Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

KAR VE BUZ’LA MÜCADELEYE 24 SAAT DEVAM
22/01/2016

Ankara Büyükşehir Belediyesi Haymana Fen İşleri Şefliği son günlerde başlayan yoğun kar yağışı ve buzlanmadan ötürü mahallelerde ve Haymana merkezde mücadelesine devam ediyor.
   Haymana beklediği yağışları nihayet aldı. Kar, sevincin ve bereketin yanında elbette zorlukları da birlikte getirdi.
    Kapanan yolların bir an önce açılması ve buzlanan yollarda kazaların yaşanmaması için Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Haymana Şefliği bu zorlukları vatandaşlara yaşatmamak ve mağduriyetlerini önlemek için gece gündüz çalışıyor.
    Haymana  merkez cadde ve sokaklarla birlikte mahallelerde de çalışma tüm hızıyla devam ediyor.
    Mahallelerin Haymana Merkezle ve Ankara ile yol ağının tıkanmaması için kar küreme ve tuzlama çalışmalarını 24 saat durmaksızın yapan Fen İşleri, her mahalleye yetişmeye çalışıyor.
    Fen İşleri Bölge Şefi Bediha Kadıoğlu yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. 
    Kadıoğlu; “Kar temzileme ve tuzlama araçlarımızın hepsi durmaksızın 24 saat mesaideler. Uzak yakın tüm mahallelerimize yetişmeye ve yollarını açmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda bu çalışmalarımız Haymana merkezde de devam ediyor. İnsanların şehir merkezleri ile irtibatlarını sağlayacak yolları devamlı açık tutmak gayreti ile çalışıyoruz. Hastalar, yaşlılar ve çocuklar başta olmak üzere kimsenin mağdur olmasını istemiyoruz. Sürücüerimiz de bu hava koşullarında yavaş seyahat etsinler, biz tuzlama çalışmalarımızı yapıyoruz ancak, yollar yine de tehlikeli. Kış şartları için her türlü hazırlığımız ve tedariklerimiz tamam, Haymana rahat olsun” dedi.
 
 
 

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " KAR VE BUZ’LA MÜCADELEYE 24 SAAT DEVAM " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

o koltuklar oturma yeri değil

18:28:01

Gönderen:

selami

29/1/16

maşallah kardeş,eskiyi arar olduk demişiniz,eski eskide kaldı,yeniyi eleştirin istediğinizi isteyin,kınayın, ama eskilerle kıyaslamayın.eskileri gördük geçirdik,haymananın halinden belli oluyor.haymanaya en iyileri layık.el birliğiyle en üst makamdan en alt makama kadar en iyilerini isteyelim. memleketimize ve halkımıza zarar veren memuru bile dışlayalım,sayğı göstermeyelim,yüzüne bile bakmayalım.benim işimi yaptı dıye allah razı olsun iyi biri demiyelim.devletten maaş alan herkes hizmetini layıkıyla yapmak zorunda.köylümüzü hor görüp üstündeki kıyafete göre muamele yapan memuru barındırmayalım,kobuğumuzu kırıp gerçek haymanalı olalım.burda herkese iş düşüyor.AKP ilçe başkanı onun bunun iş bitirme işini bırakıp memur kontrolüne bak. memleketimize en iyilerini getirt.zerre hata yapanı ve saygısızlık yapanı deff et.ilçe başkanlığı diğer ilçelerde ne görev yapıyorsa sende aynı görevi yap.bilmem boşamı konuştum saygılarımla.


Başlık:

herkesişini yapsın

18:04:53

Gönderen:

ferhunde

29/1/16

sayın ilgililer,ankara yolu üzeri ve şehir içi kaldırımların temizlenmesi kime ait acaba.hayır halka aitse anons edin halk temizlesin,kime aitse lütfen görevinizi yapın yada yaptırtın.bu memleket kimsenin keyfine göre yönetilmesin.bediha hanımda görevini yapsın.reklama gerek yok,orası hizmet kurumu sizlerde hizmetçisiniz.


Başlık:

Büyükşehir(fenişleri) var, Yavrusu(belediye) nerde

06:15:57

Gönderen:

Maşallah

22/1/16

demiştik ki dönem değişti her şey değişir. en azından ilçemizin bir greyderi olur. Karda kapanan sokaklarımızın yollarını açar. Ama ne gezer. Gerçi değişti. nasılmı daha kötü şekilde değişti. eskileri arar olduk. hizmet kalitesi düşük diyeceğim ama o da yok ki... hayırlısı olsun göçe dewam....memleket kalsın sizlere..


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin