Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

AFRİKA’YA GİTTİK
26/02/2016

Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Belediye Meclis Üyeleri İsmail Can ve Doğu Demir, Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen program kapsamında Afrika’ya gitti.
  22 Şubat Pazartesi günü Afrika Kıtası’nın orta bölümünde yer alan ve Gabon Cumhuriyeti diye bilinen ülkeye giden   Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Belediye Meclis Üyeleri İsmail Can ve Doğu Demir, bu ülkenin önde gelen isimleri ve belediye başkanları ile görüştü, ülke ile ilgili incelemelerde bulundular.
   Ankara genelinden 6 kişinin gidebildiği Afrika seminerine Haymanalı hemşerimiz Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Daire Başkanı Ramazan Kabasakal ve iki kişinin daha katıldığı öğrenildi.
  Gabon’da belediye başkanları ile görüşen Haymana heyeti buradaki yabancıları Ankara ve Haymana’ya davet ettiklerini, programın ilçemiz lehine verimli geçtiğini söylediler.
    Seminerin hafta sonu tamamlanacağı ve heyetin, 29 Şubat Pazartesi Günü yurda dönüş yapacağı öğenildi.
 
 

Bu yazıya toplam 13 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " AFRİKA’YA GİTTİK " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Kazandık Yahu Kazandık

21:39:11

Gönderen:

Serçopi

10/3/16

Haber dışında her konuya değinen arkadaşlarıma helal olsun. Belediye kaptırmak baya ağır gelmiş olacak ki 2 seneyi geçen süre içerisinde hale kendilerine gelememiş. İşte çözüm üretemeyenler bağırarak konuşur dedikleri bu olsa gerek. Ama beni iyi güldürdünüz teşekkürler bu arada Öbür seçimlerde görüşme dileğiyle =)


Başlık:

Haymana

19:47:34

Gönderen:

Kerim Abdül Cabbar

5/3/16

Arkadaşlar çok güzel konulara değinmişler..Haymana aynı afrika gibi göçler işsizlik yollar esnaf kan ağlıyor..Hep buralardan böyle sıkıntılı şeyler duyuyoruz ama haymanaya gittiğimiz zaman halka bakıyorum herkes halinden memnun halk kahvehane köşlerinde herkesin elinde iddaa kuponu..Hayret ediyorum herkes bukadar nasıl rahat olabiliyor..Siz ismail Can`ı eleştiriyorsunuz ama önce herkes kendini eleştirmeli.Böyle halka böyle meclis üyesi olur..


Başlık:

Gezelim görelim haymana

02:57:28

Gönderen:

Böyle gelmiş böyle gider

4/3/16

Daha haymanayı Türkiye de tanıtamayanlar elin Afrikasında neyin peşindeler geriye dönüp bakın elle tutulur ne yapıldı koca bi hiç sadece gezmeler tozmalar iyiki siyasetçi değilim yoksa öbür dünyada hesabımız bitmezdi


Başlık:

ah hacı abi ahhhh

20:23:22

Gönderen:

Hüso

3/3/16

Bu arada hacı bu milletin günahlarını nasıl ödüyecenki.İsmail canıda o meclis üyelerinide o büyük başkan rüstemide bu milletin başına sen bela ettin. esnaf abinin bu sözleri altın değerinde olduğu için bende buraya aktardım.Ah hacı abi ah sadece ismail canı .... etmedin belediye başkanını da başımıza getirdin.bu iki günah sana yeter.seçim zamanı çeneni tutsaydın veya bende yetki olsaydı seni bir ay tatile götürür haymanadan uzaklaştırsaydım seçim kesin kazanırdın.artık makam arabalarını kullanan diğer fertleri saymıyorum.


Başlık:

nihayet

00:28:51

Gönderen:

esnaf

29/2/16

Nihayet başkanım çok şükür.Deseniz ne bundan sonra Haymanalılarında biz esnaflarında yüzü gülecek sayenizde.Gabon dan artık akın akın turistler ilçemize gelir.Bu arada sahiden bu gabon nerde ki başkanım.Herhalde İsmail can biliyordur yerini yada önceden gitmiştir o .... cumhuriyetine.Çünkü o okumuş kültürlü dünyayı bilen biri.Ne mutluki biz Haymanalılara sizin gibi bir başkanımız İsmail bey gibide bir meclis üyemiz var.Hani başkanım hiç para yoktu gelir yoktu okadar işçiyide bu yüzden çıkartmıştınız.Gömümü buldunuz yoksa masrafları İsmail beymi karşılıyor.Sağolsun İsmail bey çok bonkördür herkes bilir bunu.Artık mürefher günler bizleri bekliyor sevgili Haymanalılar.Başkanımızın vede meclis üyelerimizin sayesinde kıbrıstan avrupadan sahil kenarlarından hatta gabondan .... cumhuriyetinden akın akın turist gelecek.Hadi yine iyisiniz.Bu arada hacı bu milletin günahlarını nasıl ödüyecenki.İsmail canıda o meclis üyelerinide o büyük başkan rüstemide bu milletin başına sen bela ettin.


Başlık:

bugunlerde gecer....

00:48:48

Gönderen:

ERTUGRUL

28/2/16

sayin baskan bundan iki ay once diodunuz belediyenin gelir seviyesinin dusuklugunden dolayi iscileri isten cikartmak zorundayim istemiyerek demistiniz hatirlarsaniz.afrikanin gabon sehrinede heral istemeye istemeye gittiniz.sizinde diger baskanlardan hic farkiniz yokmus bunu bize iyi gosterdiniz.haymananin asil meselesi goc ve issizlik.once onlara bir cozum bulun gezeceginize.ne diyelim sizi basa getiren bizler utanalim.ALLAH SIZE HIDAYET VERSIN.


Başlık:

90 oya büyükşehir meclis olmak

21:39:36

Gönderen:

Ahmet

28/2/16

Nuris çok güzel bir konuya değindin abi. Onu hak etmediği büyükşehir meclis üyesine taşımak ne kadar akıl altı bir harekettir tahmin edemezsiniz.Allah böyle siyasileri haymana halkıdan uzak tutsun.90-100 oy için büyükşehir meclis üyesi yapmak hangi vicdana sığıyor.Hangi haymanalının yaralı parmağına ..miş bu İsmail can merak ediyorum.Allah ıslah etsin ve akıl versinki haymananın başına ne tip adamları getirip büyükşehir meclis üyesi yaptı.


Başlık:

pardon neyi tanıtmış ismail can

23:47:00

Gönderen:

Hasan

27/2/16

İsmail can Haymana seni yıllardır sırtında taşıdı haymanaya verdiğin hiç birşey olmadı bolca gezdin haymananın neyini tanıttınız merak ettim onuda açıklarsanız türkiyedeki afrikalıları getirin önce haymanaya oraya getirmenize gerek yok.Haymanaya çok büyük yanlış yapıyorsunuz yapmayada devam ediyordunuz.


Başlık:

helal başkanlar

23:03:36

Gönderen:

Kocaman yürek

27/2/16

Sayın özdemir bey, valimiz ismail can, doğu bey büyükşehirin bünyesinde ismimizi duyuran bir geziye çıkmışlar. ne var bunda. fransayı dünya biliyorsa haymanamızıda dünya bilsin. canı gönülden tebrik ediyorum belediyemizi ve katılan encümenlerimizi. doğru yoldasınız, meyve veren ağaç taşlanır.


Başlık:

Bence güzel bir girişim

22:58:44

Gönderen:

Mustafa

27/2/16

Ben bu tür faaliyetlerin Haymanaya faydalı olduğuna inanıyorum. Başknımız iSmail abi ve Doğu bey afrikalara kadar Haymana ismini duyurması reklamın olduğu bir dünyada faydalı ve güzel bir çalışmadır. Katılanları tebrik ediyorum.


Başlık:

Medeniyet eşittir kanalizasyon

19:27:10

Gönderen:

mustafa

27/2/16

Sındırana kanalizasyon gelmeden.afrikalı dostlarımızı getirmeyin yoksa onlara karşı mahçup oluruziBu koy daha altına mı ediyor diye gülerler halimize.


Başlık:

NURİŞ

17:18:32

Gönderen:

HAYMANALI

27/2/16

sayın can seni o makama taşıtanlar sen kendi akrabalarını işe al diye orda burda gezdiye taşımadı


Başlık:

afrika aslanları

02:06:25

Gönderen:

kemal

26/2/16

sayın başkan helal olsun afrikada bile haymanayı tanıttınız siz yokken 3 aile daha göc etti teşekkür ederiz sayın başkan haymanaya yaptıgınız wc hic kirlenmiyo cünkü haymanada adam kalmadı biraz afirkadan getirseydiniz nufus düştü başkan zaten haymana ın da afrikan farkı kalmadı aclık suuzluk yollar berbat afrika aybı haymana dilmi başkan


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin