Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“MİDAS MÜCEVHER GİBİ OLACAK”
21/09/2012

Eski adı Resort, yeni adı Midas olan otel hakkında gazetemize konuşan Şirket Sahibi Mehmet Özlü: “Midas Otel Haymana’nın yeni yüzü olacak” dedi.

 

SİMTUR Otelcilik Anomim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özlü, eski adı Resort, yeni adı Midas olan otel hakkında gazetemize konuştu.
Otelde inşaat çalışmalarını 60 kişilik bir ekiple sürdürdüklerini söyleyen Özlü, Midas Otel’in mücevher gibi bir görünüme sahip olacağını, Haymana’ya gelen tüm misafirlerin övgüyle otellerinden bahsedeceğini, Haymana’nın tanıtımına ciddi manada katkı sağlayacağını dile getirdi.
Gazetemizin sorularına yanıt veren Özlü, otel hakkında şu açıklamaları yaptı: “Halen, Ankara Midas ve Midas Park Side/ANTALYA Otellerini işletmekte olan SİMTUR Otelcilik A.Ş firmamız otel zincirine  Midas Haymana Termal Otelini de dahil etmek için inşaat çalışmalarını hızla sürdürüyor. Şirketimiz; turizmde,  deniz, şehir otelcilik konseptini termal otel  ile zenginleştirmek istiyor. Haymana Belediyesi’nden almış olduğumuz Resort Oteli, yeniden  projelendirdik. Bu projemizde termal turizme farklı bir bakış açısı ve hizmet standardı kazandırmak istiyor, yurtiçi ve yurtdışından yerli ve yabancı  müşterilerin dikkatini Haymana’ya çekmeyi hedeflliyoruz.
Otelimiz 130 yatak kapasiteli olup, içinde havuzlar, SPA&WELNESS birimleri, aile banyoları, termal havuzları, yüzme havuzları, fin hamamı, sauna Türk hamamları, her türlü masaj ve cilt bakım analiz üniteleri bulunmaktadır. Amacımız sağlık ve güzellik alanında termali verimli bir şeklide kullanmak.
Geniş  restaurantımızda ve alakart hizmet birimlerimizde, Türk ve yabancı mutfakların en leziz yemeklerini ilçemizde çıkartmayı hedefliyor ve bu anlamda lezzet merkezi olmaya aday bir otel olmak istiyoruz.
Ayrıca ilçemiz insanının misafirlerini ağırlayabileceği, toplantılarını yapabileceği nezih mekanları da otelimiz bünyesine katıyoruz. Yazın  havuz başı düğünleri ve toplantıları düzenlemek günü birlik misafirlerinizi ağırlayabilmek için bahçemizi ve havuz başını yeniden reorganize ediyoruz.
Otelimizde her biri tecrübeli 40 kişi istihdam edecek, ilçemiz gençlerinin de kariyer ve meslek sahibi olabilmelerine vesile olacak bir yatırım yapıyoruz.
Açılışını Kurban Bayramı öncesi yapmayı hedeflediğimiz Midas Oteli 4 yıldız turizm belgeli ve butik otel tarzında işletmeyi  düşünüyoruz. Otelimizle Haymana’ya bir renk katmak istiyor, Haymanalı vatandaşlarımızın her yerde övgüyle bahsedebileceği bir mücevher hazırlıyoruz. 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “MİDAS MÜCEVHER GİBİ OLACAK” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

hayırlısı

23:16:41

Gönderen:

hasan İNAÇ

23/Eylül/2012

Sayın MEHMET ÖZLÜ ye bu yatırımın dan dolayı kutlarım ve inşallah her şey gönlünce olur, ferdi bey size katılıyorum terçübeli personel çok önemli ve benim gibi 4 yabancı dil bilen ve 20 yıldır 5 yıldızlı hotel lerde önbüro da çalışmiş bir insan haymana nın herhangi bir hotelinde iş bulamıyor neden acaba


Başlık:

hayırlı olsun

16:48:34

Gönderen:

ferdi

22/Eylül/2012

personel çok önemli umarım titiz davranırlar


Başlık:

hayirlara vesile olmasi dilegiyle

16:06:41

Gönderen:

Muhammed Karayel

21/Eylül/2012

Haymana da bu tür turizm hizmet faalı Yetlerinde tecrubeli bir ekip tarafindan nezih bir ortamda hizmet verilecek olmasi ilcemiz adina ses getirecegine inaniyorum.Tekrardan hayirlara vesile olmasi temennısiyle..


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin