Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“AYSU’NUN YAPTIKLARI ORTADA!”
28/09/2012

HAS Parti Haymana Eski İlçe Başkanı Fahri Usta, gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Yıldırım ile birlikte Haymana turu attı ve Haymana Belediyesinin eksik çalışmalarını göstererek eleştirdi.

 

HAS Parti Haymana Eski İlçe Başkanı Fahri Usta, gazetemize yaptığı açıklamada, Haymana Belediyesinin yaptığı çalışmaları hedef alarak, yapılan çalışmaların amacına uygun nitelikte yapılıp, korunmadığını söyleyerek eleştirdi.
Gazetemiz ile birlikte Haymana’yı gezen Usta, Seyran Mahallesi ve Yenimahallenin yol ve park çalışmalarını örnek göstererek, “Haymana Belediyesi’nin yaptığı yol ve park çalışmaları ortada, çalışmalar eksik ve bakımsız. Aynı zamanda gördüğümüz kadarıyla metrekaresi 25 TL’ye malolan parke taşlarının bir kısmının çöpe gittiğini, bir kısmının ise vatandaşların duvarlarına ördüğünü gördük! Şu işaret ettiğimiz yolları Haymana halkı hakediyor mu? Bunu seçmenlerimizin vicdanına bırakıyorum.” dedi. 
Usta, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “Ben 20 yıldır Haymana Siyasetinin içinde aktif olarak çalışıyorum. Şunu herkesin bilmesini isterim ki, siyaset benim vazgeçilmezim değildir. Yeri ve zamanı geldiği zaman siyasetten çekilirim. Benim en büyük idealim bir türlü vazgeçemediğim, şirin ve güzel ilçem Haymana’nın, hem görsel anlamda, hem de ekonomik anlamda zenginleşmesini sağlamak. Bu anlamda ilçe yöneticilerini çalışmaya zorlamak, itelemek, eksik ve yapılmamış çalışmaları hayata geçirmek içindir. Bugün Gazetemiz Yayın Yönetmeni Hüseyin Yıldırım’ı yanıma alarak eksik çalışmaları ilçemize ve yöneticilerimize göstermemin temel amacı da birilerini yıpratmak değil, eksiklikleri gidermek, amacına uygun hale getirmek içindir. Yolların hendekleştiği, değil araçların, insanların dahi yürümekte güçlük çektiği bu yolların yapılmasını, milyarlarca lira harcanarak yapılan yol ve kaldırımların vatandaşlarımızın kullanamamasını, park ve bahçelerin sahipsiz bırakılmasını ve harabeye çevrilmesini istemiyorum. Sayın Aysu, her fırsatta Haymana’ya 5 tane park yaptığını, şu kadar para harcadığını, Haymana yollarının tamamını asfalt ve bordür taşlarla döşediğini söylüyor. Doğru! 5 park ve yollar yapıldı. Ancak Sayın Aysu, gördüğümüz kadarıyla bu işlerin bakımını ve denetimini sağlayamadı.  Şuan 5 park ve yolların hali ortada. Hergün elinde telefonla sabah akşam Haymana’yı gezmesine rağmen bu park ve yolları görmemesi elzem bir durumdur. Bir işi sadece ben yaptım demek için yapmak doğru değildir. Önemli olan bu çalışmaların sürekliliğini ve bakımını sağlamaktır. Milyarlarca para harcayıp da, o yapılanlara arkanı döner ve bakımını sağlamazsan, yaptığın işin hiçbir ehemmiyeti kalmaz.” dedi.
Usta ayrıca Haymana’da göç ve işyeri kapatmalarına da değinerek şunları kaydetti: “Bilindiği üzere ilçemizde son bir buçuk ay içinde benim bildiğim 4 büyük işyeri kapandı. Bunların isimlerini yazacak olursak; Çifçi Market, Cimcime Restorant, Cafe Hanımeli, Yiğit Kasabı gibi yerler yazılabilir. Öte yandan yıllarca Haymana’da muhtarlık yapmış Hacı Demir’in dahi Haymanadan tasını tarağını toplayıp göç ettiğini öğrendim. Yani işin aslına bakılacak olursa Haymana her geçen gün kan kaybetmeye, küçülmeye ve yok olmaya doğru hızla ilerliyor.” dedi.
Usta kendisiyle ilgili geçen hafta gazetemizde yayımlanan “AK Partinin Rozetini Takmaya Hazırım” isimli haber hakkında ise şunları söyledi: “Ben birileri gel sana AK Parti’nin rozetini takıyım desinler diye o cümleyi kullanmadım. Benim orada belirtmek istediğim mevzu, Genel Başkanımız Numan Kurtulmuş isterse, AK Parti’nin rozetini takmaya hazırım dedim. Gazetemizin internet sayfasında konuyla ilgili yapılan bir eleştiri de benim AK Partiye geçmem konusunda asılsız söylemlerde bulunulmuş. Benim AK Parti’ye geçmem kadar doğal bir şey olamaz. Çünkü daha kimse AK Parti’yi ve Sayın Tayyip Erdoğan’ı tanımazken, o günlerde okuduğu bir şiirden dolayı işbirlikçiler tarafından ceza evine atılmasına rağmen, biz Sayın Erdoğan’ın “Bu şarkı burada bitmez” yazılı posterini trafik cezaları yememize rağmen arabamızda ve evimizde taşıyorduk. Bu yüzden kimsenin bizi eleştirmeye hakkı olamaz. Belki de beni internet sayfasında eleştiren o vatandaş, Tayyip Erdoğan’ın içeriye girdiği dönemde o sistemin uşaklığını yapıyordu. Ben AK Parti’ye geçmek istersem, rozeti yakamıza değil, gönlümüze takarız. Çünkü ben de herkes gibi Haymana’yı seven, Haymana’ya birşeyler yapılmasını gönülden isteyen sade bir vatandaşım.”
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 50 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “AYSU’NUN YAPTIKLARI ORTADA!” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

cimcime

20:22:08

Gönderen:

ali öztek

8/Ekim/2012

ali rumuzlu yazan vatandaş gerci soyadı olmayan vatandaş denmez ama] cimcime otele dincer akıncıdan daha tecrubeli ve kariyerli birini bililoyasan gedir onu müdür yabalım cünkü dincer bey zaten türkiyenin en büyük otellerinden riksos otelde yılarca calışmış ve en son ankara riksos otel den ayrılarak memlekete hizmet icin gelmiş senin mesleğin ne gel memleket sendende faydalansın ama memleketin dedikoducuya ihtiyacı yok mesleğin dedikodu sanırım sayın huseyın bey lütfen hakkımda yorum alırsanız sahte isimleri yayınlamayın ve sizde haymana kücük yer emınımkı herkesi tanır gercek isimleri bilirsiniz selamlar


Başlık:

Muratt akıncı sen kime anlatıyon

03:55:53

Gönderen:

HAYMANA SEVDALISI

5/Ekim/2012

Ya murat kültür merkezi diyosun sadece adı var,hamam diyosun tamir yapa yapa hamalar yalama oldu boşuna bir sürü masraf,Yol diyosun tam üstüne bastın hangi yoldan bahsediyon londra asfaltımı yapıldı sanki haymanaya ya asfalt kaldırıldı taş döşediler taşlar ne oldu daha 1 kış gördü hepsi kalktı yerinden akıllı belediyen tuz döktü iyice patlattı dar olan yolumuzu tek yöne çevirdi trafige kapadı iki araç yan yana geçemiyo 5000 nufusu olan haymanadaki trafik istanbulda yok bunlar niye biliyomusun senin gibi kişiler yüzünden pastadan 1 dilimde bize düşer misali padişahım çok yaşa.sana tek soru sor başkanına barajda çalışıyo gösteripte çalışmadıgı halde para sigortası yatan adamlara nesenin komsuna adalet diye sen bunamı diyon artık sana traşada gelinmez artık esnafmısın anlamadık.Herkeslerin gördüğünü sen görmüyormusun yada görmemezliktenmi geliyorsun.delikanlıysan sordugum sorulara cvp yaz bende seni tebrik edeyim murat kardeşim sana kolay gelsin helal kazançlar.sorumun cevabını beklıyorum.kalın saglıcakla


Başlık:

HALA TAKLA ATMAYA DEVAM EDİYOSUN MURAT

16:02:03

Gönderen:

HAYMANALILAR

4/Ekim/2012

YA MURAT İYİ HOŞ DİYOSUN,HAMAM DİYOSUN HAMAMA NE OLDU YENİDEN DÜZELTMELER YAPILDI HER ZAMAN İYİ BİLİNİRKİ YENİDEN TAMİRİ DAHA ÇOK PARA SARFIYATINA YOL ACAR HAMAMLARA MAKYAJ YAPMAKLA HAYMANAMI KALKINDI,YOL DİYOSUN YOLA NE YAPILDI ASFALT KALDIRILDI TAŞ DÖŞENDİ DAHA 1 KIŞ GEŞTİ ÜSTÜNDE ÇÖKTÜ DAGILDI SENCE HOŞ OLDUMU,ÇİFT YÖNLÜ YOLU TEKE ÇEVİRDİNİZ İKİ ARABA YANYANA GECEMİYO,İTFAİYE DİYOSUN İTFAİYE OLUPTA BANA NE ÖZELLİGİ VAR 79 MODEL KAMYON.ESKİ DÜZENEKLER ÜSTÜNDE ÇOKMU HOŞ SANKİ SENİN İTFAİYE GRUBUNDA KAÇ KİŞİ YANGIN EGİTİMİ ALMIŞ PROFOSYONEL OLARAK BU İŞİ YAPIYOR ADAMI HAMAMA VERMİŞLER BEN BURDA DURMAM DİYOR BAŞKANDA YOK KALACAKSIN DAHİ DİYEMİYOR O ZAMAN HADİ İTFAİYEYE,BARAJ DİYOSUN ANCAK BOŞ YERE ORDA ÇALIŞMAYIP VARRMIŞCASIN MAAŞ ALAN VAR.


Başlık:

sayın yavuz göksu

09:53:16

Gönderen:

HAYMANA SEVDALISI

4/Ekim/2012

Yavuz göksu gerçekten haklı yazısında diyorki BAŞKAN ÇOK İYİ GÖTÜRÜYOR.çok haklısın yavuz başkan çok ama çok iyi götürüyor kazanın allah canını aldı götüre götüre ne kaldı sen belediye gitmeye devam kapı acık olsun neye yarar.Ne işimiz olur belediyeyle belediye işini düzgün yaptıktan sonra neyse HAYMANA nın işi zor gözünü acta etrafına bak yavuuuz.Haymana bitmiş okeye dönüyor.selametle efendim..


Başlık:

güzelleşen haymanayı çekemeyen insanlara

09:17:55

Gönderen:

murat akinci

4/Ekim/2012

arkadaşlar hasetlik çok kütü bir şey hele çekememezlik insanı kanser eder ya sizde gerçekten allah korkusudamı yok hani var diyelimde ama kesin ve kesin söyleyim ki kıblenizde yokmuş tavuk su içer allaha bakar ben haymanayı çok gezerim bakın kültür merkezini ünüversteye yollara gölete iş makinelerine yükardaki itfaiyeye belediye binasına hamamlara daha ne sayıyımsizlere neden hazmedemiyorsunuz çok ayıp ve şu takla işine gelince demekki sana çok takla attırmışlar kardeşim ben hiç takla işini bilmem ben allah için konuşurum neyin derdine düşmüşsünüz yahu daha önceki belediye başkanlar termalde televizyon masa vsre çalmadık birşey bırakmadılar kimsenin kıkkı çıkmadı neler söleyimki hamamda çevirdikleri filmleri sen duymadınmı yoksa...


Başlık:

murat akıncıya

12:32:01

Gönderen:

ali

3/Ekim/2012

murat ozaman o otel çalışanlarına sorbi maaş ala biliyorlarmı vede konu fahri ustayken sen konuları takla seviyesinde yorumladın şen şunu söyle ne şiş yansın nede kebap misali hareket etme fahri bey yalanmı söylüyor onu söyle


Başlık:

sayın başkanım

12:23:37

Gönderen:

erhan tetk

3/Ekim/2012

sayın başkanım sizi akp ilçe başkanıo yapmak için ugraşıyolar yukardanda baskı var yönetim zayıf inşlalh olurusnuz


Başlık:

sayın berber murat

06:49:06

Gönderen:

mehmet

3/Ekim/2012

Murat akıncı allah aşkına görmüyonmu halimizi başkan 20 tane adama ekmek veriyo diyon,Haklısın nasıl veriyo 3 kuruşa çalış kuru ekmek ancak veriyo başkalarına pasta veriyo,adamcılık yapıyor belediyede bizleri farklı görüyor,öbürlerini dahada farklı görüyor zaten senin orası berber degil siyaset meydanı 1 hafta içinde hatırla berberde konuşulanları neyse anlıycan murat gercekten haksızlık çok yapılıyor herkes kendi ne bakıyor halk menfatine bişey yok.sayın murat belediyede çalışan aldıgı adamların çogu zaten çalışıyodu bir yerlerde işleri bırakıp belediiyede çalışmaya başladılar.Önemli olan çalışmayan adamı işe alması lazım haa bu arada bir kaç adam aldı almadı degil menfaate dayalı neyse sayın murat sana kolay gelsin.Helal kazançlar


Başlık:

evet dogru

06:26:28

Gönderen:

haymanalı

3/Ekim/2012

evet bende ankara ilden duydum fahri beyin ilçe başkanlıgına getirlmek istendigi ve ilçede dönen dolapları ilden dinleyebilirsinz tek sorun fahri usta bu rezaletin içine girermi acaba kendi yönetimyle belki ama bu şartlarda ordaki yöntimin başkanlıgını kabul etmiyeceginden eminim. arıca sayın başkan başka bir siytede fahri ustayı tasviye ettigini beyan etmiş sormak isterim nerden tasviye etmiş onurlu bi şekilde buna cevap verirse sevinirz. çünkü geçmişte fahri beyin faziletten gacı beyi tasviye ettigini bilmeyen yoktur. bekliyoruz cevabını bay cevabını.  birde demişsinki belediyede hiç bir yolsuzluga göz yummadım sen bizle dalgamı geçiyosun. ben şunu bilirim bu memlekete sayın NAMALDAN başka kimse hizmet etmedi. EKMEK FIRINI, 2 KAPLICA, OTOBUSLER, KASAP, SEYRAN, DAHA ÇOK VAR haymanadan onun döneminde su doldurup götürürlerdi şuan su içilmiyor belediyenin dügün salonunu bile o yaptı ama yok ettiler eminim herkesin içi sızlıyordur namal ismi geçince saygılar


Başlık:

baskan

06:25:40

Gönderen:

yavuz goksu

3/Ekim/2012

Valla baskan su an iyi goturuyo ben baskanimizi belediye seciminde bi kez daha destekliycem onceden belediyeye bi sorunumuzu anlatmaya giderken cekiniyoduk simdi kendi evizmis gibi gidiyoz


Başlık:

MURAT AKINCIYA HİTABEN

06:11:48

Gönderen:

ALİ

3/Ekim/2012

Sayın murat akıncı padişahım çok yaşa diyenlerden degilim madem belediyede çalışıp 20 işçiye ekmek parası veriyor diyosun ya 20 den çok çok fazla barajda görev yapıyo diye bedavadan maaş verdiklerine ne diyceksin oldumu şimdi çalışanada maaş çalışmayana full maaş adalet bunun neresinde.Bu işler alabulus traşına benzemez.ALLAH çarpar adamı ama adamı çarpar.Sen güzel esnaf kardeşim sen bu ve bunun gibi haksız olaylara vede durumlara aynı şekilde tarafsan ben bişey demem.sana şunu söyle izah edeyim sakal traşı olmuş adamdan damat traşı parası almak olurmu adaletmi.Haymana hepimizin adam yaptıgı binanın balkonlarını yola kadar cıkarmış oldumu sence.Başkan dedigin Ne zaman ki taraf tutmayı bırakırsa o zaman bişeyler olur adalet lazım adalet adaleti olmayan başkanın ne sana ne bana nede güzel haymanamıza faydası olmaaz ancak zararı olur oluyodu.Ama elbet elbet bu yanlışlar ortaya cıkacak cıkıyorda...Arada bir traştan sonra etrafına bak neler oluyor aslında sende çok iyi biliyorsun durumlarıda ne yapacan işte dünya menfaate yönelik.Kardeşin cimcimede halen çalışmaya devam degilmi kolay gelsin,Tekrar saatler olsun sana.Bahtsız şansız memleketim HAYMANA


Başlık:

NASIL YANİ NELERDE DUYACAZ

10:37:43

Gönderen:

RAMAZAN

2/Ekim/2012

Haklısın hemşerim biz ne okurken neler var zaten haymana tefecilikte 1 numara devam ediyor sen bilmiyonmu kim tefecilik yapıyor adın gibi biliyon hatta kanki dahi olmuşsun,bunlar yetmez gibi ne paralar götürmüşler.ALLAH BELALARINI VERSİN dilerim ALLAHtan haymanadaki o kadar insanın hakkını yiyorlar. ulan nasıl bir merhamet var sizde ALLAH korkusu yok anladıkda vijdandamı yok,tefecilerle hırsızlıkla ihaleye fesatlık sokup dünya para gaspedenlerin ALLAH BİN TÜRLÜ BELASINI VERSİN....saygı ve selamlarımla helalinden asgari ücretle çalışan kirada oturan haymanlı biriyim. HAKKIM HARAMDIR..


Başlık:

günden güne güzelleşen haymana

10:26:56

Gönderen:

murat akinci

2/Ekim/2012

ali kardeş ben hiç kimseye yag çekmem veya padişahim sen çok yaşada diyemem çünkü ben sabah sekizde dükkanımı açarım akşam 12 kide kapatırım rızkımı kazanırım sizler gibi belediye ne vermiş ne almış beni hiç ilgilendirmez ben topragın altınıda düşünürüm ama şunu gerçek süyleyimki bak bassettigin insan binasında belki 20 işçiye ekmmek parası veriyor sonuçta birileri evine ekmek gütürüyor bu memleketimize kim bir çivi çakıyorsa allah razı olsun keşke her yer inşahat olsa ve haymanamız güzelleşse peki senin kime ne faydan olmuş senin için çok üzülüyorum belediye içinse hani güzünüz gürmüyorsa burun deliklerinidemi gürmüyor çok ayıp bir şey yazarken allah rızası için yazın dag taş inşahat dolmuş işallah daha güzel şeyler olur


Başlık:

ilçe başkanı oluyor

07:00:14

Gönderen:

yakın köyden

2/Ekim/2012

fahri usta ergeç 1 aya kadar ilçebaşkalı olucak bak görün demedi demeyin yokardan çok büyük baskı yapıyolar faride biraz zaman istemiş ozaman hacı basıl başkan olacak ady yaptırmz fahri onu


Başlık:

hacı ve

04:35:53

Gönderen:

haymanalı

2/Ekim/2012

ya yemin ederim gülünecek durumdasınız eleştirilmden dolayı nerdeyse küfür edecek durumdasınız.işte biz bu yüzden köy olduk resmen hep rancıları çalışmayanları başa taşıdık kolumuza giren yanımızda oturan başkana benligimiz verirken hiç düşünmedik haymana ne olacak diye,ALLAH hiç korkmadı kimse kul hakkını yerken rant saglarken saglatırken! bugün haymanada dönen yolsuzlukları yapılan haksızlıkları vs kimin umrunda herkes konuşuyor teodan 800 milyar belediye dışı 1 tirilyon 700 milyar daha bunlar bir iki tanesi bunları duymayan varmı hepiniz biliyorsunuz hanginiz sesi çıkıyor çünkü sizlerin agzıda bala değmiş belli sırf bunları fahri ustayı karalayarak kapatmak derdinde olanlardır işte bunları yapanlar hadi çıkında yalan deyin bunlara


Başlık:

haymana

04:30:21

Gönderen:

haymana

2/Ekim/2012

murat akıncı kardeşin müdür olmasa ne derdin merak ediyom hacı aysuya takla atmak için yazdın yazıyı şimdi dükkanda bir ay bunu konuşursun yapacak iş yok üzüldüm senin adına çok yazık sana menfaat için yapma böyle şeyler sen akıllı adamsın vede esnafsın fahri yanlışmı konuşmuş sen ona bi cevap ver


Başlık:

BIRAK YAG ÇEKMEYİ MURAT AKINCI

02:28:38

Gönderen:

ALİ

1/Ekim/2012

Sayın murat akıncı bakanlar geldide ne oldu sanki hamanada bir şeymi degişti daha beter gitti,başkanmı konuşmayı çok iyi biliyor bırak güldürme insanı ancak argo konuşarak sen ve senin gibilerin gözünü boyar bizlerin degil takım elbise giyipte kıravat takmayla bi şeyler olunuyorsa neyse... kısacası yegen messele bu degil asıl messele başkanın haymanayı yönetemedigi ama yönettigi başka şeyler yokmu illaki var.Ama şöyle desek daha iyi başkanı dışardan yöneten yönetiyor,murat akıncı geçmedinmi sen merkez hamamın yanındaki caminin yanında yapılan inşaatın balkonları karşı tarafa geçmiş neredeyse bu senin adaletli başkanın.Sen bence yag cekecegine dogruları yaz herkesler bilsin.Adama gülerler murat akıncı gülerler SAATLER OLSUN SİZLERE.en güzel günlere bahtsız şansız memleketim.HAYMANA


Başlık:

UZUN mehmet

15:22:52

Gönderen:

esad

1/Ekim/2012

Sayın mehmet efendi ihale kurulunun başında senmi vardın Bir işi bilen yapar Az bilen akıl verir bimeyen eleştirir YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR Müslümansanız bunları iyi bilmeniz gerekir Rızık ALLAH tandır kul kula sebeptir ALLAH istemedikçe yaprak dahi kımldamaz Memet bey Fahri bey ve onun gibi degerli insanların hakkında ne düşündügünüz sizi ilgilendirmez O sizin kendi meselenizdir Sonuçta hakında düşündüğünüz şey TİTREŞİMLER HALİNDE SİZDEN ÇIKACAK VE SONRADA SİZE GERİ DÖNECEKTİR BU ihale konusunda kimin ne söylelediğini bilenler biliyor kendisini bu kadar düşürmesine gerek yok bizler neyin ne oldugunu biliyoruz MEMET BEY Cahille Oturup Bal Yiyecegine Alimle Oturup Kuru EKMEK ye burda herkes Haymana için ugraşırken siz kişisel meselenizi yüzyüzekonuş


Başlık:

haymanayı seviyoruz

14:42:46

Gönderen:

murat akinci

1/Ekim/2012

sayın hacı aysunun nasıl çalıştıgını okul müdürlerine ve haymanadaki idare amirlerine sorun veya her hafta haymanaya gelen millet vekillerine bakın daha daha önce hangi bakanlar haymanaya geliyorlardı çünkü haymanaya gelselerdi konuşacak veya iki kelime bir araya getirecek başkanmı vardı en azından hacı başkan konuşmayı bırakında çatır çatır memleketimiz için istemesini biliyor ve almasınıda başarıyor kimse nankürlük yapmasın çok ayıp eminim hacı aysunun en rahat seçimi bu seçimde olacak ve çokta rahat kendileri selamlar


Başlık:

FAHRIII FAHRII

10:08:08

Gönderen:

ahmet

1/Ekim/2012

SAYIN FAHIR USTA SANA YAZIKLAR OLSUN KI HAYMANAMIZI KÖTULUORSUN BASKANIMIZI KOTULUYORSUN DEMEKKI YUKSEKLERDE BI CIKARIN VAR GÖZÜN BI YERLERDE. ÖLÜMÜNEEEE HACI AYSUUU BASKANIMMM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN YAPTIGIN HIZMETLER COK GUZELL BEGENIYORUZ HAYMANA SENIN SAYENDE BUKDR GUZELLESIYO. elestırı nedır bılmıyosunuz  bir dönem daha HACIII AYSU hüseyin bey benım yorumu kabul edın sayın fahrı usta ALLAH KORKUSU VAR MI SENDE


Başlık:

FAHRI ABİ

10:03:40

Gönderen:

gardiyan

1/Ekim/2012

BAKIYORUMDA FAHRİ BEY NUMANIN AKPARTIYE GECMESIYLE BI HAVALARA GIRMIS BIDE YAPILAN ICRAATLARI GOSTERSENIZE SAYIN FAHRI HASPARTI ILCE BASKANLIGI YAPTIN HAYMANAYA BISEY KAZANDIRMADIN SAADET TE YAPTIN GINE HAYMANAYA BISEY KAZANDIRMADIN SIMDI GELMIS SACMALIYORSUN BEN SADECE SUNU DIYORUM HACI AYSUNUN HAKKINI VERIN O ADAM OLMASAYDI SIMDI KÖYDÜK HERALDE BAKIYORUMDA HAYMANA GELISMEYE GÜZELLEŞMEYE BAŞKLAMIS HAYMANA NEZAMAN BU KADAR İCARAAT GÖRDÜ ONLARI NIYE SOLEMIYODUNUZ HEPINIZ BU ZIHNIYETLE GIDERSENIZ HAYMANA GELISIR AMA SIZIN GIBI ZIHNIYETSIZ LER GELISMEZZZ HACI AYSU BASKANIM ALLAH YOLUNU ACIK ETSIN ALLAH RAZI OLSUN HAYMANAYA YAPTIKLARINDAN DOLAYI SENI SEVIYORUZ BASKANIM KISKANANLAR CATLASIN


Başlık:

fahrı bey

09:32:52

Gönderen:

haymanalı can

1/Ekim/2012

SN FAHRI USTA SIMDIYE KADAR NERDEYDIN ŞİMDİMİ AKLINA GELDI BUNLARI GÖZTERMEK SİZİN GİBİ ÇIKARCILAR YÜZÜNDEN HAYMANA GELİŞMİYO KAÇTANE PARTİ GELDİ GEÇTİ HANGISI HACININ YAPTIGINI YAPTII BOS LAFLAR BUNLAR FAHRI BEY VE YANDASLARI


Başlık:

TESEKKURLER

08:59:15

Gönderen:

Ali ozturk

1/Ekim/2012

sevgili mehmet rumuzlu neden yirtiniyorsun sen ve haci aysu okadar guclu olsaydiniz ziraat odsi ve esnaf odasinda kume dusmezdiniz.fahri usta haci aysudan ihale istemisse ve sende vakifsan ispat etmeyen onursuzdur.fahri ustanin ihtiyaci omadigini herkes bilir sizler ihaleleri kimlere verdiyseniz onları açıklayın.sayin aysu fahri beyin damadini ise almissa ALLAH razi olsun.onemlisi haymanaya hizmettir.tayyip bey bile bizlere oz elestiri yapin diyorda sizler kimsinizki. ayrica ak parti belediyeleri cag atliyor utanin be fahri beyi elestirirken ne yaptiniz halk goruyor sizleri haymana yi koy yaptiniz ne hizmetinden bahsediyorsunuz.ALLAH a hesap vereceksiniz unutmayin.


Başlık:

MEHMET EFENDİ

08:49:45

Gönderen:

HAYMANA SEVDALISI

1/Ekim/2012

Mehmet efendi senin şu sözlerine canı göneülden katılıyorum''HAYMANA YA GELMEZ HACI AYSU GİBİ^^ gercekten çok haklısın gelmez gelmesinde sen sanıyomusunki herkesler vede bizler oyumuzu hacı aysuya verdik.Bizler AKP verdik verdik ama burnumuzdan getirdi.ne var haymanada saçma sapan düzenlemeler yapıp haymanyı iyce rezil etti.Ancak haymanada kapı pencere kıranlara parayı nasıl kazandıgı malum ortada olan insanlara arka çıktı.senin mantıgın alıyomu FAHRİ USTA ve HACI AYSU aynı kefede arada ucurum var bilene.Hoş şimdiden sonra hacı başkan olmuş olmamaış kimin umurunda kendi mayetinde çalışan adam tınlamıyo,disiplen dene hiçbir şey yok Adı başkan ALLAHa yeminler olsunki başkanlıkla uzaktan yakından alakası yok haymana resmen kir pas içinde. Ama ben gercekten haymana sevdalısı biriyim yalakaların her zaman sonu hüsran. seçimlerden sonra sen hacıyı haymanada göremezsin bile.  terkedecek haymanayı göreceksin.gazete editörümüz hüseyin beyde şahittir. ALLAHA EMANET OLUN SEVGİLERİMLE


Başlık:

İŞ BİLMEMEZLİK...!!!

07:16:09

Gönderen:

Mustafa

1/Ekim/2012

Al birini vur ötekine.Hacı AYsu'nun AKP hükümetinden hizmet koparabilmek için canla bala uğraştığını görebilmekteyiz.Fakat çabaları yetersiz kalıyor.Çünkü sadece kendi çabalıyor.Demiyorki burası bir bütündür STK lar olsun Kaymakamlık olsun vatandaşlar olsun burası bir bütündür.Hep berber çalışalım demiyor.Hep ben yapayım diyor.Sadece benim doğrularımla yürüsün diyor.Ama hiç bir yönetici nin tek başına fikirleri ile bir yer yönetilemez.Sonuç ortada fikrini almadığı vatandaş her platformda fikirlerini bağıra bağıra söylüyor.Fahri Usta ya gelince oda sanki Amerika yı yeniden keşfetmiş.Hep bildiğimiz şeylerle siyaset yapıyor.Ökkeşin de dediği gibi vatndaş İstihdam istiyor.Park bahçeyle uğraşmayın.Eskiden oda yoktu...


Başlık:

mehmet beye

06:37:30

Gönderen:

yegen fahri

1/Ekim/2012

mehmet bey sen yorum yapmadan önce delıkanlı olda adını sopyadını yaz.gızlı ısımlerın arkasına sıgınıp atıp tutma.bellıkı bu rant yıyıcılerın ıcınde sende varsınkı amcamın gelışı senıde tedırgın etmıs ıftıra yagmuruna tutmussun.burada o kadar insanın yazdıklarına bak o kadar ınsan yanlısta sen mı dogrusun.bu kadarda cekememezlıgını bellı etme kardesım.sızın gıbı kafa bulandırıcı ınsanları bu halk dınlemıyo artık.gerceklerın herkes farkında artık.merak etme sen bu mıllet sandıkta sıze gereken cevabı verecek...


Başlık:

ayıp sana FAHRİ USTA

05:41:40

Gönderen:

MEHMET

1/Ekim/2012

ayıp sana fahri hacı aysu sana ihale vermiyo diyemi böyle yapıyon hacı senin damadını işe koydu diemi yoksa partisiz kaldın ortada kaldın belki böyle yaparsam bi parti kapısını açar diemi anlamıyorum seni gülünecek durumdasın yoksa hacı aysuyu kıskanıyomusun fahri bey atatürk okulu tarafında gösterdiğin yol eski dönemlerden kalma yeni mi gösteriyosun konutlardaki parkı çekmişsiniz konutlardakiler ellerinden gelse bekçiyi dövecekler maksadın laf olsun haymana sen ve senin gibiler yüzünden yavaş gelişiyo haymanada nie leylek yok sen ve senin gibi fikre sahip olanlardan dolayı ak parti rozeti takmaya hazırım diyosun :D :D :D kabul etmez ak parti seni saadet partisi ilçe başkanlıgıda yaptın nie hizmet getirmedin has parti ilçe başkanlıgıda yaptın nie hizmet etmedin bak hacı aysu ilçe başkanıykende hizmet ediyodu siz diyosunuzki hacı aysu yapmıyo devlet yapıyo devlet hangi partide ak partide yani hacı aysuda akp belediye başkanı hacı aysu olmasaydı yada akp ilçe başkanlıgı olmasaydı hizmet gelirmiydi HÜSEYİN YILDIRIM bey lütfen yayınlayın bu yorumumu. daha yazacak çok şey varda vaktim yok bidahaki sefere hacı aysu gibi başkan gelmez haymanaya kıymetini bilin tv dede doğruları söyledi bazılarının zoruna gidiyo die eleştiri yapıyolar hacı aysu sevilmese nie akp her secimde 70 oy alıyo hizmet gelmese bukadar oyu alırmı sen fahri usta kıskanıyosun HACI AYSUYU sen il genel olamadın millet vekili olamadın die. HACI AYSUNUN KIYMETİNİ BİL HAYNMANA GELMEZ ONUN GİBİSİ HAYMANAYA saygılarımla yayınla lütfen HÜSEYİN BEY...


Başlık:

HAYMANALI

05:14:50

Gönderen:

HAYMANALI

1/Ekim/2012

kapanan dükkanlarla ilğili neden yorumlar yok o esnaflar haymanalı degilmi yazık ya onca esnaf otel deniyor millet maaş alamadıklarını söylüyor onca aile kimin umrunda şimdi köyler oy kullanacak ki hiç kimse haymananın içine bakmaz hacı düzeltsen bu işleri kimse yorum yapmaz sana fahri vizyon ve kişilik olarak senden iyi görünüyor tabelası olmayan parti dedin toplantıda ne oldu genel başkanın görevi ona teslim ediyor. bence ELVEDA SANA HACI


Başlık:

HACI AYSU

05:07:08

Gönderen:

ÖZGÜR

1/Ekim/2012

SAYIN HACI BEY OĞLUN VE ONUN ARKADAŞLARINI BELEDİYEYE AİT CİMCİME OTELİNDEN ÇEK.ADAMLAR TURİSTİK BİR OTELDE DEĞİLDE SANKİ SOKAKTAYMIŞ GİBİLER. ELERİNDE TESBİH YAKA PAÇA DAĞINIK.TESBİH SALLAYARAK GEZİYORLAR. BUNLARA BİR ÇÖZÜM BUL DEĞİLSE SEÇİMDE HAYMANA SANA ÇÖZÜM BULUR.


Başlık:

bırakaın park bahçeyi

09:41:25

Gönderen:

haymanalı ökkeş

30/Eylül/2012

Sayın Fahri Bey ve Sayın Hacı beye bırakın park ve taş işlerinide haymanadaki işsizliklere çare bulun taşlar bahçeler karın doyurmuyor sizin döneminizdeki ucuz siyaset öldü artık taşa topraga bağa bahçeye yapılan harcamalar değil haymanaya istihta için ne yapılır ona bakılıyor her ikinizde bıarkaın ucuz lafları iş getirin haymanamıza işşşş


Başlık:

,gümbür gümbür geliyoooooo

04:23:30

Gönderen:

serkan dogn

30/Eylül/2012

fahri usta haklı abdullah gül bile arayıp berebaer calışalım demiştir kendisine Çünkü daha kimse AK Parti’yi ve Sayın Tayyip Erdoğan’ı tanımazken, o günlerde okuduğu bir şiirden dolayı işbirlikçiler tarafından ceza evine atılmasına rağmen, biz Sayın Erdoğan’ın “Bu şarkı burada bitmez” yazılı posterini trafik cezaları yememize rağmen arabamızda ve evimizde taşıyorduk. Bu yüzden kimsenin bizi eleştirmeye hakkı olamaz başkanım yürü be akp kimsenin tekelinde degil seni millet vekili adayı olarak görmek isityoruz genelş merkeze maiil yagmuruna tutacaz


Başlık:

hayirlisi

21:21:49

Gönderen:

ahmet

29/Eylül/2012

reaslist olmak gerekirse sayin Haci Aysu Haymana`ya bugune kadar e iyi baskanlik yapan birisidir elbetteki en buyuk sansi iktidar partisini belediye baskani olmak.her zaman herseyi devlet beklememek gerektigini dusunuyorum yapilanlari korumak sahip cikmakta bizim gorevimiz.coplerdi,kaldirimlardi haymana da cop poseti kullanan kac hane var.vs vs....artik durust olalim baskan ihaleleri bugun Fahri Bey`e verseydi sanirim daha farkli olurdu tavri ve durusu.......herkes gecmisine bir baksin nerden nerelere geldiler...............


Başlık:

haymana gelmiş geçmiş en iyi başkanmı

11:29:39

Gönderen:

haymanalı

29/Eylül/2012

sayın edip ya sen haymanada yaşamıyon yada kafan güzel sen ne dediginin farkındamısın.Haymanayı en berbat hale getiren taraf tutan insanları kandıran çif taraflı konuşan böyle bir insan ben daha tanımadım güçsüzü tanımaz babalar bir yerde bir başkan işte adı başkan sadece.Bitmiş bir vaziyette.KISACASI ALLAH HERKESE NE YAPTIYSA CEZASINI VERECEK.SAYGILARIMLA


Başlık:

elştiri

09:51:40

Gönderen:

canan

29/Eylül/2012

Sayın başkan belediye encümenleri parti üyeleri niye eleştiriye açık değiller Enufak şeylerde korkaklar gibi zırhlarını takıyorlar akşamki programda senaryolanmış bir diziyi izler gibi izledik savaşı kaybetmiş bir politikacı gibi sanki son kozlarını oynuyor ama hem beceremedikleri işleri hemde övündügü yada bir kısım şahısların ev diye kullandıkları ahlaki yönden hız göstern haymana esnafına yararı olmayan otellerlemi göz boyuyor birde niye hükümetimizi suçluyor diğer ilçeler gelişiyor haymana köyoluyor bence bu sizin başarıszlıgınızdandır bu hükümete hakarettir SAFSATALIK ZAMANI degil lütfen herkes dogruyu ve yanlışı yazsın yazanlarada helal olsun HAYMANAMIZböyle bir DÖNEMDE ÇÖKÜŞE UGRAMASI büyük bir üzüntü ve bu başarıyla övünüyorlar


Başlık:

usta çırak

08:47:02

Gönderen:

doğrucu

29/Eylül/2012

ustası, fahri ustanın yıllar önce yaptığını şimdi çırağı hacı aysu yapıyor,yani malını çoğaltıyor..yok birbirinizden farkınız,amaç suyun başinı tutmak....artık yemezler.


Başlık:

haymana

08:33:06

Gönderen:

muzaffer bayram

29/Eylül/2012

haymana adında yazan hemşehrime aynen katılıyorum şimdiye kadar kimse bu şekilde uyarılarda bulunmadı fahri usta(dayım) açıkça söyleme cesaretine karşın malesef eleştirenler adını yazma cesaretinde bulunamayıp iftira attılar. menfaati olan kimse açıkca sorunları medyaya taşımazdı. ama bunlara asıl cevap vermesi gerekenlerinde! bizler hangi isimlerle iftira attıgını çok iyi biliyoruz.dilegimiz işallah haymana nın bir anönce toparlanıp gelişmiş ilçeler arasında yerini almasıdır! kimse gidişattan menmun degil rant saglayanları halk çok iyi biliyor, kimlerin nasıl köşe oldugunu ama neden bu korku haymanalı açık konuşur kimseden çekinmez kimse sorunları görmezden gelme hakkına sahip degil bir haymanalı olarak.ben diyorumki asıl susanlar çıkarları olanlar ve haymana ne durumdaysa banane diyenlerdir.ve siyasiler her şeye muhalefet olan parti başkanları siz neden susuyorsunuz hani her şey haymana içindi ne oldu saadet chp mhp bbp ve digerleri başkan ismini almaktan başka ne işe yararsınız merak ediyoruz sizler nezaman uyanacaksınız ve göreceksiniz.


Başlık:

haymana

08:32:50

Gönderen:

muzaffer bayram

29/Eylül/2012

haymana adında yazan hemşehrime aynen katılıyorum şimdiye kadar kimse bu şekilde uyarılarda bulunmadı fahri usta(dayım) açıkça söyleme cesaretine karşın malesef eleştirenler adını yazma cesaretinde bulunamayıp iftira attılar. menfaati olan kimse açıkca sorunları medyaya taşımazdı. ama bunlara asıl cevap vermesi gerekenlerinde! bizler hangi isimlerle iftira attıgını çok iyi biliyoruz.dilegimiz işallah haymana nın bir anönce toparlanıp gelişmiş ilçeler arasında yerini almasıdır! kimse gidişattan menmun degil rant saglayanları halk çok iyi biliyor, kimlerin nasıl köşe oldugunu ama neden bu korku haymanalı açık konuşur kimseden çekinmez kimse sorunları görmezden gelme hakkına sahip degil bir haymanalı olarak.ben diyorumki asıl susanlar çıkarları olanlar ve haymana ne durumdaysa banane diyenlerdir.ve siyasiler her şeye muhalefet olan parti başkanları siz neden susuyorsunuz hani her şey haymana içindi ne oldu saadet chp mhp bbp ve digerleri başkan ismini almaktan başka ne işe yararsınız merak ediyoruz sizler nezaman uyanacaksınız ve göreceksiniz.


Başlık:

Fahri abi birilerini rahatsız etmiş

07:56:57

Gönderen:

Ahmet Özcan

29/Eylül/2012

Fahri abinin gelişi birilerini korkuttu heralde.baksanıza mustafa isimli belkide mustafa değil bol keseden atıyor.arkasında merekiz hükümetv e kankası melih gökçek olduğu halde haymana daha yerindesayıyorsa tvlered de bol bol keseden atıyorsa önce belediye baakanını eletiri bay mustafa rumuzlu arkadaş.fahri abinin siyasete aktif girmesini istiyorum haymanalılar ancak böyle kurtulur udüzelir


Başlık:

haymanaya gelmis gecmis en iyi baskan haci aysu

07:48:34

Gönderen:

yikilmaz edip

29/Eylül/2012

baskanin yaptiklari ortada haymana cennet olmus hangi baskan bukadar yatirim yapti yaptiklarini kimse dile getirmiyor yapmayin birakin adam calissin


Başlık:

haymana gerçekleri 2

07:05:30

Gönderen:

haymanalı

29/Eylül/2012

menfatleri dogrultusun da kendilerine oy veren insanları basite almışlardır gerek mhp gerekse saadet derhal bunları partilerinden uzaklaştırması gerek mektedir neden herkes kendine ceki düzen vermiştir fahri bey cesur biridir birileri çeker birileri çekemez ama herkeze karşı eleştiriler saygı cercevesinde olmalıdır kim buzamana kadar böyle acıklama yapmıştır haymana gazetesinde okumadım hiç ama gerçek tepkiyi ak parti yönetmi göstermeliki bu memleketin sahipsiz olmadıgı görünsün vede bilinsin


Başlık:

haymana gerçekleri 1

06:57:49

Gönderen:

haymana

29/Eylül/2012

öncelikle siyasi başarı eldekilerini kaybetmekle degil üstüne koymakla ola bilir haymana önceki namal ve adacı zamanında halk bu kadar isyan boyutuna gelmemişti aysu dönemi tamamen ızdırap olmuştur haymana için ak parti idarecileri de bunun farkında sanırım onca kurumun gitmesini açıklayacak bir merci veya siyasetci cıkmamıştır. henüz aysuya sorsan sanırım ak partiyi suçlamaktan geri kalmayacaktır veya rahatlıkla bana ne der demese cıkar acıklama yapar belediye meclis üyeleri buzamana kadar neden acıklama yapmadılar buda ayrı bi olay siz nediye seçildiniz aysunun kararlarına hep dogrudur demek içinmi o makamları işgal ettiniz belediye içindeki muhalefet olması gereken harici meclis üyeleri ak parti meclis üyesi gibi menfaate dayalı


Başlık:

helal olsun bu kadar olmaz

19:39:52

Gönderen:

haymanalı

28/Eylül/2012

Canlı yayında dinlediklerimiz eminimki haymanalıları şok etmiştiR Halkı cahilmi zannediyor devletin yaptıgı hizmeti kendi yapmış gibianlatıyor vesile oldugunu düşünebilir ama partimiz başta bence daha aktif ve kurnaz olabilirdi Bu olmadı işte otellerle haymana büyümüyor bence ahlaki yönden çöküş yaşıyruz birde haymana bence gerilemekten başka birşey yapmıyor hiç bir sosyallik yok kültür merkezü açıldı ama bir faaliyet yok fıtnes salonu açıldı ama halk bilinçsiz spor yapıyor bir hocası bile yok resimler her şeyi anlatıyor ben bir genç olrak gelecek seçimde daha bilinçli daha aktif daha tecrübeli okumş birini istiyorum haymana açısından düşünürsek ve haymana için çabalıyorsak Fahri ustaya kesinlikle katılıyorum Hayırlısı olsun


Başlık:

BİZİM KÖY

12:34:56

Gönderen:

MURAT .A

28/Eylül/2012

KÖYÜMÜN ADINI VERMİYEYİM AMA SANKİ BİZİM KÖY.BİR BELEDİYE BİNASI BİR KAYMAKAMLIK BİRDE ADALET SARAYI VE EMNİYET BİNASI FAZLA.BUNLARDA ZATEN MECBURİ KURULUŞLAR.YOKSA BİZİM KÖYDEN NE FARKI VARKİ


Başlık:

UTANMAK LAZIM

10:25:34

Gönderen:

benimde ismim yok

28/Eylül/2012

fahri bey yine jest yapmışsınız başkana keşke sorunlar sizin söylediginiz kadar olsa!! ama maalesef aglanacak halimize herzamanki gibi gülüyoruz yine. tv çıkıp haymananın tüm sorunlarını çözdük yalanı zaten tüm rezaleti ortaya koydu başkan tarafından! hükümet belediye leri aldı başını gitti ileriye bizmkide geriye gidip köy oldu resmen ama halen dogruları dile getirenleri utanmadan eleştirenlerini görüyoruz.akp haymanda baştan sona dgişmeli yoksa tayyip beyde kurtamaz artık genel merkeze ve ile giden şikayetler diz boyu bunlar hep saklanıyor, arabası olmayanlar nedense son yıllarda son model araçlarla geziyor nerden geliyor bunlar merak ediyorum dükkan kirasını veremeyenler mülküyet sahibi oldu halen bunları savunan varsa ben haymanalı degilim arkadaş nasılsa bu gidişle haymana diye birşey kalmayacak tarih silemedi ama başkan ve yönetimi bunu başardı tebrik ediyorum kendilerini.....


Başlık:

HATİRLAMA

09:51:22

Gönderen:

Nedim ercan

28/Eylül/2012

Degerli mustafa rmuzlu akadasim ve haymanayi sevenlere fahri bey alti ay evvel bu gun gibi hatirliyorum ak parti haymana teskilati ve belediye baskani hayci aysuyu guzel bir oz elestiri ile medyaya tasimis ve hizmet noktasinda uyarmis ve tenkit etmisti..birde koyuluk ve ic cekismelerden dolayi.lutfen hatirlayin ve konusn. Sayin rumuz mustafa. Ayrica fahri beye sordugumda ak partiye gecerim veya gemem kimsenin tekelinde degil kmseyi alakadar etmez.ve ak parti kimsenin tekelinde degil kaldiki bir kac capulcunun hic degil. Kim ne elestiri yaparsa ne fahri beyi nede bir baskasini hedef almadan gecekten haymananin yapimasi gerekiote yapilmaynlari elestirsin. Merkezi ikidar bazi beceri yoksullarina sen yatta ben sana hizmet vereyim demez.


Başlık:

mustafa beye

09:29:49

Gönderen:

haymana

28/Eylül/2012

yahu tepkısız kalamadım. mustafa bey ALLAH için bi yukarıdakı acıklamarı okuyun önce.fahri bey akp ile ilgili eleştiride bulunmamıskı.belediyenın calısmaları ıle ılgılı yorumda bulunmus.ınsan görmek ıstedıgı gıbı görürmüş.nasıl bı zıhnıyettesınız anlamadım.haymananın eksıklerının gundeme getırılmesı beledıyenın yanlıslarının dile getırılmesı sızı neden bu kadar tedırgın etmıs bılmıyorum.anlasılan sızde fahrı ustanın akp ye gecme ıhtımalınden tedırgın olmussunuz.ve burada onemlı olan yanlıs hızmetmı yoksa bunu dıle getıren kişimi.


Başlık:

ÇÖPLÜK

08:29:02

Gönderen:

METİN TÜRK

28/Eylül/2012

FAHRİ BEY,BİRDE CADDE VE SOKAKLARDAKİ ÇÖP VE ÇÖP VARİLLERİNİ AYRICA MEZARLIKTAKİ ÇÖPLÜĞÜDE GEZİP, GÖRÜP GÖSTERSEYDİNİZ.


Başlık:

işte haymana

08:24:52

Gönderen:

haymanalı

28/Eylül/2012

DOGRU OLANI SÖYLUYO TAMAM BELEDIYE BASKANIMIZ YAPMIS AMA NEDEN BAKIMI YAPILMIYO HER BELEDIYE BASKANI SECILEN KISI HAYMANANIN PARKE TASLARINI DEGISTIRIYO HAMAMIN MERMERLERINI DEGISTIRIYO DEGISIK BIRSEY GÖREMIYECEKMIYIZ BIZ BU MEMLEKETTE YAZIKYA GERCEKTEN HAYMANA KÖY OLMUS BEN MUSTAFA BEY DOGRULARI DUYMAK ZORUNUZA GITMESIN GERCEKLERI SÖYLUYO FAHRI BEY


Başlık:

KONUM

07:21:35

Gönderen:

Mustafa

28/Eylül/2012

Fahri Bey Has Parti İlçe Başkanıyken neden bu konuları gündeme getirmediniz.Şİmdi kapatılmış bir partinin eski yönetcisi vasfı ile sorunları dile getiriyorsunuz.Bir ilçe parti yöneticisi olarak söyleseydiiniz daha etkili olmazmıydıParti rozeti konusundada AKP den olumlu bir cevap alınmamış olunacakki AKP Haymana nın ilçedeki sorunlarını dile getirmeye başladınız.Rozet takılmış olsaydıda bu sorunlar dile getirilebilinecek miydi acaba


Başlık:

eleştirmek kolay

06:42:41

Gönderen:

haydar yılmaz

28/Eylül/2012

eleştirmek kolay sen yaptın gıybet edip durma iş yap


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin