Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

FETÖ OPERASYONLARINA DEVAM...
26/08/2016

FETO kapsamında gözaltılar ve açığa almalara bu hafta da devam edildi. İlçe Tarım Müdürlüğü ve bazı esnaflara hafta içi operasyonlar düzenlendi.

   15 Temmuz sonrası çalkantılı ve hareketli günler yaşayan ilçemiz kısa süreli bir durgunluktan sonra yeni operasyonlara sahne oldu.
    Daha önce FETÖ Soruşturmasında görevleri esnasında gözaltına alınan İlçe Tarım Müdürlüğünde  çalışan İlçe Tarım Müdürü ve 4 memur tekrar memuriyetlerine dönmüşlerdi.
   Ancak geçen hafta içi yeni bir kararla tekrar görevlerinden uzaklaştırıldılar.
     İlk operasyon dalgasında gözaltına alınan İlçe Tarım Müdürü H.S ve Ziraat Mühendisleri K.G.Y, O.A, M.Ü ve C.N mahkeme neticesinde tekrar görev yerlerindeki mesailerine başlamışlardı.
   18 Ağustos Perşembe günü ise yeni bir karar alan Haymana Cumhuriyet Savcılığı, kararın ardından İlçe Tarım Müdürü ve 4 Ziraat Mühendisi görevden el çektirilerek açığa alındılar.
    Yine bir süre önce FETÖ soruşturmasında gözaltına alınan ve denetimli şekilde serbest kalan esnaf E.Ç ise tekrar gözaltına alındı. Gözaltına alınmasının ardından mahkeme kararı ile Sincan Cezaevine sevk edildi.
  FETÖ operasyonların bir diğeri de yine Haymana’da esnaflık yapan Ö.K ve K.D ile, K.D’nin Babası R.D’ye yapıldı. İşyerlerinde arama yapan Haymana Emniyetinden ekipler, daha sonra Ö.K ve K.D’yi de gözaltına aldılar.
Daha sonra mahkemeye çıkartılan Ö.K, K.D ve Babası R.D denetimli olarak serbest bırakıldı.


Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " FETÖ OPERASYONLARINA DEVAM... " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Halim Okuyan abi editör haklı

23:07:43

Gönderen:

Ahmet

30/8/16

Halim Okuyan abi bence burada gazetenin haber verilişindeki kısaltılmış isimler ile editörün yazdıkları doğru ve mantıklıdır. Henüz suçluları ispatlanmamış insanların isimlerini deşifre etmek, yarın telafisi mümkün olmayan sonuçların doğmasına neden olur.Bu arada gazetemiz de zarar görür ve o kişiler de rencide olur.


Başlık:

kurumlar saklıyo ilçe teşkilatında bile var

17:42:00

Gönderen:

kemal

29/8/16

bimere akime şikayet etiik bir sürü kamuda kurmlarda toplantılara katılanlar ilçe teşkilatında olanlar nerde saklamayın bosuna cuhur başkanı daklayanlarıda afetmez ak la karanın ayrılması lazım herkez suclu olmaya bilir ama duclu olan para yarfımı yapan halka kurşun atmasınadebeb kim varsa ayıklandın


Başlık:

Haymanada Feto Operasyonu...

06:24:00

Gönderen:

Kazım

28/8/16

Haymanada Feto Operasyonu buz dağının görünen kısmı.. Daha düne kadar fetoya gönül veren onlarca kamu ve belediye çalışanı varken, şimdi bakıyoruz Haymanada gözaltına ve görevden alınanlar bir elin parmaklarını geçmiyor. Emin olun bu Fetocuları bildiği halde saklayan, gizleyen yöneticilerimiz var. Ama merak etmeyin, emri altındaki Fetocuları gizlemek de bir suçtur ve biz hergün bu fetocuları gerekli makamlara şikayet ediyoruz. Suça karışan babamızın oğlu olsa cezasını çekecektir. Zaten bu son alınan esnaflar, yarın birgün içeride ötünce göreceksiniz daha kimlerin de tutuklandığını. Hiç ummadığınız adamların Fetoşla bağlantısı çıkacak. Uyumayın ey milletim, babanız olsa şimdi ya da geçmişte Fetoşa gönül veren herkesi "ÜST" makamlara iletin.


Başlık:

Neden kısaltıyorsunuz

01:57:13

Gönderen:

Halim Okuyan

26/8/16

Sayın editör neden kısaltmalarla yazıyorsunuz.Ulusal basında bile isimler tek tek yazıyor. Gözaltına alınanlar kim ? Haymanadaki fetöcüler kim bilelim...

EDİTÖRÜN NOTU. Haymana küçük bir yer olduğu için, isimleri baş harflerle yazılan şahısların mahkeme süreçleri devam ettiği ve tam olarak suçlu oldukları ispatlanmadığı sürece yıpranmalarını istemiyoruz.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin