Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

SÜNNET DÜĞÜNÜNDE ADAYLAR BOY GÖSTERDİ
14/09/2012

Haymana Belediye Başkan Adayı Samim Yaşar’ın oğlunun sünnet düğününe Haymana Belediye Başkan Adayları, bürokratlar ve Belde Belediye Başkanları da katıldı.

 

8 Eylül Cumartesi günü Kardelen Düğün Salonunda Haymana Belediye Başkan Adayı Samim Yaşar’ın oğlunun Sünnet Düğünü yapıldı.
Sünnet düğününe Haymana Belediye Başkanı adayları Mehmet Ercan, Özdemir Turgut ve Ali Çifçi’nin yanı sıra, Belde Belediye Başkanları Ömer Ercan, Celal Çetin, Hacı Özkan, Nevzat Doğan, Parti İlçe Başkanları, STÖ Başkanları, bürokratlar ve muhtarlar katılarak Yaşar Ailesini mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.
Kol kola giren adaylar ve belde belediye başkanları günün anlam ve önemine ilişkin toplu fotoğraf çekindiler.
Haymana Belediye Başkan Adayı Samim Yaşar gazetemize yaptığı açıklamada, düğün salonunu hınca hınç dolduran sevenleri ile ilgili şunları ifade etti: “Öncelikle bizi bu özel günümüzde yalnız bırakmayan tüm dost, arkadaş ve akrabalarımıza  teşekkür ederim. Benim gibi Haymana Belediye Başkanlığına aday olan dostlarımızın, bu özel günde beni yalnız bırakmamaları dostluğun siyaset üstü olduğunu bir kez daha göstermiştir. Bu dostlukların hayatın her kulvarında devam etmesini umut ediyorum.” dedi.
Yaşar ayrıca yerel yönetim seçimlerinin öne alınmasıyla ilgili olarak da gazetemize çarpıcı açıklamalarda bulunarak şunları söyledi: “Yerel seçimler AK Parti kanadından yapılan açıklamaya göre 27 Ekim 2013 tarihine çekildi. Yerel seçimlere yaklaşık 1 yıl süre var. Şahsi görüşüm, Haymana’nın Büyükşehir’e bağlanmaması yönündedir. Haymana Ankara’ya bağlandığı taktirde her türlü ilçemiz bu işten zararlı çıkacaktır. Haymana’da yaşayan insanların, zahmetleri katlanarak artacaktır. Ancak ben, Haymana Büyükşehir’e bağlansa da, bağlanmasa da adaylık yarışında var olduğumu ve Haymana Belediye Başkanlığına talip olduğumu beyan ediyorum. Daha önceki bir çok söylemimde de belirttiğim gibi Haymana’nın kurtuluşu kanaat önderleri ve akil adamların ortaklaşa bir beyin fırtınası neticesinde alınacak kararlarıyla belirlenecektir. Amaç ben makama oturuyum, ne olursa olsun, benden sonrası tufan düşüncesi olmamalıdır. Haymana bir gemidir, batarsa beraber batarız, çıkarsak beraber çıkarız. Maalesefki bu gemi şuan yan yatmış vaziyettedir. En bariz örneği, Haymana’da göç, işsizlik, ardı ardına kapanan kurumlar ve Ankara ilçeleri arasında ekonomik gelişmişlik alanında en son sırada olmasıdır. Öte yandan Haymana Ankara arası otobüslerin de trajikomik bir hal alması karşılıklı memnuniyetsizliğin devam etmesi ve bu hatanın farkına varılmasına rağmen yanlıştan bir türlü dönülmemesi hangi mantığa sığmaktadır. Bu düzenden hiç kimse memnun değildir. Kısacası gülüyoruz, ağlanacak halimize.”
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 33 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " SÜNNET DÜĞÜNÜNDE ADAYLAR BOY GÖSTERDİ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

DAHA İYİSİ YOK

08:05:56

Gönderen:

NECMETTİN

17/Ekim/2012

HAYMANA İÇİN SAMİM BEYDEN DAHA İYİSİ OLAMAZ.


Başlık:

AFERİN

08:18:33

Gönderen:

SELÇUK ERDEM

11/Ekim/2012

SAMİM BEYİ KUTLAR, BİNLERCE DEFA TEBRİKLER EDERİM.AFERİN ONA,YKIŞANI YAPIYOR.


Başlık:

SAMİM YAŞAR

05:47:56

Gönderen:

HAYMANALILAR

11/Ekim/2012

GEÇEN KAHVEDE OTURUYOZ BELEDİYEDEN LAF ACILDI İŞİMİZ YOK GÜCÜMÜZ KENDİMİZE KONUŞUYOK BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSADA DAHA İYİ OLACAK DEDİK HEPİMİZ SAMİM DİYE KARA VERDİK DEMEKKİ,İNSAN ANLIYOR.ESKİ GÜNLERİMİZİ ARAR OLDUK İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR HAYMANA İÇİN AKP DEN ÇOK UMUTLANDIK AMA TEMELİ BAŞKAN BİŞEY GETİRMEDİ HAYMANAYA Bİ CENAZE ARABASI GETİRDİ YALAN OLMASIN ŞİMDİ.HADİ SELAMETLE.AGIR ADAM LAZIM BAŞKANLIGA AGIR ADAM.HÜRMETLERİMİ SUNARIM


Başlık:

YAKIŞIR

08:07:22

Gönderen:

CAFER

10/Ekim/2012

O MAKAMI DOLDURACAK TEK ADAM SAMİM BEY,ONA ÇOK YAKIŞIR.


Başlık:

SAMİM

11:55:02

Gönderen:

RAHMİ

29/Eylül/2012

SAMİM BEY ÇOK DAHA YÜKSEK MAKAMLARA LAYIK ,HAYIRI OLSUN DİYORUZ SAYGI DEĞER BAŞKANIM.


Başlık:

tarafsız bakış

08:21:02

Gönderen:

serkan

25/Eylül/2012

tarafsız biri olarak haymanada kimle konuşsam samim yaşar diyor,başkanlığı şimdiden hayırlı uğurlu olsun..en azından kişilikli bir insan...


Başlık:

KUTLAMA

08:07:05

Gönderen:

NUMAN DUMAN

24/Eylül/2012

SEVGİLİ KARDEŞİM SAMİM ,SEN HEP DOĞRU YOLDA İLERLEDİN VE İLERLİYORSUN.YOLUN AÇIK OLSUN. ALLAH ÇEKEMEYENLERİNE FIRSAT VERMESİN.


Başlık:

BAŞKAN

12:52:00

Gönderen:

KADİR DEMİR

23/Eylül/2012

BAŞKANIM SAMİM BEY,GÖZLERİMİZ YOLDA SENİ ÖZLEMLE ACİLEN BEKLİYORUZ.SENİ ÇOK SEVİYORUZ.


Başlık:

SAMİM

12:48:00

Gönderen:

SONGÜL

23/Eylül/2012

SAYIN MUSTAFA YAŞAR TEBRİK EDERİM, DOĞRU GERÇEKLERİ ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN,ZATEN SAMİM BEYİNDE HER TARAFINDAN ASALET FIŞKIRIYOR.ÇEKEMEYENLERİ MUHATAP ALAMAYACAK KADAR KALİTELİ. ONU DESTEKLİYOR,SEVİYOR VE İSTİYORUZ.


Başlık:

kişilik

11:47:19

Gönderen:

mülayim

23/Eylül/2012

şer güçlere,cahillere ve kendini küçük şeylere pazarlayanlara geçit yok artık.namuslu,onurlu,kişilikli insanların zamanıdır artık bizim gibi şahsiyetli insanlar samim yaşarın arkasında ve kazanacamızda aleni bir şekilde ortada.saygılarımla.mülayim.


Başlık:

ALİKAYA+MEHMET

10:37:43

Gönderen:

sabri karadağ

23/Eylül/2012

SANKİ ALİ KAYA YETMİORDU MEHMET KIRMIZI ÇIKTI.


Başlık:

KORKAKLAR

19:13:18

Gönderen:

MÜSLÜM

22/Eylül/2012

GERÇEK KİMLİKLERİNİ BİLE DOĞRU VERMEKTEN KORKAN MEHMET KIRMIZI VE ALİ KAYA GİBİ ZAVALLI ADAMLARIN SAMİM BEYİN S HARFİNİ SÖYLEYE BİLMELERİ İÇİN DAHA ÇOK FIRIN EKMEK YEMELERİ GEREKİYOR.ZAVALLILAR,KEDİ ULAŞAMADIĞI ETE MINDAR DERMİŞ.ASLANIM SAMİM SENİNLE GURUR DUYUYORUZ SEN BAŞIMIZIN TACISIN.SONUNA KADAR YANINDAYIZ.


Başlık:

samim bey

18:17:45

Gönderen:

mehmet kırmızı"

22/Eylül/2012

Samim bey boşa kürek sallıyorsunuz. Kusura bakmayın ama siz kendinizi kandırıyorsunuz. yerinizde olsam biraz olsun önümü görürüm...


Başlık:

ganimet

13:09:24

Gönderen:

kenan kaplan

22/Eylül/2012

alikaya kim olduğun aşağı yukarı belli,ganimet elden gidecek diyemi korkuyosunuz, korkunun ecele faydası yok. bu memleket cahillerden ve yalancılardan kurtulacak.. yazınlada seviyeni göstermişsin zaten.. gerçi yazma bilmende başarı, ya onuda bilmeseydin.. samim yaşara sonsuz destek veriyoruz yolu açık olsun.


Başlık:

akrabaları

12:52:06

Gönderen:

musttafa yaşar

22/Eylül/2012

alikaya efendi sen ne iş yapıyorsun,hangi okul mezunusun,ailende hatta sülalende hiç doktor, avukat, mühendis, hakim, albay, yarbay, müdür vs. var mı samim yaşarın yanında 10 tane adam çalışıyor, bu saydığım meslek gurubundan hepsi ailesinde mevcut.yoksa kompleeksin cehaletin yüzündenmi.onun ve ailesinin gördüğü itbarı senin gibiler hayal bile edemezler..t üm akrabalar sonuna kadar ölümüne arkasındayız. bunu da herkez bilsin.


Başlık:

hazımsızlık

12:35:59

Gönderen:

kemal koç

22/Eylül/2012

üzgünüm sahte alikaya of desende püf desende samim yaşar gümbür gümbür geliyor,ciğeriniz yanıyor anlıyorum sizi.ha bide caddede yürüyünde millet bi senin birde onun tipine baksın.


Başlık:

kompleksli hemde sahte isimli

12:22:52

Gönderen:

murat saraç

22/Eylül/2012

vah garip sözde alikaya vah kompleks böylebirşey işte,bu selam verilmeyen adamın sünnet düğününde oturacak yer yoktu davet edilmeyenler hariç herkez oradaydı.sende davet edilmeyenlerdensin herhalde bu zoruna gitti heralde..ama bildiğim kadarı ile oraya adam yerine konulanlar davet edildi.


Başlık:

oğlum bak git

09:02:19

Gönderen:

ibrahim çalış

22/Eylül/2012

ali kaya kedi ulaşamadığı ete mındar dermiş.sanada oğlum bak git denilmeden düzelsen iyi olur.samim abiyi destekliyorum.


Başlık:

KINAMA

18:48:57

Gönderen:

TURGAY CENGİZ

21/Eylül/2012

....ALİ KAYA SEN ÖNCE ADINI DOĞRU GİR. SENİN DÜRÜST OLDUĞUN YERDE TAVUKLAR UÇMAYI ÖĞRENİR.SAMİM ABİYİ SEVİYOR,İNANIYORUZ


Başlık:

Karekter meselesi

14:23:14

Gönderen:

Burak Doğan

21/Eylül/2012

Ali Kaya diye bir şahış yoktur sanırım çekemeyen biri isim değiştirip böyle bir saçmaca ve karaktersizce yorum yapmış o kendi karatktersiliğidir. Samim beye başarılar diliyorum bencede parti deği şahış önemli


Başlık:

10:45:26

Gönderen:

SELVİ

21/Eylül/2012

SAMİM BEY SENİ KUTLUYORUM. .SANIRIM ALİ KAYANIN GÖZLERİNDE OLDUKÇA BÜYÜK BİR PROBLEM VAR. ACİLEN BİR DOKTORA GÖRÜNMESİNİ TAVSİYE EDERİM.


Başlık:

SAMİM

10:38:37

Gönderen:

ENGİN BAŞARAN

21/Eylül/2012

SAMİM BEY HAYMANA CUMHURİYET CADDESİNİ YUKARIDAN,AŞAĞIYA DOĞRU BİR YÜRÜDE ALİ KAYA GİBİ ŞAHISLAR ADAM GÖRSÜN. ADAM GİBİ ,ADAMA SAMİM YAŞAR DERİM.


Başlık:

adam olmak

08:13:30

Gönderen:

mustafa

21/Eylül/2012

ali kaya efendi,anlaşılan sen kalite ve asaletten anlama kapasitesinden yoksun birisin.samim beye tahamülsüzlüğünüz,sen ve senin gibileri ,kıskançlık krizine sokmuş anlaşılan.Bir oyda alsa seçimlere girecek çünkü seçmen onu çok istiyor ve seviyor. "....hoşaftan ne anlar, suyunu içer tanesini bırakır. samim kardeş yolun açık olsun,çekemiyenleri allah utandırsın.


Başlık:

kendinizi kandırmayın

17:44:19

Gönderen:

ali kaya

18/Eylül/2012

ya kardeşim sizler bu arkadaşı nasıl belediye başkanlığına layık görürsünüz hayrat,adamın kendine hali yok.eğer samim belediye başkanı olursa ben bişey bilmem.bu adam yolda yürüyemez,kimse selam vermezdi şimdi aday olmuş geçende aday değilmiydi kaç oy aldı kendi akrabaları vermedi adama oy hacı aysuya verdiler.en iyisi kendinizi kandırmayın HAMSİ KAVAK AĞACINA ÇIKARMI HA ÇIKARSA SAMİM YAŞARDA BELEDİYE BAŞKANI OLUR.


Başlık:

parti değil kişilik

13:37:53

Gönderen:

cemil

18/Eylül/2012

geçen seçimde çok büyük hata yaptığimi bir kez daha anladım,partinin değil insanın önemini samim yaşarla birkez daha anladım,hangi partiden olursanız olun sonuna kadar sizinleyiz samim bey..sünnetinizde hayırlı olsun saygılarımla..cemil


Başlık:

gerçek başkan

13:28:25

Gönderen:

hasan öztürk

18/Eylül/2012

gerçek başkanım hayırlı uğurlu olsun,her zaman arkandayız.


Başlık:

TEBRİK

06:46:27

Gönderen:

NURTEN ÜNLÜ

18/Eylül/2012

SAMİM ABİ ,İYİKİ VARSIN,ÖRNEK ALINACAK ADAMSIN,OĞLUNDA SENİN GİBİ ÇOK SEVİMLİ.İKİNİZİNDE YOLU DAİM AÇIK OLSUN..SÜNNETİ HAYIRLI OLSUN


Başlık:

KUTLAMA

06:38:51

Gönderen:

HAMZA GÜLEÇ

18/Eylül/2012

SAMİM BEY ASALET VE EFENDİLİĞİNİZİ BİR KEZ DAHA GÖSTERDİNİZ .SENİ YETİŞTİREN ANNE VE BABANDAN ALLAH RAZI OLSUN.YAKIŞIKLI OĞLUNUN SÜNNETİDE HAYIRLI OLSUN.


Başlık:

KUTLAMA

06:38:50

Gönderen:

HAMZA GÜLEÇ

18/Eylül/2012

SAMİM BEY ASALET VE EFENDİLİĞİNİZİ BİR KEZ DAHA GÖSTERDİNİZ .SENİ YETİŞTİREN ANNE VE BABANDAN ALLAH RAZI OLSUN.YAKIŞIKLI OĞLUNUN SÜNNETİDE HAYIRLI OLSUN.


Başlık:

kutlama

08:25:31

Gönderen:

ali doğru

17/Eylül/2012

samim oğlum seni candan tebrik ederim. güzel bir ortam yapmışsın, ne mutluki bizlere, sayenizde böyle güzel beraberlik gördük inşallah bundan sonrada hep böyle olur.haymanayada bu yakışır.inşallah oğlunun damatlığınıda görürüz.hayırlı olsun.


Başlık:

yakışan başkan

07:57:46

Gönderen:

murat

17/Eylül/2012

hayranlık ve saygıyla izlediğim yaşar ailesi ve samim yaşara hayırlı olsun diyor,başkanlık koltuğuna sonuna kadar kendisinin yakıştığını düşünüyor ve sonuna kadar kendisine destek sözü veriyorum..


Başlık:

tek başkan

07:30:00

Gönderen:

ali

17/Eylül/2012

kelimenin bittiği yerdeyiz,tek başkan samim yaşar hayırlı uğurlu olsun.


Başlık:

secim

13:41:50

Gönderen:

ahmet dursun

15/Eylül/2012

dugun hayırlı olsun yaşar ailesine yalnız ben iclerinde hacı aysuyu göremedim belki davet edilmemiştir bilmiyorum ama onunda orada olmasını isterdim secimlere şurda bir yıl kalmışken göruyorumda adaylar harıl harıl calışıyolar yakında adaylar projeleriyle karşımıza cıkarlar hepsine başarılar


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin