Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

HAYMANASPOR MU?
21/09/2012

Ankara Amatör Birinci Lig takımları yaklaşık 2 ay önce kamp ve antrenman çalışmalarına başlarken, lige yaklaşık 2 haftalık bir süre kalmasına karşın Haymanaspor’un ne varlığı belli, ne de yokluğu!

 

2010 yılında Ankara Amatör Süper Lig’de oynayan Haymanaspor, kötü bir sezon yaşayarak, Ankara Amatör Birinci Lige düşmüştü.
İki yıldır Ankara Amatör Birinci Ligde mücadele eden Haymanaspor geçen yıl da bir alt kümeye düşmekten son haftalarda kurtulmuştu.
6 EKİM’DE SEZONUN İLK RESMİ MAÇI YAPILACAK
Uzun süredir sahalarda gözükmeyen Haymanaspor’u taraftarlar merak ettiklerini, ligde mücadele edip etmeyeceklerini gazetemize sorarak bilgi istediler.
Edindiğimiz bilgilere göre 26 Eylül’de Ankara Amatör Süper Lige bağlı tüm takımların sezon fikstürleri çekilecek ve 6 Ekim’de de ligin ilk maçı ile sezon resmen başlayacak.
Amatör Birinci Ligin bir çok takımı aylar önce kamp, kros, antremanlar ve hazırlık maçlarına başlarken, Haymanaspor ne antrenmana çıktı, ne de hazırlık maçı yaptı. Yöneticiler kısa zamanda çalışmalara başlayacaklarını ve maçlara çıkacaklarını  söylediler.
“TAKIM NET OLARAK OTURMADI”
Haymanaspor Başkanı Turgut Aysu, geçtiğimiz hafta Ankara’da ve Haymana’da takım olarak düz koşulara başladıklarını, ancak halen takımı net olarak oturtamadıklarını söyledi.
Takımdaki maddi sıkıntıların devam ettiğini belirten Başkan Turgut Aysu, Haymanalıların takıma sahip çıkmadıklarını dile getirerek isyan etti.
Öte yandan Haymanaspor’da geçtiğimiz yıllarda top koşturan Zafer, Enis, Kemal, Tanju, Halit, Sercan, Berat ve Ahmet gibi isimlerin bu yıl da bulunacağını, takımın kalan kısmını ise Ankara ağırlıklı oluşturacaklarını vurguladı.
“ŞAMPİYONLUĞA OYNAMAK İSTİYORUZ”
Takım hakkında gazetemize konuşan Haymanaspor Başkanı Turgut Aysu şu açıklamalarda bulundu: “Haymanaspor’a herkesin destek olması gerekiyor. Ancak şuana kadar ciddi manada bir destek alamadık. Haymana Belediyesi haricinde Haymanaspor’a neredeyse destek olan hiç kimse yok. Bana göre Haymanaspor, ilçemizin dışarıya açılan penceresi ve Haymana’nın da aynasıdır. Haymanaspor varolduğu ve büyüdüğü sürece her daim Haymana’nın tanıtımına da büyük katkı sağlayacaktır. Biz istiyoruz ki, takım olarak sürekli büyüyelim, her sezon şampiyon olalım, ulusal anlamda herkesin tanıdığı, adını duyduğu bir camia olalım. Fakat bunun bilincinde olmayan çok sayıda hemşerimiz var. Ben Haymanaspor’un tüm taraftarlarına söz veriyorum; gerekli desteği verdikleri takdirde bu yıl şampiyonluğa oynayacağız.”

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " HAYMANASPOR MU? " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Tribün

10:06:52

Gönderen:

Genç Haymalıgüçlüler

23/Eylül/2012

İnşallah tribünde yerimiz alıp desteğimi vereceğiz maddi krizdende çıkcamıza inanıyorum bu büyük taraftarla takımla şampiyonluğa ulaşacağız.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin