Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“HACI AYSU SİYASİ MEVTADIR”
10/06/2016

Haymana Gençlik Derneği, Belediye Başkanı Özdemir Turgut ile bir görüşme gerçekleştirdi. Bizde Haymana Gazetesi olarak olduğu gibi yayınlıyoruz.
-Belediyemizin şuanki mali durumu ile eski durumunu kıyaslarsak, borçlarımız azaldı mı, arttı mı?
Devraldığımızda şirket hariç belediyemizin 58 milyon TL borcu vardı. Yaptığımız yapılandırmalardan gelen avantajlar ve yaptığımız ödemeler ile 27 milyon 476 bin 132 lira azalarak borcumuz 30 milyon liraya düştü. Yapılandırma sayesinde yüzde 65-70 civarı avantajımız oldu. Aylık 328 bin TL ödeme yapıyoruz, eğer iki ay ödemezsek anlaşma iptal oluyor ve borcumuzun iki katına çıkma tehlikesi oluşuyor. O yüzden bu ödemeleri asla aksatmıyoruz.  Ayrıca avukatların eski dönem işçilere olan borçlardan dolayı alacakları var, bunları da kısım kısım ödüyoruz.
Belediyemize geçen ay gelen para 704 bin lira, giderlerimiz ise 1 milyon 100 bin TL yani belediyemiz 400 bin lira açık veriyor. 2014 yılında ise her ay 300 bin TL civarı para geliyor ve 5 mahalleye hizmet veriliyordu, yani mahalle başı 60 bin lira düşüyordu, şu an ise mahalle başına düşen bütçe 10 bin lira civarı. 
-Belediye ve Şirket personeline kaç aylık borç var? Yeni Personel alımı ya da işten çıkışı yapılacak mı?
Belediye personelimize borç yok. Şirket personeline ise 507 bin lira borcumuz var. İnşallah sezon açılınca bu borcu kapatmayı hedefliyoruz. Geçtiğimiz dönemde 45-50 arkadaşımızı mecburen çıkarmak zorunda kaldık. İş-kur kapsamında alımlar olabilir.
-Ankara ve Konya yol çalışmalarındaki son durum nedir?
Melih Bey’e çok teşekkür ediyorum bütçesini ayırdı, yolumuz yapılıyor. Teknik elemanlar bir dönem yolun tamamlanmasının uzun sürebileceğini ilettiler, bizde gerekli girişimleri yaparak hızlanması sağladık. Ek iki şantiyeden destek alarak yolun Ağustos sonunda bitirileceği sözünü aldık. İnşallah Eylül ayında yapacağımız uluslararası etkinlikte açılışını yapacağız.
Konya yolu’nda alt yapı çalışmaları bu yıl bitecek, asfaltı da seneye atılacak ve bu  yolumuzu da hizmete açacağız.
-Milli Park projesine göre bugüne kadar neler yapıldı, bundan sonra neler yapılacak?
İlk etapta Mangal Dağı’nda yol açıldı, mevzi ve siperler açığa çıkarıldı, sosyal tesis alanı yapılıyor. Çardaklar,  asfaltlama ve ağaç dikim çalışmaları yapılıyor. Şehitlerimizin mezarlarının tespiti için Jeo-radar çalışması yapılarak 160 şehidimizin mezarına ulaşıldı. Bu mezarların bulunduğu yerlere anıt mezarlar yapılıyor. Ankara Ticaret Odasının da desteğiyle Yılan Eseri tepesine anıt yapılacak. Güzel projeler hazırlandı, seyir tepesi yapılması düşünülüyor. Çaldağ okulumuz müzeye dönüştürülecek. Savaşı birebir yaşatacak alanlar yapılacak.
2-4 Eylül arası Amerika, Romanya, Macaristan’dan gelen ekiplerin de katılımıyla uluslararası tanıtım etkinliği yapacağız, devlet büyüklerimizi de davet ederek toplu açılışlarımızı yapacağız. 
-Kamu ya da özel teşebbüs tarafından yapılacak yeni bir proje var mı?
Tanıtımda çok geç kalmışız. Biz iki yıldır ciddi manada reklam yapıyoruz, ama daha yüzde 5’lerdeyiz. 2-4 Eylül arası yapacağımız programlarla reklamımızı arttıracağız. Büyükelçilerimizi Haymana’da ağırlayarak uluslararası tanıtım yapıyoruz. İnşallah reklam çalışmalarımız bitince, yolumuz da tamamlanınca yeni yatırımcılar gelecektir. Bu arada termal otelimiz yakın zamanda açılacak. Bu tesisin özelliği, termal sağlık tesisi olacağı için Haymanamıza yeni bir ufuk açacak. 
-Sıcak suyumuzda problem var mı? Yeni tesisler açılması için yeterli mi?
Suyumuz sonsuz değil. Ancak bizim şu an iki kuyumuz var ve mevcut tesislerimize yetiyor. Biz göreve gelince su dağıtım projesi yaptırdık ve Turizm Bakanlığına verdik. Turizm Bakanlığı şartlı olarak 1.5 milyon lira ödenek çıkarttı. Bu proje gerçekleşince su otomatik çekilecek ve suyumuzu çok daha ekonomik kullanarak bu sorunu ortadan temelli kaldıracağız.
-Pazar Yeri ve Mezbahane ile ilgili son çalışmalar ne durumda?
Mezbahane ile ilgili çalışmamız var. Önümüzdeki günlerde toplantı yapacağız ardından çalışmalar başlayacak ve mezbahanemizi Haymana’ya kazandıracağız.
Pazar yeri konusunda ise; bizden önce kamulaştırma yapılmış, ama para tam olarak ödenmemiş. Biz bu kalan parayı ödedik. Diğer beş pay sahibiyle de konuşup anlaşarak oraları da kamulaştırdık. Daha sonrasında belediye meclisinde  yapmışken daha geniş yapalım diye karar aldık, orada bir vatandaşımızın arsası var 150 bin TL istendi, bizde sıcak baktık, almak için girişimde bulunduk ancak bu vatandaşımız fiyatı 350 bin TL ye yükseltince bizde meclis kararı alarak imarını meclisten geçirdik. Büyükşehir Meclisinde onay bekliyor. Bu onay gelince kamulaştırma kararı alıp bu arsayı da ekleyerek tüm işlemleri bitirip Büyükşehir Başkanımıza sunacağız. Büyükşehir Başkanımızdan da seneye yapılmak üzere söz aldık.
-Kendinizi değerlendirmek isterseniz geçen 2 yıllık süreci başarılı buluyormusunuz?
Mezbahane ile ilgili çalışmamız var. Bu iki yılda ilk olarak Haymana girişindeki sorunu çözdük ve çift yolumuz yapıldı. Huzur ve güveni tesis ettik. Tır yoluna asfalt atacaktık, ancak yolun içinde bir çok vatandaşın arsası çıktı. Sözde belediyecilik yapmışlar. Bu sorunları tek tek çözerek asfalt atılmasını sağlayacağız. Ankara yoluyla ilgili elektrik direklerinin kaldırılması ile alakalı 3 ay uğraştım, yoksa yolumuz seneye kalacaktı. Kültür Merkezi’nin kaloriferi yoktu, bunu bırakın tapusu dahi yoktu. Kaloriferi unutmuşlar! Bunların belediyeciliği bu kadar. Biz projesini yaptık 700 bin TL civarı maliyeti var, yüzde 50 sini hibe alıyoruz. Bu sorunu da çözeceğiz. Bir proje yaptık 3’te bir hibe kazandık, 3 ülkeye gidip Haymana’nın tanıtımı ile alakalı çalışma yapacağız. Bu proje kapsamında 1 milyon lira hibe alacağız ve bu parayla da suyumuzun uluslararası tescilini yapacağız. Taziye evini bu sene yapacağız. Hamam kültürünü değiştiriyoruz, termal otelle birlikte sağlık turizmine geçiyoruz. İnşallah yeni yatırımcılar da getireceğiz. Göletin etrafının imarını yapıyoruz, orada hazine ve şahıs arazileri var. Burada vatandaşlarımızı da mağdur etmeden uzlaşarak büyükşehrimize sorunsuz teslim edeceğiz. Sonrasında ise  sözünü aldık büyükşehir’e bu rekreasyon alanını yaptıracağız.  Pazaryerini, Mezbahaneyi bitireceğiz. Cimcime meydanıyla alakalı fizibilite çalışması yapıyoruz. Oraya bir kapalı otopark düşünüyoruz. Kültür Merkezinin altında ki otoparkın tadilatını yaptırıyoruz burayı hizmete açacağız esnafımız mağdur olmasın diye 45 dk ücretsiz olarak otoparkımızı hizmete açacağız. Cezaeviyle alakalı en az 6-7 kez Adalet Bakanlığı’na gittik, 80 dönüm yer istediler. Yeni Ofis’in yanında 161 dönüm yer vardı, burayı gösterdik. Tüm işlemleri takip ediyoruz, cezaevimizi de Haymana’ya kazandıracağız. Köy yolarını yapıyoruz. Haymanaspor’a destek oluyoruz desteğimiz de devam edecek. Tabi ki başarılı buluyorum daha da iyi olacak.
“-Başkan esnafın arasına çıkmıyor, eleştirilerine ne diyorsunuz?
Taziyedeyim, düğündeyim, bazen kahvede otururum, bazen çorbacıda çorba içerim, her bayram Haymanada’yım. Bu dedikoduları yapan çok az bir grup, kasıtlı ve maksatlı yapılıyor bunlar. Haftanın beş günü Haymana’dayım. Yazın ise iki haftada bir Ankara’ya gidiyorum. Sabahları belediyede, öğleden sonra ise bakanlıklara gidip işlerimizi takip ediyoruz. Her Cuma halk günü yapıp, bilgilendirme yapıyoruz. Tabiki merkezde biraz daha fazla görünmemizi istiyorlarsa, halkımız haklıdır. Ben halktan hiç kopuk olmadım, bundan sonra da olmayacağım.
-Belediye Başkan Yardımcılarınız ve müdürleriniz konusunda ciddi eleştiriler var. Belediyemiz borçlu iken bindikleri makam araçları lüks değil mi? Belediye bürokratlarının Haymana dışında ikamet etmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?
Başkan yardımcılarından İbrahim Bey ile Talip Bey’in araçları var. Bu arkadaşlarımız sürekli bakanlıklara ve büyükşehir’e gitmek zorundalar. Makam aracını bunlara vermeyeceğimde, kime vereceğim? Sonra ben burada oturuyorum, bürokrat arkadaşlarımın çoğunluğuda Haymana’da oturuyorlar.
-Eski Başkan Hacı Aysu’nun sosyal medyada, size yönelik eleştirileri var, bu konuda bir açıklama yapacak mısınız?
Zannederim ki benim “siyasi mevta” dediğim şahıştan bahsediyorsunuz. Termal otel ile alakalı 25 bin TL’ye kiraya verdik, firmanın söküp götüremeyeceği otele yaptığı masrafları, belediyemizce kurulacak encümenlerden ve teknik ekipten oluşan 5 kişilik heyetle tespit edeceğiz. Bayındırlık Bakanlığının birim fiyatları ile komisyonun piyasa tespit fiyatları karşılaştırılacak ve ortaya çıkan fiyat ile ilgili firmanın verdiği fiyat arasında  fark olursa, belediyemiz tarafından fiyatın fahiş olduğuna itiraz edilecek ve komisyonun vermiş olduğu fiyata çekilmesi talep edilecektir. Yani hiçbir şekilde firmanın verdiği fiyat üzerinden belediyemiz ödeme yapmak zorunda değildir. Komisyonun tespit ettiği fiyat seviyesinde firmayla anlaşarak  kiradan kesinti yapılacaktır.  
Arsa satışları ile alakalı 2 kez gazete ilanı verdik. Resmi gazetede yayınladık, taksit  imkanı  sağladık, cazip olsun, talep çok olsun  diye. Önceki dönem başkanı bu arsayı seçimlerden 20 gün evvel 9’a bölerek ihaleye çıkardı ve parsel başı 150 bin TL’den, yani 1 milyon 450 bin liradan satamadı.  Şimdi ben bu arsayı tek parselde 2 milyon 250 bin TL’ye sattım.  Yaklaşık olarak o dönemden 700 bin lira yukarıya sattım, bunun neresi yanlış? Ben burayı peşkeş çekmişim, işte iftira bunlarda, yalan, riya bunlarda. Daha öncesinde ise bir arsamızı, verdiğimiz ilanın çok üstündeki rakam olan 900 bin liraya sattık ve  belediyemiz büyük kâr sağladı. Kimse bunları konuşmuyor. Daha öncede çöp ihalesi ile alakalı “savcılığa vereceğim” diyordu, buyursun versin.
-Peki Sayın Başkan; bu paralar nerelere harcandı?
33 tane bir avukatta eski dönemlerden alacakları ödenmemiş işçi borçları var toplam  850  Bin TL ödemesi var hacizli borçlar bunlar ve 450 bin lira ödedik. Bünyamin Adacı döneminin avukatlarıyla anlaşmadan belediyeden göndermiş adamların sözleşmeleri var bu arkadaşlarda haciz göndermiş 240 bin TL avukatların alacağı var bunları da ödedik. 100 bin lira da şirkete gönderdik arkadaşlara maaş ödensin diye fakat kuruşuna dokunamadılar yapılandırma borçlarına 95 bin lira direk kesildi bunlar da eski dönemden gelen borçlar. öyle bir yöneticilik yapmışlar ki her yerde haciz var.
-Önümüzdeki seçimde de aday olacakmısınız? Adaylığını açıklayan siyasiler var, bu konuda yorumunuz nedir?
Daha çok erken ama bir belediye başkanının tekrar aday olması çok doğal. Eğer ki halkımızdan destek görürsem aday olacağım, zaten kazanamayaçağım seçime girmem. (Başkan Turgut Adaylığını açıklayan adaylar sorusuna ise sadece gülümseyerek yorum yapmadı.)
 
 

Bu yazıya toplam 52 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “HACI AYSU SİYASİ MEVTADIR” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Bırakın gidin yeni gençlere yol verin ayıp ayıp

03:01:10

Gönderen:

Recep

22/6/16

YETER ARTIK YA:Haymana halkı enayi ve saf insanlar ya Aliyi kovala veli gelsin veliyi kovala ali gelsin.Bir zamanlar bünyamin namal.Şimdi hacı özdemir.Ya Allah için birşey diyeceğim.Hacıya oy verdim çalıştım.Hacı gündem oluşturuyor ve başlangıçta kendi adına yorum yazıyor sonra millet balıklamasına dalıyor.belediye başkanı doğru söylemiş siyasi mevta olan bir insanda bu kadar pişkinlik olması pes doğrusu.Ya defolun gidin de yeni yüzler yeni gençler haymanayı yönetsin.Özdemire bakın hiç yorum yazmaya tenezzül etmiyor.O da biliyorki Ak Parti aday gösterirse amenna,göstermezse elveda siyaset diyecek.Bunu söylerken özdemiri sevdiğimi sanmayın.burnumdaki kılı severim özdemiri sevmem.siyaseti ne için yaptıklarını gördük. al birini vur ötekini.Ha Hasaaan ha kel hasaaan.


Başlık:

Hele durun

06:26:31

Gönderen:

Apo

19/6/16

Hele durun daha bunlar iyi günümüz.Eylenin gününüzü gün edin.Yanınızda çalışan gariban işçileri düşünmeyin şu mübarek günde.Adamlar ne yer ne içer umrunuzdamı.Birde çıkıp burda yorum yapıyorsunuz herşeyi güllük gülüstanlık gösteriyorsunuz.Bunun birde yerin altı var.El birliği ile bitirdiniz bu memleketi.Gece saat 8 de bir Allahın kulu yok dışarda.Neymişte asayişi sağlamışlar mafya bitmiş.Bu lafa millet güler siz tamamen bitirdiniz memleketi.Başkan yardımcısı ilçeyi yönetir istediği gibi müdürler gününü gün eder encümenler eylenme peşinde tatilde,her yer pislik içinde.Sizde çıkın hala savunun övünün.Hacıyı suçlayın.Millet hacıyı şimdi mumla arıyor.Milletin korkudan sesi çıkmıyor.Ama unutmayın Allahın da bir hesabı var.İki gün sonra bu halk sormuyacakmı o makam arabaları,o müdürlerin maaşlarını,o tatillere harcanan paraları,o arsaları,o termal in kimlere peşkeş çekildiğini.Daha halada çıkıp savunuyorsunuz ya sizlerede helal olsun.


Başlık:

Yorum

21:53:42

Gönderen:

Aylin

18/6/16

Bit şey sormak istiyorum ben yorum yazan arkadaşlara. Halen hacı Aysu Hakkı`nda neden bu kadar yorum yapılıyor. Yoksa yine gündeme getirip haymanayı mı katledeceksiniz. Zor kurtuldu Haymana ondan Allah askına aklınızı başınıza alın


Başlık:

Çok komik

06:23:58

Gönderen:

Hasan

16/6/16

Çok komiksin Muhammed sahte isimli ..... Gerçekten inanılmazsın. Kendin yazmadığını ispatlamak için aileni bile satıyosun


Başlık:

geçdi bolunun pazarı

23:26:55

Gönderen:

abdül

16/6/16

arkadaşlar şöyle bakıyorumda bir sürü eleştiri var siz istesenizde istemesenizde özdemir bey 5 sene başkan sonuçta çalışma yapmadıysa oy verilmez.başkanın söylediği doğru siyasi mefta hacı olayı mefta olmuş onunla beraber memleketin içine edenlerde aynı.eleştirenler ekmekleri kesilenler kimse bu eleştirelere kulak asmasın.şimdi yanıp tutuşanlar helalinden çalışıp kazansalardı aynı yerlerinde duruyor olacaklardı.eleştirenlerde hepsi hacı döneminde jakuzilere beleş girenler.şimdi neden jakuziye girmiyolar ne oldu size para vermek zormu geliyo .geçti bolunun pazarı sür eşeğini niğdeye.


Başlık:

Perişanız

19:21:51

Gönderen:

Yusuf bey

16/6/16

Kim nederse desin özmdemir beye oy verecegimi naklimi gider afrikaya aldırırım. Haymana perişan oldu 2 yılda. Hacı beyede çok kızıyorum karanlık insanları yanına aldı ailesini çok karıştırdı siyasete miilet olarak bunlardan dolayı vermedik! Gerçi yagmurdan kaçtık doluya yakalandık! Bu sefer şu şartlarda hacı beye oy verecem o karanlık insanlar olmasa, ailesi ve oglu uzak kalırsa parklar kültür seviyesi yüksek insanlara verilecekse oy veririm verdiririm! Degilse hacı beyin gariban babası oldugunu eli açık oldugunu biliyoruz


Başlık:

Artık uyanın

17:51:13

Gönderen:

Ahmet Kemal

16/6/16

Burdan yorum yazan arkadaşlara da söyleyecek bir kaç sözüm var. Artık Hacı Aysu gibi eskide kalmış isimler üzerinde konuşup siyaset yapacağınıza bu ilçeye kimler faydalı olabilir kimi yaparsak daha iyi hizmet eder.onu tartışmak gerekmiyormu.Daha dün milletin tasviye ettiği birini bu gün gündemde tutmak ondan medet umar hale gelmek ne kadar acizce bir durum farkindamisiniz bilmiyorum ama bildiğim bir şey var oda haymana ne hacı ya nede Özdemir e mecbur değil siyaset vitrinini tamamen değiştirmek ve yeni isimler üzerinde tartışmak okadat zor olmasa gerek.1


Başlık:

Bir soruda benden

17:41:56

Gönderen:

Ahmet Kemal

16/6/16

Bana kalırsa gençler en önemli sorulardan birini sormayı ya unutmuşlar yada sormaya cesaret edememisler. Soru şu acaba sayın belediye başkanı ve 1000tl daha fazla maaş alabilmek için jeotermal in yonetim kurulu üyesi olmak adına kırk takla atan vasıfsız kendine bile hayrı olmayan sevgili müdür lehimize mübarek ramazan günü 6 7 aydır maaşını ödemediğiniz işçileriniz aklınıza gelip vicdanınız sızlıyormu. ben sırf size oy verdim diye gece başımı yastığa koyduğumda işçilerin durumu aklıma geldikçe uykularım kaçıyorken sayın başkanın ne kadar umrunda çok merak ediyorum.


Başlık:

AH ILE VAH ILEE..

10:23:31

Gönderen:

BABOŞŞŞ

16/6/16

HACI AYSU SEN ŞU EGONU BI INDIR. HALKLA KUCAKLAS KIMSEYI KENDINE KUSTURME . BUNU YAPARSAN SENIN SIYASET BILGIN VE TECRUBENLE RÖVANSI ALIRSIN . ( NOT . KIMSEYI KENDINE KUSTURME . OYUNU KURALLARINA GORE OYNA , KENDI KOYUN SENIN ARKANDA SAHIPSIZ DEGILSIN BUNUDA UNUTMA )


Başlık:

Hadi hayırlısı

09:21:54

Gönderen:

Ahmet caliskan

16/6/16

Sayin başkan sayın yorum yapan haymana halkı yeter artık Turgut Aysu arasında gidip gelmeyin biri başkanlığını yaptı biride devam ediyor ikiside haymanaya bi katkıda bulunamadı bence yeni yüzler yeni kişiler lazım haymanamiza temiz çalışkan dürüst bir aday lazım aklımdan tek geçen kişi de hacı özkandir kendi köyüne yaptıkları haymana yok denilebilir ben özkan in aday olmasini gönülden istiyorum o koltukta oturmayi hakedecek kişi o dur yaptığı çalışmalar dogrultusunda konuşuyurum benim bilmediğim başka kişiler de olabilir benim aklımdan geçen özkan dir insallah haymanaya yakisan calisalan durust buri cikarda haymanamiz gelismeye baslar yoksa bi sure den sonra haymanayi da polatliya mahhalle yapacaklar sonuc bunu gosteriyor saygilarimla


Başlık:

Hacı abi kendine gel akıllı ollllll

03:05:40

Gönderen:

Recep

15/6/16

Gözlemci güzel gözlemlemişsin.Hacı zaten siyaseten bitmiş ama abi eğer eski hatasını yaparsa ayağa kalkamaz.Ama kendine çeki düzen verirse tekrar aday yaparlar.Mesela bir muhasebe müdürü kadın belediyeyi yönetip,üst düzey personele bugünden itibaren şurdan yemek yemeyeceksin diyorsa ki bu üst düzey amir o kadının üzerinde bir amir ise hacı abi belediye başkanlığı yapmıyordu demektir.Yöneticilik çocuk oyuncağı değildir.Çocuklarını eşini belediye ve cimcime otelden uzak tutmadın.Bak özdemir abinin her hangi bir çocuğu veya eşi otelde beleşleniyormu?Aklını başına al sen bize lazımsın.Nasıl sen haymanalılara sahip çıkmadığın gibi özdemir abide sahip çıkmadı.Eğer adam gibi haymanalılara sahip çıkacaksan yanındayız.Yoksa tırıvırı umurumuzda değil belediye başkanlığı seçimi.


Başlık:

haymanalı

22:17:08

Gönderen:

ihaleye kimseyi sokmadınız

15/6/16

Özdemir başkan açıklamaların hiç gerçekçi degil öncelikle termal oteli fizik tedavi merkezi yapacam deyip kimseyi ihaleye sokmadınız. 20-25 bin tl (bedavaya)verdiniz koca tesisisi şimdide buradaki açıklamanızda aynen şunu söylüyorsunuz yaptıkları masrafları kiradan düşecekmişsiniz şartnamede hiç böyle bişey yazmıyordu siz bu oteli kime verdinizde böyle bir şey şartnameye konuldu acabaaaa!!!! Anlaşılan o ki haymananın koca tesisi peşker çekilmiş kendilerine piyon olarak birilerini koymuşsunuz bunu yakında haymana halkı anlayacak.haymana ve köylerinde parsel parsel arsalar satılıyor ve eski belediye çalışanlarının avukatlarına ödeme yapıyomuş belediyemiz çok güldüm hepimizde inandık ödedigin 50-100 bin sattıkların trilyonluk arsalar noldu acabaaaa Haymananın mallarını sattırmana yardımcı olan haymana halkıda bunu hakketti buda bir gerçek şimdi vicdanınız nasıl rahattır acaba Sen haymanasın büyük düşün şimdide düşünün bakıyım çocuklarınızın gelecegi satılıyor günahıda size


Başlık:

İnsan kendi kendini eleştirirmi

19:36:25

Gönderen:

Muhammet

15/6/16

Daha hala aynı kişiler çıkıp özdemiri eleştirip hacı şanslı diye yorum yazanlar için bunları hacı yazıyor diyorlar.Gerçekten çok cahilsiniz yada müthiş bir korkunuz var.Bu insanlar diyorki evet hacıda düzelme var,siyaset yapıyor,diyalogları iyi ama hacı herşeyden önce çevresine eşine çocuklarına dikkat edecek.Onları bu işten uzak tutacak hatta burdan uzaklaştıracak.Seçimi niye kaybetti hacı mafya kılıklı insanlar yüzünden,ailesi yüzünden,encümenleri yüzünden vede birazda kendiside havalara girdiği için.Şimdi hacı bu yorumları kendisi yapmış olsa ailesini,çoluk çocuğunu yazarmı.Bu kadar cahilmisiniz.Evet kabul edin hacı çok güçlü vede şuan en şanslıda o.Ama çok çalışmalı millete ses vermeli kimseyi küstürmemeli,küsgünlerlede barışmalı.Yani başkan bey eski mevta sizin sayenizde dirildi sizde çevreniz,başkan yardımcılarınız,müdürleriniz yüzünden mevtasınız.Yayınlarsanız sevinirim çünkü şuan durum bu.


Başlık:

DEVRAN DONERMI DERSIN :)

09:35:27

Gönderen:

GOZLEMCI

15/6/16

ONCELIKLE HERSEYIN FARKINDA OLUP TARAF AYRIMI YAPMADN SOZLERIME BASLIYCAM . OZDEMIR BEY SIZ NEKADARDA KENDINIZI BASARALI BULSANIZDA HALK YA DA ŞU SEKILDE DIYIM , HAYMANANIN PROLERE IHTIYACI VAR . PROJELER GELMEDIGI SURECE SIZ BAASARALI OLMSSINIZ .YANI HER BASKAN GIBI SIZDE GELDI VE GITTI OLURSUNUZ . HACI AYSUYU SEVMEM ŞAHSEN . LAKIN HACI AYSUYA COZUMLEMEK ICIN BAKILINCA ESKI DONEME GORE COK DEGISTIGINI GORMEK ZOR OLMASA GEREK . EVET HCI AYSUGERCEKTEN BIRAZ KIPIRDANMIS SEKILDE . HALKA KUCAK ACMIS HERKESI BU SEFER EGOSU TAVN YAPMS SEKILDE DEGILDE CIDDI ANLAMDA HALKTAN BIYMIS GIBI DINLIYOR . HACI AYSU DEWAM EDERSE BU SEKILDE OZDEMIR BEYI BAYA ZORLU YARIS BEKLIYOR.BELKIDE RÖVANŞALINABILIR KENDINE KIMSEYI KUSTURMEKI SENLE DEWAM EDELIM HACI BEY :)


Başlık:

akparti sizi göstermez

22:47:06

Gönderen:

akparti

14/6/16

Tek gercek sende hacıda oguzda alide haymanada silindiniz akparti sizide aday göstermez yanında ak partiyi temizlerler akaprtininin adayı belli herkez biliyo ama iyi bi temizlikten sonra haymana hakettigi yere gelir haymana eski siyasetcilerden kaybetti halada aynı onun bunun adamı olmaktan vaz gecin cekilşn yeni yüzler yeni insanlar gelsin yetmedimi yedginiz içtiginiz onu merak ediyom bu dünyada yatırım baya yaptınız birazda öbür dünyanıza yatırım yapın 2018 den sonra haymana halkı haymanada bi tarih yazacak hepinizi silecek siyaset arenasında ben özdemir başkana kızmıyom bu mileti kandıran aliyle oguza kızıyom ne yüzle bidaha oya gelecekler acaba


Başlık:

Komik

20:55:09

Gönderen:

Alparslan

14/6/16

Bu yazılar çok komik yerlere gitmiş hacı Aysun`un ağzından çıkmış sanki. Gecen yaptığı açılmayı 30 yorum a sığdırmış okuduk zaten face inde aynıları aynı tarz da burada karsılıgındada digerleri yazmış gibi


Başlık:

Hacıhacı

20:50:53

Gönderen:

Hacı

14/6/16

Hacı bey Allah seni islah etsin kendin yazıyosun aşağıdaki arkadasın dediği doğru. Demek hacıda hataları devam ederse biter :) su an bitik değil yani korkutuyorsun insaları kendin yazıp kendin oynuyosun baska iftira neler yazacaksın sabırsızlıkla bekleriz. Böle sardırganlıkları insanlar sevmez biraz mantıklı aklı basında gözükmeye çalış bari


Başlık:

Hacı ve çevresi

18:19:55

Gönderen:

Yusuf bey

14/6/16

Biz bu seçimlerde sayın özdemire oy verdik, şuanki duruma bakınca ciddi manada çok pişman olduk benim gözümde haymana belediyesi battı! Her anlamda. Sayın aysuya gelince eve çevresindeki insanlar huzur ortamını bozdu kendi memletimizde hamama gidiyoruz park parası vermesek dayak yiyecez diyorduk! Bazıları tuhaf insanlar boy göstermeleri tuzu biberi olmuştu. Bu seçim sayın aysu demeyi düşünüyoruz tabi o insanlar yanında yoksa ve başta kendi ogluna kendine yakışır bi düzenleme getirirse geçen bi karpuz almaya gitti çok kızdım sayın aysunun kişiliginin 10 da biri ogluna yansımamış! Burdan rica ediyorum kendisinden! Sayın özdemirin sayfası şimdiden kapandı halkın gözünde işci maaşları su yol sorunu kaplıcaların rezil durumu sürekli borç siyaseti yaparak ortaya bişey koyamaması halkı sıktı artık hayırlı günler.


Başlık:

Bu millet aptalmı

06:02:12

Gönderen:

Turan

13/6/16

Siz bu milleti aptalmı sanıyorsunuz.Biri çıkmış diyorki işte 8 yorum aynı kalem yada bunları yazan hacının kendisi.Gerçektende sizler bu milleti aptalmı sanıyorsunuz.Bu halkımız bizler herşeyin farkındayız.Asıl burda başkanı savunmaya geçen adamın teki,engin,kaan,hacı,mehmet keser,mert,hüseyin,sucu metin bunlar hep aynı kişiler.Bunu burdan okuyup da anlamayan aptaldır.Artık zorunuza gitse de gitmese de özdemir bey bitti.Özdemir bey kendi kendine vede müdürleri sayesinde bitti.Hacıya gelince hacı beyde aynı hataları yapmaya devam ederse ailesine,çevresine ve gezdiği insanlara dikkat etmez ise,kendisine çeki düzen vermez ise oda biter.Ama şuan için hacının ayak sesleri geliyor buda bazılarını korkutuyor.Yani şuan için hacının şansı çok büyük.Ama rüzgarı arkasına alacak milleti küstürmüyecek.


Başlık:

Birdaha yokk

00:13:00

Gönderen:

Köylü

13/6/16

Başkan bi .. ... hacının destek verdiki patkcıları temizle diye sana haymana olarak oy verdik şimdi o adamların hepsi senin panpaların olmuş ben bunu çok metak ettim nasıl bi işbu. 1 vc yaptın ona ... kimse gitmiyor 10 aydır maaş alan yok işciler perişan birdaha sana oy verip başkan yaparsak belediye arsaları yetmedi kendi evlerimizden oluruz tövbe


Başlık:

bakacaz

23:08:09

Gönderen:

ali

13/6/16

2019 yılındada meftalar listesine hacı aysunun yanında sizinde adınız yazılır sayın başkan sonrada dev projeniz 2 gözlü tulavetiniz eser kalır memlekete taki sizden sonra gelene başkan yıkmazsa


Başlık:

siz sadece her şeyi onaylayın

19:20:00

Gönderen:

adamın teki

13/6/16

daha önce kim ne yaptı hangi başkan ne yaptırdı umrunuzda olmadı bi tarafınız yemedi soramadınızda bugün gençler ne güzel çıkıp adeta hesap sorarcasına ne yapıldı ne edildi ne olacak planlar neler diye sorabiliyor sizlerde durmuş sizene de siz kimsiniz de soruyosunuz diye laf cambazlığı yapıyosunuz şu klavyede yazdıklarınızı hanginiz hangi belediye başkanına sorabildiniz?


Başlık:

hakıkat

12:02:49

Gönderen:

durum bu

13/6/16

baskan bey (!) kafanızdakı planı secıme yakın yapcaksın dımı . guya ıkı uc proje secım yakın ıken bıtırılır sonraa otobus ustunde bunu yaptım dersınız. narkozu verırsınız . her ne yaparsanız ypın . mıllet sızınde bu koltuga ykısmıycagını gordu . sıze verdıgım oydan utanıyorum . vebal altına gırdım .( kendınızı fıl avcızı zannedıyosunz . unutmayınn fıl avcısından buyuk ALLAH var )


Başlık:

Bir dahaki seçimden sonra kim mevta kim ayakta göreceğiz...

10:41:49

Gönderen:

Kazım

13/6/16

Millete mevta diyeceğine haymananin ve kendinin haline bak başkan.. Birak da sen başarılı mısın degil misin onu biz söyleyelim. Çok söze gerek yok, bir dahaki seçimden sonra mevta kim canlı kim göreceğiz.. Analar neler doğurmuş... İzle ve gör...


Başlık:

Cok laf ..bos iş

07:56:23

Gönderen:

Vatandas

12/6/16

Burdan sn Baskana sesleniyorum..cok laf yalansiz cok mal haramsiz olmazmis..koskoca 2 bucuk yil gecti..haymanada hicbisey yok.. lakin goruntu cok ..bi bakiyosunuz acilislarda ..bi bakiyosunuz asfalt aracinin ustunde..yahu hemserim bu isler buyuksehirin isleri..sen naptin onu anlat..ama bisey yokki ne anlatacaksin..sen bu mulakati yaparken dilin ne anlatiyo vicdanin ne soyluyo biz herseyin farkindayiz..senden once haci vardi ..oda bos islerle ugrasirdi..sende aynisin..yazik bu memlekete...okadar isciyi cikardin..bi proje gelistirseydin de o iscileri oralarda calistirsaydin ...


Başlık:

5-2 kladı 3

06:42:05

Gönderen:

kemalo

12/6/16

başkan ne yaparsan yap hacı gene o koltugu alacak senden demedi deme bizim tayfa rahat sorun tınne


Başlık:

Haymana

23:36:39

Gönderen:

Engin

12/6/16

Ufku geniş cevresi geniş bir Başkan geldi diye saldırıyorlar. Siz işinize bakın başkanım destekliyoruz


Başlık:

Yorum

23:33:02

Gönderen:

Kaan

12/6/16

Haymana buyume yolunda gidiyo yapan yaptırandan Allah razı olsun. Şimdiye kadar dışlandık gelecek nesiller iyi yasasın bari hayırlısı


Başlık:

Mevta

23:18:15

Gönderen:

Ahmet Kemal

12/6/16

Valla başkan doğru söylüyorsun hacı Aysu siyasi bir mevta.Yanlız sende siyasi bir mevta olma yolunda çok emin adımlarla ilerliyorsun farkında değilsin herhalde.Sana hatırlatayım dedim toparlanman için çok az zamanın kaldı eğer toparlanamazsan emin ol senin enkazın hacı ninkinden daha büyük olacak


Başlık:

Hacıhacı

22:20:35

Gönderen:

Hacı

12/6/16

İlk 8 yorum ayrı isimlerle hacının kendi yazısı


Başlık:

yaşayan bir ölü gibisin Turgut

22:16:57

Gönderen:

akif

12/6/16

Memleket kan ağlıyor parsel parsel arsalar satılırken devlet tarafından belediyemiz e para akarken değil haymanaya çivi Çakmak gariban belediye işçilerinin 5 aydır maaş lari verilmiyor şahsi meseleleri bırakıp bir an önce haymanaya hizmet halkımıza nimet bekliyoruz herkezi görevinin başına bekliyoruz. .


Başlık:

Yazıklar olsun

10:06:09

Gönderen:

Ahmet

12/6/16

Sayin başkan bu yazdiklarinizla sadece bizi haymana halkını gecistiriyosun haymanaya daha adam akıllı bi başkan gelmedi gelen yiyo giden yiyo bari yiyosunuz bişiler de yapın ki haymanaya baskalarida bunlar yiyo ama çalışıyo da desin sizde bu da yok ben haymana da hacı özkan gibi dürüst çalışkan güvenilir bi kişi görmedim bi kaç duyum aldım aday olmasi konusunda inşallah dogrudur duyduklarım aday olurda bizi sizlerden kurtarir tek hizmet edecek kişidir yemez etmez çalışır hizmet getirir hacı özkan saygilarimla


Başlık:

bitmişş

04:58:39

Gönderen:

memet ali

11/6/16

haymana bitmiş siz ekibiniz ilçe başkanıda dahil haymanayı bitirdiniz size oy verdin vermez olaydım ne hacıya ne sana oy verilmez inşallah akparti sizi be ilçeyi alırda memleket kurtulur yoksa ne akparti kalır nede siz artık eski siyasetcileri görmek istemiyoruz hacı özdemir oguz ve aliyi haymada siyasette görmek istemiyoruz bu halkın haymananın yakasından düşerseniz haymana gelişir yazık memlekete gercekten yazık artık gidin torunlarınızı sevin yetmedimi haymana kan kaybetmesi hangi kurum düzgün hangi hacıya oy vermedim vermemde sanada ama şu bi gercek hacı ilçe başkanlıgını yaptıgında calıştı bunun gibi el pence durup menfatine bakmadı adacı zamanında bide muhalefet yok haymanada korkudan chp ilçe başkanı agzını acmıyo bu satılan arsaları anayasa mahkemesine götürsene nerde ama herkez başını gömmüş bekliyo allah biliyo kulda biliyo hayöana 10 yıl geriye gittt


Başlık:

Yorumalarr

02:03:40

Gönderen:

Mehmet keser

11/6/16

Sn. Hacı Aysun`un yorumlarına benziyor bu iftiralar :) sanki aynı sözler


Başlık:

Bir soru

02:00:58

Gönderen:

Mert

11/6/16

Eski Başkan bu kadar parayı nereye harcadın biz niye bişe görmedik. Birde ... herkese saldırıyor Allah akıl fikir versin diyorum


Başlık:

Mevtaaa

01:56:39

Gönderen:

Hüseyin

11/6/16

Özdemir çok güzel isim bulmuş Haymana ...... Siyasi mevta. Kendini gündeme getirirken komik duruma düşüyor eski Başkan yakınları uyarmıyormu merak ediyorum


Başlık:

Haymana

01:54:04

Gönderen:

Sucu Metin

11/6/16

Bu açıklamalar güzel seyler. Eskiden kim ne yapar kimsenin haberi olmazdı o yüzden bu kadar borç galiba


Başlık:

Saadet

01:52:06

Gönderen:

Saadet

11/6/16

Bazılarının zoruna gidiyor haymananın ilerlemesi yolların yapımı milli park projesi. Temizliği otopark mafyalarının temizlenmesi vs. Herşey daha iyiye gidecek inşallah iftiralar çoğalsa bile başkanım siz aynen devam edin herkes herkesi inanınki biliyor


Başlık:

Haymana

01:49:14

Gönderen:

Mehmet

11/6/16

Bu kadar borcu Nasıl yapmışlar haymanada yapılan bişe yok 30 senedir yazıklar olsun


Başlık:

Belli olmuyor

01:47:36

Gönderen:

Yasin

11/6/16

Olumsuz bu kadar yorumları yazan ı kimse anlamıyor kim olduğunu :))


Başlık:

Haymana

01:45:47

Gönderen:

Veysel

11/6/16

Şimdi benim anlamadığım borç ya vardır ya yoktur eski Başkan borçsuz bıraktım diyor yeni Başkan da resmi borçları ödüyor. Bu isin gizlisi olurmu merak ediyorum. Ayrıca eski başkanın açıklamaları desteksiz herkese saldırıyor buna birileri dur desin haymananın adını kötülüyor. Gerçekten bir sıkıntı varsa mahkemeye gidilsin böle hoş değil kınıyorum


Başlık:

Basılalar dilerim

01:41:56

Gönderen:

Doğan

11/6/16

Başkanıma teşekkür ediyorum ve diyorumki Haymana düsmanlarına fırsat verme yollar yapılıyor diye kahroluyolar Basralılar dilerim herkese saygılar sevgiler.


Başlık:

Haymana

01:39:17

Gönderen:

Mehmet

11/6/16

Başkan acık yüreklilikle bu kadar anlatmış alttaki yorumların tamamını 1 kişinin attığını düşünüyorum kim oldugu belli çünkü herzamankimi gibi iftira kokan olumsuz anlamsız yazılar. Ben şahsen gidişattan memnunum göz görüyor Başkan`ın calışmalarını uğraşlarını Haymana hiç olmadığı kadar reklamı yapılıyor gurur duyuyoruz inşallah daha iyi olur


Başlık:

seni başkan yaptırmayacağız özdemir!

23:15:20

Gönderen:

keser döner sap döner!

11/6/16

bu açıklamanı unutma belediye reisi..... sen o koltuğa sadece kendi bireysel çabalarınla gelmedin! aysunun karşısındaki muhalefetin senin etrafında birleşmesi sonucu o koltuğa oturdun! emaneten oturuyorsun bilesin, bugün seni oraya oturtan güruh yarın seni kapının önünede koymasını bilir! yola çıktıklarını çatır çatır harcadın, ekibini ilk haftada dağıttın, etrafında kala kala üç beş şakşakçı kalmış onlarıda ..... diye duruyorlar, .... hele bir kes bakalım? ee geriye ne kaldı? kiminle seçime gideceksin? cimcime oteli .... .... ..... ..... ...... arkadaşların hariç ardında kim kalmış?................ özköyleri unut kendi köyünde bile çıkamazsın artık, türk köyleri zaten hepten koptu, haymana merkez yanıyor herkez! velhasılıkelam sayın reis şu önündeki kalan süreyi iyi değerlendir, .... götürebildiğini... çünkü emekliliğinde ... .... ....  lazım olur! SENİ BAŞKAN YAPTIRMAYACAОIZ!


Başlık:

Hacı Aycu

20:00:28

Gönderen:

Haymanalı Asker

11/6/16

Ben HACI AYSU sayesinde işe girdim ekmeğimi onun desteğiyle kazanıyorum son seçimde bir kızgınlıkla oyumu size verdim. Mevta dediğini HACI AYSU şu an haymana da aranan adam oldu siz çok boş işlerle uğraşıyorsunuz asayışı sağladım diyorsunuz siz Haymana emniyet müdürü mü oldunuz bırakın herkes görevini yapsın ben lise mezunuyum belki çok katkı sağlayacak cümleler kuramam Mevta dediğiniz kişi sizi başka partide olduğunuz halde Ak partiye aldı o yıllarda gençlik kollarındaydım herşeyi görüyordum. sattığınız arsaların paralarını liste yapıp haymana meydanına asın halk görsün sonra arkanızdan dedikodu yapmasınlar.dürüst siyasetçi bu şekilde olmalı.bir önceki başkana yolsuzluk yaptı suçlaması yapan kişi kendisini dürüst çalıştığını da göstermeli yarin siz gidince gelen kişi bu sefer sizin yolsuzluklarını konuşur. Şunu da belirtmek isterim gelecek seçimde HACI AYSU aday olsun yine oy vermeyeceğim ama doğru gördüklerimi de yazıyorum.


Başlık:

Çok güldüm

19:58:40

Gönderen:

Hasan3

11/6/16

GÜldüm çok hoş da ya şuan siz hangi durumdasınız baktınız mı hiç.İnanın ki başkanım siz şuan çok daha kötü durumdasınız.Haymanada çıkın da bir gezin bir bakın etrafınıza.Kim kaldı yanınızda.Size şu an var ya kral çıplak oyununu oynuyorlar vede sizde kanıyorsunuz buna.Bakın başkanım yemin ederimki hemde ağzımın orucu ile şuan merkezden 500 oyu almanız imkansız.Ama yanınızdakiler sizi pohpoh luyorlar.Hâlbuki kral ve yönetimi çıplak halk bunu gördü,biliyorda ama korkudan kimse birşey diyemiyor.Ne diyelim baş kanım çok şeyler var daha söylenecek de olmuyor işte.Biz ettik biz bulduk napalım.


Başlık:

Çok güldüm

19:49:05

Gönderen:

Hasan2

11/6/16

Gidip birlikte kuzu yediğiniz kişilerin tanıdıklarımı.Hani yani varmı altında bişeyler.Birde bu kişiler saten mim li.Aynı bu işleri önceden de yaptılar.Sonra başkanım diyorsunuz ki şirket personeline 5 yüzbin küsür borcumuz var,çok borcumuz olduğu için çıkarttık işçileri.El insaf başkanım harbi harbi çıkın deyin seçimi kazandığınızdan bu yana siz,encümenler,müdürler ve bazı kişiler ile yurt içi ve yurt dışı gezmelere nerelere gittiniz vede buralara resmi ne kadar ödendi.Tabiki birde el altından harcananlar kıbrıstakiler falan filan hariç.Evet bunuda açıklayın bakalım işçilere borcunuz olan parayı geçiyormu.Sonra başkanım işkura işe aldığınız fakat asla hiç ama hiç işe gelmeyen encümen yakınlarını,müdür ve başkan yardımcıları yakınlarını,sonra bazı personellerin eşlerini,çocuklarını niye yazmadınız.Yada serkan bey bunları niye sormuyorki.Sonra başkanım memet öztaş ın makam arabası özel şoför u yokmu.Gerçekten başkanım çok güldürdünüz.Birde başkanım hacıya siyasi mevta demişsiniz çok


Başlık:

cevaplar hakkında

19:42:46

Gönderen:

Ali Osman

11/6/16

Başkan beyin cevaplarına özellikle dikkat etmeye çalıştım sonuçta Haymana belediyesi olarak 2.5 yılda ne yaptı diye gördüğüm arsa satışı yapıp borç ödeme borç yapılandırması başka hiç bir icraatını göremedim.Ben Haymanada yaşamadığım için verilen cevaplara göre yorum yapıyorum. 1--Ankara ve Konya yol çalışmalarındaki son durum nedir?Bu görev Ulaştırma bakanlığına ait olup takibinin Ak parti ilçe teşkilatının yapması gerektiği(Hükümetin görevi)(Hacı aysu İlçe başkanlığı dönemi) 2--Milli Park projesine göre bugüne kadar neler yapıldı, bundan sonra neler yapılacak?Milli savunma bakanlığı sorumluluğunda yürüyen bir çalışma(hacı aysu dönemi alt yapı çalışması yapıldı) 3--Pazar Yeri ve Mezbahane ne durumda?Büyükşehir beledidesi YAPACAKMIŞ Birkaç soruya örnek vermek istedim ben burada inanın Haymana belediyesinin yapacağı bir proje göremedim başkan beyin açıklamasından. Birde dikkatimi çeken Tüm mahallelere himzeti büyükşehir götürmektedir Haymana belediyesi ne hizmeti olmuş.


Başlık:

İnanmadım

19:40:03

Gönderen:

Yusuf

11/6/16

Başkan hala en borç ödüyoruz siyaseti yapıyorsuz onuda beceremiyorsun, yüzde 60 indirim oldu aylık 450 ödüyoruz derken ben güldüm 2.5 yıldır aynı rakama ödüyoruz demeyin artık,arsa işini gelince satış şartları bakınca alan kişininde işine yaramaz ama ondan alan kişiye şartnameye işlemiyor ozamanda o para komik kalıyor bunu çok iyi biliyorsunuz! Sürekli makam aracı veriyorsanız icraat içindir ne yaptız wc den başka hamamlar keş gibi memleket perişan bide şu .... çocuk yine çıktı piyasaya gençlik dernek başkanı ne işe yarıyorsa etiket yapmaktan başka


Başlık:

Çok güldüm

19:31:29

Gönderen:

Hasan1

11/6/16

Lütfen hüseyin bey yazımı yayınlayın bu aralar insanlar belediye ye yapılan eleştirileri yayınlamadığınızı söylüyorlar.Ben inanmıyorum buna ve gerçektende sizi seviyoruz.Başkan bey röportajı okudum hemde 3 defa Allah razı olsun sizden şu mübarek gün güldürdünüz beni.Haymana için her şey yapıla CAK,CEK,CEK.Allah aşkına yaptığınız hiç mi iş yok şimdiye kadar.Birde bu aralar Büyükşehir in yapmış olduğu işleri sahiplenmeye başladınız.Hangi mantığa sığar siz termal oteli devredip artık kaç yıllığına verdiyseniz vede buranın da tadilatını belediyeye ödetin.Yada kiradan düşün bu nasıl mantık başkan bey kimi kandırıyorsunuz.Hadi diyelim bu adamlar 2 trilyon masraf ettiler ve bunuda kiradan düştüler 10 yıl bunlar kullanacak peki on yılın sonunda bırakacakları zaman tekrar bu sefer kendileri kendi ceplerinden sıfır yapıp teslim edeceklermi.Milleti saf sandınız herhalde başkanım bu işin altında çok çapanoğlu var.Birde bu yatırımcılar tanıdık mı acaba.Hangi tanıdığınız samimi olduğunuz arasıra


Başlık:

Herkesi Kınıyorum

04:53:39

Gönderen:

Umut Öztürk

10/6/16

hüseyin bey önce sizi kınayarak sözlerime başlamak istiyorum, ardından da bu zatı. gazeteciyim diyorsunuz. Aysu`nun hiç bir açıklamasını gazetenizde göremiyoruz, ardından da bu zatın `siyasi mevta` kelimesini manşetten veriyorsunuz. Buradan bu zata sesleniyorum, aysunun açıklamalarına karşı hiç iç açıcı bir açıklama yapmadınız. kaçamak yapmış gibi bir cevap vermeniz söz konusu olmuş yani ne yaparsanız yapın bu halk sizin ne olduğunuzu gördü.


Başlık:

serkan yollarda

03:43:34

Gönderen:

akif

10/6/16

serkan bey arayı bulmuşsun ama haymana kan aglıyor haberınız yok


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin