Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

HAYMANALI KONUŞUYOR
16/09/2016

Haymanalılar, kendilerine malettiğimiz Haymana Gazetesi aracılığıyla seslerini duyurmaya devam ediyorlar. Gazetemiz geniş okur kitlesi ile herkesin sesi olacak.
Selçuk Yüzbaşıoğlu
Köyümüzde dün bir şehidimizi uğurladık. Mekanı cennet olsun. Bu vatan uğruna hepimiz feda olmaya hazırız. Şehidimiz Burak Türkoğlu, köyümün memleketimin kısacası hepimizin gururudur. Bu şehitler bayrağımızın ezanlarımızın teminatıdır. Bizi bölmeye parçalamaya, kimsenin gücü yetmez, yetmeyecektir. Dost düşman bunu iyi bilsin. Cenazede bu ruhu herkese gösterdik. Ben milletimin sevdalısı, bu topraklarım müptelasıyım. Başta şehidimiz Burak olmak üzere tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Ayrıca herkesin geçmiş Kurban Bayramını kutlar, İslam Alemine hayırlar getirmesini dilerim.
Berkan ÇINAR
Kurban Bayramının tüm müşterilerimizle beraber, öncelikle Haymanalı hemşerilerimize ve tüm vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini temenni ederim. İnşallah her bayramda olduğu gibi önümüzdeki nice bayramlarda da, dostluğun kardeşliğin, vatan millet sevdasının ön planda olduğu, terörün son bulduğu, insanların umutla ve güvenle yarınlara bakabildiği bayramlar olur. Bu bayram aynı zamanda Haymana esnafı içinde hayırlara vesile olur ve sonraki günlerde  yapılmış yolu ile turizmde atılım ile ve göç veren değilde göç alan bir ilçe olarak mutlu mesut yarınlara ulaşır. Geçmiş Kurban Bayramı tekrardan herkese kutlu olsun. 
Zafer ÖZYİĞİT
Ben Culuklu’yum. Köyümüzün Sarıkaya Mevkiinde çok eski bir tarihi  kale bulunmaktadır. Bu kale ile ilgilenilmesi için ben Başbakanlık ve Kültür Bakanlığına müracaat ettim. Kültür Bakanlığından bir ekip gelip incelemelerde bulundular. Ama sonradan bir haber çıkmadı. Yetkililerden buraya bir bayrak dikilmesini ve ayrıca şehitlerimiz içinde ağaçlar dikilip bir orman yapılmasını istiyorum. Bu ormanın bütün bakımını ben üstlenmeye razıyım. Birde her sabah kesilen elektriklerden bıktık usandık. Hayvanların sağımını yapamıyoruz. Her sabah aynı saatlerde kesiliyor. Köyde perişan olduk bu kesintiler yüzünden.
Zübeyir BAHÇECİ
Haymana için bir şeyler söylemek isterdim lakin yıllardır tamamlanamayan Haymana yolunu,  Belediye mağduru ve bu yüzden esnafı mağdur eden Haymana halkını, Askerlik şubesi vs. kurumun gitmesini ve tepkimizi gösteremeyen siyasi büyükleri, iktidar partisine yıllarca %50 nin üstünde oy veren fakat itirazsız halkı gördükçe söyleyecek pek bir sözüm yok. Yapılması gereken FETÖ gibi, devletin köklerine yerleşen yapı titizlikle kazınıyorsa, PKK da aynı muamele ile kökünün kazınmasını istiyorum.  İş  Haymanalı ve Türkiye ruhunu içinde taşıyan değerli hemşerilere düşmekte. Darbede nasıl sokağa çıkıldıysa nasıl mücadele edildiyse binlerce şehit verdiren PKK içinde bu yapılmalı, yoksa ne farkımız kalır ki PKK sempatizanından. Teröristi besleyen barındıran ve göz yumanda teröristtir. Aslında çok konu var fakat uzatmak istemiyorum. Türkiye için her şeyin hayırlısını diliyorum. Düşün Haymana
 

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " HAYMANALI KONUŞUYOR " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin