Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

ANTRENMANLAR BAŞLADI
28/09/2012

Haymanaspor geçtiğimiz haftadan itibaren Ankara ağırlıklı oluşturulan futbolcularla antrenmanlara başladı.

 

Haymanaspor geçtiğimiz haftadan itibaren Teknik Direktör Ergün Erdoğan önderliğinde takım olarak antrenmanlara başladı.
Ankara ağırlıklı oluşturulan Haymanaspor’da şimdilik 18 futbolcu antrenmanlara katılıyor.
Haymanaspor’un çalışmaları hakkında gazetemize konuşan Antrenör Ergün Erdoğan şunları söyledi: “2012-2013 Sezonu Haymanaspor’a ve tüm taraftarlarımıza hayırlı olsun. Antrenmanlarımıza 10 gündür kros çalışması yaparak başladık. Şuan itibariyle saha içi çalışmalarımızı yürütüyor kondisyon, kuvvet ve çabukluk antrenmanlarını yapıyoruz. Ligdeki hedefimiz şampiyon olmak. Sağolsun Haymanaspor Başkanımız Turgut Aysu takımımız için elinden gelinin fazlasını yapıyor. Aysu’ya maddi ve manevi olarak Haymanalıların sahip çıkması gerekiyor.” dedi.
Haymanaspor Başkanı Turgut Aysu ise gazetemize yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Haymanaspor’un tüm ihtiyaçlarını ve malzemelerini sağlayan, maddi ve manevi desteğini üzerimizden eksik etmeyen Haymana Belediye Başkanımız Sayın Hacı Aysu’ya teşekkür ederim. Bizim standart olarak her ay minimum 7 Bin TL giderimiz oluyor. Bu giderlerimizin neredeyse tamamını Belediye Başkanımız Hacı Aysu karşılıyor. Biz istiyoruzki, Haymanalılar da takımımıza katkı sağlasınlar. Haymanaspor bu yıldan itibaren şampiyonluk parolası ile yoluna devam edecektir. Haymanalılara ve taraftarlarımıza güveniyor, gerekli desteği sağlayacaklarını düşünüyorum. Biz takım olarak maddi sıkıntıları düşünmekten bıktık. 18 Futbolcuya bakmak, onların masraflarını karşılamak ve ürcet ödemek o kadar kolay iş değil.” dedi.
Maddi sıkıntılarla başetmeye çalışan Haymanaspor’un futbulcuları ise, takım olarak lige hazır olduklarını dile getirdiler.
Antrenör Ergün Erdoğan’ın hocalığında Haymanaspor’da şu isimlerin yer alacağı öğrenildi.
Haymanaspor:
Antrenör:  Ergün Erdoğan
Erkan, Hakan, Halit, Sercan, Berat, Tanju, Sinan ve Abdullah Haymanaspor’un eski futbolcuları.
Bu yıl takıma Ankara’dan katılan isimler ise şöyle: Erdoğan Eryamanspor, Adem Rize çayspor, Davut Yeniyolspor, Enis DSİ, Cem Şentepespor, Onur Adaletspor, Serdar Pursaklarspor, Vural Pursaklarspor, Aykut Barışspor, Haydar Ostimspor, Gökhan Şentepespor.
BİZ DE OYNAMAK İSTİYORUZ
Haymanaspor’un gençlerinden oluşan bir grup futbolcu gazetemize gelerek Haymanaspor’da ücretsiz olarak futbol oynamak istediklerini söylediler.
Haymanalı futbocular adına konuşan Hasan Demir isimli futbolcu şunları söyledi: “Pazar günü yapılan idmana 5 arkadaş gittik. Antrenör Ergün Erdoğan ile çalışmalara katıldık. Bize ayrı muamele yapıldı. Biz idmanda çift kale maç esnasında antrenör Ergün Erdoğan yanıma geldi ve aramızda şöyle bir konuşma geçti; “Hasan sen çoğundan iyisin ama biz Ankara’da idmanlarımıza devam edeceğimiz için size ihtiyaç yok” dedi. Ben de Ergün Hoca’ya ‘hocam Haymana’da oturanlar da var şuan ki takım içinde onlar ne olacak peki’ dedim. “Onlar Ankara’ya gelecek” dedi. ‘Bizler de geliriz’ dedim. Ama nafile ne kadar iyi olursak olalım bize ihtiyacı olmadığını söyledi. Ben Haymanalı bir genç olarak Haymanaspor’da oynamak en doğal hakkım. Geçen sezonki futbolcuların çoğu paralarını alamadıkları için takımı ortada bırakıp gittiler. Biz geçen sene de takıma destek çıkmak için elimizden geleni yaptık. Biz para pul istemiyoruz. Sadece ilçemize faydalı olup, Haymanaspor’a alnımızın teriyle sahip çıkmak istiyoruz. Antrenör de bizim futbolumuzu beğenirken biz neden oynayamıyoruz? Haymana’da o kadar yetenekli gençler varken neden 2-3 kişi harici herkes dışarıdan geliyor! Haymana artık gençlerine sahip çıksın.”
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " ANTRENMANLAR BAŞLADI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Haymanaspor

16:11:18

Gönderen:

Hakan ŞAHİN

28/Eylül/2012

Pazar Günü Saat:13,00 Haymanasporun hazırlık maçı varmı


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin