Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

USTA İŞİ BİR MEKAN
25/11/2016

Usta Ekmek, cafe bistro ve pastane olarak tasarladıkları yeni mekanlarının açılışını gerçekleştirdi. Yeni mekanı görenler hayranlıklarını gizleyemedi.
   Usta Ekmek yeni mekanını açtı. Ankara Caddesi üzeri, Özkanlar Sitesi karşısında açtığı mekanını fırın, pastahane, cafe bistro olarak tasarlayan Usta Ekmeğin sahibi Mehmet Yıldırım’ın hiçbir masraftan kaçınmadığı görüldü.
   Cafenin açılışını Kaymakam Turan Erdoğan, Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ömer Seyhan ve AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir yaptılar.
   Açılışını Perşembe günü yoğun bir kalabalıkla gerçekleştiren Mehmet Yıldırım Cafenin 7/24 açık olacağını ifade ederek şunları dile getirdi; “Biz yoktan bugünlere geldik. Alnımızın teri ile bu tesisi ilçemize kazandırdık. Yaklaşık 1.5 Milyon TL’lik bir yatırım yaptık. Onca parayı Haymana’dan bir yol olmaz diyenlere inat el emeği, göz nurumuz bu tesise yatırdık. Haymana’ya yakışır bir mekan açmanın mutluluğu içerisindeyim. Yeni yerimizle birlikte hem Haymana halkına, hem de dışardan gelecek misafirlere nezih ve güzel bir mekan sunmanın gururunu yaşıyoruz. Usta Ekmek olarak fiyatta, kalitede hijyende bir numara olduğumuzu herkese ispatladık. Yatırımlarımız ve hizmetlerimiz tüm hızıyla devam edecektir. Haymanamız herşeyin en iyisine layıktır. Bu tesis tüm Haymanalılarındır, kapısı 24 saat kapanmayacaktır.”
   Kaymakam Erdoğan ve Başkan Turgut, İşletme Sahibi Mehmet Yıldırım’a hayırlı olsun dileklerini sunduktan sonra başarılar dilediler.
   Usta Ekmek Sahibi Mehmet Yıldırım, daha sonra konuklarına yemek ikramında bulundu. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " USTA İŞİ BİR MEKAN " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Küçük Paris

17:43:16

Gönderen:

İbrahim BİLİCİ

2/12/16

Mehmet kardeşime hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Bol kazançlar diliyorum. Birde şunu ifade etmek istiyorum. Haymana içinde ve haymana dışında yaşayan iş adamlarımıza güzel haymanamıza yatırım yapmalarını, ilçe idarecilerinin, yöneticilerinin, sivil toplum örgütlerinin, ve halkında katkı sunmalarını diliyorum. Haymanamızı küçük bir paris yapalım. Çünkü çok değerli ve şifalı kaplıca suyumuz var.İlçemizi göç veren değil göç alan memleket yapalım. Hemşerilerimin Cuması mübarek ve hayırlı olsun.


Başlık:

tebrikler

01:35:29

Gönderen:

Mahmut Başaran

29/11/16

Haymanamıza böyle güzide mekanlar kavuşturan herkese canı gönülden tebriklerimi sunuyorum. bu minvalde sevgili kardeşim mehmet yıldırım ve ailesine bol kazançlar diliyorum. haymanamıza ve haymanalımıza hayırlı uğurlu olsun inşallah. 24 saat açık olması ayrıca daha bir güzel olmuş.


Başlık:

Yöresel Ürünler

21:52:55

Gönderen:

Burhan ÖZKURAL

29/11/16

Mehmet kardeşim çok güzel nezih bir işetme açmış albenisi olan bir yer birde yöresel tanıtıcı hamur işlerine ağırlık verirse(bazlama,gözleme,yufka tatlı mesela höşmerim v.b) çok daha anlamlı ve güzel olur Hayırlı olsun ilçemize.


Başlık:

Kazancınız Bol Olsun

20:29:37

Gönderen:

ALi ÇİFTÇİ

27/11/16

Hayırlı uğurlu olsun bol kazançlar dilerim


Başlık:

usta ekmek

05:39:48

Gönderen:

haymana

25/11/16

Hayirli ugurlu olsun cok guzel bir mekan tesekurler isletmeden bir istegimiz var yillardir aksam yemeklerinde sicak ekmek hasretimize son vermenizi rica ederim


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin