Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

UMRE BİLETİNİ CEBİNE KOYDU
15/01/2016

Ankara’da katıldığı “Siyer-Nebi” yarışmasında birinci olan Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Bilal Çakıcı, düzenlenen bir törenle Umre biletini cebine koydu.
     Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından düzenlenen ve binlerce öğrencinin katıldığı “Siyer-i Nebi” yarışmasında Haymana Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Bilal Çakıcı Ankara’da birinci seçilerek, Umre’ye gitme hakkı kazanmıştı. Başarılı öğrenci için bir tören düzenlendi.
      Bilal Çakıcı için okulunda düzenlenen törene, İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Yurtdaş, Ankara Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Harun Kahraman, AGD Ankara Şube İmam Hatipler Komisyonu Başkanı Enes Simit, Haymana Eğitim Kültür ve Yardım Derneği Başkanı Celalettin Kaya, Haymana Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hüseyin Günaydın ve Haymana İmam Hatip Mezunları ve Derneği Başkanı Havva Yıldırım katıldı.
    İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Yurtdaş yaptığı konuşma da şunları söyledi; "Öğrencimizin Ankara genelinde düzenlenen Siyer-i Nebi yarışmasında kazandığı birincilik ile bizleri gururlandırmıştır. Bilal kardeşimizin ilçemize kazandırdığı bu gururdan dolayı anne ve babasını, öğretmenlerini ve idarecilerimizi tebrik ediyor. Öğrencimizin başarılarının devamını diliyorum." 
    Törende Okul Müdürü Hüseyin Günaydın, Dernek Başkanları Celalettin Kaya ve Hava Feyza Yıldırım da birer konuşma yaparak başarılı öğrenciyi tebrik ettiler.
      Başarılı öğrenci Bilal Çakıcı ise düşüncelerini şu sözlerle ifade etti.''Ben bu yarışma ya, birinci olmak için değil, Peygamber Efendimizi en iyi şekilde hatırlamak adına katıldım. Birinci olduğum için de çok mutluyum."
    Daha sonra Dernek Başkanları Celalettin Kaya ve Hava Feyza Yıldırım Öğrencimize birer adet çeyrek altın hediye ederken, Ankara Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Harun Kahraman ve Haymana İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Yurtdaş ise öğrenciye ödülü olan 'Umre'ye gitme biletini takdim ettiler.
      Umre ödülünü alan başarılı öğrenci Bilal Çakıcı’nın ise oldukça mutlu olduğu ve duygulandığı gözlerden kaçmadı.
 

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " UMRE BİLETİNİ CEBİNE KOYDU " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

ALLAH ziyaretini kabul etsin

21:28:00

Gönderen:

cezmi öztürk

19/1/16

Bilal kardeşimizi tebrik ediyorum ALLAH onu yetiştiren anne babadan ve hocalardan razı olsun organizasyonu sunan AGD yide kutluyorum ALLAH umre ziyeretinide kabul etsin tekrar tebrikler


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin