Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“ADAYLIK SÜRECİ BAŞLAMADI”
05/10/2012

AK Parti İlçe Başkanı Oğuz Yücel, Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu’nun halkı bilgilendirme toplantısında söz alarak, adaylık süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu.

AK Parti Haymana İlçe Başkanı Oğuz Yücel yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Herkesin bildiği gibi Türkiye’de adaylık gibi bir süreç başlamadı. Ama biz ilçemizde adaylıklarla ilgili yapılan konuşmalardan bıktık. Şahsen ben, ilçe yönetimim, belediye başkanımız bu konuşmalardan bıktık. Özdemir Turgut konuşuyor, Mehmet Ercan konuşuyor, Hacı Aysu konuşuyor. Arkadaşlar gerçekten şuanda böyle bir adaylık süreci yoktur. Eğer ki, olursa da Başkan Hacı Aysu’nun dediği gibi adaylarla ilgili sizlerin, bizlerin fikirlerini alacaklar ve bu doğrultu da Genel Merkezimiz hareket edecek. Bu konuda başkan, tecrübeli ilçe başkanlığı yaptığı için sürecin ne olduğunu biliyor. Kendisi de bu konuda anlayışlı olduğu için teşekkür ediyorum. Süreci sürekli takip edip, bekleyeceğiz, göreceğiz. Başkanın da söylediği gibi Haymana’nın İl’den, Hükümetten, Devletten alacağı var. Haymana çok geri kalmış. Haymana, Kurtuluş Savaşı’nda kahramanlık yapmış bir halkın torunları. Haymana’nın Hükümetten beklediği yatırımlar var. İşte bunlar nedir; doğalgazdır çok hızlı bir şekilde bekliyorsunuz. Bakın üç tane bakanlıktan randevu talep ettik. Bunlara hazırlıklı bir şekilde gideceğiz. Ali Babacan’dan, Enerji Bakanımız Taner Bey’den, Milli savunma bakanımızdan, bunlardan sizin beklediğiniz doğalgaz, E-90 yolu bir de bir Tugay bekliyorsunuz. Bunlarla ilgili hızlı bir şekilde çalışmalarımızı başlatacağız. Şuan bizim hızımız adaylık süreci ile kesilmemeli. Zamanı gelince aday adayları müracaat edeceklerdir. O zaman biz sizlerle birebir görüşürüz, Ahmet derseniz Ahmet, Mehmet derseniz Mehmet çıkacak!”


Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “ADAYLIK SÜRECİ BAŞLAMADI” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

doğru başkan

07:02:35

Gönderen:

tarafsız

11/Ekim/2012

sevgili başkan,aday belirlemedeki tavrınız sizinde kişiliğinizi ortaya koyacaktır.ya hiç bir etki,ve baskı altında kalmadan halkın gözünde doğru ,dürüst ve kişilikli olan adayı belirleyerek doğru olduğunuzu kanıtlarsınız,yada halk tarafından kabul görmeyen birisini dikte ederek teslimiyetinizi kabul edersiniz..bu durumda alacağınız karar bizim sizin hakkınızdaki düşüncelerimizi netleştirir..saygılarımla....


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin