Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“HAYMANA İLE ÖZEL BAĞIM VAR”
03/07/2015

Haymana Belediyesi’nin “Düğünlerde Silaha Hayır” kampanyası’nın İftar yemeğine katılan AK Parti Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Haymana’ya olan özel ilgisinden bahsetti.
Razaman Bayramı sonrası yoğunlaşacak düğünlerde silah atılmaması için Haymana Belediyesinin başlattığı “Düğünlerde Silaha Hayır” Kampanyası, İftar Programı ile genişletildi.
Mahalle muhtarlarına yönelik İftar programına Mecliste yerini alan AK Parti Miletvekili Jülide Sarıeroğlu da katıldı.
Ayrıca Haymana Dernekler Federasyonu, yerel sanatçılar ve STÖ’ler de iftar sofrasının diğer konuklarıydılar.
Cimcime Otelde düzenlenen programda iftar sonrası günün anlamını belirten konuşmayı yapan Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut; “Biz örnek bir kampanya başlattık ve hepinizin desteğini bekliyoruz. Artık düğünlerde silahların sebep olduğu gözyaşlarının dinmesini istiyoruz, bu konuda hepimiz duyarlı ve yardımcı olalım, bu konuda en büyük sorumluluk muhtarlarımıza düşmektedir” dedi.
Garnizon Komutanı Ömer Seyhan ise; Bu kampanya ile özellikle ilgileneceğini, kolluk kuvvetleri olarak tüm hassasiyeti göstereceklerini söyledi.
Kaymakam Turan Erdoğan da konuşmasında; “Düğünlerde halay çekilir, silah çekilmez, silah savaş göstergesidir ve mutlu günlerde yeri yoktur. Bizim bu kampanyamız önce Ankara’ya sonra tüm Türkiye’ye örnek olsun” dedi.  
En son kürsüye gelen AK Parti Miletvekili Jülide Sarıeroğlu; “Anlamlı bir kampanya başlatan Haymana’ya çok teşekkür ediyorum. İnşallah heryere örnek olur. Ben de bunu yaymak için elimden geleni yapacağım. Hatta birgün bir düğüne katılır hep beraber halaylar çekeriz, bakarsınız benim de kısmetim açılır. Milletvekili yemini ettikten sonra katıldığım ilk ilçe Haymana oldu. Suyu Sıcak, Havası Sert, İnsanı Mert,  Haymana ile özel bir bağım var. Sorunlarınızı çözmek için elimden geleni yapacağım, meclis odam belli oldu hepinizi bekliyorum, Ankara ilçeleri arasında Haymana Polatlı ve Bala benim nazarımda öncelikli ilçelerdir. İnşallah Haymana hak ettiği yeri bulacaktır.” dedi. 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 7 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “HAYMANA İLE ÖZEL BAĞIM VAR” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

SİZ ÖNCE İSRAİL SİLAHINI BAŞ KÖŞENİZDEN KALDIRIN!

21:41:08

Gönderen:

HAYMANA

10/7/15

BU NASIL ZİHNİYET ANLAŞILIR GİBİ DEGİL YAV KARDEŞİM SORMAZLARMI BU ORGANİZEYİ YAPAN KİŞİYE HİÇ Mİ DÜŞÜNEMEDİNİZ MASADA COLA İSRAİLİN EN BÜYÜK SİLAHI RAMAZANDA BOYKOT EDİLEN İÇECEGİ SEN ÇIKMIŞSIN DÜGÜNLERDE SİLAHA HAYIR KAMPANYASI ADI ALTINDA GARİPLERİN YEMEK HAKKINI BİŞEY DEMİYECEM VALLAHA YAZIK SİZE NEFES BİLE HARCAMAK PARMAK YORMAK DEGMEZ.SİZ ÖNCE KENDİNİZİ BİLİNÇLENDİRİN MASALARINIZDAN COCACOLA YI KALDIRIN YEMEK YİYECEGİZ DİYE DÜŞÜNCESİZLİK YAPMAYIN AYIP ETTİNİZ VESSELAMM!!!


Başlık:

kıme ne faydası var

05:05:37

Gönderen:

cemıl

9/7/15

kıme ne faydası var o pankartları asınca atam adam sılahmı atmıck memlekete sosyal herseye yararlı ıslerle ugrasın acın karnını doyurun bos ıslerı bırakın


Başlık:

İlçe teşkilatı sıfır sıfır

02:37:23

Gönderen:

Ali

8/7/15

Bence buraya gelmeden önce ilçeyi degiştirin bu insanların haymanlıların karşında konuşmaya yüzleri yok memleket ne halde yollar ne halde bi civi cakmadınız giden geleni aratır. Atılgan calışan bi teşkilat istiyoruz.verdik oyu ama teşkilata degil akpartimize verdik bu halk hizmet bekliyor ama bunlarla olmaz


Başlık:

haymanalı

21:18:57

Gönderen:

haymanalı

5/7/15

Şu meclis uyelerine verdiğiniz yemek haram kardeşim ne yaptılar bu zamana kadar paralelcide sizde memleketin sevmediği havalı larda sizde anca yiyorlar kendi adamlarını işe koyma derdindeleR hacı sen bu memleketin başına geleceken buyuk felakettin gectin gittin özdemir turgutta bi senesi kaldı bakalım hizmet yaparsa tebrik edilir rüstem sende eşini yenini işe aldın başka kimi aldın nasıl bi adamlarsınız hayret ya


Başlık:

hacı aysu vekil mi

01:52:36

Gönderen:

Hasan

4/7/15

Biraz önce bir hemşerimizle görüştüm. Hacı Aysu yapılacak erken seçimde haymana kontenjanından milletvekili adayı olacağı duyumunu almış. inşallah olur haymananın buna ihtiyacı var.Şimdiden hayırlı olsun hacı Aysu ya.


Başlık:

Silaha tabiki hayır

23:17:43

Gönderen:

ömer

4/7/15

Bu konuyu giden sayın Kaymakam Süleyman ERDOОAN çözmüştü, Allah ondan razı olsun, ne oldu ki yine gündeme geldi.


Başlık:

sözde hayır !

11:07:13

Gönderen:

haymanalı

4/7/15

hayırlı ramazanlar iftar yaparak silaha hayır kampanyası başlatıyorsunuz.sofrada coca cola var. bir elde kuran bir elde kadeh bir helaldir işimiz bir haram şu yarım yamalak dünyada ne müslüman olduk ne kafir...


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin