Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

PAZARCI İLGİ ve DENETİM İSTİYOR
09/06/2017

Haymana pazarcıları vatandaştan ve belediyeden birtakım isteklerde bulundu. Vatandaşların kendilerini tercih etmelerini, Haymana Belediyesi Zabıta Ekiplerinden ise denetim istedi.
  Pazarcılar vatandaştan ve belediyeden ilgi bekliyor. Vatandaşların kendilerini tercih etmelerini, belediyeden ise denetim istiyorlar.
   Haymana pazarcıları özellikle yeşillik olarak bilinen marul, kıvırcık, maydonoz gibi sebzeleri ve diğer birçok ürünü kendilerinin yetiştirdiklerini ve hepsinin organik olduğunu belirterek ne olduğunu bilmedikleri ürünü almamalarını, yerli ürünü tercih ederek gönül rahatlığında tüketebileceklerini söylediler.
   Pazarcılarımız, belediyeden de kapalı pazar yerini bir an önce yapmasını bekliyor. Ayrıca konutlara ve diğer yerlere giden servisin pazar yerinin yakınına kadar gelmesini ve daha sık servis etmesini istiyor. Pazarcılarımızın bir diğer istediği de denetlenmek. Zabıtalar tarafından sık denetlenmeyi, etiketlerin kontrol edilerek, vatandaşın kandırılmasının önüne geçilmesini istiyorlar. Özellikle yarım kilo fiyatın yazılmasının yasak olduğunu, kiloluk olarak fiyatların yazılması gerektiğini, vatandaşın yanılmaması ve haksız rekabetin olmaması içinde zabıta denetimlerine ihtiyaç duyduklarını dile getiriyorlar.. 
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 
 

Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " PAZARCI İLGİ ve DENETİM İSTİYOR " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Peki Halkın pazarcıdan istekleri...2

23:01:56

Gönderen:

sefa

14/6/17

işte halka dokundunuz bin ah işittiniz yorumlara bakıyorum da herkes pazarcı esnafından şikayetçi sizden ricam birde halkın gözünden pazarcı esnafını haber yapmanız. -Ekmek parası eyvallah ama fahiş fiyat vermekle ve laubali davranmakla olmaz. Zabıta denetime ve göreve davet ediyoruz. "çohh zahmat olacak hemma" :)


Başlık:

PAZARCI ESNAFI

19:30:26

Gönderen:

MEHMET

13/6/17

bir haymanalı olarak birine haymanalıyım demek cok zor çunku sagolsun pazarcı esnafımız herkezi illallah ettirmiş müşteri memnuniyeti adı altında 0 helede birde bir kürtçe bilmeyen olsun elindeki ürüne niye böyle desin kürtçe küfür eder oluyor hemen o insan kürtçe diye anlamıyor ya biz ayıptır acilen esnafın kendine çekü düzen vermesi lazım...


Başlık:

Esnaf olarak görevinizi yapın

06:52:55

Gönderen:

Hasan ........

11/6/17

Ah birazda kazık diyeceğimiz tabirle pahalı satmasanız. İnanın Polatlıya dönerken gıda ihtiyaçlarını haymanadan alıp gideyim diyorum. Aradaki fiyat farkına bakıyorum alacaklarımın yüzde 10-20 sini alıp gidiyorum. Banada yazık herkes kendi bütçesini düşünmek zorunda.Ayrıca müşteri eksenli davranışlar ayrı.Belki ben Haymalıyım diye bana karşı yapmıyorlar ama ne derece doğru duyuyoruz.


Başlık:

Peki Halkın pazarcıdan istekleri...

01:10:51

Gönderen:

Sefa

9/6/17

Haymanada yaşayan bir vatandaş olarak bizde pazarcı abilerimizden etik ve ahlak düzeyine uygun davranışlar bekliyoruz.Pazara gelen insanlara laubali bir şekilde sunum yapmaya devam ederseniz daha çok beklersiniz...


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin