor. 
En kolay cerrahi operasyonlardan birisi olan sünnetin hastanemizde yapılmaması ve vatandaşları hem maddi hem de manevi olarak zor durumda bırakan başka hastanelere mecbur etme olayı halkın haklı tepkisini çekiyor. Başhekim Tekin Akbaba geçen haftaki açıklamasında özellikle başka yerlere gitmek yerine Haymana Devlet Hastanesinin tercih edilmemesinden şikayetçi olmuş ve sünnet dahil birçok cerrahi operasyonun başarılı bir şekilde yapıldığını belirtmişti.

Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " SÜNNET VAR MI? YOK MU? " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

semih hoca

23:23:14

Gönderen:

tevfik

3/7/15

Semih hoca vardı daha önce sağolsun bizim 3 çocuu sünnet etti osene gelen bütün çocuklarını da ettiydi,şimdi bile yardım ediyormuş


Başlık:

Platlıda 5 ceraah var aynu gün yapıyolar

16:43:32

Gönderen:

Mehmet koç

27/6/15

Ben polatlıya gecen hafta gittim burda yapılmıyo diye aynı gün orda saddetin hoca var süntimizi 1 saate yapıldı yanı o gun bi 100 cocuk sğnnet oldu 5 ceraah var arkadaşlar burayla polatlu birmi şurdan 40 km gidemiyosunuz saglık hayattır. Bide yavuz beyin haberine niye menfatlice yorum yapılıyo arayın sorun kardeşim yavuz beyde en haklı bi şekilde bu olayı yazmış belki o olmasa bu gün kendilereine ceki düzen vermezlerdi saygılar


Başlık:

Bizzat ben yaşadım.

05:40:38

Gönderen:

Yavuz Çifçi

26/6/15

Sayın Fatih Mert; hafta içi oğlumu Ürolojiye kontrole götürdüm ve bizzat Üroloıji doktoruna sünnet yapıp yapmadığını sordum. Ve "yapmıyorum çünkü daha önce görev yaptığım yerlerde problem yaşadım o nedenle yapmıyorum, ancak ısrar edersen yaparım" dedi. Ben de Haymana Gazetesinden geliyorum, yapıldığı ile ilgili haber yaptık ancak, yapmadığınızı ve insanların Polatlıya gittiğini belirterek bunu başhekime bildireceğimi söyledim. Bu diyalogdan sonra sünnetin yapılması yönünde karar alınmış, Siz de tesadüfen bir gün sonra gitmişsiniz ve randevu almışsınız, Bizimki tamamen gerçekçi haberdir ve şu an sünnetin yapılacaksa bu biraz da bizim yaptığımız haber sayesindedir. Sünnetiniz şimdiden hayırlı olsun. Saygılarımla.


Başlık:

Sünnet

02:30:59

Gönderen:

Fatih MERT

26/6/15

Daha dün yeğenime önümüzdeki salı günü için randevu aldım sünnet için.herhangi bi problemde yaşamadım.Lütfen gerçekçi haber yapın!!!


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin