Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

EN FAZLA DESTEK ERCAN’DAN
05/10/2012

Haymanaspor yaşadığı maddi sıkıntılardan dolayı, Ankara’daki Haymanalıları ziyaret ederek destek istedi. En büyük taahhüdü Haymana Belediye Başkan Adayı Mehmet Ercan verdi.

 

Hafta içinde Haymanaspor’a destek amaçlı Haymanaspor Başkanı Turgut Aysu, Haymanalılar Derneği Başkanı Mehmet Kara ve Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Yıldırım, Ankara’daki bazı Haymanalıları ziyaret ettiler.
Destek turunda Ankara’daki 8 Haymanalı hemşerimiz 6 Bin TL yardım taahhütünde bulundular.
Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı ve Haymana Belediye Başkan Adayı Mehmet Ercan 2 Bin TL, İl Genel Meclis Üyesi ve Haymana Belediye Başkan Adayı Özdemir Turgut Bin TL, İşadamımız Mehmet Özcan 500 TL, Haymanalılar Derneği Başkanı Mehmet Kara 500R00;TL, İşadamlarımız Rasim Arabacı, Nizam Yalçın, Yusuf Sönmez ve Necati Deniz Beş’er Yüz TL taahhütte bulundular.
Haymana Belediye Başkan Adayı Mehmet Ercan ve Turgut Özdemir, Haymanaspor’a ellerinden geldiğince destek olacaklarını, yaptıkları bağışların devamının geleceğini belirttiler.
Haymanaspor Başkanı Turgut Aysu ise yaptığı konuşmada, takımın maddi olarak zorlandığını, ancak hertürlü zorluğa rağmen bu sezon şampiyonluk parolası ile yola çıktıklarını, Nüfus Cüzdanında Haymana yazan herkesin takıma maddi ve manevi anlamda sahip çıkması gerektiğini söyleyerek, Haymanaspor’a bağışta bulunan siyasi, bürokrat ve işadamlarına teşekkür ettiğini söyledi. 
 
 

Bu yazıya toplam 6 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " EN FAZLA DESTEK ERCAN’DAN " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

devamı

08:34:18

Gönderen:

mehmet kara

6/Ekim/2012

yerlerde görmek.Bu konuda hep birlikte bir araya gelerek gerçekleştirmemiz haymana menfaatine olacaktır.kişisel menfaati olanlar haymanaya zarar verenlerdir.onlarıda haymana menfaati için bir arada olmaya davet ediyorum.Hapinizi Allah a emanet ediyorum.(Sayın Ahmet hemşehrim eğer senin bildiğin yerine getirmediğim bir konu varsa bana bildirirsen menmun olurum. ben de öğrenmiş olurum.tel;05323872143)yardımcı olduğum hemşehrilerim de teşekkür için yanıma geliyor ve telle arıyor.Sana da yardımcı olacağım bir konu varsa ararsan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.


Başlık:

Ahmet özcan a cavap

08:24:42

Gönderen:

Mehmet

6/Ekim/2012

sayın Ahmet ÖZCAN hemşerim seni tanımıyorum ama anlaşılan sen beni tanıyorsun.Ben şimdiye kadar taahhüt ettim tüm işlerini yerine getirdim.Bir hemşehrim bana desin ki bana şu sözü verdin de yerine getirmedin.Eğer elimden genel bir şey varsa sonuna kadar hemşehrilerime kullanırım.Ahmet hemşerim belki sana yardımcı olamadığım bir konu olmuş olabilir o konuda mutlaka beni aşan bir konudur.Para yardım konusunda hiç bir siil örgüt olsun,millieğitim,üniversite,haymana spor olsun hep yardımcı olmaya çalıştım.bundan sonrada yardımcı olamaya çalışacağım.yapmış olduğum yardımlar Allah rıası içindir.bunları Haymana siaysileri ve yöneticileri bilmektedir.Yinede tüm hemşerilerimi seviyorum.bir gün seni çay/yemeğe beklerim.amacımız haymanayı en iyi++++


Başlık:

memetler palavra atarlar

06:48:29

Gönderen:

ahmet Ozcan

6/Ekim/2012

Memetler yanyana gelmiş poz veiyorlar ama haymanaspor başkanıda onlara inanıyor.mehmet kara hangi tahüt ettiği söz ve parayı verdiki bunu versin.mehmet ercan abide okkalı bir yardım yaptığını görmedim.elindeki imkanları ile 10 tane haymanaspor ortaya çıkarır ama sonuç tık. herikisi de yaşça benden büyük ve saygım var ama ben mehmet kara palavra atar inanmam ama mehmet ercan abi yardım etsin elini öperim


Başlık:

helal olsun

16:15:34

Gönderen:

apocan aysu

5/Ekim/2012

bu ince düşüncesinden dolayı mehmet ercan beye teşekkür ederim .


Başlık:

VAY HAYMANAM VAYY

13:12:53

Gönderen:

VADAT YALÇIN

5/Ekim/2012

şimdiye kadar nerdeydiniz şimdimi aklınıza geldi


Başlık:

selami

08:08:49

Gönderen:

selami yurt

5/Ekim/2012

helal olsun sayın karaya her kulvarda görüyoz adamı... merak ettiğim bu paralar verildi mi verilmedi mi. tahhüt dendiğne göre verilmedi. yani verilmeyecek!


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin