Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

OSMANLI OCAKLARI TOPLANIYOR
22/01/2016

Osmanlı Ocakları Haymana İlçe Başkanı Şeref Kaya, yeniden Osmanlı ruhu için bir araya geleceklerini belirterek herkesi toplantılarına davet etti.
   Osmanlı Ocakları, OSMANLI’NIN ruhunu yakalamak için herkesi Osmanlı Ocakları toplantısına davet etti.
    Haymana İlçe Başkanı Şeref Kaya; "Geçmişimizden övündüğümüz gibi geleceğimizden de ümitli  olacağız. Yeniden Osmanlı ruhunun yaşanacağı bir zaman diliminde yaşama ve hizmet etme imkanının lütfUnU hep birlikte yaşıyoruz. Belki biz; 1071’de, 1299’da, 1453’de, yeryüzünde bedenen bulunmuyorduk. Geçmişte Osmanlı Medeniyetinin dünya barışına katkı sağlanmasına yardımcı olamadık, savaş meydanlarında barış için, cesurca şehit olamadık belki, Ecdadımız, İstanbul surlarına vardığında o tarihin eşsiz sahnelerinde bulunamadık, evet; belki Osmanlı yıkılırken buna engel olamadık, müdahale edemedik, ne tarihin derin sahnelerinde cefaya, nede tarihin gizli sahnelerinde sefada var olduk. Ama bugün öyle bir zaman’da var olduk ki geçmişte dünyaya mühür vuran bir medeniyeti, günümüzde yeniden inşa edileceği zamanda yeniden Osmanlı ruhunun yaşanacağı bir zaman diliminde, yaşama ve hizmet etme imkanının lütfünü yaşıyoruz hep birlikte. Mevla bize yeniden Osmanlı ruhunu, Osmanlı medeniyetini yaşayabileceğimiz bir düzen ve bizi yeniden saadete götürecek bir lider verdi.  2023’te yeni Türkiye’de üzerimize düşen vazifelerimizle, sorumluluklarımızla var olacağız. Biz bu yüzden Osmanlı Ocaklarındayız. Yeryüzünde ki insanlığın davası; Hz. Kur-an’ın, Hz. Ali’nin, Hz İsa’nın, Hz .Musa’nın, Hz. Muhammed Mustafa’nın davasıdır. Bu davadan vazgeçen bu değerlerden de vazgeçmiştir. 23 Ocak’ ta gece Anadolu Otelinde il ve ilçe Başkanlıkları toplantısı ve konaklama. 24 Ocak’ta saat;12:30 halka açık toplantımız olacaktır.  Kendini Osmanlı torunu hisseden herkes davetlidir. Kardeşlikten, barıştan asla taviz vermeyeceğiz. Gönüller yapacağız, gönüller kazanacağız, hep birlikte, yeniden güçlü Türkiye olacağız” dedi.

Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " OSMANLI OCAKLARI TOPLANIYOR " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Bırak Osmanlıyı da sıra bize geliyor

06:49:53

Gönderen:

Ahmet

24/1/16

Başkan Osmanlı hayallerini bırak ta şu anda burnumuzun dibinde bize doğru geliyorlar.Önce desteklediğimiz Suriye muhalefetinin çoğuna Amerika istedi diye terörist damgası vurup az daha ılımlı muhalifleri destekliyoruz dedik.Yine şeytan amerika geldi bu sefer ılımları da terörist olarak adlandıracaksın dedi, başımız üstünde deyip bu sefer Türkiye`nin desteklediği Nusrayı da hem cumhurbaşkanı hem de başbakan PKK ile aynı kefeye koyup terörist grup dediler.Korkunun ecele faydası yok.Bu emperyalist holigonlar bizden daha büyük fedakarlıklar! istiyorlar.Eee kolay değil iktidarda kalmak elbette müttefiklerimizin hatırını kıracak halimiz yok ya.Bu büyük hayalleri bırakalım,önümüzdeki gerçeklere bakalım.


Başlık:

yazzik Allah yardim etsin

10:09:43

Gönderen:

yusuf

24/1/16

3 tane piril piril genc ücününde ayilesini tanirim inancina sadik saf tertemiz insanlardi hepisile zaman zaman konuşurduk birbirimize kürtce şakalar yapardik biz kürtler bir komşumuzu incitmezdik hep birbirimize yardim yapardik ama şimdi birbirimize düşmanca davraniyoruz bakin arkadaşlar doguda güneydoguda sivil yaşli cocuk demeden oluk oluk kan akiyor siz müslüman olarak nasil vijdaniniz dayaniyor kürt kardeşini öldiriyor ve üstelik sizde kürtsünüz bir Lider derki kendi irkina hiyanetlik yapan yarin bize ne yapmaz şimdi siz bu duruma düşmüşsünüz Allah size akil versin osmanil ocaklarini degilde insanlik ocaklari kursaniz daha güzel bir hizmet yapardiniz artik padişahlik devri tarihe karişmiş macara aramaya gerek yok demikiratik bir cumhuriyette buluşmak ve tabiki bariş ve kardeşlik ümid ile hoşca kalin


Başlık:

Hayırdır Cumhuriyet`i Bildik Doğrusunu Yaşadık daTekrar Padişahlık mı İstiyoruz?

00:32:02

Gönderen:

Bülent Han

23/1/16

Tarihini ve geçmişini öğrenmek bilmek ondan ders çıkarmak insanlığın ortak tutumudur, doğaldır.Ancak uygarlık geçmiş toplumsal düzenleri aklın ve bilimin yoluyla yeniler, revize eder, bazen alt üst eder kendini geleceğe taşır.İmparatorluklar o çağda kalmıştır miadını doldurmuştur.Anadolu`da işgalci güçlerle savaşan halk Cumhuriyeti kurmuştur.Kör topal "ilerle"mektedir.Ama bir kişinin ağzından çıkanın kanun olduğu düzenler geride kalmıştır.Öyle hamaset ve benzeri tutumlarla geçmişin tekrar yaşatılması eğilimleri anlamsızdır.Kültürel olarak araştırıp görmek, bilmek öğrenmek güzeldir, hakdır. Ancak yeni bir düzen diye bize padişahlık falan gelir gelmeli hevesi Anadolu halkının bünyesine tersdir.Öyle güç saltanat hevesi olanları da gördük, biliyoruz...Bu ülkenin iyiliği bağımsız, tok ve özgür bir gelecektir.


Başlık:

Yazık bu ülkeye

17:33:06

Gönderen:

Osman

23/1/16

Ne kadar cahil bir toplumda yaşıyoruz....


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin